Poptávám podlahový pryžový materiál

Poptávám podlahový pryžový materiál

Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na dodávku - Penízková pryž tl. 3mm- 150m2.
Poptávka byla vložena dne:
23.05.2014 11:33

Platnost poptávky:
23.06.2014 11:20

Kontaktní osoba:
Jiří Kupka


Telefon:
+420 602 573 697

Fax:
+420 596 162 445

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


PVC a vinylové odolné a snadno udržovatelné podlahy - prodej i odborná pokládka

PVC a vinylové odolné a snadno udržovatelné podlahy - prodej i odborná pokládka

Má již podlaha u Vás v bytě v kanceláři nebo prodejně nejlepší léta za sebou? Hledáte podlahovou krytinu, která se bude snadno udržovat? Navštivte vzorkovnu společnosti NOKO Podlahy v Praze 5 a vybírejte z pestré nabídky PVC a vinylových podlah v mnoha vzorech, odstínech a designech. Společnosti NOKO Podlahy nabízí nejen prodej PVC a vinylových podlah, ale také odbornou pokládku od profesionálů pro dokonalý výsledek. PVC a vinylové podlahy jsou odolné, snadno se udržují a jsou vhodné téměř do jakýchkoliv prostor. Neváhejte a vyberte si ve vzorkové prodejně NOKO Podlahy.


Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

Podkladové tlumící pryžové desky mají široké využití. Jedním z nich jsou podlahy pro koně a jiná hospodářská zvířata. Využití těchto derby povrchů je nejen pro výcvik a kruhový trénink, ale také do stájí. Vhodnost těchto podkladových desek je dána zejména jejich specifickými vlastnostmi, jimiž jsou: - vysoká odolnost - vlastnosti se nemění ani v extrémních podmínkách (vlhkost, teplota, prašnost apod.) - dlouhá životnost pryžových podkladových desek - povrchová odolnost ve střihu - nízká hodnota nasákavosti - pod 2% - odolnost proti ozónu - izolace proti radonovému riziku. Pokud tedy sháníte vhodný podklad pro koně či hospodářská zvířata, pořiďte si derby povrch od společnosti NOKO Servis Praha, která Vám podkladové desky prodá a zároveň zajistí jejich odbornou pokládku.


Samolepící těsnění TLT z pryže - vyrobeno nejmodernější technologií

Samolepící těsnění TLT z pryže - vyrobeno nejmodernější technologií

Nové samolepící spotřební těsnící profily TLT ve tvaru písmene K, P, D jsou vyrobené z EPDM pryže novou technologií, která dokáže kombinovat tradiční černé provedení s barevnou nástavbou (bílá, hnědá barva). Těsnění pro okna a dveře je UV odolné. Teplotní odolnost od -40°C do +80°C. Lepidlo High-Tech. Balení: blistr 2x3m, cívka 2x50m Aktuální ceny na www. Pro firmy výrazné slevy! Katalog s Dodatkem zdarma!


Kompenzátory vlnovcové, gumové, tkaninové-výroba, testování dle norem

Kompenzátory vlnovcové, gumové, tkaninové-výroba, testování dle norem

Společnost MACROFLEX s.r.o. se specializuje na oblast kompenzačních prvků pro potrubní systémy. Dodávané vlnovcové, gumové, tkaninové kompenzátory, jejichž výroba probíhá v provozu Otrokovice u Zlína, jsou určené pro jaderné i klasické elektrárny a jsou navrhovány, vyráběny, zkoušeny, certifikovány v souladu s direktivou. V oblasti dodávky komponent spolupracujeme s českými i zahraničními dodavateli. Nabízíme široký výběr standardních i nestandardních kompenzátorů, zakázkovou výrobu a dodávku: -vlnovcové kompenzátory MACOGA -tkaninové kompenzátory ROTH -pružné vlnovcové kovové hadice ROTH -gumové kompenzátory TRELLEBORG -potrubní uložení a závěsy PIHASA. Dokážeme také řešit problematiku pevnostních výpočtů a přepočtů potrubních tras a máme k tomu k dispozici dokonalý systém počítačového projektováni pro tyto potrubní výpočty.


Koberce i PVC podlaha v rolích, v metráži, kusové koberce nebo vinyl v dílcích si vyberete z široké nabídky za super cenu

Koberce i PVC podlaha v rolích, v metráži, kusové koberce nebo vinyl v dílcích si vyberete z široké nabídky za super cenu

V Podlahářství Jiří Machů naleznete koberce v rolích na metráž nebo si můžete vybrat z kusových koberců: -Bytové koberce (Pokud máte rádi teplo a příjemný dotek hebkého koberce, u nás si vyberete z široké škály barev, vzorů i materiálu. Bytové koberce představují určitý komfort a pohodlí, často se používají především do dětských pokojů nebo obýváků.) -Zátěžové koberce (Vysokou odolnost proti zatížení Vám zajistí naše zátěžové koberce, které se hodí především do kancelářských prostor, kde zpříjemní atmosféru a splní estetickou i praktickou funkci.) -Čistící zóny a rohože (Zvolte si čistící zónu tak aby Vás už nečekaly v domě či bytě nepříjemné kaluže vody nebo špinavé čmouhy z bot. Díky vnitřním či venkovním rohožím zamezíte zanášení špíny a různých nečistot do vnitřních prostor a ušetříte si tak zbytečnou práci navíc s úklidem.) -Běhouny (Běhouny jsou vhodné především do chodeb, hal, předsíní, na schody nebo jako předložky před nábytek. Díky gelovým podkladům či protiskluzovým podložkám si můžete být jistí, že se Vám žádný běhoun nebude posouvat po podlaze.) PVC podlahy nabízíme od prověřených a kvalitních výrobců: -Gerflor -Fatra -Tarkett -Lentex -Forbo PVC podlahy představují tradiční krytinu s dlouhodobou životností a vysokou odolností. V dnešní době se jedná o velmi moderní a oblíbený povrch, s velmi širokým výběrem barev a designu. Naše společnost Vám nabízí PVC podlahy a linoleum v rolích a vinyl v dílcích. Navštivte naší prodejnu v Opavě a naši profesionální pracovníci Vám poskytnou odborné poradenství nebo si vyberte z pohodlí domova na našich webových stránkách.


Profilové těsnění pro trapézové plechy, dotěsňovací špalíky, těsnící pásy, hranoly

Profilové těsnění pro trapézové plechy, dotěsňovací špalíky, těsnící pásy, hranoly

Naše firma Pavla Špendlíka vyrábí ve Zlíně celou rozměrovou řadu profilových těsnění (cca 170 typů) a pro uspokojení individuálních potřeb a požadavků zákazníka jsme schopni operativně vyrábět těsnění na míru. U nás naleznete těsnění pro trapézové plechy, dotěsňovací špalíky, těsnící pásy či hranoly. Z lehčeného polyethylenu (PE) vyrábíme - profilová těsnění pro trapézové plechy - vlnovky střešních krytin - dotěsňovací špalíky - těsnící pásy, hranoly Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 608476408 nebo emailové adrese p.spendlik@seznam.cz. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost!