Poptávám služby bazaru pro prodej PC

Poptávám služby bazaru pro prodej PC

Dobrý den, berete i počítače a obrazovky? Samozřejmě né z roku nula, obrazovka i PC byl koupený v roce 2014. Důvod prodeje potřebuji peníze na motorku.
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2014 10:14

Platnost poptávky:
09.06.2014 10:09

Kontaktní osoba:
Dominik Korčák

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 921 739

Předpokládaná cena:
16 000 Kč

Okres:
Prostějov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Levné zlato, zlaté šperky - bazar, prodej, výkup

Levné zlato, zlaté šperky - bazar, prodej, výkup

Zlato neztrácí na hodnotě, pokud tedy chcete ušetřit a pořídit zlaté šperky za výrazně nižší cenu než ve zlatnictví, navštivte bazar, zastavárnu ve svém okolí. Firma Foxis s.r.o. Zlín - 1.zlínská zastavárna průběžně doplňuje šperky, které jsou určeny k prodeji - vybírejte zlaté prsteny, náušnice, řetízky, náramky. Pořídíte u nás i snubní prsteny. Navštivte naši provozovnu Zlín, Bartošova 4393. Zabýváme se i výkupem zlata. Výkup: - zlaté šperky - starožitné šperky - zlaté mince, investiční slitky - zlaté hodinky.


Zlaté šperky a zlato za skvělé ceny má na webu Zastavárna Kroměříž

Zlaté šperky a zlato za skvělé ceny má na webu Zastavárna Kroměříž

Většina z nás je nadšená, pokud jako dárek dostaneme zlatý šperk. Nemusí jít o nové zlaté šperky a přesto vzbudí ohromný dojem ! Zastavárna Kroměříž má za skvělé ceny na prodej velký výběr šperků zlatých i z bílého zlata. Vysoká kvalita je u nich zaručena. V našem eshopu zlatoshop.cz si prohlédněte nabídku zlata - najdete dámské i pánské prsteny s drahými kameny i se zirkony, dámské náušnice, náramky, řetízky, přívěšky. Zboží z výkupu nabízíme na prodej za velmi nízké ceny od 690,-Kč/gram. Zlato vykoupíme za nejvyšší možnou cenu až 800 Kč za 1/gram. Využijte formulář na webu a proveďte rezervaci zboží, nebo zadejte poptávku. Naše provozovna je na adrese: Dobrovského 170/5, Kroměříž.


Eshop šperků-nové, použité, zlaté náušnice, prsteny, náramky, řetízky

Eshop šperků-nové, použité, zlaté náušnice, prsteny, náramky, řetízky

Velký výběr zlatých šperků z výkupu najdete v eshopu zlatoshop.cz, který provozuje Zastavárna a Bazar Kroměříž. Vybírat můžete použité i nové šperky ze zlata - zlaté náušnice, prsteny, náramky, řetízky i přívěsky. Zákazníky máme nejen v regionu Zlín a Kroměříž, ale po celé ČR. Po domluvě lze zaslat i na Slovensko. Pořiďte u nás zlaté šperky jednoduše online, až o 70% levněji než v běžném zlatnictví. Skladem je více než 1 500 ks zboží - dámské i pánské šperky ze žlutého i bílého zlata.


Použité zlaté prsteny z bazaru za nízké ceny - dámské i pánské prsteny

Použité zlaté prsteny z bazaru za nízké ceny - dámské i pánské prsteny

Na zlaté šperky se specializuje Zastavárna a Bazar EMPIRE Kroměříž. Naše nabídka šperků je mimořádná, můžete vybírat použité zlaté prsteny dámské i pánské, zlaté náramky, řetízky i náušnice. Z bazaru pořídíte použité zboží za velmi nízké ceny, prodáváme však i nové zboží. Nemusíte mít obavy z nákupu, veškeré šperky prochází chemickou kontrolou pravosti ryzosti, jsou opuncovány platným puncem a prochází chemickým i mechanickým čištěním. Vybraný šperk si můžete snadno rezervovat vyplněním poptávkového formuláře na webu. Zákazníky máme po celé ČR. Zasíláme zboží i na Slovensko.


Levné zlaté a starožitné šperky lze pořídit z bazaru i přes eshop

Levné zlaté a starožitné šperky lze pořídit z bazaru i přes eshop

Není nutné kupovat šperky a zlato draze, můžete je pořídit levně z bazaru - nyní dokonce i přes eshop. Zlaté i starožitné šperky jsou dárkem, který bude mít u Vašich blízkých zaručený úspěch. Vybírejte v eshopu zlatoshop.cz z nabídky zlatých šperků z výkupu i propadlých zástav firmy Zastavárna a Bazar Kroměříž. Takto pořídíte nejen staré, ale i nové šperky. Kvalitu prověřujeme při výkupu ! Máme více než 1 500 ks nabízeného zboží - dámské náušnice, náramky, řetízky, přívěšky a pánské řetízky a prsteny s drahými kameny i se zirkony. Zboží z výkupu nabízíme na prodej za velmi nízké ceny od 690,-Kč/gram. Aktuální výkupní cena zlata 14 karátů 585/100 a zlatých zlomků je 400 Kč/gram. U konkrétního šperku je možnost vyplnit Poptávkový formulář, tím bude provedena rezervace zboží. Najdete nás na adrese: Dobrovského 170/5, Kroměříž.


Zlato z bazaru, z výkupu - zlaté šperky, přívěsky, brože z různých druhů zlata

Zlato z bazaru, z výkupu - zlaté šperky, přívěsky, brože z různých druhů zlata

Vyberte si na webu firmy Zastavárna a bazar Kroměříž zlato z výkupu. Najdete zde nové i použité zlaté šperky - přívěsky, brože, řetízky, náramky, prsteny i náušnice. Zlato, šperky z bazaru pořídíte až o 60% levněji než ve zlatnictví. Pravidelně doplňujeme zboží z výkupu na web. Veškeré šperky projdou chemickým i mechanickým čištěním a chemickou kontrolou pravosti ryzosti. Prodávané zboží má vždy platný punc, nemusíte mít tedy obavy z nákupu. Doporučujeme rezervovat si vybraný šperk vyplněním poptávkového formuláře na webu. Zasíláme zboží nejen v rámci ČR, ale také na Slovensko.