Rekonštrukcia plavárne - I. etapa (výmena okien)

Rekonštrukcia plavárne - I. etapa (výmena okien)

2.2.1Predmetom zákazky je:
-demontáž pôvodnej presklenej steny na južnej fasáde,
-osekanie keramických obkladov stavebných konštrukcií,
-prevedenie nových keramických obkladov,
-montáž novej hliníkovej presklenej steny,
-zateplenie fasády okolo novej presklenej steny,
-oprava ostenia okolo novej presklenej steny a vymaľovanie v zmysle výkazu výmer a projektovej dokumentácie.
Veřejná zakázka vložena:
06.05.2014 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Ružomberok

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
05.07.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Ružomberok

Zadavatel IČ:
00315737

Zadavatel ulice:
Nám. A. Hlinku 1

Zadavatel PSČ:
034 01

Zadavatel obec:
Ružomberok

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212210-1
Stavebné práce na objektoch jednoúčelových športových zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komfortní první dojem - automatické dveře pro hotely, restaurace a relaxační centra

Komfortní první dojem - automatické dveře pro hotely, restaurace a relaxační centra

První dojem při vstupu do hotelu, ve kterém Vám právě začíná dovolená nebo vstup do restaurace, kterou jste si vybrali na ranní, odpolední či večerní odpočinek může pro mnohé znamenat jednu z nejdůležitějších věcí. Přiznejme si, že často posuzujeme věci i lidi kolem nás na první dojem a s prostory restaurací, relaxačních míst nebo velkých hotelových komplexů to nebývá jinak. Proto Vám společnost SPEDOS Servis s.r.o. vyrobí na míru bezbariérové, spolehlivé a bezpečné automatické dveře. Podle jednotlivého stylu a typu stavby lze zvolit architektonicky harmonizující automatické dveře, tak aby se Vaši zákazníci cítili od samého začátku v naprosté komfortu a bezpečí a zároveň aby vše dohromady tvořilo esteticky dokonalý prostor. Konstrukce automatických dveří lze využít: -obloukové -rohové -karuselové -lineární Samozřejmě při výběru dveří máte k dispozici nabídku více materiálů. Může se jednat o dveře celoskleněné, nebo se často skla klasicky uchycují ve standardních hliníkových profilech z různou povrchovou úpravou, k dispozici jsou také profily s přerušeným tepelným mostem nebo profily dřevěné. Pro prostory s náročnějšími hygienickými podmínky jsou vhodné automatické dveře z nerezu nebo nabízíme také výrobu protipožárních dveří. Automatické dveře nemusí vždy splňovat jen funkci estetickou, ale také najdou svou uplatnění při praktickém provozu jednotlivých prostorů. Jedná se třeba o usnadnění pohybu obsluhující personálu, který může využívat spínače ve formě nášlapné rohožky, loketního spínače nebo tlačítka atd.. Rozhodně nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi poradíme, vyrobíme a nainstalujeme automatické dveře dle Vašich představ a požadavků. Spolehnout se můžete na vždy příjemnou a ochotnou spolupráci, trvalý servis a jistotu, že se jedná o kvalitní a značkový produkt naší firmy.


Vstupní dveře s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi i pro pasivní domy

Vstupní dveře s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi i pro pasivní domy

Uvažujete nad výběrem vhodných vstupních dveří pro váš pasivní či nízkoenergetický dům? Požadované tepelné prostupnosti u hliníkových i plastových vstupních dveří s výplní PERITO snadno dosáhnete volbou vhodné tloušťky výplně, daným profilovým systémem, i například překryvnou variantou výplně. Z naší nabídky máte možnost vybrat velké množství dveřních výplní, splňujících svými tepelně-izolačními vlastnostmi veškerá kritéria pro jejich umístění v pasivních nebo nízkoenergetických domech. Doporučená hodnota tepelné prostupnosti (Ud) u dveřní výplně stavebního otvoru včetně rámu pasivního domu nesmí překročit hranici Ud 0,95 W/m2.K, pro nízkoenergetické domy je hranice Ud 1,2 W/m2.K. Toto kritérium splňuje v rámci plastových dveří především řada ENTRY. Na poli hliníkových dveřních výplní podmínkám odpovídá řada ALU SMART a ALU DESIGN. Ve všech uvedených případech budou navíc tyto dveře představovat i nadčasovou a stylovou vstupní bránu do Vašeho domova díky široké škále barev, tvarů a doplňků dveřních výplní.


Montáž oken a dveří od českého výrobce přenechejte spolehlivé stavební firmě MKA Service s.r.o.

Montáž oken a dveří od českého výrobce přenechejte spolehlivé stavební firmě MKA Service s.r.o.

Firma MKA Service s.r.o. v Olomouci vám zajistí široké možnosti stavebních prací - jednou z nich je také montáž oken a dveří od českého výrobce RI OKNA a JUBO okna. Poctivou stavařinou se zabýváme již 15 let a za dobu naší existence jsme úspěšně dokončili několik stovek zakázek a získali mnoho zkušeností. V čem se na nás můžete spolehnout: - kvalitní montáž střešních, plastových nebo hliníkových oken a dveří od českého výrobce RI OKNA a JUBO okna - poskytnutí pětileté záruky na namontovaná okna a dveře - zajištění záručního i pozáručního servisu. Také jsme registrováni v seznamu odborných dodavatelů v dotačním programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Potřebujete zajistit montáž oken a dveří? Pak nás neváhejte kontaktovat !


Bezúdržbové hliníkové prosklené konstrukce a fasády

Bezúdržbové hliníkové prosklené konstrukce a fasády

Společnost ATECH Bohemia a.s. Pardubice se zabývá výrobou a montáží hliníkových prosklených konstrukcí a fasád. Fasádní systémy od nás jsou bezúdržbové, pevnostně stálé bez nutnosti obnovy či údržby povrchové úpravy a mají poměrně dlouhou životnost. Prosklené konstrukce rozdělujeme na interiérové a exteriérové. Hliníkové konstrukce vyrábíme z hliníkových profilů systému ALUPROF. Fasádní systémový profil MB – SR 50 Rámový systémový profil MB 60 s přerušeným tepelným mostem Rámový systémový profil MB 45 bez přerušeného tepelného mostu


Kvalitní okna a dveře na míru – výroba, prodej a montáž

Kvalitní okna a dveře na míru – výroba, prodej a montáž

Jsme společnost PLASTOMA CZ, s.r.o. z Jihlavy, která v oblasti Havlíčkova brodu a okolí Vysočiny dodává okna a dveře na míru. Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží úsporných oken a dveří na míru z ověřených materiálů. Dodáváme široké spektrum úsporných oken, a to: - plastová - výborné izolační vlastnosti, dobrý poměr kvality a ceny - hliníková - velmi odolná a vhodná pro vysokou zátěž v administrativních budovách - dřevěná - působí nadčasově, možnost volby ze široké škály dekorů a provedení Také u nás v sortimentu naleznete dveře: - vchodové - výborné akustické vlastnosti, prvotřídní design - balkónové - speciální izolační sklad, bezpečnostní zámky - terasové - sladí dokonale design vašeho domova, široké spektrum dekorů - bezpečnostní - chrání proti násilnému vniknutí díky tříbodovému zámku a pevnému materiálu Samozřejmostí je dostupnost posuvných dveřních systému a jiného příslušenství. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Protipožární automatické dveře, výroba a montáž

Protipožární automatické dveře, výroba a montáž

Naše firma ATECH Bohemia a.s. Pardubice se zabývá výrobou, dodávkou, montáží a servisem požárních hliníkových konstrukcí. Vyrábíme a dodáváme rámové protipožární hliníkové konstrukce pro okna i dveře Aluprof. Zajišťujeme i kvalifikované poradenské služby. Výroba, dodávka, montáž a servis Požární hliníkové konstrukce: protipožární konstrukce rámové protipožární konstrukce