Stavebnoinštalačné práce na stavbe, vymena svietidiel verejného osvetlenia, Obišovce

Stavebnoinštalačné práce na stavbe, vymena svietidiel verejného osvetlenia, Obišovce

(A1) Výmena svietidiel VO - vzhľadom na životnosť a energetickú náročnosť existujúcich svietidiel sa navrhuje nahradiť svietidlá verejného osvetlenia modernými LED svietidlami. Existujúce svietidlá sa demontujú aj s výložníkmi a nahradia sa svietidlami o výkone 49W LED, resp. 73W LED na nových výložníkoch na betónové stožiare. Napájacie vodiče od hlavného vedenia VO sa nahradia vodičom CY 2, 5.
(A2) Meranie odberu rekonštrukcia - existujúce napájanie osvetlenia je z rozvádzača RVO umiestnenej na podpernom bode NN vedenia. Rozvádzač VO je v zlom technickom stave a navrhuje sa vymeniť za plastový pilierový volne stojaci rozvádzač RVO. Nový rozvádzač RVO sa navrhuje osadiť vedľa podperného bodu NN vedenia vo vzdialenosti cca 2 m. Na napojenie rozvádzača RVO sa zriadi káblová prípojka ukončená v prípojkovej skrini na betónovom stĺpe. RVO obsahuje meranie odberu el. energie, preto jej osadenie je potrebné odsúhlasiť s prevádzkovateľom distribučnej sústavy.
(A3) Súčasťou montáže elektrických zariadení je aj vykonanie odbornej prehliadky a skúšky elektrických zariadení v zmysle STN 331500 (východisková revízia). Postup odbornej prehliadky a skúšky bude vykonaný v súlade s STN 332000-6-61 a STN 331500. Výsledky odborných prehliadok a skúšok budú uvedené v revíznej správe, ktorú zhotoviteľ stavebnoinštalačných prác predloží verejnému obstarávateľovi najneskôr 5 pracovných dní pred odovzdaní diela.
(B) Verejný obstarávateľ požaduje realizovať všetky stavebnoinštalačné práce, práce s nimi súvisiace podľa zákonných ustanovení, noriem a predpisov týkajúcich sa bezpečnosti práce najmä v zmysle zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov, vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 147/2013 Z. z. ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri stavebných prácach a podrobnosti o odbornej spôsobilosti na výkon niektorých pracovných činností, vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z. z. ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia a STN 34 3100 Bezpečnostné požiadavky na obsluhu a prácu na elektrických inštaláciách.
(C) V prípade, že uchádzač bude zabezpečovať niektoré stavebnoinštalačn
Veřejná zakázka vložena:
06.05.2014 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Obišovce

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
02.07.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Obišovce

Zadavatel IČ:
00324566

Zadavatel ulice:
Obišovce 133

Zadavatel PSČ:
044 81

Zadavatel obec:
Obišovce

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45316110-9
Inštalovanie osvetlenia ciest

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Osvětlení strojového vidění od firmy Smart View-velkoobchod, prodej

Osvětlení strojového vidění od firmy Smart View-velkoobchod, prodej

Firma EMS ELEKTRO z okresu Zlín je partnerem firmy Smart View. Dodáme osvětlení strojového vidění, které je klíčovým prvkem aplikací strojového vidění. Nabízíme osvětlení následujících principů: - pruhová, výkonová pruhová světla dodávaná v různých vlnových délkách - k universálnímu osvětlení většiny povrchů - matricová a kruhová světla - přímé světlo k universálnímu osvětlení většiny povrchů - kopulovitá světla - dome Light, vhodná k nepřímé homogenní iluminaci členitých povrchů, objektů, dodávaná v různých vlnových délkách - bodová světla - spot light pro přímé nasvícení vzdálenějších objektů nebo kódů - přední osvětlení typu bright field a dark-field - back light osvětlení - pro zvýraznění tvaru a kontur kontrolovaného objektu, dodávané v červeném, bílém a IR provedení - příslušenství difuzory, kontrolery osvětlení.


Nabídka služeb od družstva zdravotně postižených s možností využití náhradního plnění

Nabídka služeb od družstva zdravotně postižených s možností využití náhradního plnění

Chcete optimalizovat své daňové náklady? Nabízíme Vám řešení. Naše SDZP družstvo nabízí širokou škálu produktů a služeb pro malé a střední podnikatele. Formou spolupráce s naším Sociálním družstvem zdravotně postižených můžete optimalizovat své daňové náklady díky možnosti využití náhradního plnění a minimalizovat povinné odvody do státního rozpočtu. Pro více informaci kontaktujte naše obchodní oddělení. Na našich webových stránkách najdete služby, které poskytujeme po celé České republice. Nabízíme elektroinstalační služby, bezpečnostní i recepční služby, komplexní zajištění služeb a úkolů v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce, grafické služby s využitím nejmodernějších technologií aj. V České Kamenici a ve Šluknově provozujeme vlastní šicí dílny. Vyrábíme kočárky, autosedačky, konfekční výrobky i úplety pro sport a volný čas včetně úpletů pro reklamní účely.


Úsporné žárovky Kanlux IQ-LED s nízkou spotřebou energie za atraktivní cenu

Úsporné žárovky Kanlux IQ-LED s nízkou spotřebou energie za atraktivní cenu

Světlo je důležitou součástí přírody a našich životů. Objevte kouzlo žárovek IQ-LED Kanlux s nízkou spotřebou energie, které jsou bezpečné pro Vaše oči i kůži, které Vám přináší společnost Kanlux s.r.o. Úsporné žárovky IQ-LED Kanlux jsou inovativní a splňují nejvyšší úroveň kvality a bezpečnosti, což potvrzuje německý certifikát kvality TÜV. Žárovky IQ-LED Kanlux jsou dostupné ve třech barvách světla – 2700K, 4000K, 6500K – vybírejte barvy dle svých potřeb. Poradíme Vám, které se více hodí ke čtení, do koupelny nebo do salónku. Žárovky IQ-LED DIM s možností stmívání umožňují plynulou regulaci intenzity osvětlení pomocí jednoho pohybu. Stojíme si za svou práci a jsme si jistí její kvalitou, proto na každou žárovku z řady IQ-LED Kanlux dáváme záruku 3 roky. Naše žárovky Vám zaručí nízkou spotřebu energie za atraktivní nákupní cenu.


Projektová dokumentace elektrického zařízení, vysoké a nízké napětí, trafostanice a rozvaděče

Projektová dokumentace elektrického zařízení, vysoké a nízké napětí, trafostanice a rozvaděče

Potřebujete vyhotovit projekt na vysoké a nízké napětí? Obraťte se na naši společnost ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o., která Vám vyhotoví kompletní projektovou dokumentaci elektrického zařízení v rozsahu vysokého a nízkého napětí, trafostanic, přípojek NN, hlavního domovního vedení a rozvaděčů včetně všech potřebných dokumentů, které jsou potřebné k vydání stavebního povolení. Projekty provádíme jak pro podnikatelské subjekty, tak pro fyzické osoby. Výkresovou dokumentaci zpracovává tým zkušených autorizovaných odborníků dle aktuálních zákonů. Máme za sebou řadu kladně provedených projektů, tak neváhejte a obraťte se také na naši společnost. Sídlíme v Letech u Dobřichovic.


Elektromontážní práce - elektromontáže, montáž vedení VN, NN, veřejné osvětlení

Elektromontážní práce - elektromontáže, montáž vedení VN, NN, veřejné osvětlení

Pokud potřebujete jakékoliv elektromontážní práce v okolí Ostravy a Karviné, neváhejte se obrátit na společnost Eltom s.r.o. Vyskytujeme se na trhu již dlouho, proto máme bohaté zkušenosti s elektromontážemi a disponujeme dopravními a mechanizačními prostředky, proto pro nás nic není problém. Naše firma Vám zajistí: - komplexní elektromontáže - montáž, údržba, servis, opravy veřejného osvětlení - montáž vedení VN, NN - projekce elektrických zařízení - revize, opravy, zkoušky , montáž, instalace vyhrazených elektrických zařízení - domovní přípojky - výstavba nových kabelových vedení - výroba rozvaděčů nízkého napětí. Našim hlavním cílem je splnit požadavky dle zákazníka, který bude maximálně spokojen s našimi službami!


Kvalitní i ekologická LED svítidla a osvětlení od výrobců Philips, Kanlux

Kvalitní i ekologická LED svítidla a osvětlení od výrobců Philips, Kanlux

Naše společnost se specializuje na prodej osvětlení a veškerého elektroinstalačního materiálu. U nás si vyberete z široké škály LED svítidel, díky kterým získáte výraznou finanční úsporu. V dnešní době se pomalu přechází od klasických žárovek na LED svítidla, která jsou modernější, ekologická a mají dlouhou životnost. Pokud hledáte LED osvětlení od kvalitních výrobců, jste na tom správném místě. Poskytneme Vám prodej LED osvětlení značek Philips, Kanlux, Globo, Massive, Ledko a další. U těchto produktů máte jistotu vysoké kvality a bezproblémového užívání. Většinu zboží na e-shopu máme skladem, proto ho jsme schopni k Vám doručit do 48 hodin.