Hasičské prepravné vozidlo s úpravou na zásah v teréne

Hasičské prepravné vozidlo s úpravou na zásah v teréne

Dodanie hasičských prepravných vozidiel s úpravou na zásah v teréne - pre príslušníkov hasičského zboru v súlade s podmienkami legislatívy .

-kategória vozidiel do 3, 5t, počet prepravovaných osôb 8+1
-pohon:4x4,
-motor diesel HDI (TDI) 2, 2 -3l, 120 -180k,
-plnohodnotná rezerva
-predné a zadné zábleskové svetlá, pracovné a hmlové svetlá, hladacie svetlá, strešná majáková rampa vrátane ochranného rámu vybavená reproduktorom
-ťažné zariadenie až 2000kg, možnosť pripojenia navijaka
-strešná nadstavba až 150 kg,
-hliníkový strešný nosič na 3-5ks savic, pochodzia lávka s tuhým rámom + výstupný rebrík na zadných dverách, nosič na rebrík,
-ovládanie majákovej rampy, prídavných svetiel, reproduktora, sirény, vozidlová rádiostanica, priestor pre nabíjanie svetiel
-regál pre vnútornú výbavu hadice C52 8ks, B75 6ks, D25,
-Polica agregát, plávajúce čerpadlo, motorovú pílú, prúdnice, rozdeľovač, helmy, drobný materiál, záchranársky materiál, výklopný nosič pre čerpadlo PS12, držiak na hydrantový nadstavec
-ALU obloženie nákladového priestoru
-farebné reflexné označenie z nápisom HASIČI
Veřejná zakázka vložena:
06.05.2014 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Vysoká nad Kysucou

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
05.07.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Vysoká nad Kysucou

Zadavatel IČ:
00314340

Zadavatel ulice:
Vysoká nad Kysucou 215

Zadavatel PSČ:
023 55

Zadavatel obec:
Vysoká nad Kysucou

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144210-3
Požiarnické vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autorizovaný prodejce nových vozů Renault -  vozy k okamžitému odběru -  Autocentrum Nevecom

Autorizovaný prodejce nových vozů Renault - vozy k okamžitému odběru - Autocentrum Nevecom

V naší nabídce najdete osobní, užitkové, sportovní a elektrické vozy Renault. Osobní vozy: Nové Clio, Clio Grandtour Nový Captur, Captur, Megane, Megane Grandtour, Megane GrandCoupé Grand Scenic, Nový Kadjar, Talisman, Talisman Grandtour Nový Koleos, Kango, Nový Trafic Passenger a Trafic SpaceClass. Užitkové vozy: Kango Express, Nový Trafic, Nový Master. Sportovní vozy: MEGANE R.S. Elektrické vozy: Nové Zoe, Kangoo Z.E.,Master Z.E. U nás můžete požádat o testovací jízdu, nebo se přímo zastavit osobně v našem Autocentrumu Nevecom na Americké ulici - vedle hypermarketu TESCO. Rádi vám pomůžeme vybrat model dle vašich představ a možností.


Servis osobních a užitkových vozů značek Renault, Dacia, Škoda - Autosalón Kladno

Servis osobních a užitkových vozů značek Renault, Dacia, Škoda - Autosalón Kladno

Vlastníte osobní nebo užitkový vůz známé značky Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen nebo Audi a hledáte spolehlivý autoservis? Autosalón Nevecom spol. s r.o. z Kladna nabízí kvalitní a moderní technické zázemí, použití originálních dílů a profesionální přístup. Dbáme na neustálé proškolování našich zaměstnanců a v rámci našich servisních služeb se vám snažíme nabízet prvotřídní opravy a technické prohlídky. Potřebujete opravit nebo zkontrolovat Váš vůz značky Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen nebo Audi? Neváhejte se obrátit na autosalón Nevecom spol. s r.o. z Kladna.


Asistenční služba - bezplatná pomoc při autonehodě

Asistenční služba - bezplatná pomoc při autonehodě

Firma Autolakovna V+V, s.r.o. Hradec Králové provozuje asistenční službu - bezplatnou pomoc při autonehodách. V rámci asistenční služby zajišťujeme kompletní vyřízení pojistných událostí včetně opravy, komunikace s pojišťovnou a finančního vypořádání. Asistenční služby motoristům Nechte vaše starosti s nepojízdným vozem na nás! Postaráme se o vyřízení dokumentace, odtah vašeho vozu i následnou opravu. Stačí zavolat 722 939 790 a je to!


CNG autopůjčovna vozů na stlačený zemní plyn, Praha - značky Škoda, Mercedes, Fiat a Volkswagen

CNG autopůjčovna vozů na stlačený zemní plyn, Praha - značky Škoda, Mercedes, Fiat a Volkswagen

Hlavní výhody jsou: - ekonomické - levný a úsporný provoz zapůjčených automobilů - ekologické - šetrnost k životnímu prostředí - bezpečnostní. Výběr z vozidel různých velikostí a tříd podle Vašich potřeb - půjčujeme osobní automobily i dodávkové automobily na zemní plyn. Flotila: - osobní vozidla - Mercedes B 180, Fiat Panda, Fiat Punto, Fiat Multipla - dodávky, užitkové vozy - Fiat Doblo Cargo, Iveco Daily. Pro držitele zákaznické karty Pražské plynárenské sleva 10 % z půjčovného. Ceník autopůjčovny naleznete přímo na našich stránkách - viz. odkaz níže.


Autopůjčovna dodávek Mercedes-Benz - pronájem užitkových i nákladních vozidel

Autopůjčovna dodávek Mercedes-Benz - pronájem užitkových i nákladních vozidel

Potřebujete převézt větší množství materiálu nebo sháníte dodávku na stěhování? Pak využijte služeb firmy MB rent se sídlem v Ponětovicích u Brna. Autopůjčovna se zaměřuje na krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek značky Mercedes-Benz, užitkových i nákladních vozidel. Půjčovna, pronájem užitkových a nákladních vozidel: - dodávka Mercedes Benz Sprinter 316 CDI/ Long - dodávka Mercedes Benz Sprinter 413 CDI s hydraulickým čelem - dodávka Mercedes Benz Sprinter Long 313 CDI/ Long - dodávka Mercedes Benz Sprinter 315 CDI Long (150 koní) - Mercedes Benz VIANO V220 - dodávky Mercedes Vito 112 CDI - nebržděný přívěs Naše společnost MB rent poskytujeme kompletní služby v oblasti prodeje, oprav a pronájmu vozidel značky Mercedes-Benz.


Autopůjčovna kvalitních osobních i užitkových vozů za bezkonkurenční ceny

Autopůjčovna kvalitních osobních i užitkových vozů za bezkonkurenční ceny

Pokud jste se dostali do situace, že si potřebujete zapůjčit automobil a nemáte se na koho obrátit, můžete využít služeb autopůjčovny firmy MS Steel s.r.o., která Vám zapůjčí vůz za bezkonkurenční ceny. Podmínky zapůjčení vozu: - pouze osobě starší 20 let, která má řidičské oprávnění minimálně 2 roky - totožnost zájemce prokazuje platným řidičským a občanským průkazem či pasem - minimální doba pronájmu 24 hodin - platba se provádí hotově, u firem možno fakturou a vždy při převzetí automobilu. Cena zahrnuje povinné i havarijní pojištění. Vozidla jsou pravidelně servisovaná v autorizovaných servisech a jsou vybavena vyhledávacím zařízením. Naše autopůjčovna je tou nejlepší volbou!