Kancelářské potřeby 005-2014

Kancelářské potřeby 005-2014

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka standardních kancelářských potřeb pro Masarykovu univerzitu specifikovaných v zadávací dokumentaci a za obchodních podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
06.05.2014 09:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Zjednodušené oznámení o zakázce v rámci dynamického nákupního systému

Zadavatel:
Masarykova univerzita

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
23.05.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Masarykova univerzita

Zadavatel IČ:
00216224

Zadavatel ulice:
Žerotínovo nám. 9

Zadavatel PSČ:
601 77

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30192000-1
Kancelářské potřeby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kancelářské pořadače Brno

Kancelářské pořadače Brno

Neváhejte a kontaktujte naši společnost QPV spol. s r.o. v Brně, která nabízí široký sortiment kancelářských pořadačů a dalších kancelářských potřeb. Náš sortiment kancelářských pořadačů, kancelářských potřeb: -vzorkovnice -nabídkové desky -pořadače -kufříky -složky -obaly -podložky -spisovky -výsek -síťotisk -portfolia -závěsné mechanismy. Pro více informací ohledně námi nabízených kancelářských pořadačů či kancelářských potřeb nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo osobně u nás na firmě v Brně.


Internetové papírnictví – pohodlný, rychlý a výhodný nákup

Internetové papírnictví – pohodlný, rychlý a výhodný nákup

Neztrácejte čas běháním po obchodech a taháním těžkých tašek, nakupujte v internetovém papírnictví Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby z Prahy. Vše nakoupíte rychle, pohodlně a výhodně z pohodlí domova nebo kanceláře. Vybírat můžete z široké nabídky školních a kancelářských potřeb, potřeb do obchodů, restaurací a domácnosti. Seženete zde vše od tužky po cenové etikety, obaly na svačinu, pastelky, sešívačky, kalkulačky, drátěný program na stůl, papírové a plastové obaly, jednorázové nádobí, bublinkové a poštovní obálky, desky, potřeby pro archivaci dokumentů a mnoho dalšího. Vše potřebné pro školy, školky, domácnosti, kanceláře, obchody a restaurace naleznete v internetovém papírnictví Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby.


Stolní tiskárny čárových kódů na štítky - malá velikost, nízká cena

Stolní tiskárny čárových kódů na štítky - malá velikost, nízká cena

Výhodou těchto stolních tiskáren čárových kódů a štítků je jejich malá velikost a nízká cena. Jsou tak ideální pro zákazníky, kteří denně tisknou mnoho štítku, ale nemají prostor nebo rozpočet na velkou průmyslovou tiskárnu. Pokud patříte mezi zákazníky, kteří nemají moc prostoru nebo neoplývají velkým rozpočtem, a přesto potřebujete tisknout denně velké množství štítků, jistě oceníte tiskárny série O4, P4 a D4. Všechny tři typy mají univerzální véčkový design, díky kterému odpadá problémové otevírání průmyslových tiskáren a složitá instalace pásky a médií. U každé také najdete Ethernet, sériový port a USB rozhraní, ale rozšířit jdou o Blouetooth, paralelní port nebo Wi-Fi. Všechny tiskárny lze zakoupit ve dvou variantách, lišících se rozlišením výsledného tisku (203 nebo 300dpi), což se také odráží na výsledné ceně. Tyto tiskárny jsou spolehlivé a kdekoli snadno použitelné. Využijete je k tisku štítků na označování pozic, ve zdravotnictví, na poštovní zásilky, v dopravě i logistice, na označování dokumentů i ve výrobě. Chcete-li kvalitního dodavatele stolních tiskáren etiket s dlouholetou praxí, obraťte se na firmu TFP UNIVERSAL a.s. z Prahy!


Sešity a školní potřeby pro školy i školky Praha - vše na kreslení, papíry, barvičky, křídy...

Sešity a školní potřeby pro školy i školky Praha - vše na kreslení, papíry, barvičky, křídy...

Pro všechny školy a školky je určena široká nabídka všeho na kreslení, papírů, barviček, kříd, pastelek, fixů, sešitů a školních potřeb od firmy Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby z Prahy. Veškeré sešity a školní potřeby stejně jako potřeby na výtvarnou výchovu u nás mají nejen školy a školky za výhodné ceny. Nabídku jistě ocení například školy, které svým prvňáčkům pořizují první školní výbavu, ale jistě také školky, kde je kreativní výchova jedním z hlavních vzdělávacích pilířů. Kompletní nabídku všech výtvarných a psacích potřeb za výhodné ceny naleznete u firmy Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby.


Kancelářské potřeby, potisk kancelářských potřeb - prodej a výroba

Kancelářské potřeby, potisk kancelářských potřeb - prodej a výroba

Potřebujete nakoupit a dodat kancelářské potřeby pro Vaši firmu? Firma QPV spol. s.r.o. nabízí dodávku i prodej všech potřeb do kanceláří. Nabízíme: Kancelářské potřeby, podložky na stůl, podložky pod myš , tašky, plastové pořadače ,papírové pořadače na papíry, pořadače s motivem, pořadače s potiskem, polypropylenové pořadače,katalogové pořadače, konferenční desky, kancelářské desky, rozřazovací listy (rozřazovače), nejrůznější obaly, pouzdra, plastové kufříky, papírové kufříky, polypropylenové kufříky, krabičky, čočky, pravítka, zásobníky na vizitky (vizitkáře), zásobníky na CD, pořadače na CD, na doklady, podložky na psaní, rychlovazače .... Nabízíme také potiskování plastů, vyrábíme i školní potřeby.


Kancelářské potřeby, obálky, faxový papír – velkoobchod

Kancelářské potřeby, obálky, faxový papír – velkoobchod

Dochází Vám v kanceláři faxový papír? Potřebujete objednat také další kancelářské potřeby? Pak neváhejte oslovit společnost LITOPAP spol.s r.o. z Litoměřic, velkoobchod s kancelářskými potřebami. V naší nabídce naleznete kvalitní xerografický i faxový papír, papíry do tiskáren, tabelační a NCR papír, široký sortiment hygienických potřeb, pořídíte zde i diáře a kalendáře včetně potisku. Nakupujte kancelářské potřeby výhodně u společnosti LITOPAP spol.s r.o., kde Vám na vyžádání předloží platný ceník.