Služby ICT provozu

Služby ICT provozu

Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování pravidelných služeb správy a provozu ICT infrastruktury MZe pro potřeby zadavatele v letech 2014 až 2016, a to v následujících oblastech:
a) Správa a provoz HW infrastruktury se zaměřením na:
• infrastrukturu sítí DMZ1, DMZ2;
• infrastrukturu serverů.
b) Správa a provoz vybraných systémových služeb a aplikací se zaměřením na:
• operační systémy;
• virtualizační platformy a prostředky;
• aplikační a databázové servery;
• systémy zálohování;
• služby MS Active Directory;
• služby MS Share Point;
• služby MS Exchange;
• služby Identity a Access Managementu;
• systémy na ochranu před škodlivým SW;
• podpora specifických tiskových technologií.
c) Správa a provoz datových úložišť a zálohovacích systémů.
d) Zajišťování specifických služeb provozního dohledu se zaměřením na:
• řízení provozu ICT s použitím standardů ITIL.

Součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je dále poskytování následujících ad-hoc služeb:
• zajišťování externích doménových jmen;
• zajišťování certifikátů;
• nákup/rozšíření pracovní kapacity lidských zdrojů pro potřeby ICT provozu na základě objednávek zadavatele (služba bude čerpána zejména v případech realizace činností, vztahujících se k výše uvedeným oblastem, které však budou přesahovat specifikované pravidelné služby).
Veřejná zakázka vložena:
06.05.2014 08:46

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo zemědělství

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
22.05.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo zemědělství

Zadavatel IČ:
00020478

Zadavatel ulice:
Těšnov 65/17

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1 - Nové Město

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Opravný formulář č.5

Opravný formulář č.6

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72315000-6
Správa a podpora datových sítí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rychlý a kvalitní IT servis, opravy a upgrade počítačů a operačních systémů

Rychlý a kvalitní IT servis, opravy a upgrade počítačů a operačních systémů

CompAct s.r.o. Litomyšl, Svitavy Naše firma provádí kvalitní IT servis, opravy a upgrade počítačů a operačních systémů. Jsme připraveni vám se vším pomoci. Neváhejte využít naše IT služby spojené s opravami, upgrade, údržbou či zabezpečením. Naše počítačové služby mohou využít jak firmy, tak běžní uživatelé. Servis, opravy a upgrade opravy PC – diagnostika, oprava , dodávka náhradních dílů upgrade PC – konzultace vhodného upgrade, dodávka dílů, instalace, konfigurace údržba SW – instalace, konfigurace, údržba operačních systémů a aplikačních SW údržba priferií – profilaxe, drobné opravy zabezpečení záručního a autorizovaného servisu - HP, Epson, APC, ACER a dalších značek


Datové komunikace Kralupy nad Vltavou – dokonalá znalost tohoto oboru

Datové komunikace Kralupy nad Vltavou – dokonalá znalost tohoto oboru

Hledáte odborníky na datovou komunikaci? Společnost ELMEP s.r.o. z Kralup nad Vltavou a její odborníci na tuto problematiku nabízí služby datové komunikace vždy jakou součást dodávky řídících systémů, ale také jako samostatná řešení problematických úloh této oblasti. Komunikační návaznost na speciální zařízení jako jsou analyzátory, chromatografy, GDS, EPS a znalost této problematiky jsou naší velkou výhodou. Poradíme si s komunikací řídicích systémů, které jsou vyrobeny u různých společností nebo s komunikací s inteligentními periferiemi, ale také se vzdálenou bezdrátovou komunikací prostřednictvím radiových, mikrovlných či GSM sítí a umožníme vzdálenou správu řídících a databázových aplikací jednoduše po internetu. Odborníky na datové komunikace hledejte u společnosti ELMEP s.r.o.


Program podvojné účetnictví Profesionál pro profesionální účetní firmy

Program podvojné účetnictví Profesionál pro profesionální účetní firmy

Program podvojné účetnictví Profesionál denně používají profesionální účetní firmy. Pořiďte si ho i vy - poskytne vám efektivitu i úsporu vašeho času. Program podvojné účetnictví Profesionál je určen pro účetní firmy, střední i malé podnikatele - výhody: - přehledný - neomezený počet zpracovávaných účetnictví - snadné používání, pružnost a přizpůsobivost. Pro rychlé seznámení se s naším programem na zpracování podvojného účetnictví si na našem webu ainex.cz můžete prohlédnout ukázky obrazovek i detailnější představení funkčnosti. Hledáte účetní software na zpracování podvojného účetnictví? Pořiďte si program podvojné účetnictví Profesionál.


Informační systém PED - Podání elektronických dat

Informační systém PED - Podání elektronických dat

Sháníte informační systém, který Vám podá elektronická data? Pak neváhejte vyzkoušet náš PED! Tvoříme a dodáváme flexibilní software a zajišťujeme podporu uživatelům ve státní správě i bankovnictví. Nabízíme program Podání elektronických dat zkráceně PED, který je určen na odesílání dat vybraných typů on-line na portál veřejné správy, daňovou správu, ale také můžete vytvořit soubor dat v elektronické podobě a další. Program eviduje veškeré informace i údaje o podání dat. Dá se propojit s UCR®. Více informací na webových stránkách.


Testování mobilních aplikací – proč a jakým způsobem testovat mobilní aplikace

Testování mobilních aplikací – proč a jakým způsobem testovat mobilní aplikace

Mobilní aplikace mohou být testovány několika způsoby – mobilní aplikace mohou testovat samotní vývojáři, testovací skripty nebo naopak veřejnost prostřednictvím open beta testování nebo testeři. Samotné testování mobilní aplikace představuje kontrolní proces, díky kterého zjistíme, jestli mobilní apka funguje tak, jak má. Testování mobilních aplikací nám následně dokáže odhalit: - přítomnost bugů v aplikaci - zda všechny funkcionality fungují přesně podle zadání a specifikace - zda aplikace funguje správně na předpokládané sumě cílového hardware


MSCADA profesionální řízení, monitorování a vizualizace Liberec

MSCADA profesionální řízení, monitorování a vizualizace Liberec

Merz s.r.o. Liberec Chcete mít všechny informace o výrobě a efektivnosti práce ihned po ruce? Zajímají Vás aktuální data z výroby? Jako první budete znát informace o teplotě, o plynulosti průtoku nebo tlaku. S naším systémem MSCADA budete hned v obraze. MSCADA na eshopu Přehledné znázornění technologického procesu (jednotlivých uzlů i rozsáhlých výrobních celků) s možností monitoringu a archivace dat a ovládání a řízení jednotlivých uzlů celých výrob Přehled o technologii s možností hierarchického uspořádání Dálkového řízení a ovládání klíčových uzlů technologií Individuální i hromadné nastavování parametrů Zaznamenávaní technologických parametrů (historie) Reporting technologie pro účely řízení jakosti Alarmový systém s možností dálkového přenosu