Poptávám plechy z čistého železa

Poptávám plechy z čistého železa

Kovový materiál - čisté železo

Množství: 5 ks

Rozměry: 500 x 330 mm, tloušťka 2, 5 mm

Popis: plech z čistého železa / ARMCO, AREMA, příp. možná náhrada/

Termín dodávky: co nejdříve
Poptávka byla vložena dne:
06.05.2014 07:37

Platnost poptávky:
05.06.2014 16:04

Kontaktní osoba:
Lenka Šírová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej hutního materiálu včetně jeho dělení a řezání na míru

Prodej hutního materiálu včetně jeho dělení a řezání na míru

Ať už jste kutil a chatař či majitel největší stavební firmy, který potřebuje kvalitní hutní materiál nakupte u společnosti GAVENDA s.r.o., která působí zejména v Opavě a okolí. Dodáním hutního materiálů naše služby nekončí, ať už se železem chcete pracovat jakkoli, určitě vám bude přínosem naše komplexní dělení hutních materiálů. Mezi naše služby se řadí dělení a řezání hutního materiálu, díky našemu technickému vybavení jsme schopni realizovat zakázky na míru podle potřeb zákazníka. Vždy Vám zajistíme kvalitu a rychlost bez rozdílu, zda se jedná o jeden řez či větší množství. Nabízíme velkoobchod a maloobchod s hutním materiál všeho druhu: - tenkostěnné profily - jäkly - tažené ocely - kulatina - plechy, trubky - žebírková a profilová ocel - betonářská ocel a kulatiny - plechy a profily z barevných kovů, nerezu - polykarbonátové desky - materiály pro reklamní panely - armovací a svařované sítě do betonu - materiál pro stavebně zámečnické práce.


Prodej trapézových plechů v různých barevných odstínech - vhodné jako střešní krytina, fasádní obklady

Prodej trapézových plechů v různých barevných odstínech - vhodné jako střešní krytina, fasádní obklady

Trapézové plechy jsou nedílnou součástí mnoha střech. Dlouhodobé zkušenosti s výrobou a prodejem trapézových plechů v různých barevných odstínech má firma STATO střechy s.r.o. Kroměříž. Trapézové plechy najdou využití jako fasádní obklady, lehká krytina střech, ať už jde o rodinné domy, komerční objekty nebo rekreační přístřešky i garáže. Pro trapézové plechy je charakteristické silná a pevná konstrukce a ekonomické provedení. STATO střechy s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem ocelových trapézových plechů žárově pozinkovaných v Hulíně, Zdounkách, Tovačově a okolí. Vyberte si u nás trapézové plechy dle vašich požadavků.


Prodej barevných kovů - nerez, měď, hliník, bronz v naší hale pod jednou střechou za skvělé ceny

Prodej barevných kovů - nerez, měď, hliník, bronz v naší hale pod jednou střechou za skvělé ceny

Barevné kovy a další hutní materiál Vám rádi dodáme na míru včetně dělení s dopravou až k Vám. Nakupujte v naší nové hale, kde na Vás čeká široký sortiment barevných kovů jako je nerez, měď , hliník, bronz atd. V rámci každého materiálu pro Vás máme různé druhy výrobků, jako jsou profily, plechy, desky nebo tyče. Mimo jiné v naši hale naleznete také tenkostěnné profily, polykarbonát, travezy a další hutní materiál všeho druhu: - pletivo na ploty, zahrady a oplocení - jäkly, jekly - tažené ocely - plocháče, kulatina apod. - žebírková ocel (roxor) - plechy (tenké, tlusté, hladké, rýhované, pozinkované) - trubky (bezešvé, svářované, přesné, závitové) - profilová ocel (L, T, U, I, betonářská, kruhová, čtvercová, plochá) - betonářská kulatina a ocel - polykarbonátové desky, lexan, rodeca a makrolon - materiály pro reklamní panely - svařované a armovací sítě do betonu.


Prodej, velkoobchod trubek a příslušenství - kolena, redukce, T-kusy, dna, příruby

Prodej, velkoobchod trubek a příslušenství - kolena, redukce, T-kusy, dna, příruby

Sháníte hliníkové či nerezové trubky a budete k nim potřebovat i příslušenství, jako jsou kolena, T-kusy, dna, redukce a příruby? Není nic jednoduššího, než se obrátit na ostravskou firmu Mikra Metal s.r.o. Svařované trubky: - čtvercové - jekly - obdélníkové - jekly - bezešvé - duté tyče. Příslušenství k trubkám: - svařovaná kolena - svařované centrické redukce - krátké T-kusy - klenutá dna - příruby - zaslepovací, přivařovací, krkové, převlečné dna a lemové kroužky. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se o splnění každého přání. Veškerý náš sortiment je velmi kvalitní a za dostupné ceny, proto nás neváhejte navštívit!


ITALINOX, s.r.o. - svět nerezové oceli – široký sortiment kvalitních výrobků

ITALINOX, s.r.o. - svět nerezové oceli – široký sortiment kvalitních výrobků

Nerezová ocel a výrobky z ní jsou celosvětově vyhledávané především díky svým korozivzdorným vlastnostem. Široký sortiment těchto výrobků nabízí svět nerezové oceli – společnost ITALINOX s.r.o. Nabízíme výrobky pro gastro zařízení, vyvařovací dřezy, umyvadla, vrchní desky s vevařenými vanami pro vodní lázeň, dále plechy, trubky a tyče nejrůznějších průměrů, délek a síly použitého nerezového plechu nebo nerezové příslušenství k trubkám. Garantujeme prvotřídní kvalitu použitého matriálu a moderní způsoby zpracování. Kompletní sortimen ze světa nerezové oceli žádejte u společnosti ITALINOX s.r.o.


Výroba trapézových plechů Kolín

Výroba trapézových plechů Kolín

LEGOS s.r.o. Nová Ves, Kolín Naše firma je zástupcem švédských producentů v České republice. Zajišťujeme výrobu střešních krytin z kvalitních ocelových trapézových plechů. Švédské trapézové plechy mají vynikající konstrukční vlastnosti, které se dají plně využít při stavbě nových průmyslových objektů. Mají lehkou nosnou konstrukci, žádný odpad, nízké transportní náklady,jednoduše se s nimi manipuluje a mají dlouhou životnost. Švédské trapézové plechy mají toto využití: skladovacích haly sportovní a obchodní centra rekonstrukce nebo zateplování stávajících starších budov