Poptáváme imitaci tkaniny Cordura

Poptáváme imitaci tkaniny Cordura

Poptávám 250 m2 imitace cordury 1000D v černé barvě.
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 13:01

Platnost poptávky:
05.06.2014 12:48

Kontaktní osoba:
Barbora Stískalová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Prostějov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchodní prodej čalounických potřeb - látky, tkaniny a kovová galanterie

Velkoobchodní prodej čalounických potřeb - látky, tkaniny a kovová galanterie

Pokud hledáte dodavatele čalounických potřeb se širokým spektrem sortimentu, navštivte naší firmu BS - textil s.r.o. z Jihlavy. Zabýváme se velkoobchodním prodejem pestré škály potahových, dekoračních látek a tkanin a kovové galanterie pro čalouníky, jako jsou hřebíčky, jehly, špendlíky, kulačky, dvojšpice, trojhrany a jiné. K dostání jsou také různorodé žakárové, listové, žinilkové, dekorační, 3D a matracové tkaniny včetně proševů, koženky, microfáze, prvky pro hotelový program, nehořlavé textilie a jiné segmenty tkanin. Navštivte nás na prodejně, kde vám s výběrem ochotně poradí.


Galanterní zboží, látky, krajky, knoflíky a bytové textilie

Galanterní zboží, látky, krajky, knoflíky a bytové textilie

Jste švadlena či šikovná žena, která šije čepice, mikiny i šaty svým dětem a kamarádům? Chcete nakupovat potřebný materiál pro svou činnost na jednom místě a ještě k tomu z pohodlí Vašeho domova? Tak navštivte náš e-shop www.prima-obchod.cz společnosti Prima Obchod s.r.o. z Bolatic. Nabízíme široký sortiment látek bavlněných, úpletů, saténů, šifonů či krajek. Dále pak zipy, nitě, popruhy, šňůrky, suché zipy, nažehlovačky, knoflíky, jehly, nůžky a jiné zboží z textilní galanterie a potřeb pro krejčí. Můžete si u nás zakoupit i bytový textil jako utěrky, prostírání a dekorace, které oživí Váš domov.


Nově otevřená prodejna galanterie Praha 8 -  veškeré potřeby pro domácí i profesionální šití

Nově otevřená prodejna galanterie Praha 8 - veškeré potřeby pro domácí i profesionální šití

Společnost KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. rozšiřuje síť svých maloobchodních prodejen o novou adresu. Nově otevřenou prodejnu s otevírací dobou každý všední den od 9:00 do 17:00 hodin naleznete na adrese Zenklova ulice 70 v Praze 8. Těšit se můžete na široký výběr patentek, zipů, špendlíků, pletacích přízí a pletacích jehlic, nášivek, knoflíků, nýtů, výplňového materiálu, bytového textilu nebo dekoračních látek. Potřebujete-li cokoliv z galanterie, neváhejte navštívit nově otevřenou prodejnu společnosti KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. na Praze 8.


Manžetové, ozdobné i kovové knoflíky, kravatové spony pro galanterie a bižuterie, e-shop

Manžetové, ozdobné i kovové knoflíky, kravatové spony pro galanterie a bižuterie, e-shop

Knoflíky nejrůznějších druhů vyrábí společnost Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s. nacházející se v okresu Pelhřimov. Pro naše zákazníky máme k dispozici bohatý sortiment knoflíků, jež dodáváme pro oděvní a módní průmysl, do galanterií i bižuterií. Zaměřujeme se na výrobu manžetových, ozdobných i kovových knoflíků, módních spon, brzdiček i koncovek. Z našich produktů si dále můžete vybrat z pestré palety knoflíků mysliveckých i rybářských vzorů, dámských kabátových oliv včetně kravatových spon nejrůznějších barev. Veškeré knoflíky u nás vyrábí zkušení a kvalifikovaní mistři soustružníci, kteří jsou zárukou kvality a zdravotní nezávadnosti.


Dekorační látky a tkaniny pro čalouníky - originální bytový design

Dekorační látky a tkaniny pro čalouníky - originální bytový design

Poptáváte dekorační látky? Navštivte velkoobchodní čalounickou galanterii BS - textil s.r.o. z Jihlavy a vyberte si ze širokého spektra dekoračních látek pro čalouníky a tkanin včetně kovového příslušenství pro originální bytový design. Firma dodává různé: - listové žinylkové, žakárové a ploché potahové látky - nehořlavé tkaniny TREVIRA CS speciálně pro veřejné prostory - vlasové tkaniny - matracoviny včetně proševů, koženek, 3D tkanin a microfází - luxusní deky a povlečení s dětskými motivy Také zde naleznete interiérové látky, závěsy, záclony a odolné textilie proti drápkům zvířat či zašpinění.


Čalounická galenterie, potahové a dekorační látky - velkoobchodní prodej

Čalounická galenterie, potahové a dekorační látky - velkoobchodní prodej

Jste-li povoláním čalouník a sháníte velkoobchodního prodejce potahových nebo dekoračních látek či jiné čalounické galanterie, poté se neváhejte obrátit na naši firmu! Nabízíme široký sortiment žakárových a listových žinilkových a plochých potahových, dekoračních a matracových tkanin včetně proševů, microfází, koženek a 3D tkanin. Kolekci máme doplněnou o belgické potahové pestře tkané žakárové prutové plyše a dvojplyše. Specializujeme se i na nehořlavé textilie z modifikovaného polyesterového vlákna TREVIRA CS, které jsou určeny pro veřejné prostory jako např.: divadla, kina, hotely, restaurace, penziony ad. Více informací naleznete na našich www.