Poptáváme cateringové služby

Poptáváme cateringové služby

Dobrý den,
přijede k nám na týdenní návštěvu studentka ze SRN - výměnný pobyt, naši studenti byli v SRN - a měl bych zájem o každodenní snídaňovou nabídku jídel z dovozem v Třebíči - formou švédského stolu - celkem pro 4 osoby tak, aby tuto službu bylo možno poskytnout vždy ráno před odchodem do školy.

Je možné takovou službu nabídnout?
Cenové podmínky.
Pro rychlejší komunikaci telefon.

Děkuji
Žampa Jaroslav
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 08:17

Platnost poptávky:
05.06.2014 07:51

Kontaktní osoba:
Žampa Jaroslav

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Třebíč

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obložené chlebíčky a saláty - výroba lahůdek s rozvozem po Opavě

Obložené chlebíčky a saláty - výroba lahůdek s rozvozem po Opavě

Chcete zajistit pohoštění a přitom si dobře pochutnat? Pak jste na správném místě! Firma LABUŽNÍK FAST-FOOD s.r.o. komplexní a cenově dostupné cateringové služby na vysoké úrovni. Dle Vaších požadavků přichystáme různé lahůdkářské výrobky a vše přivezeme na místo konání akce. Mezi lahůdkami naleznete obložené chlebíčky, saláty a mnoho dalšího. Naší prioritou je spokojený zákazník a zajištění chutného občerstvení. K výrobě lahůdek používáme vždy kvalitní a čerstvé suroviny od prověřených dodavatelů, dodržujeme tradiční a léty prověřené receptury. V katalogu výrobků pro Vás máme: - masové prkénko - šunkový, sýrový, vajíčkový chlebíček - sváteční chlebíček - šunkové a uzené rolky - plněné hrušky - kanapky - sýrové mísy - obložené sendviče z tmavého či světlého pečiva - plněné papriky - pochoutky z listového těsta - plněná vejce, okurky a rajčata - syrové a masové rolády - obložené talíře a zeleninové mísy. Ke všem naším výrobkům Vám rádi zajistíme rozvoz po celé Opavě a také zapůjčíme vybavení jako párty stany a altány, zahradní nábytek, gril, zařízení pro výčep apod...


Zajištění rautu pro firemní večírky, pečené maso na svatbu - občerstvení pro každou oslavu

Zajištění rautu pro firemní večírky, pečené maso na svatbu - občerstvení pro každou oslavu

Plánujete firemní večírek nebo potřebujete zajistit občerstvení na svatbu či jinou rodinnou oslavu? Společnost Poctivé uzenářství s.r.o. se sídlem v Prosiměřicích dodává v okolí Znojma bohaté rauty se salámovými a sýrovými mísami, pečené maso, řízečky a dalšího tradiční uzené výrobky. Zajištění rautu, pohoštění, kvalitní občerstvení: - pro každou oslavu, svatbu, firemní večírek, školení, meetingy, rodinné setkání, společenské akce - dodáváme kvalitní pečené maso, obložené sýrové a salámové mísy, pečené kýty, klobásy, řízky a další lahodné občerstvení. Při výrobě uzenin používáme pouze kvalitní maso z českých chovů, bez přídavku chemikálií, sojové mouky nebo separátů. Připravíme vám raut pro každou příležitost.


Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Speciální menu podle Vašich představ i klasické studené a teplé pokrmy rautovou formou pro akce všeho druhu připravíme v restauraci Hotelu Rozkvět ve Veselí nad Moravou. Zajistíme komplexní cateringový servis na klíč v okruhu 20 km. Pokud plánujete soukromou oslavu, firemní akci, svěřte nám přípravu občerstvení, rádi Vám poradíme s volbou menu. Naši kuchaři pracují pouze s čerstvými surovinami, při přípravě dbáme na zachování všech chutí i vůní potravin. Naše hotelová restaurace je Vám k dispozici, pokud budete chtít soukromou akci uspořádat přímo v prostorách Hotelu Rozkvět. Jsme připraveni na menší akce pro zhruba 30 osob i velké oslavy a svatby, celá restaurace s jídelnou má kapacitu 902 míst.


Nezapomenutelný gastronomický zážitek Vám připraví kuchař přímo v pohodlí Vašeho domova

Nezapomenutelný gastronomický zážitek Vám připraví kuchař přímo v pohodlí Vašeho domova

Slavíte výročí svatby se svou ženou a rádi by jste jí překvapili výbornou večeří? Ale do vaření se pouštět nechcete? Chystáte rodinou oslavu? Oběd pro přátelé? Rádi by jste je ale pohostili u Vás doma, ale jídlo aby bylo jako ze špičkové restaurace? Máme pro Vás řešení. Tím je náš kuchař do domu ze společnosti PETERMANN – Catering s.r.o. ať už jste z Ostravy, Brna či z Olomouce. Ať už chystáte večeři na oslavu výročí svatby či seznámení, romantický večer pro přítelkyni, rodinnou oslavu či setkání s přáteli, oslovte nás a my Vám připravíme menu dle Vašeho přání a výběru. Stačí si zarezervovat termín konání. Jídlo připravujeme vždy z čerstvých a kvalitních surovin. S nápadem naservírujeme, aby nejen chuťové pohárky zažily gastronomický zážitek, ale aby se i oči potěšily. Hostina pro Vaše blízké bude připravena jako v luxusní restauraci a přitom si jí budete moci v klidu vychutnat v útulném prostředí Vašeho domova.


Špičkový catering pro vaší akci společenského či soukromého charakteru

Špičkový catering pro vaší akci společenského či soukromého charakteru

Hotel UNO Ústí nad Orlicí pro vaše společenské či soukromé akce spolehlivě zajistí neobvyklý catering. Vaše konference, večírek či raut se tak stane nejen požitkem, ale i zážitkem. Naše cateringová firma zajistí vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid včetně doprovodných služeb. Catering pro vaše akce Hotel UNO Ústí nad Orlicí Office catering Firemní večírky, rauty Konference Pracovní obědy Degustace Tematické večírky Svatby Narozeninové oslavy Dětské oslavy Párty stan (š: 500 cm, d: 800 cm, v: 278 cm) a další akce dle Vašich požadavků


V rámci ubytování si vychutnejte výborné rauty v podobě švédských stolů i návštěvu vinárny

V rámci ubytování si vychutnejte výborné rauty v podobě švédských stolů i návštěvu vinárny

Chystáte se na dovolenou nebo na prodloužený víkend do vinařské oblasti na Jižní Moravě? Rádi si pochutnáte na výtečném víně i jídle? Plánujete rodinnou oslavu nebo firemní akci a potřebujete nejen raut, ale i ubytování? Luxusní ubytování i s možnosti rautu a návštěvou vinárny Vám zajistí Vinný sklep a ubytování U Bystřických v Bořeticích na Jižní Moravě. Vybírat můžete ze čtyř menu, které pro Vás rádi připravíme. Všechny rauty jsou formou švédských stolů, ve kterých je zahrnuta i konzumace kvalitního sudového vína, minerálky a kávy. Jistě oceníte i prohlídku vinného sklepa s degustací vína přímo u sudu. Ceny se liší dle výběru menu, kdy si můžete zvolit buď studené večeře v podobě obložených sýrových a uzeninových mís, nebo i s teplou večeří. Obstaráme i hudbu, ať už večer budete chtít strávit za doprovodu harmoniky, cimbálovky nebo hudby dle vlastního výběru na flasch disku. Navíc se u nás můžete i ubytovat v nástavbě přímo nad vinným sklepem v komfortních pokojích pro 15 osob. Všechny ceny naleznete na našich webových stránkách.