Poptáváme cateringové služby

Poptáváme cateringové služby

Dobrý den,
přijede k nám na týdenní návštěvu studentka ze SRN - výměnný pobyt, naši studenti byli v SRN - a měl bych zájem o každodenní snídaňovou nabídku jídel z dovozem v Třebíči - formou švédského stolu - celkem pro 4 osoby tak, aby tuto službu bylo možno poskytnout vždy ráno před odchodem do školy.

Je možné takovou službu nabídnout?
Cenové podmínky.
Pro rychlejší komunikaci telefon.

Děkuji
Žampa Jaroslav
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 08:17

Platnost poptávky:
05.06.2014 07:51

Kontaktní osoba:
Žampa Jaroslav

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Třebíč

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krabičková dieta a jejich programy na hubnutí. Rozvoz jídla až k Vám.

Krabičková dieta a jejich programy na hubnutí. Rozvoz jídla až k Vám.

Nestíháte si nachystat jídlo a přitom by jste chtěly zhubnout nebo si udržet svoji váhu? Nevíte jak si sestavit jídelníček? Ti co chtějí zhubnout nebo si udržet svoji váhu. Firma Pohodlná dieta připravuje jídelníčky pro své klienty vždy pod vedením zkušeného nutričního poradce. Programy na hubnutí jsou rozděleny pro muže a ženy,podle typu zaměstnání i jaký efekt chcete dosáhnout. Někdo chce redukci váhy, někdo si chce svoji váhu udržet. I pro ty co mají zvýšenou fyzickou aktivitou. Můžete využít programy od 5000 kj/den až 15000 kj/den: -Celodenní menu, kde je snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. -Odpolední menu - oběd, svačina, večeře. -Dopolední menu - snídaně, svačina, večeře. -Zkrácené menu - snídaně, svačina, oběd -Oběd, večeře -Polévka.


Zajištění rautu pro firemní večírky, pečené maso na svatbu - občerstvení pro každou oslavu

Zajištění rautu pro firemní večírky, pečené maso na svatbu - občerstvení pro každou oslavu

Plánujete firemní večírek nebo potřebujete zajistit občerstvení na svatbu či jinou rodinnou oslavu? Společnost Poctivé uzenářství s.r.o. se sídlem v Prosiměřicích dodává v okolí Znojma bohaté rauty se salámovými a sýrovými mísami, pečené maso, řízečky a dalšího tradiční uzené výrobky. Zajištění rautu, pohoštění, kvalitní občerstvení: - pro každou oslavu, svatbu, firemní večírek, školení, meetingy, rodinné setkání, společenské akce - dodáváme kvalitní pečené maso, obložené sýrové a salámové mísy, pečené kýty, klobásy, řízky a další lahodné občerstvení. Při výrobě uzenin používáme pouze kvalitní maso z českých chovů, bez přídavku chemikálií, sojové mouky nebo separátů. Připravíme vám raut pro každou příležitost.


Závodní stravování, výroba jídel pro firmy-kompletní řešení společného stravování

Závodní stravování, výroba jídel pro firmy-kompletní řešení společného stravování

Chutná teplá jídla i hotové chlazené pokrmy dodá společnost JOSPO Holešov pro firmy v regionu Zlín, Kroměříž, Přerov. Poskytujeme kompletní řešení závodního stravování. V rámci společného stravování zabezpečujeme výrobu a výdej teplých jídel přímo do místa podnikání, je ovšem možné v rámci dodávek stravy kombinovat teplé i chlazené pokrmy. Své služby poskytujeme firmách různého druhu, dle potřeb zajistíme i cateringové služby na firemní akce, rauty. Díky vlastní dopravě zajistíme stabilní rozvozy dle potřeb každého zákazníka.


Nabídka chlazených, balených jídel a polévek-rozvoz, prodej

Nabídka chlazených, balených jídel a polévek-rozvoz, prodej

Výrobce chlazených balených jídel a polévek, firma JOSPO a.s. Holešov, zajišťuje rozvoz jídla do firem i domácností v okrese Kroměříž, Zlín, Přerov. Nechejte starost o Vaše každodenní stravování na nás. Naše jídla jsou chutná a za dobrou cenu. Příprava pokrmu Vám zabere pouze pár minut. Trvale skladem nabízíme 35 druhů chlazených hotových jídel české kuchyně a 8 druhů polévek, na prodej jsou i jídla, jejichž skladová dostupnost je omezená a maloporcovky. Chlazená jídla nabízíme v jednoporcových i víceporcových gastro baleních. Aktuální nabídku naleznete na našem webu. Pokud se rozhodnete raději pro naše teplé denní menu, můžete vybírat ze 7 druhů pokrmů a 2 druhů polévky. Pro objednávky volejte tel.:573330920.


Jedinečný catering i pronájem prostor pro vaše firemní akce

Jedinečný catering i pronájem prostor pro vaše firemní akce

Plánujete firemní akci a řešíte koho pověřit občerstvením? Firma Řízkovna ze Stříteže vám zprostředkovává nejen pronájem prostor pro vaše firemní akce, ale i samotné cateringové občerstvení v okolí Třebíče, Moravských Budějovic i Náměšti nad Oslavou. Při pronájmu prostoru na vaši událost vše řešíme dohodou, přičemž jedna z našich výhod je možnost konzumace vlastního alkoholu. V rámci cateringu vám zajistíme naše proslulé řízky a to vepřové, telecí, krůtí nebo i kuřecí. V našem menu dále naleznete pečené maso, hovězí guláš, obložené mísy, chlebíčky, zákusky i jiné. Budeme rádi, pokud využijete našich služeb s možností rozvozu do místa určení.


Rozvoz obědů a poledního menu do domácností a firem

Rozvoz obědů a poledního menu do domácností a firem

Naše firma LB GASTRO s.r.o. rozváží polední menu do celého okolí Ostravy a Opavy a má ještě volnou výrobní kapacitu. Rozvážíme chutné obědy pro firmy a domácnosti. Zajišťujeme odpovídající kvalitu jídla a velikost jednotlivých porcí. Po domluvě je také možnost zajištění provozu kantýny přímo v prostoru velkých podniků. Nabídka cateringové společnost LB GASTRO s.r.o. obsahuje 10 stálých týdenních lístků, jejichž obsah je úměrně vyvážen. Naše menu se skládá z polévky, čtyř druhů hlavního jídla a nápoje. Jedno ze čtyř Menu je vždy zeleninový salát s pečivem a příkrmem nebo teplá zelenina s dietním masem. Dle zájmu nabízíme páté menu – minutka. Rozvážíme do těchto obcí: - Haj, Benešov, Hať, Darkovice, Šilheřovice, Štěpánkovi, Kobeřice, Rohov, Bolatice, Štítina, Zábřeh, Hlučín, Darkovičky, Borová, Kozmice, Smolkov, Mokré Lazce, Lhota, Dolní Lhota, Opava, Velké Hoštice, Děhylov, Závada, Bohuslavice, Chuchelná, Strahovice, Petřkovice, Lhotka, Hošťálkovice, Bobrovníky, Ludgeřovice, Markvartovice, Třebom, Píšť, Vřesina