Zateplenie vonkajšieho povrchu, oprava striech výrobných hál a modernizácia vnútorného osvetlenia

Zateplenie vonkajšieho povrchu, oprava striech výrobných hál a modernizácia vnútorného osvetlenia

Stavba Zateplenie výrobnej haly č. 1, 2, 3 ELKOND HHK, a. s. Trstená je rozdelená na 3 stavebné objekty:
Objekt :SO 01 - výrobná hala č.1
Objekt :SO 02 - výrobná hala č.2
Objekt :SO 03 - výrobná hala č.3
Haly č. 1, 2, 3 sa nachádzajú v areáli verejného obstarávateľa na Oravickej č. 1228, v Trstenej. Jedná sa o oplotený areál na rovinatom teréne s možnosťou využitia skladových plôch pre potrebný materiál pri rekonštrukcii jednotlivých objektov. V existujúcich objektoch je možné využiť sociálne zariadenie, taktiež napojenie na vodu a elektrickú energiu.
Odpady, ktoré budú vznikať počas výstavby sú vyšpecifikované v projekte pre realizáciu stavby a nakladanie s odpadmi je určené v projektovej dokumentácii.
Vzhľadom na skutočnosť, že v halách sa nachádzajú strojné zariadenia, bude potrebné pristúpiť k zakrytiu strešnej konštrukcie provizórne počas jej odkrytia, aby nedošlo k zatečeniu strojných zariadení.
Počas rekonštrukcie strešnej konštrukcie sa v priestore haly, nad ktorým budú práce vykonávané, nesmú nachádzať žiadne osoby z výrobnej prevádzky. Časový harmonogram prác je vypracovaný tak, aby táto požiadavka bola dodržaná.
Hala č. 2 sa bude rekonštruovať počas firemnej odstávky v trvaní dvoch týždňov, pretože v tejto hale je hlavná časť výroby. V ostatných halách 1 a 3 sa prevádzka výroby obmedzí len čiastkovo, podľa jednotlivých strešných modulov, ktoré sa postupne budú rekonštruovať.
Pri realizácii musia byť dodržané predpisy vyhlášky BOZP č. 147/2013.
Pracovníci budú oboznámení s bezpečnostnými, prevádzkovými a protipožiarnymi pravidlami platnými v jednotlivých prevádzkach hál č. 1, 2, 3.
Musia byť dodržiavané podmienky udržiavania čistoty a poriadku na priľahlých spevnených plochách v areáli okolo jednotlivých hál.
Dopravná trasa pre prísun materiálu a odvoz vybúraného materiálu je navrhnutá cez hlavnú bránu objektu na mestskú komunikáciu. Špeciálne opatrenia pre chodcov (zamestnancov firmy) nie je potrebné, pretože doprava na stavenisko bude občasná. Dopravné značenie na stavenisku nie je potrebné.
Začne sa rekonštrukciou haly č. 1. Postupne po jednotlivých moduloch sa demontuje strešná krytina s izoláciou a podhľadom, Namontujú sa nosné oceľové pozdĺžniky pomedzi existujúce a osadia sa strešné tepelnoizolačné panely. Osadí sa žľabový systém a namontuje sa bleskozvod. V období dvojtýždňovej firemnej výluky sa začne s rekonštrukčnými prácami haly č. 2, v takom istom pracovnom postupe ako u haly č. 1 Posledná sa bude zatepľovať hala č. 3. Za
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 08:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
ELKOND HHK, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ELKOND HHK, a.s.

Zadavatel IČ:
36382841

Zadavatel ulice:
Oravická 1228

Zadavatel PSČ:
028 01

Zadavatel obec:
Trstená

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45260000-7
Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nová střecha na klíč, oprava a rekonstrukce ploché, sedlové, šikmé střechy

Nová střecha na klíč, oprava a rekonstrukce ploché, sedlové, šikmé střechy

Pokud se chystáte zrealizovat střechu na klíč nebo potřebujete provést její rekonstrukci, obraťte se na společnost Střechy Višňovský, která působí na trhu přes 20 let. Disponujeme profesionálními pracovníky, kteří svou práci provádí kvalitně a s pečlivostí. Zajistíme Vám kompletní dodávku střech. Zakázky realizujeme u všech typů, ať už se jedná o šikmé, sedlové nebo ploché střechy. Specializujeme se na tyto služby: - tesařské, pokrývačské a klempířské práce - oprava, rekonstrukce, izolace střech - výroba a montáž střešních konstrukcí - dodáváme střešní materiál a krytiny. Přidejte se do řady našich spokojených zákazníků, poskytneme Vám poradenství a zdarma vypracujeme rozpočet i kalkulaci střechy.


Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Chystáte se vystavit či zrekonstruovat své obydlí? Potřebujete pomoci se stavebními pracemi? S tím Vám pomůže naše společnost MASP - stavby - Martin Spejchal, která sídlí v okrese Hradec Králové. Na zakázku Vám kompletně postavíme rodinný dům od základů, hrubé stavby až po střechu, zateplení a dokončovací práce. Realizujeme veškeré zednické a sádrokartonářské práce, omítky, betonové podlahy, obklady a dlažby interiéru i exteriéru. V rámci rekonstrukcí zhotovíme nové bytové jádro, půdní vestavby a nástavby. Pro Vaši stavbu zajistíme i kvalitní odborníky v oblasti elektroinstalací a řemeslnických prací. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Nejefektivnějším způsobem zateplení domu, střechy je izolace PUR pěnou. Pokud plánujete zateplení podkroví, půdy můžete oslovit firmu PURPANDA s.r.o. Zlín, která se na izolace domu PUR pěnami specializuje. Působí na Moravě i na Slovensku. Jde o efektivní tepelnou izolaci, nedochází k plýtvání materiálu - PUR pěna se dostane i do špatně dostupných míst. Díky izolaci stříkanými PUR pěnami docílíte snížení výdajů za vytápění až o 70%, nebude již docházet k tepelným ztrátám. Díky tomu se Vám vynaložené finance v řádu několika let vrátí. Výhodou je i rychlost realizace - cca 2 dny. Jsme tak schopni zrealizovat více než 10 zakázek měsíčně.


Opravy šikmých střech za pomocí široké řady pokrývačských materiálů

Opravy šikmých střech za pomocí široké řady pokrývačských materiálů

STŘECHY Reiner, s.r.o. Liberec, Liberecký kraj Naší prioritní činností jsou kompletní realizace všech druhů střech, za použití nejkvalitnějších materiálů a nejmodernějších technologií. Součástí naší činnosti je také klempířská a drobná zámečnická výroba, pro kterou disponujeme dostatečnými prostory i kapacitou. Naše firma STŘECHY Reiner, s.r.o. používá nejmodernější technologie postupů pro rekonstrukce šikmých střech pomocí betonových krytin, asfaltových šindelí, pálených tašek, vláknocementových krytin nebo profilových plechových krytin. Vše co potřebujete vědět o všech druzích střech je na našich www.strechyreiner.cz Neváhejte nás kontaktovat.


Střecha na klíč podle Vašich představ od jednoho dodavatele s 3D vizualizaci

Střecha na klíč podle Vašich představ od jednoho dodavatele s 3D vizualizaci

Potřebujete rychle a bezchybně zastřešit Váš dům? Svěřte svou objednávku specializované firmě v oboru, která splní Vaše požadavky a na základě podkladů z projektové dokumentace, vytvoří 3D fotografickou vizualizaci. Máme vše pod jednou střechou, od vlastní CNC výrobní linky, projekčnímu oddělení až po tesařské a pokrývačské práce. Díky tomu jsme schopni minimalizovat náklady, a tím vytvářet zajímavé koncové ceny pro naše zákazníky. Vyvarujete se zbytečným komplikacím, které vznikají chybnou komunikací mezi řemeslníky. Zaměřujeme se na: - výstavby dřevěných krovů a konstrukcí z příhradových vazníků - kompletní dodávky dřevostaveb, domů na klíč nebo jen hrubé stavby - spolupracujeme s největšími dodavateli - Výrobu tesařských konstrukcích


Hydroizolační a izolační služby, zednické a úklidové práce v Olomouckém kraji

Hydroizolační a izolační služby, zednické a úklidové práce v Olomouckém kraji

Budete stavět nový dům a potřebujete zabezpečit stavbu proti vodě a vlhkosti? Chystáte rekonstrukci střechy a hledáte dodavatele izolačních prací? Jste z okolí Přerova a nemůžete najít vhodného dodavatele? V naší společnosti, Pavel Zimmerman, poskytujeme klientům profesionální služby v tomto oboru. Provádíme také doplňkové izolační práce, např. izolace teras, potrubí a klimatizací. Nabízíme i práce zednické a úklidové. Ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně dle požadavků a možností. Jsme jedineční v rychlém provedení a přívětivé ceně. V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte na telefonním čísle nebo přijďte s poptávkou na adresu Jižní Čtvrť I 2487/29, Přerov.