Penzión a reštaurácia Villa Rosa - investície do skvalitnenia a rozšírenia našich služieb

Penzión a reštaurácia Villa Rosa - investície do skvalitnenia a rozšírenia našich služieb

Predmetom projektu je rekonštrukcia a modernizácia existujúceho objektu cestovného ruchu za účelom skvalitnenia a rozšírenia ním poskytovaných služieb s celoročným využitím. Výsledkom projektu bude skvalitnenie existujúcich služieb zariadenia a poskytovanie nových - stravovacích, ubytovacích a doplnkových služieb. V dôsledku realizácie projektu sa vytvoria vhodné predpoklady pre presadzovanie myšlienky Slow food, poskytovanie masáží a pre lepšie, prakticky celoročné využitie zariadenia, s dôrazom na exteriér (terasu a záhradu). Predmetom zákazky je komplexná rekonštrukciou a modernizáciou penziónu, a to najmä
1. Solárny systém - ohrev TUV a podpora vykurovania: solárna sústava je určená na ohrev teplej úžitkovej vody a pre podporu vykurovania riešeného objektu. Solárny systém sa skladá z 10 kolektorov a 2 x 500 l akumulácie. Solárne panely budú umiestnené na šikmej streche nad prvým nadzemným podlažím.
2. Vnútorné úpravy povrchov - kompletné rekonštrukcie všetkých vnútorných povrchov stien a stropu. Podľa typu pôvodnej úpravy povrchu v jednotlivých miestnostiach je to nová výmaľba alebo výmena tapiet.
3. Klimatizácia - dodatočná montáž samostatných klimatizačných jednotiek. Jedno zariadenie je navrhnuté do kuchyne ako prvotného zdroja tepla a druhé zariadenie bude inštalované v priestore recepcie, kde v súčasnosti nie je riešená klimatizácia. Pre chladenie priestorov je navrhnutý inverterový mono split systém s jednou vonkajšou jednotkou a jednou vnútornou jednotkou v počte dve zostavy.
4. Vykurovanie - dodatočná montáž priestorového termostatu s rádiovým prenosom signálu - bezdrôtové vyhotovenie, inštalácia 5 ks servopohonov na vetvy podlahovky pre reštauráciu.
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 08:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LOAR-VE, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.07.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LOAR-VE, a.s.

Zadavatel IČ:
34125779

Zadavatel ulice:
Jesenského 6

Zadavatel PSČ:
929 01

Zadavatel obec:
Dunajská Streda

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212000-6
Stavebné práce na stavbe budov pre voľný čas, šport, kultúru, ubytovanie a reštauračné stravovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kompletace a montáž příslušenství a dílů vzduchotechniky

Výroba kompletace a montáž příslušenství a dílů vzduchotechniky

Kovo vzduchotechnika spol. s r.o. Havlíčkův Brod Naše činnost je především zaměřena na kovo - výrobu a kompletaci vzduchotechnických zařízení, návrh, výroba a montáž vzduchotechnických zařízení, klimatizací. Kompletace a montáž příslušenství a dílů vzduchotechniky U předložených vzduchotechnických zakázek provádíme kompletaci - k naší dodávce zajistíme klimatizační jednotky, ventilátory, ohebné hadice, SPIRO potrubí, ohřívače apod. a jako celek vše smontujeme a uvedeme do provozu. Zajišťujeme i měření a regulaci pro klimatizační jednotky včetně zapojení, protimrazové ochrany apod. Zakázku předáme včetně výchozí revize a uvedení do provozu. Sami zajistíme potřebnou projektovou dokumentaci.


Výroba vzduchotechnických prvků a potrubí Pardubice

Výroba vzduchotechnických prvků a potrubí Pardubice

INTERKLIMA spol. s r.o. Pardubice Naše firma se zabývá výrobou vzduchotechnických prvků a potrubí v té nejvyšší kvalitě z pozinkovaného případně černého plechu v kvalitě evropských norem DIN. Zajišťujeme dodávky vzduchotechniky pro: hotely a rekreační zařízení nemocnice a další zdravotnická zařízení kulturní zařízení, obchodní domy obytné domy, bazény velkokapacitní kuchyně a vývařovny, prádelny truhlárny, svařovny, galvanizovny


Spolehlivé bezhlučné mobilní klimatizace i pro domácnosti s elegantním designem

Spolehlivé bezhlučné mobilní klimatizace i pro domácnosti s elegantním designem

Říkáte si, který typ klimatizace zvolit do své domoviny? Když uvažujete o pořízení klimatizace do vašeho příbytku, je důležitý nejen její výkon, ale i uskladnění a design. U firmy MCS – Chlazení CZ, s.r.o. ze Znojma můžete považovat všechny tyto požadavky již za splněné. Naše domovní i mobilní klimatizace jsou : - vhodné do rodinného domu i bytu - ve dvou typech a to Split i Multisplit - složené z vnitřní a vnější jednotky - od výrobců Panasonic, Midea, Toshiba - vysoce účinné s pohotovostním režimem - s elegantním designem a velkým rozsahem provozu Pokud si nejste jisti výběrem, kontaktujte nás nebo navštivte webové stránky.


Kompresory, klimatizace, tepelná čerpadla – opravy a servis

Kompresory, klimatizace, tepelná čerpadla – opravy a servis

Pokazilo se Vám chladící zařízení? Nezoufejte a obraťte se na naši společnost Břetislav Matějíček kompresory s.r.o., která sídlí v Polné. Specializujeme se na komplexní opravy a servis kompresorů pístových, šroubových a rotačních, dále pak klimatizací, tepelných čerpadel či chladící techniky. V rámci služeb provádíme diagnostiku, výměny elektroměrů, repase u průmyslových i domácích zařízení. Součástí pravidelných prohlídek je kontrola ložisek, hlučnosti, úniku chladiva a výměna oleje. Pole působnosti máme nejen v rámci České republiky, ale i v sousedních státech.


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Ochrana potrubí před mrazem Liberec - komplexní systémy DEVI spolehlivě předejdou zamrznutí

Ochrana potrubí před mrazem Liberec - komplexní systémy DEVI spolehlivě předejdou zamrznutí

VETRA - Jiří Tetour Liberec Systém ochrany potrubí před zamrznutím DEVI zajišťuje snadné a efektivní řešení tohoto problému. Samoregulační kabel ve spojení s příslušnou tepelnou izolací chrání vodovodní potrubí, hydranty, požární systémy a potrubí s topným olejem a jinými tekutinami před zamrznutím. Topný kabel, společně s připojovacím kabelem do elektrické sítě, jsme po předchozí specifikaci potrubí, schopni navrhnout a zhotovit na míru, dle vašich požadavků. Specifikací potrubí se rozumí: délka, průměr, materiál, místo, teplota kde se potrubí nachází a teplota kapaliny v potrubí, kterou je zapotřebí udržovat. Typy kabelů: Devi: - Deviflex DTIP-10 (8, 10W/m) - DPH (10W/m) - Devipipeguard (10, 25W/m)