Penzión a reštaurácia Villa Rosa - investície do skvalitnenia a rozšírenia našich služieb

Penzión a reštaurácia Villa Rosa - investície do skvalitnenia a rozšírenia našich služieb

Predmetom projektu je rekonštrukcia a modernizácia existujúceho objektu cestovného ruchu za účelom skvalitnenia a rozšírenia ním poskytovaných služieb s celoročným využitím. Výsledkom projektu bude skvalitnenie existujúcich služieb zariadenia a poskytovanie nových - stravovacích, ubytovacích a doplnkových služieb. V dôsledku realizácie projektu sa vytvoria vhodné predpoklady pre presadzovanie myšlienky Slow food, poskytovanie masáží a pre lepšie, prakticky celoročné využitie zariadenia, s dôrazom na exteriér (terasu a záhradu). Predmetom zákazky je komplexná rekonštrukciou a modernizáciou penziónu, a to najmä
1. Solárny systém - ohrev TUV a podpora vykurovania: solárna sústava je určená na ohrev teplej úžitkovej vody a pre podporu vykurovania riešeného objektu. Solárny systém sa skladá z 10 kolektorov a 2 x 500 l akumulácie. Solárne panely budú umiestnené na šikmej streche nad prvým nadzemným podlažím.
2. Vnútorné úpravy povrchov - kompletné rekonštrukcie všetkých vnútorných povrchov stien a stropu. Podľa typu pôvodnej úpravy povrchu v jednotlivých miestnostiach je to nová výmaľba alebo výmena tapiet.
3. Klimatizácia - dodatočná montáž samostatných klimatizačných jednotiek. Jedno zariadenie je navrhnuté do kuchyne ako prvotného zdroja tepla a druhé zariadenie bude inštalované v priestore recepcie, kde v súčasnosti nie je riešená klimatizácia. Pre chladenie priestorov je navrhnutý inverterový mono split systém s jednou vonkajšou jednotkou a jednou vnútornou jednotkou v počte dve zostavy.
4. Vykurovanie - dodatočná montáž priestorového termostatu s rádiovým prenosom signálu - bezdrôtové vyhotovenie, inštalácia 5 ks servopohonov na vetvy podlahovky pre reštauráciu.
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 08:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LOAR-VE, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.07.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LOAR-VE, a.s.

Zadavatel IČ:
34125779

Zadavatel ulice:
Jesenského 6

Zadavatel PSČ:
929 01

Zadavatel obec:
Dunajská Streda

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212000-6
Stavebné práce na stavbe budov pre voľný čas, šport, kultúru, ubytovanie a reštauračné stravovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodo topo plyn materiál - prodej instalačního materiálu

Vodo topo plyn materiál - prodej instalačního materiálu

Ucelený sortiment instalačního materiálu najdete na prodejně firmy VTP Pelka s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Na prodej je zde nejen vodo topo plyn materiál, ale také železářské zboží, hutní materiál i sanitární keramika, spojovací materiál, brusivo a další zboží pro řemeslníky i domácí kutily. Prodej instalačního materiálu: -plynové kotle -radiátory - deskové, litinové, hliníkové -termostatické, radiátorové ventily -trubky pro rozvody vody a topení -solární systémy pro ohřev vody a vytápění -sanitární keramika – umyvadla, záchody, vany, sprchové kouty -vodovodní, senzorové baterie -uzavírací armatury -elektromagnetické úpravny vody Inkrust -spojovací materiál -brusivo. Kromě dodávky materiálu zajistíme kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. U námi instalovaných produktů vybraných značek zajišťujeme záruční a pozáruční servis.


Zateplení domů, fasád – ochrana před nepříznivými vlivy, snížení tepelných ztrát

Zateplení domů, fasád – ochrana před nepříznivými vlivy, snížení tepelných ztrát

Uvažujete o zateplení fasády? Chcete ochránit Váš dům před nepříznivými vlivy počasí a zároveň chcete snížit náklady na vytápění a ohřev vody? Zateplení domů a fasád zajišťuje v okolí Jemnice a Dačic stavební firma Jaromír Vyhnálek, která sídlí v Jemnici. Zateplením fasády vašeho domu bude Váš dům nejen chráněn před nepříznivými vlivy počasí, ale také navíc ušetříte značný finanční obnos díky snížení nákladů na vytápění a ohřev vody. Zateplením fasády navíc Váš dům získá moderní vzhled a bude minimalizováno pronikání množství hluku z vnějšího prostředí.


Montáž ústředního vytápění-stěnové, podlahové topení

Montáž ústředního vytápění-stěnové, podlahové topení

Spolehlivá firma pro topenářské práce v okrese Uherské Hradiště je společnost PAVELKA - VTP s.r.o. Provádíme montáže ustředního vytápění - rozvody podlahového i stěnového topení. V případě potřeby nás kontaktujte na tel.: 604431286. V oboru topenářství máme více než 15 let zkušeností: - dodávka vytápění pro byty, rodinné domy, haly, hotely, administrativní budovy, lázeňské objekty - ústřední vytápění - podlahové a stěnové - rozvody topení z ocelového, měděného, plastového potrubí - dodávka a montáže klasických, kondenzačních kotlů, elektrokotlů.


Sila, zásobníky na piliny a systém automatického šnekového vyprazdňování materiálu

Sila, zásobníky na piliny a systém automatického šnekového vyprazdňování materiálu

Poptáváte techniku pro uskladnění materiálu? Různé varianty sil, zásobníků na piliny a systém automatického šnekového vyprazdňování zakoupíte u firmy G&G filtration CZ, s.r.o. z Brna. Pro uskladnění pilin, hoblin a štěpek z dřevopracujících provozů vyrábíme sila a zásobníky s objemem 11 m3 – 133 m3. Použít je lze pro kotelny (zajištění zásoby paliva), briketovací linky (materiál) nebo expedice odpadu. Pro vyvýšení výsypu cca + 2 000 mm nad úroveň terénu jsou naše sila vybavena ocelovou konstrukcí. Máte specifický požadavek na konkrétní vybavení zařízení? Pak navštivte katalog na webových stránkách, kde naleznete různé varianty výrobků včetně DWG výkresů a technických listů.


Koupelnové panely Campaver s ventilací a akumulací tepla ze skla

Koupelnové panely Campaver s ventilací a akumulací tepla ze skla

Hledáte spolehlivé a přitom designové topení do vaší koupelny? Firma SEFEN, spol. s r.o. právě pro Vás nabízí designový skleněný koupelnový sálavý panel Campaver, který je nejen elegantní, ale také komfortní s ventilací a akumulací tepla. Proč právě koupelnové topidlo Campaver? Výhody: - rychlý a stejnoměrný ohřev - dokonalý sálavý skleněný povrch - elegantně umístěná ventilace pro sušení ručníků - protiprachový filtr pro bezvadnou hygienu - bezpečná údržba - snadný přístup k zadní části, díky kloubům a otáčení topidla - snadná, rychlá a spolehlivá instalace - ergonomický a snadno přístupný regulátor tepla Kromě těchto výhod nabízíme i různá barevná provedení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Hledáte v blízkosti Brna a Blanska autodopravce pro pravidelnou nebo jen jednorázovou přepravu nákladu v rámci ČR nebo po Evropě? Pak neváhejte a kontaktujte společnost DS partner s.r.o., která sídlí v Blansku. Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní autodopravu. Přepravujeme palety i volně ložené zásilky. Přepravíme náklad o hmotnosti 1 kg až po hmotnost 25 tun. Naše autodoprava je schopna zajistit pravidelné přepravy v rámci ČR i po Evropě. Veškerý náklad máme pojištěný. V případě zájmu o bližší informace ohledně ceny dopravy nás neváhejte kontaktovat.