Michalovce - Rekonštrukcia teplovodov na území mesta Michalovce

Michalovce - Rekonštrukcia teplovodov na území mesta Michalovce

Predmetom zákazky je rekonštrukcia teplovodov v meste Michalovce. Predmet zákazky je rozdelený na tri časti. Každá časť predmetu zákazky bude vyhodnocovaná samostatne. Uchádzači sú oprávnení predložiť ponuky na jednu, dve alebo na všetky tri časti predmetu zákazky.
1. Časť predmetu zákazky:
MICHALOVCE - Rekonštrukcia teplovodu na Humenskej ceste, kotolňa K1 v trase B-A
Predpokladaná cena zákazky bez DPH : 147 192, 73 Eur
Celková dĺžka rekonštruovanej trasy : 232, 8 m
Teplovod je riešený bezkanálový systém predizolovaného potrubia vedený z teplovodnej kotolne K1 do jednotlivých prípojkových miestností v blokoch A a B. Rekonštruovaný teplovod sa napojí na jestvujúci rozvod v teplovodnej kotolni K1 na ul. Humenskej za uzávermi, odkiaľ je vedený do jednotlivých prípojkových miestností. V jestvujúcich šachtách po trase sa osadia nové uzatváracie armatúry prírubové šupatka. Teplovodné potrubia vstupujú do dvoch prípojkových miestností, kde sú ukončené novými uzatváracími armatúrami guľovými kohútmi, ktoré sa napoja sa na jestvujúci rozvod.
2. Časť predmetu zákazky:
MICHALOVCE - Rekonštrukcia teplovodu na Humenskej ceste, kotolňa K1 v trase Š3 - A4
Predpokladaná cena zákazky bez DPH : 170 328, 46 Eur
Celková dĺžka rekonštruovanej trasy : 266, 9 m
Teplovod je riešený ako bezkanálový systém predizolovaného potrubia vedený z novo navrhovanej šachty Š3 k jednotlivým prípojkovým miestnostiam bloku A4. Rekonštruovaný teplovod sa napojí na jestvujúci rozvod v šachte Š3 na ul. J. Švermu, odkiaľ je vedený do prípojkových miestností v bloku A4. V šachte Š3 sa na navrhovanú odbočku z kotolne osadia nové uzatváracie armatúry. V jestvujúcej šachte sa na súčasnej odbočke na jestvujúce šúpatka osadia zaslepovacie protipríruby. Potrubie vedené pod cestou sa uloží do oceľových chráničiek. Teplovodné potrubia vstupujú do šiestich prípojkových miestností, kde sú ukončené novými uzatváracími armatúrami a napoja sa na jestvujúci rozvod.
3. Časť predmetu zákazky:
MICHALOVCE Rekonštrukcia teplovodu na ul. Prof. Hlaváča, kotolňa Prof. Hlaváča, bloky B - E
Predpokladaná cena zákazky bez DPH : 102 777, 19 Eur
Celková dĺžka rekonštruovanej trasy :164, 5 m
Celková dĺžka predizolovaného potrubia : 133, 0 m
Teplovod je riešený ako bezkanálový systém predizolovaného potrubia vedený z kotolne k jednotlivým prípojkovým miestnostiam. Rekonštruovaný teplovod sa napojí na jestvujúci rozvod v šachte H/2 medzi blokmi B a C na ul. Prof. Hlaváča, odkiaľ je vedený do prípojkových miestností v b
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Michalovce

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.07.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Michalovce

Zadavatel IČ:
00325490

Zadavatel ulice:
Nám. osloboditeľov 30

Zadavatel PSČ:
071 01

Zadavatel obec:
Michalovce

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45231300-8
Stavebné práce na stavbe potrubných vedení vody a kanalizácie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Inženýrské sítě, liniové stavby, terénní úpravy, výkopové práce, úprava zpevněných ploch

Inženýrské sítě, liniové stavby, terénní úpravy, výkopové práce, úprava zpevněných ploch

Jste z Kladenska a hledáte firmu, která se postará o výstavbu Vašich inženýrských sítí? V tom případě se obraťte na Uniservis Hašek s.r.o. sídlící na adrese Na Píska 19, Žilina. Provádíme veškeré realizace liniových staveb a vystavíme Vám kompletní inženýrské sítě. Zhotovíme výkopy rýh pro vodovodní, plynové a kanalizační potrubí. Zrealizujme výkopové a zahrnovací práce a prohloubíme rýhy, které jsou třeba pro vedení inženýrských sítí. Provedeme jakékoli terénní úpravy a svahové úpravy. Na závěr upravíme povrchy zpevněných ploch a komunikací, které byly narušeny kvůli výkopům pro inženýrské sítě. Stavební odpad či suť, která vznikne zlikvidujeme.


Zemní práce – výkopy základů, terénní úpravy, zpevněné plochy

Zemní práce – výkopy základů, terénní úpravy, zpevněné plochy

Hledáte v okrese České Budějovice či okolí spolehlivého dodavatele zemních a výkopových prací? Právě jste ho našli. Naše společnost Vladimír Slipka Vám nabízí kompletní zemní a výkopové práce. Díky našemu kvalitnímu strojnímu vybavení a mnohaletým zkušenostem se postaráme téměř o vše. Provádíme výkopy základů, terénní úpravy a úpravy rovinných i svažitých terénů. Zajistíme Vám hloubení rýh pro inženýrské sítě, výkopy pro zahradní jezírka, rybníky či bazény, výstavbu zpevněných ploch a další související práce. Naše firma Vladimír Slipka sídlí v obci Lišov, ale služby našim zákazníkům poskytujeme po celém okresu České Budějovice. V případě zájmu o zemní nebo výkopové práce nás neváhejte kontaktovat.


Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Poptáváte výkopové práce? Pak kontaktujte firmu DS Partner s.r.o., která pro Brno a Blansko zajišťuje kompletní služby všeho druhu. Zaměřujeme se převážně na staveniště, hloubení základových desek pro novostavby a základů pro bazény, rekonstrukce kanalizačních systémů, plynovodů a vodovodů za použití špičkové techniky. V případě zájmu rádi zajistíme odvoz vykopané zeminy a přípravu pracovní oblasti. Ke každé zakázce přistupujeme s individuálním přístupem, kdy se maximálně snažíme přizpůsobit potřebám zákazníka. Samozřejmostí je pro nás vysoká kvalita odvedené práce.


Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Hledáte v blízkosti Brna a Blanska autodopravce pro pravidelnou nebo jen jednorázovou přepravu nákladu v rámci ČR nebo po Evropě? Pak neváhejte a kontaktujte společnost DS partner s.r.o., která sídlí v Blansku. Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní autodopravu. Přepravujeme palety i volně ložené zásilky. Přepravíme náklad o hmotnosti 1 kg až po hmotnost 25 tun. Naše autodoprava je schopna zajistit pravidelné přepravy v rámci ČR i po Evropě. Veškerý náklad máme pojištěný. V případě zájmu o bližší informace ohledně ceny dopravy nás neváhejte kontaktovat.


Výkopy, terénní úpravy, zemní a stavební práce

Výkopy, terénní úpravy, zemní a stavební práce

Hledáte spolehlivého dodavatele zemních či stavebních prací? Jsem profesionál v tomto oboru – Daniel Smutný. Moje společnost Vám zajistí kvalitní odvedení zemních a výkopových prací v Jihomoravském kraji. Provádíme stavební práce i terénní úpravy. Realizujeme inženýrské sítě včetně zapojení. Postavíme Vám plot, zhotovíme ztracené bednění, položíme zámkovou dlažbu, případně vykopeme bazén, rybník i jezírko. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a za námi je vždy kvalitně odvedená práce v dohodnutém termínu. V případě zájmu nás kontaktujte a na všem se domluvíme. Ukázky naší práce najdete na našich www stránkách. Vyzkoušejte firmu Daniel Smutný z Rudky a získáte ideálního dodavatele zemních a stavebních prací. Pracujeme v celém Jihomoravském kraji.


Kotelny, stavba kotelen, dodávka a prodej tepla pro domácnosti i firmy

Kotelny, stavba kotelen, dodávka a prodej tepla pro domácnosti i firmy

Jednotlivcům, domácnostem, firmám i velkým koncernům jsou určeny služby společnosti Prometheus, energetické služby, a.s. z Prahy, která nabízí návrhy a výstavby kotelen a jejich rekonstrukce nebo prodej a dodávky tepla. Poskytované služby jsou spojené s odborným poradenstvím za účelem snížení Vašich stávajících nákladů za teplo nebo hledáním cest financování výstavby či rekonstrukce kotelny. Máte-li dotazy k nabízeným energetickým službám, dodávkám a prodeji tepla nebo výstavbám a rekonstrukcím kotelen, neváhejte kontaktovat společnost Prometheus, energetické služby, a.s. z Prahy.