Michalovce - Rekonštrukcia teplovodov na území mesta Michalovce

Michalovce - Rekonštrukcia teplovodov na území mesta Michalovce

Predmetom zákazky je rekonštrukcia teplovodov v meste Michalovce. Predmet zákazky je rozdelený na tri časti. Každá časť predmetu zákazky bude vyhodnocovaná samostatne. Uchádzači sú oprávnení predložiť ponuky na jednu, dve alebo na všetky tri časti predmetu zákazky.
1. Časť predmetu zákazky:
MICHALOVCE - Rekonštrukcia teplovodu na Humenskej ceste, kotolňa K1 v trase B-A
Predpokladaná cena zákazky bez DPH : 147 192, 73 Eur
Celková dĺžka rekonštruovanej trasy : 232, 8 m
Teplovod je riešený bezkanálový systém predizolovaného potrubia vedený z teplovodnej kotolne K1 do jednotlivých prípojkových miestností v blokoch A a B. Rekonštruovaný teplovod sa napojí na jestvujúci rozvod v teplovodnej kotolni K1 na ul. Humenskej za uzávermi, odkiaľ je vedený do jednotlivých prípojkových miestností. V jestvujúcich šachtách po trase sa osadia nové uzatváracie armatúry prírubové šupatka. Teplovodné potrubia vstupujú do dvoch prípojkových miestností, kde sú ukončené novými uzatváracími armatúrami guľovými kohútmi, ktoré sa napoja sa na jestvujúci rozvod.
2. Časť predmetu zákazky:
MICHALOVCE - Rekonštrukcia teplovodu na Humenskej ceste, kotolňa K1 v trase Š3 - A4
Predpokladaná cena zákazky bez DPH : 170 328, 46 Eur
Celková dĺžka rekonštruovanej trasy : 266, 9 m
Teplovod je riešený ako bezkanálový systém predizolovaného potrubia vedený z novo navrhovanej šachty Š3 k jednotlivým prípojkovým miestnostiam bloku A4. Rekonštruovaný teplovod sa napojí na jestvujúci rozvod v šachte Š3 na ul. J. Švermu, odkiaľ je vedený do prípojkových miestností v bloku A4. V šachte Š3 sa na navrhovanú odbočku z kotolne osadia nové uzatváracie armatúry. V jestvujúcej šachte sa na súčasnej odbočke na jestvujúce šúpatka osadia zaslepovacie protipríruby. Potrubie vedené pod cestou sa uloží do oceľových chráničiek. Teplovodné potrubia vstupujú do šiestich prípojkových miestností, kde sú ukončené novými uzatváracími armatúrami a napoja sa na jestvujúci rozvod.
3. Časť predmetu zákazky:
MICHALOVCE Rekonštrukcia teplovodu na ul. Prof. Hlaváča, kotolňa Prof. Hlaváča, bloky B - E
Predpokladaná cena zákazky bez DPH : 102 777, 19 Eur
Celková dĺžka rekonštruovanej trasy :164, 5 m
Celková dĺžka predizolovaného potrubia : 133, 0 m
Teplovod je riešený ako bezkanálový systém predizolovaného potrubia vedený z kotolne k jednotlivým prípojkovým miestnostiam. Rekonštruovaný teplovod sa napojí na jestvujúci rozvod v šachte H/2 medzi blokmi B a C na ul. Prof. Hlaváča, odkiaľ je vedený do prípojkových miestností v b
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Michalovce

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.07.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Michalovce

Zadavatel IČ:
00325490

Zadavatel ulice:
Nám. osloboditeľov 30

Zadavatel PSČ:
071 01

Zadavatel obec:
Michalovce

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45231300-8
Stavebné práce na stavbe potrubných vedení vody a kanalizácie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní práce, rekultivace pozemků, opravy chodníků, cest, výkopy základů, Vysočina

Zemní práce, rekultivace pozemků, opravy chodníků, cest, výkopy základů, Vysočina

Pokud sháníte firmu, která provádí zemní práce, rekultivace pozemků, opravy zpevněných i nezpevněných cest nebo výkopy základů, pak se obraťte na nás. Naše firma Ing. Pavel Kudláč z Mohelna, je odborník na veškeré stavební i zemní práce. Opravujeme zpevněné i nezpevněné cesty, provádíme rekultivaci pozemků, opravy mostů, propustů. Opravujeme chodníky, provedeme výkopy základů, sklepů, odvlhčujeme základy, dřenážní systémy. Výstavíme a opravujeme inženýrské sítě. K práci využíváme naši techniku rypadlo JCB-3CX, nakladač UNC-750 a nákladní automobily LIAZ. Působíme v oblasti Vysočiny, měst Třebíč, Mohelno, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Ivančice a okolí. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Oslovte odborníka na pokládku obrubníků a zámkové dlažby, či realizaci kanalizací

Oslovte odborníka na pokládku obrubníků a zámkové dlažby, či realizaci kanalizací

Poptáváte firmu, která se nebojí zrealizovat pokládku zámkové dlažby a obrubníků, výstavbu opěrných zdí, či odborných prací, jako je například napojení dešťové kanalizace a kanalizační přípojky k nemovitostem? Nebo potřebujete třeba jen srovnat terén, zhutnit podloží, upravit dvorek nebo příjezdovou cestu? Pak neváhejte a oslovte společnost Autodoprava Bohdálek, která se zabývá nejrůznějšími stavebními činnostmi. Mimo jiné společnost rozšiřuje obor vykonávaných služeb a prací a kromě nákladní dopravy se věnujeme také zemním pracím, zpracování dřeva, a také fungujeme jako půjčovna nářadí, nebo mobilních toalet. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Provoz kotelny, výstavba a zajištění tepelných zdrojů Praha – komfortní vytápění a teplá voda

Provoz kotelny, výstavba a zajištění tepelných zdrojů Praha – komfortní vytápění a teplá voda

O tepelnou pohodu Vaší nemovitosti a komfortní bydlení se postará společnost Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. Nabízíme naše služby v oblasti výstavby a zajištění tepelných zdrojů, ale zajistíme také rekonstrukci stávají starší kotelny a její následný provoz. Po celý rok Vám garantujeme dodávky tepla a teplé vody, smluvní zabezpečení servisních a revizních služeb, opravy a údržby nebo 24 hodinový servis. Svěřte výstavbu kotelny nebo její provoz společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. a zima Vás nezaskočí. Zajistíme tepelné zdroje pro každou Vaši nemovitost.


Bezvýkopové technologie vedení potrubí Dvůr Králové nad Labem - podvrty a protlaky Grundomat

Bezvýkopové technologie vedení potrubí Dvůr Králové nad Labem - podvrty a protlaky Grundomat

Frma ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. Dvůr Králové nad Labem provádí bezvýkopové zemní práce. Provádíme: - zemní protlaky Grundomat - bezvýkopové technologie vedení potrubí - podvrty a protlaky. Podvrty realizujeme pod komunikacemi, silnicemi, železnicemi, vozovkami, vodními toky, stavbami, aj. Protlaky pod vozovkou, silnicí, vodním tokem, komunikací, železnicí, stavbou, aj. Region působnosti: Královéhradecký, Pardubický, Liberecký, Středočeský kraj


Vodohospodářské a dopravní stavby, inženýrské sítě, zemní a betonářské práce, Ludgeřovice

Vodohospodářské a dopravní stavby, inženýrské sítě, zemní a betonářské práce, Ludgeřovice

Kompletní zemní práce pro výstavbu rozličných staveb poskytuje společnost STAVBY Škrobánek s.r.o. sídlící v Ludgeřovicích u Opravy. Zaměřujeme se primárně na rozsáhlé přípravné stavební činnosti, jako jsou terénní úpravy, zemní, demoliční a bourací práce. V této souvislosti se specializujeme především na výstavbu vodohospodářských a dopravních staveb, inženýrských sítí včetně zemních, betonářských i bednících prací. Disponujeme moderním strojovým parkem s prvotřídní manipulační, bourací a stavební technikou, díky které si dokážeme poradit i v případě velmi náročného terénu. V rámci našich služeb zajišťujeme nákladní autodopravu a přepravu stavebních strojů až do nosnosti 24 tun.


Kotelny, stavba kotelen, dodávka a prodej tepla pro domácnosti i firmy

Kotelny, stavba kotelen, dodávka a prodej tepla pro domácnosti i firmy

Jednotlivcům, domácnostem, firmám i velkým koncernům jsou určeny služby společnosti Prometheus, energetické služby, a.s. z Prahy, která nabízí návrhy a výstavby kotelen a jejich rekonstrukce nebo prodej a dodávky tepla. Poskytované služby jsou spojené s odborným poradenstvím za účelem snížení Vašich stávajících nákladů za teplo nebo hledáním cest financování výstavby či rekonstrukce kotelny. Máte-li dotazy k nabízeným energetickým službám, dodávkám a prodeji tepla nebo výstavbám a rekonstrukcím kotelen, neváhejte kontaktovat společnost Prometheus, energetické služby, a.s. z Prahy.