I/77 Smilno - Svidník rekonštrukcia cesty

I/77 Smilno - Svidník rekonštrukcia cesty

Predmetom projektu je rekonštrukcia cesty I/77 a I/73 nachádzajúcej sa v katastrálnych územiach Smilno, Jedlinka, Mikulášová, Nižná Polianka, Hutka, Vyšný Mirošov, Nižný Mirošov, Vyšný Orlík, Nižný Orlík, Svidník.
Cesta I/77 je súčasťou cestnej siete severnej časti východného Slovenska so začiatkom v Spišskej Belej, s pokračovaním cez Bardejov a ukončením vo Svidníku, kde sa napája na cestu I/73 smerujúcu do Poľskej republiky.
Cestný hraničný priechod Nižná Polianka Ozenna je v súčasnosti s obmedzením nákladnej dopravy do 7, 5 t s výnimkou autobusov.
V prieťahu obcami Smilno, Nižná Polianka, Vyšný Mirošov, Nižný Mirošov, Vyšný Orlík a Nižný orlík je cesta I/77 súčasťou základného komunikačného systému. Je funkčnej triedy B2 a kategórie MZ 8, 5/50 (MZ 8, 0/50) so šírkou jazdných pruhov 3, 25 (3, 00) m.
V úsekoch medzi obcami Zborov - Smilno, Smilno - Nižná Polianka, Nižná Polianka - Vyšný Mirošov, Vyšný Mirošov - Nižný Mirošov, Nižný Mirošov - Vyšný Orlík, Vyšný Orlík - Nižný orlík a čiastočne úsek Nižný Orlík Svidník (po km cca 94, 900) je cesta I/77 v kategórie C 7, 5/50-70 so šírkou jazdných pruhov 3, 00 m.
V úseku Nižný Orlík Svidník (od km cca 94, 900) je cesta I/77 v kategórie C 11, 5/70 so šírkou jazdných pruhov 3, 50 m.
Trasa je situovaná v severovýchodnej časti Slovenska, v severnej časti východného Slovenska v Ondavskej vrchovine v povodí rieky Ondava.
Na riešený úsek cesty sú napojené cesty III. triedy v smere do obcí:
-Šarišské Čierne III/557028
-Jedlinka III/557027
-Mikulášová III/557026
-Varadka III/557025
-K hraničnému priechodu s Poľskou republikou III/557024
-Roztoky III/557023
-Dubová III/557022
-Kečkovce III/557021
-Jurková Voľa III/557019
-Nižná Jedľová III/557018,
ktoré tvoria s cestou I/77 neriadené úrovňové stykové križovatky.
Cieľom rekonštrukcie predmetného úseku cesty I/77 v okresoch Bardejov a Svidník je riešenie, ktoré spĺňa požiadavky na bezpečnú, bezkolíznu a plynulú premávku zodpovedajúcu štátnej ceste I. triedy pri zachovaní súčasných šírkových parametrov cesty (kategória cesty C 7, 5/50-70 (C 11, 5/70) so šírkou jazdných pruhov 3, 0 /3, 5/ m).
Predmetom zákazky je rekonštrukcia cesty I/77 a I/73 /realizácia stavebných a bezpečnostných opatrení komplexnou rekonštrukciou a stabilizáciou cestného telesa a mostných objektov/ v celkovej dĺžke 25, 740 km s cieľom zvýšiť a zlepšiť bezpečnosť, plynulosť cestnej dopravy a kvalitu životného prostredia v predmetnom úseku
Vhodné situovanie autobusových zastávok niky sprehľadní
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská správa ciest

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
02.06.2014 09:30

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská správa ciest

Zadavatel IČ:
00003328

Zadavatel ulice:
Miletičova 19

Zadavatel PSČ:
826 19

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233000-9
Stavebné práce, práce spodnej a vrchnej stavby diaľnic, ciest

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty

Realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty

Realizace a opravy veškerých komunikací v regionu Zlínský kraj provádí Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. Přijímáme stavební zakázky od právnických, fyzických osob, obcí a měst. Realizujeme místní, účelové komunikace a příjezdové, přístupové cesty i chodníky, parkoviště. Běžné činnosti: - na komunikacích - osazení betonových obrubníků, podkladní vrstvy, pokládka asfaltových betonů - zpevnění příjezdových, přístupových cest, odstavných ploch - vysprávky vozovek asfaltovým betonem - čištění komunikací, zimní údržba pro města.


Omlazování a konzervace asfalto-betonových povrchů, asfaltové emulze - preventivní údržba

Omlazování a konzervace asfalto-betonových povrchů, asfaltové emulze - preventivní údržba

Hledáte firmu, která se zabývá pracemi jako je preventivní údržba, omlazování a konzervace asfalto-betonových povrchů. Pak kontaktujte firmu REKMA, spol. s r.o. v Břeclavi, která se specializuje na omlazování a konzervace asfalto-betonových povrchů, asfaltové emulze pro narušené povrchy a nabízí flexibilní a pevný materiál. Preventivní údržba komunikací je tou nejúčinnější a nejúspornější údržbou vůbec a my se o to postaráme. Nanášíme emulze: - Reclamite - obnoví původní chemické vlastnosti asfaltové směsi a navrácí vozovce pružnost a konzervuje povrch před degradací - CRF - vhodná na značně narušené povrchy (síťové rozpady, olupovaní, trhlinky) - Neomex + Surfric - má široé využití pro víc druhů problémů napříkla omlazuje staré a zoxidované povrchy, utěsňuje povrchy před vnikáním vody a řeší drobné trhliny, významně zlepší stav vozovky a prodlouží její životnost


Stavba pozemních dopravních komunikací – cesty, silnice, cyklostezky

Stavba pozemních dopravních komunikací – cesty, silnice, cyklostezky

Potřebujete vytvořit příjezdovou cestu k vašemu domu či firmě? Nebo potřebujete provést výstavbu nové komunikace nebo cyklostezky ve vaší obci? Obraťte se na firmu Badin s.r.o., která má zkušenosti s prováděním a výstavbou dopravních komunikací v menším i větším rozsahu. Na Brněnsku jsme se stali vyhledávanou společností pro realizaci dopravních staveb, jako jsou silnice, komunikace či cyklostezky. Provádíme i jejich rekonstrukce a revitalizace.


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s.,divize Inženýrské stavitelství, oblast AT a speciálních prací se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.


Silniční stavitelství - dopravní a podzemní stavby, výstavba silnic, dálnic, mostů

Silniční stavitelství - dopravní a podzemní stavby, výstavba silnic, dálnic, mostů

Potřebujete vystavět kvalitní silnice, dálnice, most nebo tunel? Pak se obraťte na profesionály v tomto oboru a oslovte firmu Skanska a.s., která je expertem v dopravních stavbách. Umíme vybudovat silnici či kvalitní dálnici vysoko nad údolím, postavit železniční most nad řekou, udělat kruhový objezd a mnohem více. Provádíme tyto výstavby: - silnice, dálnice, rychlostní a městské komunikace - parkoviště, kruhové objezdy - letištní plochy - mosty a mostní konstrukce - podzemní stavby, tunely - cyklostezky. Ve stavbě mostů a silnic máme cenné zkušenosti a více než 50 let praxe. Pokud při stavbě dálnice či železnice stojí v cestě kopec nebo hora, umíme také vybudovat tunel. Naše tunely jsou určeny pro jízdu automobilů i vlaků, ale také pro rozvod inženýrských sítí pod ulicemi měst. V oboru silničního stavitelství se zabýváme také dodávkou, montáží a rekonstrukcí silničních svodidel a protihlukových stěn. I ve vašem regionu jsme doma - oblastní sídlo máme v Olomouci, ale své služby poskytujeme po celé České republice. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Výstavba, rekonstrukce, opravy komunikací, silnic a chodníků

Výstavba, rekonstrukce, opravy komunikací, silnic a chodníků

Společnost JANKOSTAV s.r.o. s bohatými zkušenostmi získanými dlouholetou praxí působí v celém Moravskoslezském kraji, především v okresech Ostrava, Frýdek Místek, Karviná, Nový Jičín a Opava. V rámci širokého sortimentu poskytovaných služeb nabízíme výstavbu, opravu, rekonstrukci i demolici dopravních staveb, mezi které patří např. - silnice I., II. a III. třídy - městské, místní a účelové komunikace - chodníky - cyklostezky - parkoviště - odstavné a zpevněné plochy - kruhové objezdy - kompletní inženýrské stavby Přidejte se i Vy k řadě spokojených zákazníků, které si společnost JANKOSTAV s.r.o. díky spolehlivosti, kvalitě a rychlosti odvedené práce získala nejen v České republice, ale i na Slovensku.