Systém sběru informací o průjezdu a měření rychlosti vozidel na území Plzeňského kraje

Systém sběru informací o průjezdu a měření rychlosti vozidel na území Plzeňského kraje

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace prvků aktivního monitoringu, dodávka nebo vytvoření informačních systémů pro zpracování dat ze systému prvků aktivního monitoringu, jejich implementace do definovaného prostředí a poskytnutí služeb souvisejících s nasazením systému do produktivního provozu.

Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nebo dodávka
• kompletů systému prvků pro aktivní monitoring pro měření rychlosti, kamer a počítačové jednotky pro vyhodnocování získaných dat,
• kompletů se zobrazováním naměřené rychlosti a informačním panelem,
• meteostanic kompatibilních s těmito komplety
• a zařízení pro detekci chodců kompatibilních s těmito komplety,
• včetně software s požadovanou funkcionalitou,
v detailní technické specifikaci a v počtech uvedených v příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Technické dokumentaci a jejích přílohách.

Předmětem veřejné zakázky je také služba instalace těchto zařízení v definovaných lokalitách v příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Technické dokumentaci a jejích přílohách a to včetně zajištění nezbytných formálních kroků pro jejich instalaci za součinnosti obcí, v jejichž území budou zařízení instalována.

Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nebo dodávka centrálních systémů pro
• zpracování dat, která nejsou osobními údaji podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, za účelem vyhodnocování stavu o průjezdech vozidel lokalitami, povětrnostními podmínkami v lokalitách a poskytování těchto informací veřejnosti,
• a zpracování dat, která jsou osobními údaji podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, která budou sloužit jako podklad pro Policii ČR zastoupenou v projektu Českou republikou – Krajským ředitelstvím policie Plzeňského kraje,
a to v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů a v rozsahu definovaném v příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Technické dokumentaci a jejích přílohách.

Předmětem veřejné zakázky je dodávka dvou serverů pro centrální systémy dle přílohy č. 1 Zadávací dokumentace - Technické specifikace a jejích příloh.

Předmětem plnění veřejné zakázky je rovněž poskytování služeb podpory, údržby, servisu a rozvoje.

Rozsah plnění předmětu zakázky bude blíže vymezen v Technické dokumentaci (příloha č. 1 Zadávací dokumentace) a v návrzích smluv, které jsou přílohami č. 2 (návrh smlouvy o dílo) a č. 3 (návrh smlouvy o poskytování podpory a rozvoje) Zadávací doku
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Plzeňský kraj

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
24.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Plzeňský kraj

Zadavatel IČ:
70890366

Zadavatel ulice:
Škroupova 1760/18

Zadavatel PSČ:
301 00

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

48810000-9
Informační systémy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mřížkové snímače Praha - testování polohové přesnosti CNC strojů

Mřížkové snímače Praha - testování polohové přesnosti CNC strojů

Bezkontaktní měření a testování polohové přesnosti CNC obráběcích strojů zajistí mřížkové snímače od společnosti HEIDENHAIN s.r.o. se sídlem v Praze. Snímací hlava mřížkového nebo-li porovnávacího snímače se při měření pohybuje nad křížovou mřížkou, která je umístěna v kovové montážní desce místo obrobku. Tímto měřením je umožněno udělat test kruhové interpolace nebo test volného tvaru ve dvou osách. Více o výhodách a technických parametrech mřížkových snímačů žádejte u odborníků ze společnosti HEIDENHAIN s.r.o.


Automatické vážení – periferie a příslušenství pro identifikaci materiálu, vozidel i řidičů na mostní a dynamické váze

Automatické vážení – periferie a příslušenství pro identifikaci materiálu, vozidel i řidičů na mostní a dynamické váze

Pomocí periferii a příslušenství k mostním i dynamickým váhám, které nejsou určeny jen pro váhy Tenzona, dosáhnete zrychlení procesu vážení, získávání jednoznačných bilancí o vážení a ušetření času a nákladů za lidskou pracovní sílu. Obraťte se na společnost Tenzona s.r.o. a dozvíte se více o automatickém a samoobslužném vážení. Automatizace přináší několik výhod: - urychlení procesu vážení - získání jednoznačných přehledů - snížení nákladů na lidské zdroje - omezení faktoru lidské chyby Jednotlivé periferie lze použít na přání zákazníka pro všechny typy provozu, nicméně s naší zkušeností doporučujeme jednotlivé periferie podle typu provozu, ve kterém se bude vážit: - vážení nákladních automobilů na mostní či dynamické váze, kde doporučujeme periferie SATEN RZ (kamerový systém čtení RZ vozidel), SATEN 15 (vážení pomocí dotykového monitoru) a SATEN 1 (vážení pomocí identifikačních karet). - vážení zemědělské techniky na mostní či dynamické váze. Doporučujeme zde SATEN MOBIL (vážení pomocí mobilní aplikace), SATEN CONTROL (vážení dálkovými ovladači), SATEN ČIP (RFID čipy přilepeny na vozidlech/kontejnerech/přívěsech). U obou skupin je možné si váhu dovybavit dalším volitelným příslušenstvím, které zejména zajistí komunikaci s řidiči a kontrolu správnosti vážení. Jedná se zejména o: vážní software, externí displej, semafor, mechanické závory, kamery, optozávory či externí tiskárnu. Jednotlivé periferie a volitelné příslušenství si můžete sami sestavit na našem konfigurátoru, zde také můžete zhlédnout krátké animace jednotlivých řešení.


Pytlovací váhy jsou skvělé řešení pro plnění pytlů Pardubice

Pytlovací váhy jsou skvělé řešení pro plnění pytlů Pardubice

Vels vážící elektronické systémy s.r.o. Pardubice Výrobní program je zaměřen pro přesné hmotnostní plnění otevřených pytlů sypkými látkami. Pytlovací váhy jsou skvělé řešení pro plnění pytlů v průmyslu chemickém, farmaceutickém, potravinářském, krmivářském a stavebním. Pytlovací váhy v nerezovém provedení jsou prostorově nenáročné na instalaci a mají stavebnicové řešení s možností zabudování do výrobní linky. Vhodné dávkovací zařízení umožňuje přesné a bezprašné plnění. Naše firma Vels vážící elektronické systémy s.r.o. Pardubice zajistí komplexní služby ve vývoji, výrobě a dodávce vážících systémů.


Rychlý a kvalitní IT servis, opravy a upgrade počítačů a operačních systémů

Rychlý a kvalitní IT servis, opravy a upgrade počítačů a operačních systémů

CompAct s.r.o. Litomyšl, Svitavy Naše firma provádí kvalitní IT servis, opravy a upgrade počítačů a operačních systémů. Jsme připraveni vám se vším pomoci. Neváhejte využít naše IT služby spojené s opravami, upgrade, údržbou či zabezpečením. Naše počítačové služby mohou využít jak firmy, tak běžní uživatelé. Servis, opravy a upgrade opravy PC – diagnostika, oprava , dodávka náhradních dílů upgrade PC – konzultace vhodného upgrade, dodávka dílů, instalace, konfigurace údržba SW – instalace, konfigurace, údržba operačních systémů a aplikačních SW údržba priferií – profilaxe, drobné opravy zabezpečení záručního a autorizovaného servisu - HP, Epson, APC, ACER a dalších značek


Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

DK-ELVIS s.r.o. Ostrava patří mezi přední dodavatele elektroměrů a MaR systémů. Zajišťuje aplikační, servisní a poradenské služby. Zabývá se prodejem i servisem rozvaděčů, elektroměrů, elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu. Měření, regulace a úspory elektrické energie s firmou DK-ELVIS s.r.o. Prodej, servis: - komponenty pro vybavení rozvaděčů, automatizaci, měření a regulaci - plastové a oceloplechové rozvaděče - elektroměry firmy ENERMET, Landis a Gyr, na DIN lištu firmy MOELLER - jednofázový indukční elektroměr - jednofázový statický elektroměr - třifázový elektroměr přímý, nepřímý - třífázový statický čtyřkvadrantní elektroměr - třífázový statický dvoutarifní elektroměr - měřící transformátory - proudové chrániče - systémy pro řízení odběru - spínací přístroje - spínací technika - galvanické oddělovače - jističe - plastové rozvaděče - měřící panelové přístroje - speciálního nářadí pro pracovníky v elektrotechnice. Společnost je certifikována na systém managementu jakosti dle ISO 9001:2009.


Přístroj na měření, analýzy elektrické energie a stlačeného vzduchu - pro úsporu nákladů ve výrobě

Přístroj na měření, analýzy elektrické energie a stlačeného vzduchu - pro úsporu nákladů ve výrobě

I ty nejmenší firmy hledají způsoby, jak snížit výdaje a ušetřit za energie. Pro úsporu nákladů ve výrobě je zajímavým řešením univerzální přístroj Energy Monitor SME od firmy EMS elektro s.r.o. Zlín, který kombinuje měření a analýzy jak elektrické energie, tak průtoku stlačeného vzduchu. Díky tomu se dá zjistit spotřeba provozních médií u výrobních linek, strojů a minimalizovat výdaje za energie. Přístoj Energy Monitor SME: - zařízení pro monitoring spotřeby elektrické energie a vzduchu pro stroje se jmenovitým proudem 16A 3 fáze a připojením vzduchu - umožňuje sbírání dat pro ISO 50001 nebo povinný energetický audit - jednoduché připojení zajišťují průmyslové konektory, tak přípojné svorky pro pevné připojení ke stroji - pro měření vzduchu je přístroj vybaven rychlospojkami - analýzy naměřených údajů zajišťuje software od renomované společnosti. U současné verze lze měřit a analyzovat: - hodnoty elektrické energie - napětí, proud, příkon, frekvenci, účiník, apod. pro napětí 400V a proud až 125A - průtok stlačeného vzduchu až do hodnoty 2000 l/min. Získaná data lze použít pro optimalizaci spotřeby energie a další analýzy Díky úspoře nákladů ve výrobě zvýšíte své zisky i konkurenceschopnost svého podniku.