Systém sběru informací o průjezdu a měření rychlosti vozidel na území Plzeňského kraje

Systém sběru informací o průjezdu a měření rychlosti vozidel na území Plzeňského kraje

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace prvků aktivního monitoringu, dodávka nebo vytvoření informačních systémů pro zpracování dat ze systému prvků aktivního monitoringu, jejich implementace do definovaného prostředí a poskytnutí služeb souvisejících s nasazením systému do produktivního provozu.

Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nebo dodávka
• kompletů systému prvků pro aktivní monitoring pro měření rychlosti, kamer a počítačové jednotky pro vyhodnocování získaných dat,
• kompletů se zobrazováním naměřené rychlosti a informačním panelem,
• meteostanic kompatibilních s těmito komplety
• a zařízení pro detekci chodců kompatibilních s těmito komplety,
• včetně software s požadovanou funkcionalitou,
v detailní technické specifikaci a v počtech uvedených v příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Technické dokumentaci a jejích přílohách.

Předmětem veřejné zakázky je také služba instalace těchto zařízení v definovaných lokalitách v příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Technické dokumentaci a jejích přílohách a to včetně zajištění nezbytných formálních kroků pro jejich instalaci za součinnosti obcí, v jejichž území budou zařízení instalována.

Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nebo dodávka centrálních systémů pro
• zpracování dat, která nejsou osobními údaji podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, za účelem vyhodnocování stavu o průjezdech vozidel lokalitami, povětrnostními podmínkami v lokalitách a poskytování těchto informací veřejnosti,
• a zpracování dat, která jsou osobními údaji podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, která budou sloužit jako podklad pro Policii ČR zastoupenou v projektu Českou republikou – Krajským ředitelstvím policie Plzeňského kraje,
a to v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů a v rozsahu definovaném v příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Technické dokumentaci a jejích přílohách.

Předmětem veřejné zakázky je dodávka dvou serverů pro centrální systémy dle přílohy č. 1 Zadávací dokumentace - Technické specifikace a jejích příloh.

Předmětem plnění veřejné zakázky je rovněž poskytování služeb podpory, údržby, servisu a rozvoje.

Rozsah plnění předmětu zakázky bude blíže vymezen v Technické dokumentaci (příloha č. 1 Zadávací dokumentace) a v návrzích smluv, které jsou přílohami č. 2 (návrh smlouvy o dílo) a č. 3 (návrh smlouvy o poskytování podpory a rozvoje) Zadávací doku
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Plzeňský kraj

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
24.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Plzeňský kraj

Zadavatel IČ:
70890366

Zadavatel ulice:
Škroupova 1760/18

Zadavatel PSČ:
301 00

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

48810000-9
Informační systémy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tenzometrické snímače sil ATEX a vyhodnocovací jednotky pro výbušná prostředí

Tenzometrické snímače sil ATEX a vyhodnocovací jednotky pro výbušná prostředí

Potřebujete-li sehnat tenzometrický snímač sil značky ATEX nebo jiné vyhodnocovací jednotky, pak se neváhejte obrátit na naši společnost UTILCELL s.r.o. Naše firma vznikla roku 1994 a zabýváme se dodávkou tenzometrických snímačů sil a vyhodnocovacích jednotek značky ATEX. Ke všem produktům můžete u nás zakoupit i veškeré příslušenství a komponenty potřebné pro aplikace snímačů elektronického vážení. Snímače sil ATEX jsou vhodné především tam, kde hrozí nebezpečí výbuchu. V našem sortimentu naleznete také spirometry, lékařské měřící přístroje, oxymetry a jiné další analyzátory. Kompletní nabídku produktů najdete na našich webových stránkách. Nevíte si rady, který snímač je pro Vaši činnost ten pravý? Pak nás kontaktujte rádi Vám poradíme.


Turbidimetry pro měření zákalu - eshop Hanna Instruments

Turbidimetry pro měření zákalu - eshop Hanna Instruments

Potřebujete měřit zákal v laboratoři či hledáte přenosný turbidimetr? V každém případě najdete potřebný přístroj u zastoupení amerického výrobce, společnosti Hanna Instruments, kde Vám rádi poradí s výběrem vhodného zákaloměru. Objednávat můžete také pohodlně prostřednictvím eshopu. V kategorii turbidimetrů najdete: - Turbidimetr pro měření zákalu vína, na stanovení dávky bentonitu při číření vína (bentonitová zkouška) a na kontrolu bílkovinové stability vína po čiření s činidlem Bentocheck. - Laboratorní turbidimetr a chlorkolorimetr v jednom 4 měřícími rozsahy - Stolní ISO turbidimetr pro laboratoře - Přenosný turbidimetr dle EPA - Přenosný turbidimetr s IČ zdrojem světla dle ISO 7027 - také v praktickém kufříkovém setu. Samozřejmostí jsou také kalibrační standardy pro turbidimetry a ostatní doplňkový sortiment. Pokud tedy hledáte turbidimetry, obraťte se na odborníky ze společnosti Hanna Instruments nebo navštivte eshop tohoto světového výrobce!


Měření, atestace plastů, plastové drtě, vlhkosti plastového granulátu

Měření, atestace plastů, plastové drtě, vlhkosti plastového granulátu

Společnost REMIVA mimo svoji hlavní činnost, kterou je zpracování plastů z výroby, nabízí firmám zabývajícím se recyklací a zpracováním plastů tyto služby: - měření a atestace plastů, plastové drtě a plastového granulátu - měření vlhkosti plastového granulátu. Měříme tyto paramety: - hustotu, MFI, rychlost tečení, napětí na mezi střihu, viskozita, datum, čas, teplota, závaží včetně typu zkoušky dle ISO 1133. Hlavní činnost - zpracování plastových technologických odpadů: - technické plastové drtě - recyklace pěnového polystyrenu (EPS) - speciální plasty dle nabídky - regranuláty HDPE, LDPE, PC/ABS, PP, HIPS vstřikovací, vytlačovací, vyfukovací.


Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

DK-ELVIS s.r.o. Ostrava patří mezi přední dodavatele elektroměrů a MaR systémů. Zajišťuje aplikační, servisní a poradenské služby. Zabývá se prodejem i servisem rozvaděčů, elektroměrů, elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu. Měření, regulace a úspory elektrické energie s firmou DK-ELVIS s.r.o. Prodej, servis: - komponenty pro vybavení rozvaděčů, automatizaci, měření a regulaci - plastové a oceloplechové rozvaděče - elektroměry firmy ENERMET, Landis a Gyr, na DIN lištu firmy MOELLER - jednofázový indukční elektroměr - jednofázový statický elektroměr - třifázový elektroměr přímý, nepřímý - třífázový statický čtyřkvadrantní elektroměr - třífázový statický dvoutarifní elektroměr - měřící transformátory - proudové chrániče - systémy pro řízení odběru - spínací přístroje - spínací technika - galvanické oddělovače - jističe - plastové rozvaděče - měřící panelové přístroje - speciálního nářadí pro pracovníky v elektrotechnice. Společnost je certifikována na systém managementu jakosti dle ISO 9001:2009.


Přejezdová silniční váha MOBIDYCK pro online sledování skladovaného zboží

Přejezdová silniční váha MOBIDYCK pro online sledování skladovaného zboží

Pro rychlé a efektivní vážení Vašich komodit doporučujeme dynamickou mobilní přejezdovou váhu MOBIDYCK. Jedná se o váhu se snadnou montáží a přemístitelností na různá místa.Váha MOBIDYCK je navržena tak, aby Vám ušetřila čas i peníze. Výhodou váhy je nejen zjištění celkové váhy nákladu či vozidla, ale také jednotlivé zatížení na nápravu. Tím lze předejít případným ztrátám bodů či peněz při silniční kontrole. Identifikace probíhá přes mobilní telefony nebo dálkových ovladačů a tím se výrazně zrychluje proces vážení a šetří se tím Váš čas a peníze. Vše probíhá bez nutnosti zastavení techniky na vážícím prahu MOBIDYCK a může se tedy vážit jedno auto za druhým, dále vše vyhodnotí počítač a dává okamžité informace o vážených vozidel. Přejezdovou váhu MOBIDYCK využijete v zemědělství, stavebních provozech, vážení v lomech nebo na skládkách odpadů. Výhody: cenově efektivní řešení Online sledování pohybů komodit Malé rozměry Automatické vážení bez obsluhy Snadná instalace a obsluha Jedna váha pro více míst – jednoduchý přesun


Autorizované měření emisí, akreditovaná laboratoř pro kontrolu emisí

Autorizované měření emisí, akreditovaná laboratoř pro kontrolu emisí

Pokud sháníte firmu provádějící v Krnově a okolí měření emisí, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost Detekta s.r.o., se zaměřuje přímo měřením emisí. Provádíme autorizované stanovení koncentrací emisních sloučenin dle platné legislativy. Určujeme plynné emise na všech druzích tepelných zdrojů (CO, NOX, SO2, CO2, O2, sumu organického uhlíku), stanovíme i koncentrace a emise tuhých znečisťujících látek. Určíme koncentrace a emise těkavé látky ve formě sumy organického uhlíku. Provádíme stanovení emisí těžkých kovů, anorganických sloučenin a iontů a další. Měříme vzduchotechnické a stavové veličiny. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací na webových stránkách.