Komplexní zajištění pneuservisu pro společnost ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.

Komplexní zajištění pneuservisu pro společnost ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.

Předmětem plnění veřejné zakázky je:
a) provádění komplexních služeb pneuhospodářství pro vozidla zadavatele tzn. zajištění a montáž originálních pneumatik a protektorů, výměna, servis, mimořádný pneu servisní zásah a údržba provozovaných pneumatik a protektorů pro vozidla zadavatele. Rozčlenění vozidel je blíže specifikováno v příloze č. 1 zadávací dokumentace;
b) zajištění odpovídajícího stavu kvality všech provozovaných pneumatik podle platné právní úpravy, specifických provozních a sezónních podmínek;
c) likvidace a vyřazení neupotřebitelných pneumatik.
Podrobné vymezení předmětu plnění veřejné zakázky je uvedeno v příloze č. 3 zadávací dokumentace.
Místem plnění předmětu veřejné zakázky budou místa aktuálních parkovacích a odstavných ploch zadavatele uvedených v příloze č. 3 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 08:59

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chrudim

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
24.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.

Zadavatel IČ:
25945408

Zadavatel ulice:
Na Ostrově 177

Zadavatel PSČ:
537 01

Zadavatel obec:
Chrudim

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50116500-6
Opravy pneumatik, vč instalace a montáže a vyvažování

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Auto diagnostika vozidel Chrysler, Jeep, Dodge-servis pro americké vozy

Auto diagnostika vozidel Chrysler, Jeep, Dodge-servis pro americké vozy

V Autoservisu Dolina Kudlovice se specializujeme na servis, opravy vozidel Chrysler, Jeep, Dodge, Plymouth - především pro klientelu z regionu Zlínský kraj. Mezi naše služby patří: - auto diagnostika pro americké vozy DRB III - 300,- Kč, STARSCAN - 400,- Kč - motorické opravy vozidel Chrysler a Jeep - zvýšení podvozku u vozů z USA - opravy automatických převodovek - montáže xenonových světel - přestavba světel, blinkrů, obrysových světel, mlhových světel - pneuservis - přezutí, výměna pneu, vyvažování kol, prodej pneumatik, alu kol a plechových disků - brzdová soustava - doplnění ,výměna brzdové kapaliny, kotoučů, destiček - výměna tlumičů pérování, čepů ramen a řízení - kontrola a oprava výfukového potrubí. Jsme spolehliví a kvalifikovaní odborníci na USA vozy. Naše autoopravna je v obci Kudlovice v okrese Uherské Hradiště. Kontaktovat nás můžete na tel.: 602724305.


Přezutí a opravy pneumatik na počkání - pneuservis pro nákladní i osobní vozidla

Přezutí a opravy pneumatik na počkání - pneuservis pro nákladní i osobní vozidla

Sháníte v Ostravě kvalitní pneuservis, kde Vám přezují pneumatiky? Neztrácejte čas, pneumatiky Vašeho vozidla si nemusíte přezouvat sami – v našem pneuservisu na osobní, dodávková i nákladní vozidla Vám rychle a odborně provedeme přezutí a výměny kol, vyvažování, demontáž a montáž pneumatik za pár minut. Na počkání provedeme i opravy běžného defektu v běhounu vaší gumy. Oprava jiných defektů pro nás také není problém. Firma CN SERVIS, spol. s r.o. nabízí kompletní pneuservisní i autoservisní služby za nejlepší ceny v Ostravě. Pokud potřebujete nové letní pneumatiky, máme v prodeji sortiment Barum, Continental, Michelin pro osobní, dodávkové a nákladní automobily. Sice na počkání, ale nečekejte na poslední chvíli, kontaktujte nás s předstihem a domluvte si termín přezutí pneu – naše provozovna, servis je na adrese: Ostrava-Přívoz, Kosmova 1126/17.


Pneuservis pro osobní, nákladní vozidla, traktory i bagry - montáž, přezouvání, úschova pneumatik

Pneuservis pro osobní, nákladní vozidla, traktory i bagry - montáž, přezouvání, úschova pneumatik

Čas od času musí každá z nás, kdo vlastní vozidlo, navštívit pneuservis. Ostravská společnost Hampl a spol. servis s.r.o. zajišťuje pneuservisní práce a její prioritou je především individuální přístup a skvěle odvedená práce, aby byl zákazník vždy maximálně spokojen. Postaráme se o: - odborná montáž, oprava, přezutí pneumatik - oprava a lakování disků - opravy poškozených kol - oprava plechových, ALU disků, plechových i hliníkových kol - prořezávání dezénu pneumatik - úschovna pneumatik - ekologická likvidace nepotřebných pneu - poradenství při výběru i koupi nových pneumatik. Služby poskytujeme pro osobní, nákladní automobily, motorky, traktory, bagry, zahradní i speciální techniku. Naši mechanici jsou odborně proškoleni a díky dlouholetým zkušenostem vykonávají svou práci na profesionální úrovni. Ověřte si nás a zjistíte, že už nebudete chtít jiný pneuservis, než ten náš!


Pneuservis pro osobní, nákladní automobily, motocykly i zemědělské stroje

Pneuservis pro osobní, nákladní automobily, motocykly i zemědělské stroje

Potřebujete přezout pneumatiky? Zařídíme! Potřebujete 3D geometrii? Změříme! PNEU centrum Václavovič vám nabízí pneuservis pro osobní, nákladní automobily, motocykly i zemědělské stroje a opravy pneumatik v Břeclavi. Používáme žádané a profesionální značky jako Michelin, Lassa, Sebring a další. Výměnu vašich pneumatik provedeme od začátku až do konce spolehlivě a rychle. Vaše zimní či letní pneumatiky pak můžeme uschovat do příští sezony, abyste s jejich uskladněním neměli zbytečné starosti. Naši zákazníci mohou využít také službu servisního vozidla, kterým přijedeme, vaše auto přezujeme a vy můžete zůstat v pohodlí vašeho domova. V našem pneuservisu mu poskytneme následující služby: - montáž, oprava, vyvažování a výměna pneumatik (osobních, nákladních, traktorových, moto) - likvidace či úschova pneumatik přes sezonu - seřizování geometrie kol 3D - poradenské služby.


Pneuservis s osobním přístupem - seřízení, geometrie i uskladnění pneumatik

Pneuservis s osobním přístupem - seřízení, geometrie i uskladnění pneumatik

Základem skvělých jízdních vlastností Vašeho vozu jsou vyvážené a nahuštěné pneumatiky se správným vzorkem, proto dbáme na kvalitu našich služeb v oblasti pneuservisu: - výměna pneumatik, - vyvážení kol, - běžné opravy, - prodej pneumatik, disků a kol, - možnost uskladnění pneumatik, - geometrie, - seřízení. Přenechejte starost o servis Vašich pneumatik a kol na nás a staňte se našimi dalšími spokojenými zákazníky! Těšíme se na Vaši návštěvu!


Geometrie aut 3D  - sbíhavost, zavěšení, vyvážení kol Břeclav

Geometrie aut 3D - sbíhavost, zavěšení, vyvážení kol Břeclav

Potřebujete 3D geometrii vozidla v okolí města Břeclav? Pneucentrum Václavovič v Břeclavi nabízí meření 3D geometrie. Přivezte Vaše auto k nám a my Vám provedeme geometrii kol, seřídíme geometrii. Vaše auto Vám vrátíme se správnou sbíhavostí kol. Seřízení geometrie kol ovlivňuje vlastnosti automobilu a to zejména jeho stabilitu v zatáčkách. Seřízení geometrie kol není pouze kontrola geometrie zavěšení kol nebo odklon kola ale hodnot, které měříme je mnohem víc, proto doporučujeme také přesné vyvážení kol, které provádíme. Neváhejte a přivezte Vaše auto pro správnou geometrii k nám. Věříme že budete s naší prací spokojeni.