Poptávám výměnu oken

Poptávám výměnu oken

Popis poptávky (výrobku nebo služby):

Poptávám plastová okna 850 x 1200 mm 6 ks, demontáž starých kastlových oken a montáž těchto oken v přízemním domku ve Frýdku-Místku. Certifikáty nejsou vyžadovány, rozhoduje nízká cena, reference ani značkový materiál nepožaduji.

Nabídky s cenovou kalkulací zahrnující dopravu, montáž, demontáž i veškeré poplatky zasílejte emailem. Možno i jednotlivě nabídku oken nebo jen montáže.


Další informace k poptávce:
6 ks plastových oken 850 x 1200 mm
parapety vnitřní 200 cm, vnější 150 cm
demontáž starých oken
montáž nových
zednické zarovnání
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 08:09

Platnost poptávky:
05.06.2014 07:51

Kontaktní osoba:
Pavel Oukroh

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Střešní okna pro rodinné domy, byty i kanceláře – prodej a výměna

Střešní okna pro rodinné domy, byty i kanceláře – prodej a výměna

Potřebujete vyměnit střešní okna nebo stavíte dům a hledáte správného dodavatele? Právě my, PROMONT střešní okna s.r.o, Vám nabízíme kompletní servis v dané oblasti. Dodáme nová či vyměníme stará střešní okna, a to vše s plným servisem. Naším standardem je poskytnutí kompletního poradenství a montáže. V našich službách můžete navíc najít opravy a zasklení oken. Pokud se rozhodnete pro stínění, poskytujeme pro vaše okna folie. Naší výsadou je rychlé dodání a bezkonkurenční servis s mnoholetou zkušeností. Z pohodlí domova si můžete jednoduše sestavit poptávku na našich webových stránkách. Upřednostňujete-li osobní kontakt, nebojte se nám zavolat. Můžeme se potkat na naší provozovně Kokořínská 28, Praha, i u Vás doma. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s individuálním a profesionálním přístupem.


Plastová okna, servis plastových oken - kompletní služby pro správné fungování

Plastová okna, servis plastových oken - kompletní služby pro správné fungování

Máte problémy s plastovými okny a nevíte na koho se můžete obrátit? Naše společnost je pro vás tou správnou volbou, díky profesionálnímu servisu, budou vaše okna zase jako nová! Díky našim dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu přístupu odvádíme opravdu kvalitní práci a pečujeme o vaše okna, aby byly vždy, v co nejlepším stavu a mohly vám sloužit po dlouhá léta bez problémů. Zajistěte vašim plastovým oknům péči, díky které budou správně fungovat, neváhejte a kontaktujte nás již dnes!


Úsporná plastová, hliníková a dřevěná okna – výroba, prodej a montáž

Úsporná plastová, hliníková a dřevěná okna – výroba, prodej a montáž

Poptáváte kvalitní úsporná okna? Tak navštivte společnost PLASTOMA CZ s.r.o. z Jihlavy zabývající se výrobou, prodejem a montáží plastových, hliníkových a dřevěných oken také pro zákazníky ze Žďáru nad Sázavou a okolí Vysočiny. U nás naleznete okna té nejvyšší kvality, vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy, rekonstrukce a jiné objektové výstavby. Vyrábíme okna z ověřených a kvalitních materiálů, a to: Plastová okna : - jedinečné tepelně – izolační vlastnosti - dobrý poměr kvality a ceny - dlouhá životnost Hliníková okna : - odolná a vhodná pro vysokou zátěž a provoz - stabilní i pro větší prosklené plochy - nadčasová s moderním vzhledem Dřevěná okna: - z tradičního materiálu - pro novostavby, rekonstrukce i památkově chráněné objekty - při správné údržbě vydrží i desítky let Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem a zodpovíme veškeré dotazy.


Akční ceny na plastová okna Slovaktual

Akční ceny na plastová okna Slovaktual

Společnost Perymont repro s.r.o. Zlín dodá plastová okna a dveře prvotřídní kvality - jsme distributory firmy Slovaktual. Působíme nejen v regionu Zlínský kraj. Pořiďte okna a dveře za akční ceny: -stačí se jen zaregistrovat na stránku Slovaktual a ušetříte až několik tisíc korun. Využijte této jedinečné možnosti! Splňuje podmínky "Zelená úsporám".


Vstupní dveře s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi i pro pasivní domy

Vstupní dveře s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi i pro pasivní domy

Uvažujete nad výběrem vhodných vstupních dveří pro váš pasivní či nízkoenergetický dům? Požadované tepelné prostupnosti u hliníkových i plastových vstupních dveří s výplní PERITO snadno dosáhnete volbou vhodné tloušťky výplně, daným profilovým systémem, i například překryvnou variantou výplně. Z naší nabídky máte možnost vybrat velké množství dveřních výplní, splňujících svými tepelně-izolačními vlastnostmi veškerá kritéria pro jejich umístění v pasivních nebo nízkoenergetických domech. Doporučená hodnota tepelné prostupnosti (Ud) u dveřní výplně stavebního otvoru včetně rámu pasivního domu nesmí překročit hranici Ud 0,95 W/m2.K, pro nízkoenergetické domy je hranice Ud 1,2 W/m2.K. Toto kritérium splňuje v rámci plastových dveří především řada ENTRY. Na poli hliníkových dveřních výplní podmínkám odpovídá řada ALU SMART a ALU DESIGN. Ve všech uvedených případech budou navíc tyto dveře představovat i nadčasovou a stylovou vstupní bránu do Vašeho domova díky široké škále barev, tvarů a doplňků dveřních výplní.


Plastová, plastohliníková a dřevohliníková okna a dveře

Plastová, plastohliníková a dřevohliníková okna a dveře

Rekonstruujete dům či dokončujete novostavbu a hledáte firmu, která Vám do Vašeho domku namontuje vnější výplně otvorů? Obraťte se na nás. Jsme společnost TOP OKNA s.r.o. z Českých Budějovic a spolupracujeme s rakouským koncernem INTERNORM. Nabízíme plastová, plastohliníková a dřevohliníková okna a dveře. Vybírat můžete z několika barevných dekorů a odstínů vnitřních i venkovních stran oken a dveří. Přijedeme na místo realizace, kde připravené otvory na okna a dveře vyměříme a poté je dle Vašich požadavků vyrobíme a namontujeme. Dodáme i kompletní příslušenství jako rolety, žaluzie i sítě proti hmyzu. Garantujeme pozáruční servis. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.