Poptávám rozkládací sedací soupravu

Poptávám rozkládací sedací soupravu

Rozkládací dvousedačka
Do rozměru 180 x 85, výška není rozhodující. Vyklápění jen dopředu.
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 08:05

Platnost poptávky:
05.06.2014 07:53

Kontaktní osoba:
Milan Benda

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sedací soupravy prodej Praha – to nejlepší pro Vaše maximální pohodlí

Sedací soupravy prodej Praha – to nejlepší pro Vaše maximální pohodlí

Potrpíte si na prvotřídní designové kusy nábytku? Chcete oživit interiér Vašeho bytu? Nechte vyniknout Váš osobitý styl při zařizování interiéru a vyhledejte sedací soupravy, které prodává Hülsta & KOINOR Studio v Praze. Sedací soupravy našich dodavatelů jsou prvotřídně a kvalitně zpracované, jsou pohodlné a propracované do nejmenších detailů. Velká pozornost je věnována už samotnému výběru materiálů a konstrukčnímu řešení s možností nastavení područek, zad nebo pod-nožních částí pro Vaše maximální pohodlí. Přijďte se přesvědčit a vyzkoušet pohodlné sedací soupravy do Hülsta & KOINOR Studio.


Modulové sedací soupravy na míru, sedačky ve tvaru „U“ a „L“ - prodej přes e-shop

Modulové sedací soupravy na míru, sedačky ve tvaru „U“ a „L“ - prodej přes e-shop

Poohlížíte se v obchodech s nábytkem po rohové sedačce? Nebo hledáte modulovu sedací soupravu za příznivou cenu? V tomto případě navštivte e-shop s nábytkem nabytek-aktiv.cz. Zde si můžete vybrat hned z několika typů modulových a rohových sedací souprav za příznivé ceny. Námi prodávané modulové a rohové sedací soupravy jsou elegantní, designové a nadčasové. Díky široké barevné škále zapadnou do všech barevně sladěných interiérů. Výběr barvy čalounění záleží zcela na Vás. Součástí souprav jsou také volně ložené polštáře a polohovatelné záhlavníky. K zakoupeným modulovým sedacím soupravám také poskytujeme dopravu zcela zdarma!


Komfortní sedací soupravy pro váš domov - prodej, dovoz

Komfortní sedací soupravy pro váš domov - prodej, dovoz

Hledáte pohodlnou sedací soupravu či pohovku? Tak navštivte firmu pana Petra Svobody ze Žďáru nad Sázavou - Sedací soupravy Vysočina, která se zabývá prodejem kvalitního nábytku pro zákazníky z Havlíčkova Brodu a okolí. Dodáváme sedací soupravy a pohovky: - s úložným prostorem, rohové - moderní, klasické - kožené, čalouněné - ke každodennímu spaní Nábytek si můžete prohlédnout na webových stránkách či osobně v naší prodejně, kde naleznete přes 60 vystavených souprav s možností okamžitého odběru. Zajistíme rozvoz po celé České republice zdarma, vynesení sedací soupravy až do bytu a odvoz starého kusu na separační dvůr.


Židle a lavice do čekáren Praha - dvojlavice, trojlavice, pětilavice

Židle a lavice do čekáren Praha - dvojlavice, trojlavice, pětilavice

Vybavujete čekárnu novým nábytkem a chcete zvýšit komfort svých pacientů? Naše firma ENPRAG s.r.o. Vám nabízí židle a lavice do čekáren. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu výrobků, nabízíme Vám jak ekonomické řešení, tak i komfortnější provedení. K dispozici máme židle v plastovém a dřevěném provedení, židle čalouněné s opěrkami rukou i bez a zdravotní židle. V sortimentu lavic dodáváme dvojlavice, trojlavice, čtyřlavice a pětilavice v provedení plast, dřevo a čalouněné. Sídlíme v Praze 5, na ulici K Holyni, kde si v naší vzorkové prodejně můžete zboží vybrat na vlastní oči, těšíme se na Vaši návštěvu.


Výroba a dodávka dřevěného mobiliáře – informační tabule, lavičky

Výroba a dodávka dřevěného mobiliáře – informační tabule, lavičky

Potřebujete vybavit zahradu školy, přírodní rezervace, zámeckého či městského parku mobiliářem, který by svým vzhledem zapadal do celkové koncepce prostředí? V tomto případě se obraťte na firmu Dřevoslav, která sídlí ve Slavonicích. Zabýváme se zakázkovou výrobou informačních tabulí a laviček. Zhotovíme Vám lavičky čistě ze dřeva (výběr typu dřeviny záleží na Vás) nebo v kombinaci s kovem. Lavičky mohou být opatřeny opěrkou a područkami. Lavičky vyrábíme v různých tvarech – rovné nebo hranaté nebo spirálovité, které mohou obklopit kmen stromu. Dřevěné informační tabule jsou pak opatřeny textem který nám dodáte – text může být na tabule i vypálen. Vyrábíme také volně stojící odpadkové koše či koše na stojce.


Židle a lavice do čekáren Praha – mnoho variant podle Vašeho přání

Židle a lavice do čekáren Praha – mnoho variant podle Vašeho přání

Patří k Vaší ordinaci, kanceláři nebo provozovně čekací místnost pro klienty? Chcete jim nabídnout příjemné prostředí při čekání? Využijte pestrou nabídku židlí a lavic do čekáren od společnosti Enprag s.r.o. z Prahy. Židle a lavice do čekáren nabízíme jak plastové a dřevěné, tak s možností čalounění v barvě podle Vašeho výběru v téměř nekonečných možnostech sestav podle Vaší představy a podle prostorových možností čekárny. Jednotlivá sedadla je možné nahradit stolkem, volit můžete i variantu s područkou či bez. Pro kompletní nabídku židlí a lavic do čekáren kontaktujte společnost Enprag s.r.o., kde Vám také ochotně poradí a odpoví na Vaše dotazy.