Poptávám koupi pozemku

Poptávám koupi pozemku

Poptávám v obci V. Bystřice nebo Hutisko Solanec pozemek cca 1 000m2 k postavení menší chatky
( 16m2 ) nebo přímo malou chatičku. Upřednostňuji les a samotu s dobrým příjezdem osobním autem. Za informaci děkuji. Nováková.
Odpovědi jen emailem, špatně slyším.
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 07:59

Platnost poptávky:
05.06.2014 07:54

Kontaktní osoba:
Nováková Iva

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realitní služby, prodej bytů, správa nemovitostí Beroun, pronájem bytů, domů, nebytových prostor

Realitní služby, prodej bytů, správa nemovitostí Beroun, pronájem bytů, domů, nebytových prostor

Trojans International s.r.o. Beroun Jsme realitní společnost, která svým zákazníkům ráda zprostředkuje prodej domů, bytů, pozemků, chalup, chat, garáží, nebytových prostor, objektů, převod členských práv nebo povinností k družstevním bytům. Dále zajistíme pronájem domů, bytů, kancelářských, obchodních, výrobních nebo skladových prostor. Postaráme se Vám o výměny bytů, jejich převod a přepis na úřadech. Vedle prodeje také provádíme správu nemovitostí, včetně vedení účetnictví, kontrolu úhrad nájemného, ekonomicko správní činnost, technicko správní činnost a na přání i pojištění nemovitosti. Zajišťujeme znalecké posudky na nemovitosti. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na příkopě 1/6, Beroun.


Oblíbená realitka, realitní kancelář - dobré zkušenosti a recenze

Oblíbená realitka, realitní kancelář - dobré zkušenosti a recenze

Prodej, koupi či pronájem bytů, domů nebo pozemků v Krnově i Ostravě pro Vás zajistí oblíbená realitka - realitní kancelář AVAPO - realitní kancelář s.r.o. z Opavy, která má dobré zkušenosti a recenze Můžete od nás čekat přátelský přístup, profesionalitu a zajištění komplexního servisu. Díky svým znalostem a mnohaletým zkušenostem v realitním oboru vždy poskytne tu nejlepší pomoc při koupi, prodeji nebo pronájmu nemovitosti. Podívejte se na doporučení, zkušenosti a reference našich klientů a staňte se i vy naším spokojeným klientem. AVAPO - realitní kancelář s.r.o. - váš partner ve světě realit.


Realitní kancelář, obchod s nemovitostmi, koupě, prodej, pronájem

Realitní kancelář, obchod s nemovitostmi, koupě, prodej, pronájem

Plánujete si koupit vlastní nemovitost, hledáte podnájem nebo potřebujete zprostředkovat prodej stávajícího bydlení? Jsme experti ve všech těchto oblastech a dokážeme Vám podat pomocnou ruku. My, realitní kancelář RE/MAX Property, poskytujeme tyto služby v celé České republice s mnoholetou tradicí. Naše nabídky můžete najít hned na několika renomovaných realitních webových stránkách, nabízíme dnes oblíbené video prohlídky a na osobní prohlídku je vždy vše připraveno tak, abyste se cítili komfortně a naši profesionální makléři vám zprostředkují nejlepší servis. Vždy pro vás nachystáme nabídku dle individuálních požadavků a finančních možností. V rámci prodeje zaštiťujeme veškeré formality, přes právní záležitosti, marketing, po samotný převod nemovitosti. Neváhejte a kontaktujte nás na naší klientské lince jak s poptávkou nemovitosti, tak požadavkem k prodeji.


Spolehlivý partner pro nákup, prodej nemovitostí - poradenství, servis

Spolehlivý partner pro nákup, prodej nemovitostí - poradenství, servis

Jste se Znojma a uvažujete o prodeji bytu, domu, komerčních prostor či pozemku nebo naopak sháníte nemovitost ke koupi? Hledáte spolehlivou realitní kancelář, která Vám poskytne kompletní servis a poradenství při obchodování s realitami? Obraťte se na Znojemské reality! Našim krédem je důvěra a kvalita služeb. Našim klientům poskytujeme Veškerý právní servis a pomoc se zprostředkováním úvěru zdarma. Investice do koupi nemovitosti se vyplatí. Našim klientům radíme, že je mnohem výhodnější si vzít hypotéku na vlastní nemovitost, než platit nájem. Pokud zakoupíte nemovitost, můžete ji následně pronajímat a získaným finančním obnosem lze pokrýt splátky na zakoupenou nemovitost.


Prodej stavebních parcel a pozemků určených pro bydlení

Prodej stavebních parcel a pozemků určených pro bydlení

Ten pravý pozemek na Znojemsku a v jeho blízkém okolí pro výstavbu Vašeho vysněného domu Vám pomůže najít realitní kancelář Znojemské reality Alexandr Frind. Naše kancelář Vám bude nápomocna při hledání stavební parcely s inženýrskými sítěmi, ale i pozemků, u kterých je potřeba zajistit alternativu inženýrských sítí, a to na Znojemsku a přilehlém okolí. Ceny stavebních pozemků jsou určeny prodávajícími, ovšem v případě vašeho zájmu o stavební parcelu můžeme s prodávajícím zahájit jednání o snížení stávající ceny stavebního pozemku či parcely.


Přímý prodej nemovitosti - propagace všech druhů nemovitostí

Přímý prodej nemovitosti - propagace všech druhů nemovitostí

Přímý prodej je standardní způsob zpeněžení nemovitosti, kdy je nemovitost nabízena na realitním trhu za využití všech možných pasivních i aktivních prostředků prodeje. Propagace nemovitosti spočívá v inzerci na cca 9 významných realitních serverech, na inzerci v tisku, regionální televizi, oslovujeme naše klienty z řad investorů napříč celou Českou Republikou a v zahraničí, vyhledáváme potencionální investory, spolupracujeme s nadnárodními realitními společnostmi. Taková forma prodeje je určena pro všechny typy nemovitostí, u kterých nelze očekávat vyšší zájem investorů nebo tam, kde dochází k testování trhu. V těchto případech doporučujeme dražby nebo výběrová řízení. Máme za sebou celou řadu zkušeností a poznatků, které dále zúročujeme ve prospěch našich klientů!