Poptávám terasová prkna

Poptávám terasová prkna

Dobrý den. Poptávám terasové prkna - sibiřský modřín 24-28 x 145-150 x 4000, a to 30 ks.
Děkuji za nabídky.
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 08:02

Platnost poptávky:
05.06.2014 07:57

Kontaktní osoba:
Petr Bina

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Neváhejte a přijďte se do Podlahářství Svoboda poradit s výběrem nejvhodnějšího typu podlahy do Vašeho bytu či domu! Nabízíme komplexní služby v oblasti podlahářství a to včetně dodávky materiálu. Vyrovnáme nerovnosti, podlahy zatmelíme a zajistíme dodej podlahových a obkladových panelů CLICK BOARD s finální povrchovou úpravou. Jsme velkoobchodní i maloobchodní prodejna, v naší nabídce naleznete plovoucí laminátové a dřevěné, vinylové, korkové, vodivé( elektrostatické) podlahy, dále podlahy z PVC (lino, linoleum), koberce a pomocný materiál. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Kojeticích na Moravě, cca 11 km od Třebíče. Kompletní nabídku služeb podlahářství a podlahových krytin naleznete na webových stránkách.


Profesionální podlaháři, odborná pokládka a montáž všech podlah

Profesionální podlaháři, odborná pokládka a montáž všech podlah

Uvažujete o nové podlaze? Nechte si poradit od profesionálů z Podlahového studia Jegla. Při volbě nové podlahové krytiny nekoukáme jen na vzhled, ale také na trvanlivost materiálu a nároky na údržbu. Nabízíme našim zákazníkům široký výběr z kvalitních výrobků v oblasti podlahovin. V naší firmě se specializujeme na prodej a odbornou pokládku podlah a montáž různých typů podlahových krytin pro váš interiér včetně přípravy a vyrovnání podkladů. Poskytujeme komplexní podlahářské služby a poradenství. V našem sortimentu naleznete bytové i zátěžové koberce, běhouny, plovoucí podlahy, PVC podlahoviny, vinylové podlahy, dřevěné i korkové podlahy a také veškerý materiál určený na údržbu, pokládku a renovaci parket či podlah. S výběrem vhodné podlahy do vašeho interiéru vám ochotně pomůže personál Podlahového studia Jegla. Zakládáme si na spolehlivém a profesionálním přístupu.


Pokládka laminátových a dřevěných podlah, PVC podlah i linolea, podlahářské práce, prodej

Pokládka laminátových a dřevěných podlah, PVC podlah i linolea, podlahářské práce, prodej

Komplexní podlahářské služby poskytuje společnost Avatar group, s.r.o. z Ostravy. Zabýváme se prodejem a pokládkou rozličných podlahářských krytin od laminátových až po dřevěné podlahu. Poradíme si s položením PVC podlahy, koberce, linolea i nestandardních podlahových systémů. Současně provádíme kompletní podlahářské práce, jako je ošetřování, sanace i renovace daných podlah. Naše činnosti dále rozšiřujeme o precizní čistění koberců, na které používáme pouze kvalitní a ryze podlahovou chemii. V rámci našich služeb jsme připraveni vždy poradit jak s výběrem podlahové krytiny, tak s volbou podlahového příslušenství.


Podlaha Rigid – odolnější, stálejší a ještě lepší než běžná vinylová podlaha

Podlaha Rigid – odolnější, stálejší a ještě lepší než běžná vinylová podlaha

Stavíte nebo chystáte rekonstrukci bytu či komerčních prostorů a vybíráte podlahovou krytinu, která je odolná a snadno se udržuje? Podlaha Rigid, kterou nabízí BOMA Parket v Praze, uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Vinylová podlaha Rigid je ještě lepší, než běžné vinylové podlahy. K výrobě není použit elastický materiál, podlaha je tedy odolná jak proti teplu a vlhkosti, tak proti roztažnosti. Při pokládce do 400 m2 nejsou nutné dilatační spáry, podlaha se navíc velice snadno udržuje. Získejte více informací o výhodách podlahy Rigid u firmy BOMA Parket.


Prodej a pokládka PVC, vinyl, linoleum Trutnov

Prodej a pokládka PVC, vinyl, linoleum Trutnov

CZ PODLAHY s.r.o Trutnov Hledáte vhodnou podlahovou krytinu do Vašeho interiéru? Potřebujete provést i pokládku a nechcete nic zbytečně drahého? U nás si vyberete ten nejvhodnější materiál pro novou podlahu. V naší nabídce naleznete tradiční PVC s různými podklady pro vyrovnání nerovností. V nabídce jsou dekory imitující dřevo nebo dlažbu. Dalším dostupným materiálem je vinyl v rolích v různých tloušťkách a s různými podklady. Nebo někomu bude víc vyhovovat přírodní linoleum ve formě pásů nebo čtverců. Nabízíme Vám možnost odborné pokládky krytin, v případě potřeby i návrhu a vyřešení podkladu. Výhodou při využití pokládky je snížená sazba DPH i na materiál, což znamená úsporu 6% z ceny.


Vinylové podlahy RIGID Rohovládova Bělá – vinyl nové generace

Vinylové podlahy RIGID Rohovládova Bělá – vinyl nové generace

Seznamte se s novou generací vinylových podlah RIGID. Pro své skvělé vlastnosti je velmi oblíbený ať už do kanceláře, bytu, výrobní haly nebo na chatu. Vinyl nové generace RIGID vyniká především velkou odolností proti roztažnosti, kroucení, teplu a vlhku. Díky silné nášlapové vrstvě je povrch velice odolný a zajišťuje snadnou údržbu a čištění. Navíc tyto vinylové podlahy splňují malý teplotní odpor a proto se dají použít na podlahové topení. Otázka kročejového hluku se dá snadno vyřešit vhodnou podložkou pro laminátové podlahy. Zbavíte se tak obav, zda Vás bude jakkoliv slyšet. Už jsme Vás dostatečně přesvědčili ke koupi nové podlahy? Pak kontaktujte naši firmu STRNAD podlahy, dveře s.r.o. z Rohovládovy Bělé a vybírejte kvalitní novou podlahu značky RIGID.