Poptávám realizaci krbových kamen v RD

Poptávám realizaci krbových kamen v RD

Dobrý den, prosím Vás chtěla bych se zeptat, komín je vysoký asi 20m, průměr 70 na 70, a je 50let starý, chtěla bych si tam v obýváku dát krbová kamna na tvrdé dřevo nebo brikety, která vytopí 140 m/2, můžete mi prosím zdělit co mám pro to udělat? Děkuji Hodulová Alena. Pokud je třeba něco udělat prosím i o cenovou nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 09:47

Platnost poptávky:
05.06.2014 08:03

Kontaktní osoba:
Alena Hodulová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pravá značková kanadská krbová kamna KF ENERGY, VANELLUS, REGENCY - prodej a odborná instalace

Pravá značková kanadská krbová kamna KF ENERGY, VANELLUS, REGENCY - prodej a odborná instalace

O příjemné teplo v rodinných domech se postarají pravá kanadská krbová kamna. Odborný prodej kvalitních kanadských krbových kamen ověřených značek KF ENERGY, VANELLUS, DRAGONJH, REGENCY, NAPOLEON, TRUE NORTH, PACIFIC ENERGY, HAMPTON zajišťuje firma Kominictví Marek Švécar. Instalace provádíme v Olomouci, v Prostějově, Přerově, Vyškově i Kroměříži. Kanadská krbová kamna mají efektivní vytápění. Dosahující nejvyšší úrovně účinnosti, spolehlivosti a úspory energie. Kanadská krbová kamna si oblíbíte pro vysokou výhřevnost, výkon se pohybuje od 6 do 22 kW. Vybírat si můžete z širokého výběru povrchových úprav krbových kamen a také z bohatého sortimentu nejrůznějších doplňků kamen – kličky, podstavce, nohy, ovládací prvky. Nabízíme pouze ověřené výrobce, kteří dosahují světových kvalit. Krbová kamna ověřených značek HAAS SOHN, BEF, DOVRE, HS FLAMINGO, ROMOTOP, KVS MORAVIA, KF ENERGY jsou vhodná k vytápění nízkoenergetických a pasivních rodinných domů. Navštivte naši prostějovskou prodejnu Kominictví Marek Švécar, rádi Vám poradíme s výběrem.


Prodej, e-shop hranatého zahradního krbu s udírnou včetně příslušenství

Prodej, e-shop hranatého zahradního krbu s udírnou včetně příslušenství

Vychutnejte si posezení na zahradě u zahradního krbu, který bude mít navíc udírnu, kde si k příjemným chvilkám můžete vyudit něco dobrého k snědku. Máme pro Vás v nabídce hranatý krb Haklík, který se vyznačuje jednoduchou montáží a díky užitným vlastnostem uspokojí i náročnější uživatele. Lze jej doplnit spodním roštem, grilovací jehlou s možností pohonu elektrickým motorkem na 220V, opékacím stavitelným roštem a boční lavičkou pro odkládání. Vlastnosti: - 150 cm dlouhý - 61 cm široký - 218 cm vysoký - váha 719 kg - nastavitelná výška komínu. Tento typ zahradního krbu je dodáván jako stavebnice a termín dodání jsou 4 týdny. Cena pro standardní barevné provedení v barvě žluté, bílé, šedé a žlutobílé je 16.024,- Kč. Za béžové, meruňkové či hnědé provedení je příplatek 15% Vylepšete celkový vzhled Vaší zahrady a pořiďte si zahradní krb od nás!


Prodej krbových kamen, designových elektrických krbů a kamnářských potřeb

Prodej krbových kamen, designových elektrických krbů a kamnářských potřeb

Chystáte se do svého obydlí pořídit nový krb či krbová kamna? Tak neváhejte a obraťte se na naši firmu na Vysočině. Sídlíme v Jihlavě a nabízíme kachlová a krbová kamna. Kreslíme obrázky v 3D programu Palette cad. Jsme součástí cechu kamnářů. Pomůžeme Vám nejen vyřešit umístění krbových kamen, ale rádi poradíme i s jejich údržbou a dalšími nezbytnostmi k jejich užívání. Montujeme - vytápěcí systémy, krbové vložky, kombinace vložek se šamotovým výměníkem -hypocausty. Více informací najdete na webových stránkách.


Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Hledáte kvalitní firmu, která provádí vložkování či vrtání komínů? Pak jste na správném místě. Společnost Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž jsou profesionálové ve svém oboru a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně, společně se snahou vždy najít optimální řešení. Zajistí Vám vrtání komínů pro následné vyvložkování keramickými nebo nerezovými vložkami. Díky tomu, že se vrtání provádí za proplachu s použitím vody, nedochází k prašnosti a zároveň vzniká minimum vibrací zdiva a otřesů. Při vrtání nám pomáhá technologie Husqvarna a diamantové korunkové jádrové vrtáky. Maximální odchylka vrtu je 3-4 cm při délce vrtu 15 metrů. Zakázky realizujeme po celém Moravskoslezském kraji - v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Bruntál.


Prodej a montáž značkových krbů, krbových kamen a sporáků ROMOTOP, HAAS SOHN, HS FLAMINGO, DOVRE, KVS MORAVIA

Prodej a montáž značkových krbů, krbových kamen a sporáků ROMOTOP, HAAS SOHN, HS FLAMINGO, DOVRE, KVS MORAVIA

Toužíte po domácí pohodě, příjemném teplu a praskajícím dřevu? Pak se obraťte na odborníky, kteří prodávají a montují značkové krby, krbová kamna a sporáky. Kominictví Marek Švécar prodává a montuje produkty především prémiových výrobců a dovozců krbů a krbových kamen. V naší prodejně v Prostějově Kominictví Marek Švécar jsou na výběr krbová kamna značek KF ENERGY, HAAS SOHN, BEF, ROMOTOP, KVS MORAVIA, HS FLAMINGO, DOVRE. Krbová kamna máme od ověřených značek NAPOLEON, TRUE NORTH, KF ENERGY, VANELLUS, HAMPTON, REGENCY, DRAGONJH. Na naší prodejně Vám rádi poradíme s výběrem krbů a krbových kamen Kamna, která si u nás vyberete, si můžete odvézt svépomocí nebo si je nechat zaslat kurýrem. Jestliže se rozhodnete objednat také montáž krbových kamen, tak vám na ni zpracujeme cenovou nabídku. Krby, krbová kamna sporáky dodáváme a instalujeme zákazníkům z Prostějova, z Olomouce, Vyškova, Přerova i Kroměříže.


Čištění komínů - odstranění nežádoucích sazí a usazenin z komínového průduchu a kouřovodu

Čištění komínů - odstranění nežádoucích sazí a usazenin z komínového průduchu a kouřovodu

Hledáte kvalitního kominíka? Potřebujete vyčistit komín a provést jeho údržbu? Oslovte opavskou firmu ZAMZE - spol. s r.o., která se postará o vše potřebné a důkladně odstraní nežádoucí saze a usazeniny z Vašeho komína. Čistíme komínové průduchy a kouřovody, které jsou za celou sezónu zaneseny nečistotami vzniklé při spalování tuhých paliv. V rámci čištění komínu Vám provedeme pečlivou kontrolu komínového tělesa a průduchu. Neváhejte a kontaktuje naši firmu, která Vám nabídne kompletní kominický servis od kontroly komínu přes zprůchodnění komína až po odstranění vrstvy sazí a kondenzátů. Veškeré práce provádíme kvalitně, v dohodnutém termínu a k Vaši spokojenosti.