Poptávám realizaci krbových kamen v RD

Poptávám realizaci krbových kamen v RD

Dobrý den, prosím Vás chtěla bych se zeptat, komín je vysoký asi 20m, průměr 70 na 70, a je 50let starý, chtěla bych si tam v obýváku dát krbová kamna na tvrdé dřevo nebo brikety, která vytopí 140 m/2, můžete mi prosím zdělit co mám pro to udělat? Děkuji Hodulová Alena. Pokud je třeba něco udělat prosím i o cenovou nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 09:47

Platnost poptávky:
05.06.2014 08:03

Kontaktní osoba:
Alena Hodulová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Litinová kamna na tuhá paliva, designové elektrické krby Jihlava, Vysočina

Litinová kamna na tuhá paliva, designové elektrické krby Jihlava, Vysočina

Sháníte-li na Vysočině společnost u které by jste si mohli zakoupit nová litinová či krbová kamna na tuhá paliva? Pak se neváhejte obrátit na nás! Naši firmu naleznete v Jihlavě. Zabýváme se prodejem kachlový, krbových i litinových kamen, příslušenství a doplňků. Najdete u nás sortiment značek Liapor, Šamot, Havtmertel aj. Veškeré návrhy kreslíme v moderním 3D programu Palette cad. Poskytneme informace o topidlech, o správném využití, údržbě kamen ad. Pro podrobnější informace navštivte naše www stránky a nebo nás přímo kontaktujte!


Vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu s dlouholetou zárukou

Vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu s dlouholetou zárukou

Máte rodinný dům, chalupu nebo chatu a potřebujete pravého odborníka v oboru kominictví? Obraťte se na firmu Kominictví Papík se sídlem v Ostravě, ať už potřebujete revizi, pravidelnou kontrolu, opravu nebo stavbu nového komína. Nyní jsme podstoupili i zaškolení u firmy SCANCORE na vytvoření nového komínového pouzdra v komínovém průduchu. Jedná se o způsob opravy komínů, který nahrazuje frézování a vložkování a navíc je i podstatně levnější. Ochranné pouzdro se vytváří ze speciální směsi ve vnitřní části komínového průduchu. Záruka na nově vytvořené pouzdro je 10 let. Přijedeme za Vámi kamkoliv v Moravskoslezském kraji – působíme v okresech Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Bruntál, Nový Jičín, Vsetín a Opava. Objednejte si naše služby telefonicky nebo e-mailem a my se vždy budeme snažit najít řešení, jak Vám pomoci.


Rekonstrukce kachlových kamen Vysočina

Rekonstrukce kachlových kamen Vysočina

Hledáte firmu na rekonstrukci kachlových kamen? Firma Kamna, krby Láznička - KALA Vysočina provádí rekonstrukci kachlových kamen na klíč. Provedeme Vám návrh i poradíme ohledně správného těsnění kamen a jak správně o něj pečovat a udržovat. V naší prodejně naleznete velký výběr sortimentu. Můžete se také těšit na velký výběr potřeb pro kamnáře, příslušenství ke kamnům i vysavače. Zastupujeme značky: -SPARTHERM, ROMOTOP, HEIN, SCHMID, HARK, STUV, NORDICA, MK PROFI, K&K POKER, BRULA, BODART & GONAY, EDILKAMIN. Jsme členem Cechu kamnářů. Podívejte se na naše práce na webových stránkách a nebo zavolejte.


Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Hledáte kvalitní firmu, která provádí vložkování či vrtání komínů? Pak jste na správném místě. Společnost Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž jsou profesionálové ve svém oboru a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně, společně se snahou vždy najít optimální řešení. Zajistí Vám vrtání komínů pro následné vyvložkování keramickými nebo nerezovými vložkami. Díky tomu, že se vrtání provádí za proplachu s použitím vody, nedochází k prašnosti a zároveň vzniká minimum vibrací zdiva a otřesů. Při vrtání nám pomáhá technologie Husqvarna a diamantové korunkové jádrové vrtáky. Maximální odchylka vrtu je 3-4 cm při délce vrtu 15 metrů. Zakázky realizujeme po celém Moravskoslezském kraji - v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Bruntál.


Poradenství a konzultace ke stavbě nového komínu u staveb, splňující dané parametry dle norem a předpisů

Poradenství a konzultace ke stavbě nového komínu u staveb, splňující dané parametry dle norem a předpisů

Před zahájením stavby nového komínu u rodinných domů či jiných staveb je potřeba si ujasnit, čím bude zákazník topit. Chystáte se stavět nový komín a chcete si zjistit, co nejvíce informací o parametrech, které musí splňovat? Společnost Kominictví Papík s.r.o. se sídlem v Ostravě poskytuje poradenství a konzultace ke stavbě nového komínu u rodinných domů i jiných staveb tak, aby splňoval dané parametry dle předpisů a norem. Konzultace využijí nejen koncoví zákazníci, ale především stavební firmy. Projektanti a stavební firmy často navrhují komín ve chvíli, kdy ještě zákazník nemá jasno, jaké vytápění bude využívat, jestli krb, krbová kamna či jiné, dochází při revizi k zjištění, že komín neodpovídá předpisům. Pak se musí dělat opravy a stavební zásahy do novostavby, což se samozřejmě zákazníkům nelíbí. Pomocí konzultací a poradenství ke stavbě nových komínů u staveb lze předejít následným opravám a zásahům do novostaveb, které se právě zjišťují při revizí. Neváhejte se na nás obrátit a domluvit se s námi na konzultaci. Ušetříte tím čas i případné problémy.


O každoroční údržbu, čištění a revizi komínů se postarají naší specialisté v oboru kominictví

O každoroční údržbu, čištění a revizi komínů se postarají naší specialisté v oboru kominictví

Vlastníte-li rodinný domek nebo si budete stavět v Ostravě obydlí, pamatujte na kominíka! Vzniku požáru domu můžete předejít pravidelnou roční kontrolou a následným čištěním Vašeho komína, o který se postará společnost Kominictví PAPÍK s.r.o. v Ostravě. Čas příští kontroly si pamatovat nemusíte, Kominictví PAPÍK si pohlídá sám termín prohlídky. Při kontrole spalinové cesty se posuzuje bezpečné umístění hořlavé stavební konstrukce, požární bezpečnost komína, zda je zajištěn volný přístup ke komínu (k jeho vymetacím a čisticím místům), posouzení požární bezpečnost stavby. Odborně způsobilá osoba provádí čištění spalinových cest se zaměřením na odstraňování pevných usazenin ve spalinové cestě i na lapači jisker. Revize komínů a spalinových cest se neprovádí každoročně, ale musí se provést před uvedením spalinové cesty do provozu, po stavební úpravě nebo požáru komína. Dále při změně druhu paliva nebo před výměnou spotřebiče paliv. Revize se provádí při vzniku trhlin ve spalinové cestě ale i při podezření na výskyt trhlin.