Poptávám příčníky

Poptávám příčníky

Ford Transit 115 T 350, příčníky nízké 2 - 3 ks.
Poptávka byla vložena dne:
02.05.2014 14:58

Platnost poptávky:
02.06.2014 14:47

Kontaktní osoba:
Josef Šuba

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kontejnery a nosiče na míru pro nákladní auta a traktory

Kontejnery a nosiče na míru pro nákladní auta a traktory

Jsme společnost CHARVÁT CTS a.s. a vyrábíme, servisujeme a prodáváme široký sortiment nosičů kontejnerů a traktorových návěsů, které nabízíme v několika různých provedeních, jednoramenné či dvouramenné, teleskopické či kloubové s nosností až do 30 tun. Dále si můžete vybrat z několika typů kontejnerů jako například na pitnou vodu, na odpad, vanové či velkoobjemové, které vyrábíme dle přání a požadavků zákazníka a jsou zhotovovány z kvalitních ocelových plechů a profilů. Také disponujeme prodejem hydraulických nakládacích jeřábů dánské společnosti. Neváhejte a kontaktujte nás na adrese Poděbrady, Okřínek 33.


Auto detailing - kompletní čištění interiérů, leštění autolaků, renovace světel

Auto detailing - kompletní čištění interiérů, leštění autolaků, renovace světel

Pokud chcete svému vozu dopřát důkladnou péči, svěřte své auto firmě TASS agency s.r.o.. U nás provádíme profesionální Auto detailing - kompletní čištění interiérů a leštění autolaků včetně renovace světel. Pokud jste z okolí Zlína, Otrokovic, neváhejte se na nás obrátit. Možnost rezervace pevného termínu - volejte tel.: 603476463 Vyčistíme a naleštíme každé vozidlo. Cílem je ochrana interiéru i exteriéru automobilu. Auto detailing: - renovace autolaků pomocí hloubkového strojního leštění - čištění interiérů aut pro odstranění alergenů a plísní - renovace světlometů - vybroušení a rozleštění světel na vozidle - jako součást leštění autolaků provádíme bezkontaktní ruční mytí vozidel.


Servis pro zemědělské stroje - opravy kardanových hřídelí a náhradní díly

Servis pro zemědělské stroje - opravy kardanových hřídelí a náhradní díly

Potřebují Vaše zemědělské stroje servis kardanů, jen nevíte komu tuhle práci svěřit? Obraťte se na nás! Naše firma Vám zajistí veškeré opravy kardanových hřídelí. Kardany vyrábíme s originálními díly. Podle požadavku zákazníka zhotovíme jakoukoliv velikost a rozměr. Opravy provádíme běžně na počkání nejdéle však do 24 hodin. Jsme vybaveni klasickými obráběcími stroji a svařovacím pracovištěm, kde můžeme disponovat svářecím poloautomate. Více ohledně námi poskytovaných služeb naleznete na našem webu, případně nás s jakýmkoliv dotazem kontaktujte!


Autodíly, náhradní díly na automobily, autosoučástky v Břeclavi

Autodíly, náhradní díly na automobily, autosoučástky v Břeclavi

Hledáte velkoobchod, který se zabývá prodejem autodílů, autosoučástkami a dalších doplňků pro automobily v okolí města Břeclav? Pak se neváhejte obrátit na firmu Autodíly Jan Vykoukal. V našem velkoobchodě nabízíme náhradní díly, veškeré autosoučástky, doplňky a příslušenství pro automobily všech značek - filtry, čerpadla, ložiska, tlumiče, rozvodové řemeny, spojky, čepy, podvozky, zátky, výfuky, brzdové systémy, autobaterie, žárovky, motorové oleje,písty, ložiska, ventily a spoustu dalšího. Zboží rozvážíme do autodílen a autoservisů v okolí Hodonína a Břeclavi.


Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Zdá se Vám, že vaše světla a světlomety na autě jsou již zašlé nebo zažloutlé? Přemýšlíte, že si budete muset koupit nové? Ještě než se vypravíte do obchodu, podívejte se na nabídku brněnské firmy Autoskla VACEK s.r.o., která renovuje světla a světlomety. Vlivem UV záření dochází u krytů světel a světlometů k postupnému žloutnutí, které pak následně ovlivňuje i čistotu světla. Pokud si nechcete za nemalé peníze pořizovat nové, pak si je nechte zrenovovat u Autoskla VACEK s.r.o., která světla ošetří speciálním lakem, který v sobě nese několik výhod: - zlepšuje svítivost a optickou kvalitu světel a světlometů - levnější než koupě nových světel - bezproblémové při STK - po lakování a vyleštění navíc ošetření ochranným prostředkem Ceny renovací se pohybují již od 350,- Kč za světlomet a doba opravy je závislá na velikosti světlometu. Neváhejte a ušetřete si i Vy peníze díky praktickému a profesionálnímu ošetření Vašich světel a světlometů na autě od firmy Autoska VACEK s.r.o..


Prodáváme originální náhradní díly pro automobily značky ŠKODA

Prodáváme originální náhradní díly pro automobily značky ŠKODA

Jste nezávislým opravcem vozidel značky ŠKODA v okolí Třebíče? Již nechcete nadále používat neoriginální náhradní díly, ale zároveň nechcete utratit spoustu peněz za díly originální? Máme pro Vás řešení! Autorizovaný prodejce a dealer vozidel ŠKODA v Třebíči – Autosalon F3K, Vám poskytne poradenství ohledně nákupu náhradních dílů vozů ŠKODA. ŠKODA Auto vyvinulo speciální program NORA pro prodej originálních náhradních dílů, který zákazníkům poskytuje prodej autodílů za výhodné ceny. Mezi další výhody, které souvisí s nákupem náhradních dílů pro vozidla ŠKODA u servisního partnera ŠKODA- Autosalonu F3K, patří: - možnost online objednání - rychlé dodání - široký sortiment náhradních dílů - technické poradenství a podpora a další