Rekonstrukce elektročásti SVHS1(shazovací vůz housenicový)

Rekonstrukce elektročásti SVHS1(shazovací vůz housenicový)

Předmětem zakázky je rekonstrukce elektročásti shazovacího vozu š. 1800 mm SVHS1 a souvisejících strojních částí, tj. demontáž stávající elektročásti shazovacího vozu, dodávka a montáž nové elektročásti včetně řídicího systému a dodávky motorů pohonů apod.

Součástí díla jsou i další plnění a činnosti spojené s realizací předmětné zakázky.
Přesný popis předmětu plnění veřejné zakázky (včetně ostatních požadavků a podmínek na realizaci ) bude detailně uveden v Zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2014 09:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
Severočeské doly a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chomutov

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Severočeské doly a.s.

Zadavatel IČ:
49901982

Zadavatel ulice:
Boženy Němcové 5359

Zadavatel PSČ:
430 01

Zadavatel obec:
Chomutov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31200000-8
Elektrické rozvodné a řídící zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Potřebujete vysokozdvižný vozík pro manipulaci s dlouhými břemeny? Nebo naopak sháníte VZV pro provoz na nezpevněných plochách? Veškeré typy VZV zakoupíte v prodejně manipulační techniky DAMATECH, kterou naleznete v Dačicích. Boční vysokozdvižný vozík je ideální pro manipulaci s dlouhými břemeny. Vozík terénní je vhodný pro použití na nezpevněných plochách a může být navíc vybaven i pohonem všech kol. Vozíky čelní jsou pak standardní vozíky.


Polohování, naklápěcí jednotky, manipulace TÜNKERS Hradec Králové

Polohování, naklápěcí jednotky, manipulace TÜNKERS Hradec Králové

KOPTA, s.r.o. Hradec Králové V našem sortimentu naleznete široký výběr mechanických, pneumatických, hydraulických a elektrických upínacích systémů TÜNKERS. Polohovací a naklápěcí jednotky se vyznačuje vysokou variabilitou, spolehlivostí, životností a univerzálností použití. Během vývoje jsou všechny produkty testovány. Jejich použití v upínacích přípravcích na svařování, montáž a manipulaci Vám zajistí efektivní, přesnou a spolehlivou výrobu a vysokou kvalitu výsledných produktů. Polohování - naklápěcí jednotky manipulace GREIFERY EUROGREIFERY RUNDROHRSTANDART KOMPOZITOVÉ


Paletové vážící vozíky pro obchodní i neobchodní vážení, vozíky s displejem

Paletové vážící vozíky pro obchodní i neobchodní vážení, vozíky s displejem

Sháníte paletový vážící vozík? Neváhejte a kontaktujte nás, firmu LESAK s.r.o., která se zabývá prodejem a servisem paletových vážících vozíků v Brně již dlouhodobě. Paletové vážící vozíky jsou vhodné pro obchodní i neobchodní vážení. Prodáváme paletové vozíky do 1,5t a 2t. Vozíky: -vozík vážicí paletový do 1,5t s možnosti ověření -vozík vážicí paletový do 2t -vozík vážicí paletový do 1,5t s velkým displejem -vozík vážicí paletový do 2t s velkým displejem. Takové vážící vozíky jsou určeny pro kontrolní vážení ve skladech. Vozíky mají robustní prověřenou konstrukci, která Vám zaručí kvalitní a bezproblémové vážení. Pogumovaná pojezdová kola vozíku mají tichý a lehký pojezd. Více informací najdete na webových stránkách.


Průmyslové pojízdné schody pro snadnější přístup do budov nebo ke strojům

Průmyslové pojízdné schody pro snadnější přístup do budov nebo ke strojům

Potřebujete průmyslové pojízdné schody pro snadnější přístup do budovy nebo ke stroji a nevíte na koho se obrátit? Pak se podívejte na nabídku brněnské firmy Zarges CZ, s.r.o., která poskytuje techniku určenou pro práci ve výškách. Průmyslové pojízdné schody Vám usnadní přístup nejen do budovy, ale také ke stroji. Schody jsou pojízdné a můžete je tedy libovolně přesouvat, podle toho, kde je zrovna budete potřebovat. Mezi další výhody průmyslových schodů patří: - možnost sklonů 45 a 60 stupňů - možnost různé šířky stupňů - 600, 800, 1000 mm - možnost ocelového roštu, děrovaného plechu nebo rýhovaného plechu - odjímatelné zábradlí - snadná a rychlá montáž - možnost konfigurace schodů podle individuální potřeby - rychlá a jednoduchá montáž díky systému ZARGEST Firma nabízí z různých typů průmyslových schodů, mezi něž patří: - průmyslové schody Z600 - schody s podestou Z600 - pojízdné schody s plošinou Z600 - schody s plošinou ERGO-Stop - schody s plošinou AUTO-Stop - schody s přechodem stacionárním Z600 - schody s pojízdnou podestou Z600 - příslušenství pro schody (kličky k zábradlí, ochrany proti nárazu, odkládací misky a plochy, tašky na nářadí, samozavírací dvířka, závory) Usnadněte práci sobě a hlavně svým zaměstnancům a pořiďte si do firmy průmyslové pojízdné schody, které poskytují řadu praktických výhod. Více informací naleznete na webových stránkách firmy, či ji kontaktuje pomocí emailové adresy.


Zařízení pro logistiku a přemísťování těžkých břemen

Zařízení pro logistiku a přemísťování těžkých břemen

Potřebujete přemísťovat těžké náklady ve skladě či na stavbě? K tomu je zapotřebí mít vhodné strojní zařízení a techniku, kterou Vám dodá naše společnost UNIMAN s.r.o. Specializujeme se na výrobu zdvíhacích zařízení, manipulační techniky a zařízení pro logistiku a technické přístupy. Zhotovíme na zakázku jeřáby sloupové a portálové, mobilní nájezdové rampy, obslužné plošiny na vysokozdvižné vozíky a závěsné revizní klece. Pro přesun materiálu vyhotovujeme hydraulické a elektrické překlápěče, jednoduché a dvojité transportní podvozky. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat sídlíme ve Velké Tresné v okrese Žďár nad Sázavou.


Dopravní pásy, drátěné pásy a další transportní technika

Dopravní pásy, drátěné pásy a další transportní technika

Dopravní pásy, drátěné pásy a jinou transportní techniku nakoupíte u společnosti Transportní technika Tůma s.r.o. Nabízí mimo jiné i široký sortiment dopravní techniky. Zde najdete drátěné pásy či jiné dopravní pásy, které poslouží v mnoha situacích a vyřeší řadu problémů. V oblasti dopravních pásů nabízíme velkoobchod, maloobchod, prodej i servis produktů, jako jsou: - nekonečné tkané pásy a řemeny (pro aplikace s extrémní tažnou silou a vysokou teplotní zátěží) - modulární pásy (rovinné, rádiusové a spirální aplikace) - elastomerové dopravní pásy (odolnost vůči teplotám, otěru i mechanickému poškození, pro náročné aplikace ve ztížených podmínkách)¨ - síťové dopravní pásy (pro potravinářský průmysl) - PTFE (Teflon) dopravní pásy, folie (vhodné pro dopravu nebalených potravin) - dopravní a technologické řemeny ozubené a ploché - dopravní řemeny plastové (kruhový, klínový či speciální profil) - dopravní drátěné pásy - pásové dopravníky Procesní a dopravní pásy jsou vyráběny z odolných a spolehlivých materiálů. Horní krycí vrstvu tvoří kvalitní Flexam, Ropanyl, Peflex, Fabric, Filc, Ropan a podobně. Spojování pásů je uskutečňováno svařováním nebo mechanickou sponou. Dodáváme samozřejmě i příslušenství dopravních pásů, jako jsou zatavené hrany, páskové zatáčky, ATEX a tak dále).