Demontáž existujúcich výťahov, dodávka a montáž nových výťahov

Demontáž existujúcich výťahov, dodávka a montáž nových výťahov

Predmetom tejto zákazky je kompletná demontáž existujúceho malého a veľkého osobného výťahu (vrátane ich vodidiel, kotvení vodidiel a všetkých technologických častí nachádzajúcich sa v šachte a strojovni výťahov) v budove Ružinovského domova seniorov so sídlom Sklenárova 14, 821 09 Bratislava - Ružinov, pozostávajúca najmä z vypracovania návrhu riešenia, technickej (projektovej) dokumentácie a nevyhnutnej inžinierskej činnosti, vrátane zamerania pôvodných výťahov a keď to pripadá do úvahy aj zabezpečenia stavebného povolenia, demontáže existujúcich osobných výťahov a ich likvidácie, komplexnej dodávky a montáže nového malého a veľkého osobného výťahu s úpravou pre imobilné osoby v súlade s príslušnými platnými právnymi predpismi, STN a EN, komplexných stavebných a montážnych prác, vrátane realizácie a vykonania odbornej kontroly a skúšky elektrickej prípojky k výťahom, kompletnej elektroinštalácie a telefónnej prípojky pre výťahy, dodávky a montáže osvetlenia výťahovej šachty v prevedení podľa požiadaviek príslušných noriem, na výťahoch zabezpečiť uvedenie do prevádzky v zmysle požiadaviek zákona č. 264/1999 Z. z. v znení neskorších predpisov a NV SR č. 571/2001 Z. z. v znení neskorších predpisov, zaškolenia obsluhy, sprievodnej dokumentácie v zmysle požiadaviek NV SR č. 571/2001 Z. z. v znení neskorších predpisov, STN EN 81-1+A3:2010 a prílohy č. 3 vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z .z. v znení neskorších predpisov, dokladov o realizácii diela, poistenia predmetu zmluvy/diela počas doby realizácie, dôsledného denného vyčistenia používaných priestorov, ako aj zabezpečenia technicko-profylaktického servisu, t. j. najmä pravidelného technického servisu, odborných prehliadok a odborných skúšok dodaných výťahov počas záručnej doby, na základe podmienok stanovených výrobcom zariadenia/í a podmienok vyplývajúcich z príslušných platných právnych predpisov, STN a EN.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v predmetných súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2014 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ružinovský domov seniorov

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ružinovský domov seniorov

Zadavatel IČ:
00510173

Zadavatel ulice:
Sklenárova 14

Zadavatel PSČ:
821 09

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45313100-5
Inštalovanie výťahov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslové stroje - jeřáby, kladkostroje, rychlý servis, revize i montáž

Průmyslové stroje - jeřáby, kladkostroje, rychlý servis, revize i montáž

Potřebujete zajistit revizi, rychlý servis nebo montáž jeřábu či kladkostroje? Obraťte se na firmu GIGA montáže, s.r.o., která pro Vás zrealizuje tyto služby. Naše služby realizujeme pro jeřáby: - portálové, - poloportálové, - konzolové, - sloupové otočné, - pojízdné konzolové. Obrátit se na nás můžete také se servisem i montáží kladkostrojů, zdvihacích zařízení, ocelových konstrukcí a dalších průmyslových strojů. Přesvědčte se o rychlosti a kvalitě našich služeb i vy!


Opravy jeřábů Plzeň

Opravy jeřábů Plzeň

Potřebujete k Vaší práci jeřáb nebo zdvihací zařízení? Tyto stroje musí být kvůli bezpečnosti práce v perfektním technickém stavu. Pokud má Váš jeřáb zrovna poruchu, pak jistě oceníte služby opravy jeřábů, které nabízí společnost JOKR - montáže s.r.o. z Plzně. Naši odborníci se postarají o kompletní opravu jeřábu nebo zdvihacího zařízení pro jeho další bezpečný chod. Samozřejmostí je co nejrychlejší vyřízení opravy pro minimalizaci odstávky stroje. Opravy jeřábů poptávejte u společnosti JOKR - montáže s.r.o.


Schodišťové a svislé zvedací plošiny na klíč pro imobilní osoby

Schodišťové a svislé zvedací plošiny na klíč pro imobilní osoby

Hlavním cílem naší společnosti MANUS Prostějov, spol. s r.o., je usnadňovat pohyb imobilním osobám. Aby byl život těchto postižených osob jednodušší, vyrábíme, dodáváme a montujeme zařízení, která jim pomáhají zdolávat každodenní překážky, jako jsou schody a další bariéry, vstávání z postele či přemisťování do koupelny apod. Naše prostějovská společnost tedy pomáhá postiženým osobám získat život „bez překážek“. Vyrábíme, dodáváme, montujeme a servisujeme: - zvedací plošiny pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace - domácí výtahy - nákladní zvedací plošiny - plošiny pro imobilní, vozíčkáře - svislé zvedací plošiny - šikmé schodišťové plošiny - plošiny pro bezbariérový přístup - mobilní schodolezy - nájezdové rampy - schodišťové sedačky Naše šikmé schodišťové a vertikální zvedací plošiny pro imobilní osoby, domácí výtahy, schodolezy a další zařízení, dnes dodáváme našim zákazníkům nejen do České republiky, ale i do různých evropských zemí, resp. do celého světa. Plošiny pro imobilní dodáváme na klíč, to znamená včetně zaměření místa pro realizaci zakázky, výrobu zařízení, zajištění všech potřebných stavebních úprav pro instalaci plošiny a samozřejmě také včetně odborné instalace i zaškolení používání daného zařízení pro imobilní osoby. Svým klientům nabízíme také možnost atypických řešení dle jejich specifických požadavků a to včetně takových detailů, jako jsou např. barevná řešení či použité materiály. Od nás vždy dostanete kompletní služby, přičemž koupí zařízení a jeho montáží to vše ani zdaleka nekončí. Samozřejmostí je, že poskytujeme všem našim zákazníkům záruční i pozáruční servis všech našich zařízení, jako jsou schodišťové a zvedací plošiny, mobilní schodolezy či nájezdové rampy, a dále také zajišťujeme jejich revize, pravidelné prohlídky či generální opravy. Už déle než deset let tedy usnadňujeme život všem, kteří mají potíže s pohybem. Díky naší firmě mohou opět překonávat překážky, jako jsou například schody, mnohem pohodlněji a téměř bez omezení.


Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Potřebujete vysokozdvižný vozík pro manipulaci s dlouhými břemeny? Nebo naopak sháníte VZV pro provoz na nezpevněných plochách? Veškeré typy VZV zakoupíte v prodejně manipulační techniky DAMATECH, kterou naleznete v Dačicích. Boční vysokozdvižný vozík je ideální pro manipulaci s dlouhými břemeny. Vozík terénní je vhodný pro použití na nezpevněných plochách a může být navíc vybaven i pohonem všech kol. Vozíky čelní jsou pak standardní vozíky.


Zdvihací, uchopovací a manipulační technika

Zdvihací, uchopovací a manipulační technika

Naše společnost BAZALA zdvihací zařízení s.r.o. je na trhu již od roku 1996. Začínali jsme nákupem a prodejem uchopovací a manipulační techniky. Dále jsme rozšířili pole působnosti o dodávku a montáž sloupových jeřábů. Naše společnost prodává a montuje mostové jeřáby a jeřábové dráhy. Zaměřujeme se také na projekci a výrobu atypických hydraulických zvedacích stolů různých aplikací. Zhotovujeme manipulační zařízení, a to například samosvorné kleště, výrobní manipulátory či válečkové dopravníky. Veškeré strojní zařízení dodáváme dle požadavků klientů na klíč a zajišťujeme také záruční a pozáruční servis včetně oprav, revizí a náhradních dílů.


Osobní, nákladní i lůžkové výtahy pro nové i stávající budovy, odborná montáž, servis

Osobní, nákladní i lůžkové výtahy pro nové i stávající budovy, odborná montáž, servis

Hydraulické i lanové výtahy s širokým využitím poskytuje společnost GMV Martini CZ, s.r.o. z Brna. Specializujeme se na výrobu hydraulických osobních, nákladních i lůžkových výtahů, jež upravíme dle potřeb konkrétního zákazníka. Navrhujeme výtahy pro nové i staré budovy včetně plošin pro imobilní osoby. Disponujeme pestrým sortimentem hydraulických komponentů pro osobní a osobo-nákladní výtahy. Důležitou součástí našich služeb je výroba komponentů pro výtahové systémy od pístů přes agregáty až po šachetní a kabinové dveře, kabiny i rozvaděče. Vyrábíme maximálně ekologické výtahy s nízkou spotřebou energie, lehkou konstrukcí a minimální materiálovou náročností. V rámci našich služeb poskytujeme odbornou montáž i profesionální servis.