Modernizácia strojno- technologickej časti ČOV

Modernizácia strojno- technologickej časti ČOV

Modernizácia musí pozostávať minimálne z:

- výmena mechanického predčistenia v nádrži mechanického predčistenia
- výmena ponorných kalových čerpadiel v nádrži NOV, lapači tukov, nádrži mechanického predčistenia a vo vyrovnávacej nádrži
- výmena ponorných kalových miešadiel vo vyrovnávacej nádrži, aktivačnej, denitrifikačnej, nitrifikačnej a regeneračnej nádrži
- výmena jestvujúceho prevzdušňovacieho systému typu PAMP v aktivačnej nitrifikačnej a regeneračnej nádrži za jemnobublinný prevzdušňovací systém

Výrobu tlakového vzduchu musia zabezpečovať dúchadla s protihlukovým krytom do vonkajšieho prostredia. Každé dúchadlo musí byť navrhnuté pre danú nádrž.
- Chod dúchadla pre nitrifikačnú nádrž musí byť riadené kyslíkovou sondou, cez frekvenčný
menič s ohľadom na aktuálny vnos kyslíka v nitrifikácii.
- Vnútorný recyklus, vratný a prebytočný kal musia zabezpečovať mamutkové vzduchové čerpadlá /alebo ekvivalentné/.
- Sekundárne zariadenie merného zariadenia (sonda a vyhodnocovacia jednotka) na meranie a
zaznamenávanie pretečeného množstva vyčistených OV musia byť demontované, nakoľko prístroj je morálne zastaraný a nahradené novým zariadením.
- Súčasťou modernizácie je:
- silová el. časť káblové vedenia pre jednotlivé el. zariadenia a MaR
- príprava nádrží pre montáž a demontáž strojno technologických častí (vyčerpanie
a vyčistenie nádrži ČOV)
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2014 09:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
BITÚNOK VESTENICE, s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BITÚNOK VESTENICE, s.r.o.

Zadavatel IČ:
45724776

Zadavatel ulice:
Slaská 220

Zadavatel PSČ:
966 22

Zadavatel obec:
Slaská

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45111300-1
Demontážne práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba vysokotlaké čerpací stanice pro čerpání ropy zabudované do kontejnerů k použití v místech s nebezpečím výbuchu

Výroba vysokotlaké čerpací stanice pro čerpání ropy zabudované do kontejnerů k použití v místech s nebezpečím výbuchu

Společnost AQ PUMPY s.r.o. je zkušeným výrobcem jednoúčelových vysokotlakých strojů. V posledních měsících se měla možnost podílet na zajímavém projektu - vysokotlaké dopravy horké ropy. Jednalo se o zakázkovou výrobu vysokotlakové čerpací stanice s naším speciálně upraveným plunžrovým čerpadlem AQL 50 do výbušného prostředí, které je přizpůsobeno k čerpání ropy o teplotě 90°C. Čerpací stanice dále disponuje nízkotlakými podávacími čerpadly DP PUMPS (respektive nerezovými vertikálními vícestupňovými odstředivými čerpadly) a filtračním systémem, který zadržuje veškeré nečistoty nadměrné velikosti. Aby bylo možné používat vysokotlaké zařízení celoročně, je opatřeno potřebným vytápěním ale i klimatizací. Vysokotlaká čerpací stanice je uložena v izolovaném a žáru odolném kontejneru. Tento kontejner je hermeticky rozdělen na dvě části – je tak zajištěno pasivní i aktivní odvětrávání, aby zde nemohla vznikat výbušná atmosféra. V jedné z částí – strojní v ATEX provedení – je umístěn vysokotlaký čerpací agregát. Ve druhé části je umístěn řídící systém, který odhlíží na provozní stav mobilní čerpací stanice a umožňuje také řízení chodu čerpadla. Samotný systém je naprogramován tím způsobem, aby udržoval požadovaný tlak ve výstupním potrubí a případně i požadované množství ropy v zásobnících. Systém se také umí přizpůsobovat měnícím se podmínkám těžby ropy.


2000 čistíren TOPAS ve Švédsku

2000 čistíren TOPAS ve Švédsku

Čistírny odpadních vod TOPAS patří mezi technologickou špičku v oblasti čištění odpadních vod. Jejich předností si cení i ve Skandinávii, která je obecně spojována s vysokou úrovní ekologické uvědomělosti a odpovědnosti. Prostřednictvím našich dlouholetých obchodních partnerů oslovujeme stále více klientů, a tak více než 500 našich čistíren putuje ročně do zahraničí. Jen do samotného Švédska jsme tento měsíc vyrobili čistírnu s pořadovým číslem 2000. Jedná se o počet dodaných čistíren na švédský trh od doby zahájení exportu do této severské země. Značka TOPAS je ve Švédsku oblíbená především pro její spolehlivost, efektivnost čištění, dálkové řízení a snadnou údržbu. Originální konstrukce těchto čistíren, která je chráněna mezinárodními patenty, umožňuje instalaci aktivačních čistíren nejen na rodinné domky, ale se zárukou spolehlivé funkce i na rekreační objekty. Za konstrukci ČOV TOPAS a výsledky testování účinnosti čištění po dlouhodobém přerušení přítoku splašků byla firma TopolWater, s.r.o. oceněna na mezinárodním stavebním veletrhu For Arch hlavní cenou Grand Prix.


Armatury, solenoidové ventily – maloobchod, velkoobchod, autorizovaný prodejce

Armatury, solenoidové ventily – maloobchod, velkoobchod, autorizovaný prodejce

Hledáte-li armatury, solenoidové ventily, pak jste na správném místě! V našem širokém sortimentu můžete vybírat z: - pneupohonů, servopohonů, - kompenzátorů (gumové, nerezové), - šoupátek, - klapek (mezipřírubové, zpětné, škrtící), - kulových kohoutků, - odvaděčů kondenzátů, - filtrů, - hydrantů, - sacích košů, - přírubů, - těsnění a spojovacích materiálů, - tlakoměrů a příslušenství, - teploměrů, - drobných instalačních armatur, - čerpadel (GRUNDFOS, SIGMA LUTÍN, SIGMA PUMPY HRANICE, WILO, ISH OLOMOUC, MSA, KSB, SLOVPUMP ). Zakoupit u nás můžete také venitily různých druhů: - uzavírací, - zpětné, - regulační, - pojistné, - redukční, - odvodňovací, - odkalovací, - vyvažovací. Samozřejmostí jsou mimo jiné služby poradenské činnosti v oblasti armatur. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes.


Čerpadla pro domácnost - odstředivá, samonasávací, ponorná

Čerpadla pro domácnost - odstředivá, samonasávací, ponorná

Nevíte jaké čerpadlo je vhodné pro vaši domácnost? Ve firmě AQ PUMPY, s.r.o. vám vždy pomůžou - nabídnou vám nejen kvalitní čerpací techniku vlastní výroby, ale také vám poradí s výběrem čerpací techniky od jiných výrobců. V oblasti čerpadel pro domácnost vyvinula firma čerpadlo AQS vlastní konstrukce, které je vhodné pro stavbu domácích vodáren, zavlažovacích systémů a všude tam, kde jsou vyšší nároky na dlouhodobý provoz čerpadla. Dále si ale také vyberete čerpadla od světových výrobců pro různé méně náročné aplikace v domácnosti: - odstředivá čerpadla - samonasávací čerpadla - ponorná čerpadla (drenážní, kalová, sudová, na čistou vodu) - domácí vodárny. Našim zákazníkům zajistíme servis, opravy nebo přestavby libovolných i nestandardních zařízení z oblasti čerpadel a čerpacích zařízení od libovolného výrobce.


Kompresory, klimatizace, tepelná čerpadla – opravy a servis

Kompresory, klimatizace, tepelná čerpadla – opravy a servis

Pokazilo se Vám chladící zařízení? Nezoufejte a obraťte se na naši společnost Břetislav Matějíček kompresory s.r.o., která sídlí v Polné. Specializujeme se na komplexní opravy a servis kompresorů pístových, šroubových a rotačních, dále pak klimatizací, tepelných čerpadel či chladící techniky. V rámci služeb provádíme diagnostiku, výměny elektroměrů, repase u průmyslových i domácích zařízení. Součástí pravidelných prohlídek je kontrola ložisek, hlučnosti, úniku chladiva a výměna oleje. Pole působnosti máme nejen v rámci České republiky, ale i v sousedních státech.


Čerpadla pro výrobní procesy - pneumatická membránová | Liberec

Čerpadla pro výrobní procesy - pneumatická membránová | Liberec

Čerpadla pro výrobní procesy - pneumatická membránová od firmy Media CZ s.r.o. z Liberce. Membránová čerpadla mají mnoho variant použití - používat je můžete od jednoduchých přečerpávacích aplikací mezi zásobníky po odměřovaní dávky s automatickým ovládáním. Výhodou pneumatických čerpadel je ovládání otvíráním či zavíráním materiálového výstupu a možnost umístění čerpadel i do prostředí s nebezpečím výbuchu. Ozvěte se nám, rádi Vám také pomůžeme!