Sklad na zeleninu

Sklad na zeleninu

Predmetom zákazky je výstavba skladu zeleniny. Nosný systém halového objektu je z oceľových nosných profilov stĺpov z I profilov, HEA profilov, priehradových resp. plnostenných oceľových väzníkov, oceľových priehradových väzničiek. Strešný plášť je riešený zo strešných PUR panelov. Obvodové steny sú z horizontálnych sendvičových PUR panelov. Pozdĺžna stena od stávajúceho skladu bude riešená s panelov s požiarnou odolnosťou min. 30 min. Deliace steny medzi chladiarenskými komorami sú z horizontálnych sendvičových PUR panelov hr. 120 mm.
Základy tvoria pätky z betónu prostého vystužené konštrukčnou výstužou, základové pásy z betónu prostého a po obvode opláštenia je betónový sokel.
Dverné otvory - brány do jednotlivých boxov podľa požiadaviek stavby budú posuvné, chladiarenské opatrené dverným otvorom pre personál. Podlahy vo vzduchových komorách a v skladovacích boxoch budú priemyselné hladené, opatrené vsypom.
Objekt bude vybavený chladiarenským zariadením, elektroinštaláciou a bleskozvodom.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2014 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
KRÁĽOVSKÁ s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
KRÁĽOVSKÁ s.r.o.

Zadavatel IČ:
46165282

Zadavatel ulice:
Kráľová pri Senci č. 455

Zadavatel PSČ:
900 50

Zadavatel obec:
Kráľová pri Senci

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45210000-2
Stavebné práce na stavbe budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba ocelových hal a ocelových konstrukcí – kvalitně v ČR i v zahraničí

Výroba ocelových hal a ocelových konstrukcí – kvalitně v ČR i v zahraničí

Pokud uvažujete o realizaci ocelové haly nebo ocelové konstrukci, neváhejte se obrátit na společnost PKD, s.r.o., kde Vám ochotně a rádi pomůžeme. Dodáváme průmyslové objekty pro celou ČR a v zahraničí a máme postaveno několik desítek administrativních objektů. Naší specializací jsou zemědělské objekty, ale jsme schopni dodat také různé typy autosalonů, sportovních hal, či speciální konstrukce jako jsou například jeřáby, mosty a mostové konstrukce, plošiny, dopravníky, energetické celky a jiné. Zabýváme se také tryskáním a lakováním oceli. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Hydroponický reprodukční skleník k pěstování ovoce, zeleniny a květin

Hydroponický reprodukční skleník k pěstování ovoce, zeleniny a květin

Chcete vypěstovat zdravé a chutné ovoce či zeleninu bez pesticidů anebo květiny a stále se Vám nedaří? Začněte od začátku! Obraťte se na naši společnost NWT a.s., která mimo jiné nabízí výstavbu a provoz hydroponických produkčních skleníků. Za sebou máme již několik realizací. Skleník dle Vašich přání Vám zhotovíme od kompletní projekce a přípravy stavby, vystavíme jej na klíč a poté dokonce zařídíme administraci k dotacím. Skleník Vám vybavíme potřebnou technikou a vhodným materiálem pro pěstování. Po dokončení stavby všechny komplexně zaškolíme a se vším poradíme. Tak neváhejte a obraťte se na nás! Sídlíme ve Zlíně.


Výstavba průmyslových betonových hal včetně dodávky a montáže

Výstavba průmyslových betonových hal včetně dodávky a montáže

Naše firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. Vysoké Mýto vám postaví kvalitní a spolehlivé průmyslové betonové haly pro uskladnění zboží a materiálu. Už od roku 1995 se zaměřujeme na dodávku a montáž průmyslových betonových hal. V případě potřeby pro vás zpracujeme i potřebnou dokumentaci. Průmyslové betonové haly pro vaše uskladnění Samozřejmostí je kompletní provedení zemních prací, střechy, opláštění, všech rozvodů, podlahy, přípojek inženýrských sítí a příjezdových komunikací. Ozvěte se nám, rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.


Betonové průmyslové haly od SAPA – LPJ - Vysoké Mýto

Betonové průmyslové haly od SAPA – LPJ - Vysoké Mýto

Pokud jste výrobní firma, jistě se neobejde bez velkých skladovacích prostor nebo hal. Betonové průmyslové haly jsou nutným základem každého podnikání v průmyslu, ať už k vyžití potenciálu prostoru pro výrobu či jako skladu pro již hotové produkty před jejich expedicí k zákazníkovi. Pokud chcete v tomto odvětví služeb podnikat, neměli byste pořízení betonové průmyslové haly podcenit. A jestliže nevíte, u koho si stavbu průmyslové haly objednat, obraťte se na firmu SAPA – LPJ. Dodávka a montáž průmyslových hal je jejich specializací. Jaké služby u této společnosti můžete očekávat? Skutečně komplexní: - kompletní provedení zemních prací - výstavba střechy průmyslové haly - opláštění stavby - zajištění rozvodů - konstrukce podlah - přípojky inženýrských sítí - výstavba příjezdových komunikací Ať už je vaše představa o betonových průmyslových halách pro vaši společnost jakákoliv, firma SAPA – LPJ vysoké Mýto je schopná vše zajistit. V případě vašeho zájmu jsou schopní dodávku realizovat také včetně prováděcí dokumentace. Zaměstnanci firmy jsou pracovníky tradičních řemesel, tudíž se nemusíte obávat o odbornost provedení celé betonové průmyslové haly. S jakýkoliv dotazy se neváhejte na společnost obrátit.


Stavba ocelových hal - výroba, montáž ocelové konstrukce, opláštění haly

Stavba ocelových hal - výroba, montáž ocelové konstrukce, opláštění haly

Zakázky v oblasti dodávky ocelových konstrukcí a hal realizuje na klíč po celé Moravě společnost KAMAX-METAL z regionu Zlínský kraj. Ocelové konstrukce slouží ke kompletaci montovaných ocelových hal. Dodáme projekt a výkresovou dokumentaci v 3D, zajistíme výrobu a montáž ocelové konstrukce. Opláštění haly montujeme na ocelovou konstrukci. Jde o rychlé a levné řešení výstavby ocelové haly. Za dobu své existence jsme již realizovali mnoho náročných projektů.


Stavby na klíč, stavební činnost, rekonstrukce staveb Přerov, zateplování budov, revitalizace domů

Stavby na klíč, stavební činnost, rekonstrukce staveb Přerov, zateplování budov, revitalizace domů

Společnost ZAK PLUS-stavba s.r.o Přerov je zaměřena na výstavbu novostaveb a bytů. Dále také provádíme rekonstrukce a modernizace staveb, bytů, inženýrských sítí a průmyslových staveb, revitalizace bytových a panelových domů. Stavební práce jsou prováděny včetně zateplování budov, rekonstrukce obvodových plášťů, výměny oken a zasklívání lodžií. Stavby, stavební činnost firmy ZAK PLUS-stavba s.r.o Přerov: - stavby pozemních a průmyslových staveb - rekonstrukce staveb - revitalizace bytových a panelových domů - stavby na klíč, stavby rodinných domů - zateplování budov - registrace zelená úsporám - autodoprava materiálů - zemní práce Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Polní 85, Přerov.