Rekonštrukcia garážových vstupov SSÚD 11 Prešov

Rekonštrukcia garážových vstupov SSÚD 11 Prešov

Predmetom zákazky sú stavebné a montážne práce - nahradenie jestvujúcich oceľových brán sekčnými elektricky ovládanými bránami a s tým súvisiace stavebné úpravy (úprava výšky otvorov, vonkajšie a vnútorné povrchové úpravy) a elektroinštalačné úpravy. Súčasťou je aj prekládka teplovodného potrubia ústredného vykurovania.
Rozsah prác:
Základným rozsahom rekonštrukcie garážových vstupov je nahradenie jestvujúcich oceľových brán sekčnými elektricky ovládanými bránami a s tým súvisiace stavebné úpravy (úprava výšky otvorov, vonkajšie a vnútorné povrchové úpravy) a elektroinštalačné úpravy. Súčasťou je aj prekládka teplovodného potrubia ústredného vykurovania. Rozsah prác podrobne stanovuje projektová dokumentácia.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií tvorí časť
súťažných podkladov B.1 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2014 09:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35919001

Zadavatel ulice:
Mlynské nivy 45

Zadavatel PSČ:
821 09

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45223000-6
Stavebné práce na stavebných konštrukciách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plotové panely 2D a 3D pro oplocení rodinných domů, parků a škol - prodej

Plotové panely 2D a 3D pro oplocení rodinných domů, parků a škol - prodej

Pokud potřebujete oplocení pro váš dům, zahradu či jiný objekt, který chcete zabezpečit, pak se neváhejte obrátit na firmu Ploty Gaves Marian Garaj! Zabýváme se prodejem oplocení a příslušenství a následnou montáží. Naše plotové panely jsou vyrobeny z ocelových drátů, které jsou výrazně pozinkované a umocňují elegantní vzhled oplocení. K našim plotovým panelům dodáváme také jeklové sloupky pro bezpečné přichycení panelů a systémové brány a branky v různém provedení a povrchové úpravě. Naše plotové systémy nacházejí využití hlavně v místech, kde je nutné vysoké zabezpečení objektů, tudíž u rodinných domů, parků, škol, u průmyslových a vojenských a sportovních areálů. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky!


Vrata a brány z ocelových polotovarů s kvalitní povrchovou úpravou

Vrata a brány z ocelových polotovarů s kvalitní povrchovou úpravou

V.Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s. Kolín Naše činnost je zaměřena na výrobu ocelových bran a vrat. Ocelové brány a vrata povrchově upravujeme nátěrovým systémem nebo metalizací. Případně se provádí žárové pozinkování a nebo kombinace těchto povrchových úprav. Vrata a brány vyrábíme v kvalitním provedení a nezapomínáme na funkčnost a moderní vzhled. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme - V.Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s. Kolín.


Prodej, montáž sekční garážová vrata Rožnov, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej, montáž sekční garážová vrata Rožnov, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej a montáž sekčních garážových vrat realizuje firma BLABLA VRATA s.r.o. Dodáváme vrata a vratové dílce v oblasti střední Moravy. V naší nabídce naleznete: - garážová vrata Kružík - sekční, rolovací, posuvná, křídlová, výklopná, kazetová, lamelová, drážková, hladká, V-profil, Hormann - vjezdové brány - posuvné samonosné, křídlové, otočné - automatizované závory - průmyslová vrata - vratové pohony značky Marantec, Beninca, Came, Hörmann Dále pak dodáváme i protisluneční systémy: - žaluzie, markýzy, předokenní rolety. Vrata a brány dodáváme na míru zákazníkovi až do šířky 3000mm a výšky 2250mm. Nabízíme také vrata skladem ihned k dodání včetně pohonu v rozměrech: - 2400x2050mm - 3500x3500mm - 2375x2375mm


Ploty, poplastované i pozinkované pletivo a sloupky - prodej, e-shop

Ploty, poplastované i pozinkované pletivo a sloupky - prodej, e-shop

Chystáte se na stavbu plotu a sháníte pletivo s příslušenstvím? Navštivte ABC service s.r.o. - specialistu na dodávky plotů i plotových výplní. V našem sortimentu naleznete: - pletivo - poplastované, pozinkované - ozdobné pletivo - sloupky a vzpěry - dráty - poplastované, pozinkované - brány - branky - ocelové sloupky a vzpěry - svařované panely - pletivové rámky - ostnaté dráty - podhrabové desky - zemní vruty - příslušenství. Nejčastěji používaným pletivem je práve poplastované pletivo, které je vyrobené z pozinkovaného drátu a opatřené vrstvou z PVC. Využití nachází na zahradě, v sadařství, zemědělství apod. Zaručuje odolnost vůči korozi a životnost přes 20 let. Pokud chcete nakoupit s pohodlí doma, využijte náš internetový prodej.


Servis pro vjezdové brány, vrata privátní i průmyslová - 7 dnů v týdnu, do 24 hodin

Servis pro vjezdové brány, vrata privátní i průmyslová - 7 dnů v týdnu, do 24 hodin

Pokud potřebujete vyřešit pružně servis pro vrata či vjezdové brány, oslovte firmu AutoDOOR Uherský Brod která opravy řeší obratem, nejpozději do 24 hodin a službu poskytuje 7 dnů v týdnu. Zajistíme kompletní servisní služby pro všechny typy výrobků - privátní vrata a posuvné, křídlové brány i průmyslová vrata a brány. Působíme v okruhu 100 km Uherského Brodu - tedy Zlínský kraj i Brno, Vyškov, Hodonín, Břeclav, Přerov, Olomouc... Servisní služby: - fungujeme 7 dnů v týdnu - servisní technici řeší pouze servisní práce, díky tomu požadavky řešíme do druhého dne - k dispozici máme sklad náhradních dílů, běžné díly přímo v servisním voze - pro organizace i privátní zákazníky připravíme servisní smlouvu, dle sjednaných podmínek poskytujeme celoročně servis a revize dle BOZP.


Dodávka materiálu na výstavbu plotů  – pro firmy, stavaře i developery

Dodávka materiálu na výstavbu plotů – pro firmy, stavaře i developery

Jsme společnost PLOTOVÉ CENTRUM KOPEČEK s.r.o. z Rajhradu u Brna, zabývající se mimo jiné dodávkou materiálu na výstavbu plotů. Spolupracujeme se stavebními firmami, menšími živnostníky, architekty a developery. Poskytujeme: - kompletní dodávku materiálu pro výstavbu oplocení, jako jsou pletiva, svařované plotové sítě a panely v různých výškách a barevných provedeních, sloupky, vzpěry, dráty, příchytky, podhrabové desky, zastiňovací tkaniny a další komponenty - dodávku specifického sortimentu, jako jsou chovatelská, lesnická, oborová a uzlová pletiva, dekorační oplocení, gabiony, špičková kování a zámky značky Locinox - dodávku oplocení na míru - vyrábíme atypy branek, dvoukřídlých a posuvných bran i celého oplocení Samozřejmostí je pro nás: - individuální přístup k zákazníkovi bez ohledu na velikost zakázky - poradenství při výběru vhodného oplocení pro váš objekt - dodržení dohodnutého termínu dodávky a předem stanovené ceny - kvalitní servis, zajištění montáže Kontaktujte nás a staňte se naším partnerem. Stavebním firmám poskytujeme potřebnou podporu při realizaci zakázky a dodávku materiálu za bezkonkurenční ceny. V závislosti na objemu odebraného zboží nabídneme odpovídající cenovou hladinu, zvýhodněné paletové a kamionové odběry a poskytneme obratový bonus.