Oleje a plastické mazivá

Oleje a plastické mazivá

Predmetom zákazky je dodávka tovaru - olejov, plastických mazív, nemrznúcich zmesí do chladičov a ostrekovačov. Dodávka (nakládka tovaru na dopravné prostriedky a vykládka tovaru z dopravných prostriedkov) bude na základe priebežných objednávok verejného obstarávateľa. Dovoz tovaru bude na miesta určenia, na adresy závodov verejného obstarávateľa a na ich strediská. Predmetom zákazky je tiež bezplatné zabezpečenie odvozu a likvidácia opotrebovaných olejov minimálne v rozsahu dodaných množstiev. Pri odbere opotrebovaných olejov je potrebné vystaviť doklad o odbere a spracovaní odpadu.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2014 07:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.

Zadavatel IČ:
36836567

Zadavatel ulice:
Majerská cesta 94

Zadavatel PSČ:
974 96

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09211000-1
Mazacie oleje a mazivá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nové i bazarové díly na stavební techniku, stroje JCB

Nové i bazarové díly na stavební techniku, stroje JCB

Pro zajištění servisu i potřebných dílů na stavební techniku, zemědělské stroje JCB zřídila společnost GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o. provozovnu v Boskovicích, která obstará služby pro klientelu z lokality Brno, Blansko. Zakoupit u nás můžete nové i bazarové díly na stavební stroje JCB i díly a příslušenství na ostatní stavební techniku - Komatsu, Kubota, Hyundai a další. Firma má další provozovnu ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Objednané zboží si můžete vyzvednou na obou pobočkách, případně jej zašleme kamkoliv v rámci ČR i na Slovensko. Prodej: -nové, bazarové i alternativní náhradní díly JCB -díly a příslušenství na další stavební techniku, zemědělské stroje i ND na příslušenství -oleje a další provozní náplně -elektromateriál.


Ložiska, maziva a mazací příslušenství - prodej kvalitních ložisek předních výrobců pro veškeré použití

Ložiska, maziva a mazací příslušenství - prodej kvalitních ložisek předních výrobců pro veškeré použití

Sháníte opravdu kvalitní ložiska pro veškeré použití? Ať už potřebujete ložiska do strojních součástí, pro těžký průmysl nebo v případě častých montáží a demontáží, obraťte se na AGROZEM Opava s.r.o., která se specializuje na prodej ložisek předních výrobců jako je SKF, INA, ZVL, ZKL, TIMKEN, FAG,EZO,FKL atd. Ložiska v našem sortimentu: - kuličková - vřetenová - naklápěcí - válečková - jehlová - kuželíková - soudečková - axiální - upínací ložiska - pouzdra a tělesa k ložiskům. Kromě ložisek Vám poskytneme také maziva a mazací příslušenství: - mazničky - mazací koncovky - hadice - mazací lisy - plničky lisů. Navštivte firmu AGROZEM Opava ve Vávrovicích, kde naleznete vše, co potřebujete, ať už jste nový nebo stávající zákazník.


Autorizovaný prodej, e-shop polosyntetických motorových olejů

Autorizovaný prodej, e-shop polosyntetických motorových olejů

Potřebujete sehnat v Brně a okolí prodejce vysoce kvalitních motorových olejů? Bez váhání se obraťte na nás! Máme pro Vás širokou nabídku motorových filtrů a olejů pro vozidla značek Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Škoda, Ford, Renault,Volkswagen, Opel. Z motorových olejů si vyberete OMV, Total, Castrol, Aral, Shell. Oleje jsou rozlévané, minerální, polosyntetické, syntetické, převodové, pro nákladní automobily, průmyslové, hydraulické. Podrobnou nabídku našich produktů najdete na webu.


Nejrozsáhlejší sortiment průmyslové mazací techniky Liberec

Nejrozsáhlejší sortiment průmyslové mazací techniky Liberec

Naše firma Media CZ s.r.o. Liberec je výhradním distributorem firmy GRACO. Naše nabídka zahrnuje průmyslové mazání a mazání výrobků. Dále nabízíme kompletní systémy pro servis automobilů a výměnu jejich náplní včetně centrálního řízení. Servis a údržbu nákladních vozidel, strojů a systémů v důlním průmyslu nebo mimo dílnu. Mazací systémy, průmyslová mazací technika pumpy bubnové navíjecí zásobníky hadic automatické a manuální mazací systémy Kontaktujete nás nebo se zastavte osobně. Vše Vám rádi vysvětlíme a poradíme. Sídlíme přímo v Liberci.


Prodej značkových maziv a olejů Slovnaft

Prodej značkových maziv a olejů Slovnaft

Oslovte naší firmu OLVAN Náchod s.r.o. pokud potřebujete opravdu špičkové oleje a maziva. Zabýváme se prodejem maziv a olejů Slovnaft. Slovnaft ČR je vedoucí obchodní společnost v oblasti distribuce motorových paliv a maziv v České republice. Je součástí rafinérsko-petrochemické Skupiny SLOVNAFT patřící do mezinárodní Skupiny MOL. Její součástí je 5 rafinérií na Slovensku, Maďarsku, Itálii a Chorvatsku, stejně jako 1600 čerpacích stanic ve střední a jižní Evropě. Prodej maziv a olejů - OLVAN Náchod s.r.o. motorové oleje převodové oleje hydraulické průmyslové oleje ekologické oleje


Oleje pro stavební a zemědělské stroje,  průmyslové oleje a maziva

Oleje pro stavební a zemědělské stroje, průmyslové oleje a maziva

Potřebuje speciální olej pro vaše stavební či zemědělské stroje? Pak se podívejte k nám do e-shopu, kde si jistě ten správný olej vyberete! V našem sortimentu naleznete oleje pro stavební a zemědělské stroje, traktorbagry JCB, Komatsu, FORD, NEW HOLLAND, JOHN DEERE JDM, LANDINI, KUBOTA, CASE, hydraulické oleje 10W, - olej OMV construct TO-4 SAE 10W, univerzální oleje pro převodovku, hydrauliku a mokré brzdy OMV Austromatic LVX 10W30 nebo Shell Spirax S4TXM 10W30 (dříve DOnax TD 10W30). Kompletní nabídku olejů najdete na našich www.