Závlahy do zeleniny – elektrický pohon

Závlahy do zeleniny – elektrický pohon

Závlahy do zeleniny elektrický pohon: dĺžka pivotu 520 - 522 m, zavlažovacia kapacita min. 60 m3/ha/deň, dĺžka pivotu 550 - 552 m, zavlažovacia kapacita min. 60 m3/ha/deň, dĺžka pivotu 500 - 502 m, zavlažovacia kapacita min. 60 m3/ha/deň. Podrobnosti budú bližšie poskytnuté v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2014 07:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
AGROCROP a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
AGROCROP a.s.

Zadavatel IČ:
46184341

Zadavatel ulice:
Kráľová pri Senci č. 455

Zadavatel PSČ:
900 50

Zadavatel obec:
Kráľová pri Senci

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43323000-3
Zavlažovacie zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Záhony i trávník se bez pravidelné závlahy neobejdou. Chcete-li stále zelený a hustý trávník, pořiďte si automatický zavlažovací systém, který navíc ušetří čas a námahu. Závlahové systémy pro zahrady a parky všech velikostí zajistí firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce. Realizujeme automatické zavlažovací systémy a závlahy. Prodáváme a montujeme veškerý sortiment pro zavlažování. Pro vyhloubení optimální díry pro rozvody vody máme vlastní rýhovací stroj. Dodáváme závlahový systém RainBird, který je velmi variabilní a použitelný pro všechny typy a charaktery ploch. Zavlažovací systém RainBird zajistí trávníku potřebnou vláhu v dostatečném množství v pravidelných intervalech. Závlahové systémy podkládáme na zahrady, parky, do komerčních prostor, na sportovní a golfová hřiště. Rádi Vám poradíme, jaký systém zvolit, naplánujeme optimální rozmístění závlahových jednotek a provedeme celou realizaci, včetně vyhloubení rýh pro rozvody vody.


Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Ať už máte okrasnou zahradu, záhonky se zeleninou, ovocné sady nebo okrasný trávník určitě využijete pomoc při jejich pravidelném zalévání. Kvalitní a spolehlivé postřikovače Vám zajistí rovnoměrné zavlažování všech rostlinek, které Vám rostou na zahradě. Stačí navštívit e-shop české firmy Tafimex Trade s.r.o. a vybrat si, který postřikovač Vám bude nejlépe vyhovovat: - kruhové postřikovače - sektorové postřikovače - kruhový postřikovač se stojanem - sektorový postřikovač se stojanem - sektorový multifunkční postřikovač TOP Nebo si můžete přijít vybrat na naší prodejnu v Olomouci.


Automatické zavlažovací systémy Praha a střední Čechy

Automatické zavlažovací systémy Praha a střední Čechy

Chcete mít krásný zelený trávník téměř bez práce? Sdružení Š & Z Jiří Zitta Vám nabízí instalaci automatického zavlažovacího systému nejen do zahrad rodinných domů, ale i parků, skleníků, sportovišť nebo golfových hřišť. Váš trávník bude stále svěže vypadat a vy ušetříte nejen čas, ale také náklady za vodu. O vše se postarají naši profesionální zahradníci a kvalitní komponenty firmy Hunter, které používáme. Součástí našich služeb je montáž automatického závlahového systému, montáže automatických dopouštění i osazovaní studní a jímek s čerpadly. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a společně najdeme nejlepší řešení pro Váš trávník. Cenovou kalkulaci včetně zaměření a návrhu máte u nás zdarma.


Automatické závlahové systémy, závlahy - realizace, návrh i záruční servis závlahových systému

Automatické závlahové systémy, závlahy - realizace, návrh i záruční servis závlahových systému

Automatická závlaha šetří Váš čas i peníze. Pokud chcete i vy kvalitní závlahové systémy, tak jedině od firmy Zahradnické služby Hastík!Celý systém umožňuje automatizované zavlažování Vaší zahrady bez dalšího zásahu. Nabízíme kompletní servis v oboru závlahy, zajistíme návrh, realizaci, údržbu i záruční a pozáruční servis celého závlahového systému. Již při samotném návrhu zahrady Vám také uděláme návrh a realizaci realizaci automatického závlahového systému. Na Vaší zahradě se vytyčí, kde budou umístěny postřikovače a kudy povedou výkopy pro uložení potrubí a elektroinstalace. A pokud chcete tento závlahový systém umístit do již založené zahrady, lze sejmout travní drn, který se po zasypání výkopu vrátí zpět. Výhody automatické závlahy: - úspora vody - rovnoměrná a cílená závlaha - rychlá návratnost investičních nákladů - úspora času ve srovnání s ručním zaléváním - snadná obsluha - možnost členění závlahy do sekcí s různými požadavky na závlahu - vytvoření příznivého mikroklima. Součástí systému jsou také výsuvné postřikovače, které se automaticky zatahují a nenaruší tak celkový dojem ze zahrady. Závlahu si můžete nastavit také na ranní nebo noční hodiny, čímž zabráníme tzv. teplotnímu šoku.


Servis závlahových systémů Praha - jarní spuštění AZS

Servis závlahových systémů Praha - jarní spuštění AZS

Potřebujete servis či opravu pro Vaše zavlažování zahrady, parku nebo hřiště? Neváhejte nás kontaktovat! Naše sdružení Š & Z provádí pravidelný i nepravidelný servis automatických závlahových systémů, a to i u zavlažování instalovaných konkurenčními firmami. Nabízíme záruční a pozáruční servis všech značek, pravidelný servis, předsezónní servis na jaře i posezónní servis na podzim včetně zazimování AZS. Při jarním spuštění zkontrolujeme funkčnost, nastavení, správné fungování a připravíme ho na celou nadcházející sezónu. Poskytujeme také pravidelnou či jednorázovou údržbu komponentů, odborné poradenství provozu i údržbu závlahových systémů.


Zavlažování trávnatých ploch a zahrad, závlahové systémy Praha

Zavlažování trávnatých ploch a zahrad, závlahové systémy Praha

Potřebuje Vašemu trávníku dodat života? Nemáte časový prostor chodit ho pravidelně zalévat? Tak si pořiďte automatické závlahové systémy od společnosti Š&Z Jiří Zitta, která sídlí v Praze. Specializujeme se na komplexní služby v oblasti zavlažování. Provádíme dodávku a instalaci závlahových soustav pro zahrady a záhonky rodinných domů, skleníky, travnaté plochy parků, sportoviště, golfové greeny. Používané kompresory značky Hunter zaručují kvalitní a rovnoměrnou závlahu díky které ušetříte Váš čas a peníze za spotřebu vody. Již neváhejte a nechte trávníky opět zářit zeleně.