Obnova svetlíkov výrobnej haly

Obnova svetlíkov výrobnej haly

Predmet zákazky je oprava pôvodných strešných svetlíkov spočívajúca vo výmene nosných oceľových trojuholníkových konštrukcií z omega profilov. Podrobné zadanie predmetu zákazky bude súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
30.04.2014 13:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TUBAPACK, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TUBAPACK, a.s.

Zadavatel IČ:
36629723

Zadavatel ulice:
Priemyselná 12

Zadavatel PSČ:
965 63

Zadavatel obec:
Žiar nad Hronom

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213250-0
Stavebné práce na stavbe priemyselných budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montované autosalony, autoservisy a STK budovy z ocelových konstrukcí

Montované autosalony, autoservisy a STK budovy z ocelových konstrukcí

Rychlé, snadné a nenáročné, to jsou montáže autosalonů, autoservisů a budov STK od firmy PKD, s.r.o., která sídlí nedaleko Jindřichov Hradce. Společnost PKD, s.r.o. se zaměřuje na montáž hal a dalších konstrukcí budov z ocelových konstrukcí, ze kterých jdou stavět například autosalony, autoservisy, budovy STK nebo sportovní haly a zemědělské budovy. Autosalony z ocelových konstrukcí mohou být v různých tvarech od čtvercového po kruhové půdorysy. Jsou doplněny o okenní výkladce, které zajití nejen dostatek světla, ale také komfortní vystavení automobilů. Autoservisy a budovy STK (Stanice technické kontroly) jsou zase montovány tak, aby bylo možno využít, co nejvíce vnitřních prostor. Samozřejmostí je doplnění o sekční vrata pro příjezd vozidel. Autoservisy, autosalony a budovy STK jsou stavěny ze sendvičových panelů, které jsou lehce udržovatelné a nevyžadují tak obložení sádrokartonem. Mezi další podstatné výhody těchto konstrukcí patří: - ekonomičnost - funkčnost - rychlá montáž - variabilnost barev a doplňků Pro více informací ohledně výstavby a montáže ocelových konstrukcí se neváhejte obrátit na webové stránky firmy PKD, s.r.o. z Dačic nedaleko Jindřichova Hradce.


Zámečnická výroba, ocelové konstrukce, strojní díly

Zámečnická výroba, ocelové konstrukce, strojní díly

Potřebujete zhotovit nový halový objekt či ocelové svařence? S tím se obraťte na naši společnost Steelmont - konstrukce s.r.o., která sídlí v Přerově. Specializujeme se na zámečnickou výrobu, a to především zhotovování ocelových konstrukcí hal včetně opláštění, mostních konstrukcí a schodišť. V našem výrobním sortimentu najdete i komorové žíhací pece, indukční pece či výměníky. Dále na zakázku uděláme netlakové nádrže, zámečnické díly, strojní součásti, třídiče, drtiče i kontejnery. Poskytujeme také služby kovovýroby jako svařování, řezání a dělení materiálu či povrchovou úpravu produktů.


Komfortní první dojem - automatické dveře pro hotely, restaurace a relaxační centra

Komfortní první dojem - automatické dveře pro hotely, restaurace a relaxační centra

První dojem při vstupu do hotelu, ve kterém Vám právě začíná dovolená nebo vstup do restaurace, kterou jste si vybrali na ranní, odpolední či večerní odpočinek může pro mnohé znamenat jednu z nejdůležitějších věcí. Přiznejme si, že často posuzujeme věci i lidi kolem nás na první dojem a s prostory restaurací, relaxačních míst nebo velkých hotelových komplexů to nebývá jinak. Proto Vám společnost SPEDOS Servis s.r.o. vyrobí na míru bezbariérové, spolehlivé a bezpečné automatické dveře. Podle jednotlivého stylu a typu stavby lze zvolit architektonicky harmonizující automatické dveře, tak aby se Vaši zákazníci cítili od samého začátku v naprosté komfortu a bezpečí a zároveň aby vše dohromady tvořilo esteticky dokonalý prostor. Konstrukce automatických dveří lze využít: -obloukové -rohové -karuselové -lineární Samozřejmě při výběru dveří máte k dispozici nabídku více materiálů. Může se jednat o dveře celoskleněné, nebo se často skla klasicky uchycují ve standardních hliníkových profilech z různou povrchovou úpravou, k dispozici jsou také profily s přerušeným tepelným mostem nebo profily dřevěné. Pro prostory s náročnějšími hygienickými podmínky jsou vhodné automatické dveře z nerezu nebo nabízíme také výrobu protipožárních dveří. Automatické dveře nemusí vždy splňovat jen funkci estetickou, ale také najdou svou uplatnění při praktickém provozu jednotlivých prostorů. Jedná se třeba o usnadnění pohybu obsluhující personálu, který může využívat spínače ve formě nášlapné rohožky, loketního spínače nebo tlačítka atd.. Rozhodně nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi poradíme, vyrobíme a nainstalujeme automatické dveře dle Vašich představ a požadavků. Spolehnout se můžete na vždy příjemnou a ochotnou spolupráci, trvalý servis a jistotu, že se jedná o kvalitní a značkový produkt naší firmy.


Výroba konstrukcí z oceli, hliníku, nerezové oceli – lehké a střednětěžké konstrukce

Výroba konstrukcí z oceli, hliníku, nerezové oceli – lehké a střednětěžké konstrukce

Zakázkovou kovovýrobu lehkých a středně těžkých konstrukcí provádí v okolí Třebíče zámečnictví Jaroslav Borůvka. Podle vašich představ Vám vyrobíme lehké a středně těžké konstrukce určené jako do interiéru, tak i exteriéru z materiálů, jako je ocel, nerezová ocel a hliník. Zámečnictví Jaroslav Borůvka zhotoví na zakázku: - reklamní stojany - mříže, ploty, brány - zábradlí, balkóny, madla - kovová schodiště, přístřeší - kovové doplňky - nádrže, skříně a mnohé další.


Jednoúčelové stroje, konstrukční práce, kovovýroba

Jednoúčelové stroje, konstrukční práce, kovovýroba

Chystáte se realizovat stavbu nové ocelové haly? Potřebujete vyrobit jednoúčelový stroj? Naše společnost BSM – kovovýroba s.r.o. umí zrealizovat vše potřebné z oblasti kovovýroby. Zabýváme se výrobou a montáží ocelových konstrukcí, technologických dílů a celků nebo interiérových doplňků z konstrukčních, ušlechtilých ocelí a barevných kovů. Vyrábíme i motorové invalidní vozíky. V oblasti kovovýroby poskytujeme i široké spektrum dalších služeb. Naše bohaté zkušenosti, špičkové technologie a profesionální zaměstnanci nám umožňují dodávat ty nejkvalitnější výrobky a odvádět tu nejlepší práci. Sídlo naší firmy najdete v Miloticích nad Bečvou 34 v Olomouckém kraji.


Bezúdržbové hliníkové prosklené konstrukce a fasády

Bezúdržbové hliníkové prosklené konstrukce a fasády

Společnost ATECH Bohemia a.s. Pardubice se zabývá výrobou a montáží hliníkových prosklených konstrukcí a fasád. Fasádní systémy od nás jsou bezúdržbové, pevnostně stálé bez nutnosti obnovy či údržby povrchové úpravy a mají poměrně dlouhou životnost. Prosklené konstrukce rozdělujeme na interiérové a exteriérové. Hliníkové konstrukce vyrábíme z hliníkových profilů systému ALUPROF. Fasádní systémový profil MB – SR 50 Rámový systémový profil MB 60 s přerušeným tepelným mostem Rámový systémový profil MB 45 bez přerušeného tepelného mostu