Vlasová kosmetika, Malajsie

Vlasová kosmetika, Malajsie

Vc Cosmetic & Skincare se nachází v jižní části Malajsie, blízko Singapuru. Jsme místní distributor produktů pro péči o vlasy. Hledáme výrobce produktů vnitřní péče o vlasy, jako jsou bylinné, bio šampony pro mytí vlasů, s mezinárodními ekologickými certifikáty KFDTA, AFDA & USDA.

Původní znění:
Inquiry
Vc Cosmetic & Skincare Trd Are Located At Southern Malaysia ~ Johor State, Neighbourhood Of Singapore .

We Are Register On 2012 And As a local Distributor For Hair Care Products .

We Seeking High Intrinsic Hair Care Products Such As Herbal, Organic Hair Cleanser Shampoo Which Is Certificated By International Eco Cert, KFDTA, AFDA & USDA .
And We Hope & Welcome Too Received Manufacturer As Our Referral .

Please feel Free To Contact Me For More Information .
My Contact Mail As Below :
vincenttoyo1668@gmail.com .

Thanks & Best Regards
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2014 14:04

Platnost poptávky:
05.08.2014 13:56

Kontaktní osoba:
Vc Cosmetic & Skincare Trd

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Southern Malaysia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Balzámy, masti, bylinná kosmetika-výroba na zakázku

Balzámy, masti, bylinná kosmetika-výroba na zakázku

Máte již dost chemie v kosmetice a rádi by jste vyzkoušeli účinky kosmetiky bylinné? Tak neváhejte vyzkoušet naše přípravky! Vyrábíme extrakty pro bylinnou kosmetiku, bylinné tinktury a další. Hlavní zaměření máme na přírodní sirupy, marmelády, omáčky, likéry, tinktury a jiné. Z kosmetiky v naše sortimentu naleznete třeba masti, gely, mycí pasty a písky , balzámy aj. Veškerá kosmetika se vyrábí pouze na zakázku. Více informací ohledně našich výrobků naleznete na www.


Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky - racionální, zdravá výživa

Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky - racionální, zdravá výživa

Mnoho zdravotních problémů je způsobeno zatěžováním organismu špatným stravováním. Racionální, zdravá výživa je správnou cestou jak zůstat v kondici a zdravý. Velký výběr zboží najdete na prodejně Zdravé výživy u zámku v Kroměřiži. Nakoupíte u nás bylinné čaje, bylinky, zdravé, bezlepkové potraviny, ekodrogerii i konopnou kosmetiku. Naše ochotné prodavačky Vám ve všem ochotně poradí. Pravidelně děláme ochutnávky různých produktů. Prodej: - celozrnné pečivo - kváskový chléb - bezlepkové potraviny - makrobiotika - chlazené výrobky - těstoviny, mouky - oleje, mošty - čaje, bylinkové tinktury - exotické koření - konopná kosmetika - ekodrogerie.


Solárium, výhodná akce na permanentky, dárkové poukazy

Solárium, výhodná akce na permanentky, dárkové poukazy

Připravili jsme pro Vás speciální akci, kdy za 1000,-Kč získáte permanentku v hodnotě 2000,-Kč, opalování Vás tedy vyjde na polovinu! Chcete-li udělat radost své mamince, kamarádce či přítelkyni, jsou pro Vás připraveny dárkové poukazy, které jistě ocení každá moderní žena. Kromě toho Vám nabízíme prodej kvalitní solární kosmetiky Emerald Bay, aby Vaše pokožka byla chráněná, hebká a bezchybně opálená. Připravte svoji pokožku na léto a přijďte se opálit a odpočinout si do příjemného prostředí našeho solárního studia Na Hluboké. Těšíme se na Vás!


Kvalitní dílenská chemie pro stavebnictví i kovovýrobu – oleje, těsnění, lepení

Kvalitní dílenská chemie pro stavebnictví i kovovýrobu – oleje, těsnění, lepení

Společnost reca spol s.r.o. z Brna dodává kvalitní dílenskou chemii jako jsou pomocné či provozní materiály pro stavebnictví, kovovýrobu a jiné odborné instalace. V sortimentu naleznete : - aerosoly a stavební chemie Arecal - oleje, těsnění, lepení a značkování - výrobky pro čištění pleti – pasty, mýdla, dávkovače, ochranné krémy a pěny - lepící a těsnící materiály (silikony) pro zajištění kovových šroubů - prostředky pro zimní údržbu – posypové soli, nemrznoucí směsi do ostřikovačů a vypouštěcí kohouty Samozřejmostí je pro nás : - vysoká kvalita produktů - kladení důrazu na snadnou výrobu i označení produktů (například štítkem H1 označujeme nepotištěné oleje, maziva a čistící prostředky) - technické a bezpečnostní listy, které jsou umístěny na webových stránkách V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Produkty Jessica Phénom prodej Praha - laky na nehty

Produkty Jessica Phénom prodej Praha - laky na nehty

Chcete mít perfektně upravené nehty na rukou či nohou? Již nemusíte chodit do drahých salonů. Vše si můžete provést sami v pohodlí domova s produkty od naší společnosti Krásné nehty s.r.o., která sídlí v Praze. Nabízíme široký sortiment laků na nehty značky Jessica Phénom, které rychle schnou a jsou vysoce odolné díky tří vrstvému systému nanášení. U nás si můžete zakoupit potřebné podkladové laky a finální nadlaky. Vybrat si můžete ze široké nabídky laků různých barev a odstínů od nenápadných, perleťových po výrazné rudé a černé laky. Díky tomuto třívrstvému způsobu nanášení Vám nehty vydrží dlouho krásné a lesklé.


Účinné prostředky na čištění a péči o elastické podlahy -  vinyl, PVC, linoleum a kaučuk

Účinné prostředky na čištění a péči o elastické podlahy - vinyl, PVC, linoleum a kaučuk

Pokud hledáte ověřené, účinné a zároveň šetrné prostředky pro elastické podlahy, které podlahy nejen vyčistí, ale zároveň o ně pečují, navštivte webové stránky společnosti DEMA DEKOR CZ. Zde najdete široké spektrum prostředků pro péči o elastické podlahy, ať už je o podlahy kaučukové, z PVC, vinylové nebo linoleum. Produktová řada Dr. Schutz® pro elastické podlahy zahrnuje: - Běžné a intenzivní čističe, dezinfekce nebo odstraňovače skvrn - základní čističe a penetrace - ošetřovací prostředky pro středně zatěžované objekty - 2K-polyuretanové ochranné nátěry – pro extrémně zatěžované objekty - PU-Color - barevný permanentní nátěr na polyuretanové bázi pro barevnou renovaci povrchu různých typů podlah