Dodávka zvonkohry pre Katedrálu sv. Šebastiána v Bratislave – Krasňany

Dodávka zvonkohry pre Katedrálu sv. Šebastiána v Bratislave – Krasňany

Predmet zákazky tvorí výroba, dodávka a montáž zvonkohry do voľného priestoru medzi dva piliere otvorenej veže Katedrály sv. Šebastiána v Bratislave Krasňany. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v časti B1 súťažných podkladov Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
17.04.2014 11:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Farnosť Ordinariátu ozbrojených síl a ozbrojených zborov Slovenskej republiky pr

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
16.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Farnosť Ordinariátu ozbrojených síl a ozbrojených zborov Slovenskej republiky pr

Zadavatel IČ:
30795672

Zadavatel ulice:
Námestie 4.apríla 18

Zadavatel PSČ:
900 33

Zadavatel obec:
Marianka

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44423100-2
Zvony

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Slévárny – projekty, konstrukce, realizace zařízení

Slévárny – projekty, konstrukce, realizace zařízení

Hledáte společnost, která svou činnost orientuje na projektování, návrhy konstrukcí strojů a realizace zařízení pro slévárny? Pak je pro Vás tou pravou volbou projekčně-inženýrská společnost METAKON s.r.o. Pro slévárenské provozy poskytujeme tyto služby: - konzultační činnost - zajištění komplexního projektu - návrhy konstrukcí strojů, robotizovaných pracovišť - realizace a dodávky zařízení pro slévárny - rekonstrukce a revitalizace sléváren - dotační poradenství pro slévárenské provozy Rádi byste se dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat!


Výroba odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl

Výroba odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl

SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o. to je rodinná firma s tradicí, která se orientuje na kvalitu a snaží se zajistit výrobky i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl vyrobí odlitky ze šedé litiny dle potřeb zákazníka. Zajistíme široké výrobní spektrum odlitků včetně sériových zakázek. Naše roční kapacita ve výrobě odlitků ze šedé litiny je 12 tun. Odlitky vyrábí ze šedé a tvárné litiny ve váhové kategorii 0,2 až 300 kg. Tvárnou litinu vyrábíme kusově nebo malosériově. Přesnost vyráběných odlitků dle ISO 8062: - CT 9 – 10 pro strojní formování (maximální hmotnost 90 kg) - CT 11 – 12 pro ruční formovnu (maximální hmotnost 300 kg).


Tepelné zpracování kovů - žíhání, metarulgie, vytvrzování

Tepelné zpracování kovů - žíhání, metarulgie, vytvrzování

Jeden z procesů co provádí firma Q.I.P. s.r.o. Brno u zákázkového kalení je i žíhání a vytvrzování. Žíhání provádíme za účelem zlepšení některých vlastností jako je povrchová tvrdost a odstranění účinků některých operací. Všechny tyto operace sledujeme na technologickém zařízení: -on-line režim monitorovacího systému technologických operací -elektronická archivace parametrů tepelného zpracování -doložení průběhů provedených procesů tepelného zpracování. Naše víceúčelové pece -zpracování v solných lázních: -kalení a žíhání s ohřevem v solné lázni do teploty 950 °C -termální kalení do solné lázně AS 140 v rozsahu teplot 160 °C - 180 °C -izotermické kalení a zušlechťování v solné lázni až do teploty 450 °C pro ocel, litinu a ADI -popouštění v solné lázni do 450 °C -maximální pracovní rozměr zařízení 600 x 500 x 750mm -ohřev v netoxické solné lázni (K750) -kalení do solné lázně AS 140, oleje nebo vody -vhodné pro tvarově náročné díly s rizikem vzniku deformací po tepelném zpracování -kusová i sériová výroba. Zpracování ve vzduchových pecích: -kalení a zušlechťování s ochlazováním do oleje a vody -nízko a vysokoteplotní popouštění, žíhání -tepelné zpracování se provádí na souboru komorových pecí - rozměr vsázky 600 x 500 x 1000 mm) a ve vozové peci - rozměr vsázky 2000 x 1000 x 550 mm. Tepelné zpracování Al- slitiny: -rozpouštěcí žíhání a vytvrzování -provádí se na souboru šachtových popouštěcích pecí - rozměr vsázky Ø 700 x 1000 mm) -nízkoteplotních popouštěcích pecích pro vytvrzování Al-slitin -rozměr vsázky 1500 x 1200 x 600 mm.


Výroba a povrchové úpravy odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl

Výroba a povrchové úpravy odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl

Nabízí výrobu odlitků ve váhové kategorii 0, 2 – 300 kg: - odlitky ze šedé a tvárné litiny - široké výrobní spektrum odlitků - strojní a ruční formování do betonových směsí - tavení litiny ve 3 studenovětrných kupolových pecích - sériové zakázky. Provádí: - výroba modelových zařízení včetně jaderníků - formování do bentonitových směsí vyráběných z nejkvalitnějších surovin v Evropě, které zaručují stabilní a bezkonkurenční povrchy odlitků. - úpravy stávajících modelových zařízení i opravy modelových zařízení.


Povrchová úprava, výroba odlitků, pryskyřicové modely

Povrchová úprava, výroba odlitků, pryskyřicové modely

Nabízí povrchové úpravy odlitků, výrobu odlitků ze šedé litiny. Slévárna má svoji vlastní modelárnu, kde vyrábí dle požadavků zákazníka kovové, dřevěné nebo pryskyřicové modely. Nabízí: - odlitky ze šedé a tvárné litiny - odlitky ve váhové kategorii 0,2 – 300 kg - široké výrobní spektrum odlitků - strojní a ruční formování do betonových směsí - tavení litiny ve 3 studenovětrných kupolových pecích - sériové zakázky - nová modelová zařízení včetně jaderníků v provedeních dřeva, lité pryskyřice, kovu a kombinace těchto materiálů. Dále provádíme úpravy stávajících modelových zařízení a také opravy modelových zařízení dle požadavků zákazníků.


Odlitky z oceli, tvárné a šedé litiny -   přijímáme zakázky v rámci celé České republiky

Odlitky z oceli, tvárné a šedé litiny - přijímáme zakázky v rámci celé České republiky

Dále se zabýváme na zpracování odlitků a umělecko-průmyslových odlitků z barevných kovů. Pracujeme převážně se slitinami hliníku, mosazi i bronzu. Vyrábíme odlitky z hliníku, bronzu, z mosazi do 500kg Odlitky dodáváme na přání zákazníků v několika variantách, v surovém stavu opracované, opatřené základním nátěrem, volně ložené - bez balení nebo paletované, dále pak tepelně zpracované nebo konzervované. Samozřejmostí je doložení dokladů o kvalitě materiálu, atesty o chemickém složení a mechanických vlastností, nedestruktivní zkoušky – RTG, UT, magnetická metoda a další. Jsme ryze českou slévárnou s dlouholetou tradicí. Svým zákazníkům vyrábíme a dodáváme kvalitní produkty - odlitky, odvádíme precizní práci, pod kterou se s radostí podepíšeme. Tradice a inovace si u nás podávají dveře.