Generální dodavatel stavby pro projekt Infrastruktura pro biomedicínské inženýrství II.

Generální dodavatel stavby pro projekt Infrastruktura pro biomedicínské inženýrství II.

Cílem projektu "Infrastruktura pro biomedicínské inženýrství II. (BIOKOS II.)" je rekonstrukce objektu KOKOS (č. p. 3105, nám. Sítná, 272 01 Kladno), sídla Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze (FBMI), která ji využívá k činnostem vzdělávacím a VaV činnostem, do nichž se rovněž zapojují studenti. Modernizací se kromě ekonomicky pozitivních dopadů prostřednictvím vyšší ekologické efektivity provozu budovy vytvoří příjemnější pracovní a studijní prostředí.
Popis stavební části projektu:
(a) Úpravy a zateplení dosud nerealizovaných částí obvodového pláště včetně výplní otvorů (okna, dveře) objektu KOKOS (nám. Sítná 3105, Kladno).
(b) Rekonstrukce ústředního vytápění včetně rozvodů v návaznosti na již realizované části areálu. Úprava strojovny topení podle provozních požadavků na užívání budov.
(c) Řešení veškerých rozvodů EI, včetně příslušných rozvaděčů, kabeláží, koncových prvků a souběžné zpracování potřebných zásuvkových obvodů pro provoz SLP zařízení. Veškeré rozvody budou vedeny na parapetech obvodových stěn a budou začleněny spolu s ÚT do parapetních obkladů.
Veřejná zakázka vložena:
03.04.2014 08:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
České vysoké učení technické v Praze

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
28.04.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České vysoké učení technické v Praze

Zadavatel IČ:
68407700

Zadavatel ulice:
Zikova 1905/4

Zadavatel PSČ:
166 36

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214300-3
Stavební úpravy budov vysokých škol

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Domovní a průmyslové instalace Plzeň, rozvody voda, topení, plyn, kanalizace, sváření potrubí

Domovní a průmyslové instalace Plzeň, rozvody voda, topení, plyn, kanalizace, sváření potrubí

Firma Václav Kotlan voda topení plyn Stod, okres Plzeň Naše firma provádí kompletní průmyslové a domovní instalace vody, topení, plynu a kanalizace včetně veškerých oprav. Zajišťujeme rozvody vody a kanalizace, rozvody topení včetně dodávek, rozvody plynu. Dále svým zákazníkům v okolí Plzně zajistíme montáže tepelných čerpadel a solárního ohřevu. Součástí domovní nebo průmyslové instalace je i sváření potrubí autogenem nebo elektrickým obloukem. Činnost firmy Václav Kotlan Plzeň: - vodoinstalatérské práce - topenářské práce - plynařské práce - svářečské práce


Elektromontáže a elektromontážní práce

Elektromontáže a elektromontážní práce

Služby v oblasti elektromontáží, elektromontážních prací. Elektromontáže provádíme pro průmyslové, veřejné i soukromé objekty. Provádíme montáže nových i rekonstrukce a opravy stávajících elektromontáží. Nabízíme nejen elektromontážní práce a elektromontáže, ale také montáže a opravy domovních přípojek, veřejného osvětlení a vyhrazených elektrických zařízení OKEČ 4222 a další. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši pobočku ve Znojmě na ulici Bezručova. Kompletní nabídku prací a služeb naleznete na webových stránkách.


Rekonstrukce, přestavba koupelny, bytu a bytových jader

Rekonstrukce, přestavba koupelny, bytu a bytových jader

Stavební firma Tomáš Viktoriny provádí rekonstrukce a přestavby bytu, koupelny i bytového jádra, prostě komplexní služby od projektu až po předání hotové koupelny nebo bytu připraveného k použití. Stavby - opravy - rekonstrukce: - rekonstrukce, renovace a přestavba bytových jader, koupelen a bytů včetně grafického návrhu - přestavba nebytových prostorů - realizace koupelny na klíč - montáž suchých staveb, sádrokartonu a sádrokartonových příček - pokládka plovoucích podlah, lina, Marmolea a další. Zdarma vám poskytneme odbornou konzultaci a vypracujeme cenovou nabídku.


Moderní fasády na klíč – realizace fasád včetně zateplení

Moderní fasády na klíč – realizace fasád včetně zateplení

Zvažujete renovaci fasády? Spolehněte se na kvalitně odváděnou práci týmu stavební firmy Zednictví Jeneš z Kuřimi, která pro Vás zajistí realizaci moderních fasád na klíč, včetně jejich zateplení. Provádíme kontaktní zateplení fasád, fasády bez zateplení, provětrané fasády, odvětrané sokly, izolace půdy a sklepů. Investujte do budoucnosti. Díky správě provedené fasádě bude Váš dům nejenom skvěle vypadat, ale získá také lepší tepelně-izolační vlastnosti a ochranu před povětrnostními vlivy. Navíc ušetříte náklady na vytápění. Po celou dobu realizace s Vámi budeme úzce spolupracovat tak, aby bylo vše podle Vašich představ. Společně s Vámi vytvoříme vizualizaci vzhledu fasády, určíme vhodný materiál a vyřídíme dotaci NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. Navštivte naše webové stránky a podívejte se na reference našich klientů.


Zateplení, foukaná minerální izolace MAGMARELAX Jihlava, revitalizace domů, bytů, stropní systém

Zateplení, foukaná minerální izolace MAGMARELAX Jihlava, revitalizace domů, bytů, stropní systém

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Jihlava Specializujeme se na realizace zateplení stropních konstrukcí a izolace dutých stěn panelových domů, rodinných a bytových domů pomocí foukané minerální izolace MAGMARELAX. Výhody této izolace je především úspora za topení a díky moderním technologiím ušetřený čas při realizaci. Dále pak zvýšení teploty, je protipožární a dokonale zlepšuje prostředí v místnostech. Správně izolovaný strop ušetří až 30% nákladů za vytápění! Tepelná izolace, stropní systém MAGMARELAX: duté stropní konstrukce ploché duté pultové střechy foukaná izolace stěn panelových domů zateplení průmyslových staveb zateplení administrativních budov izolace zemědělských objektů Naše firma IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Jihlava nabízí nejprodávanější foukanou izolaci MAGMARELAX!


Spolehlivé a profesionální elektromontáže průmyslových objektů

Spolehlivé a profesionální elektromontáže průmyslových objektů

Hledáte spolehlivé elektromontážní služby pro váš provoz? Společnost ReSpol s.r.o. z Hlavnice disponuje pouze zkušenými a řádně proškolenými zaměstnanci, kteří provádí elektromontážní práce i v průmyslových objektech. Zabýváme se elektroinstalací a osvětlením ve výrobě i veřejném osvětlení komunikací a areálů. Nedílnou součástí je její využití pro technologie výroby, zásobníky ve skladech či zásuvkové instalace. V oblasti zemědělské výroby aplikujeme elektromontáže pro osvětlení, automatické napáječky, temperaci, odsávání i dojírny. Provádíme také aplikaci NN přípojek elektrické energie, uzemnění a bleskovodu. V rámci služeb zajistíme projektovou dokumentaci a revizní zprávu po dokončení celého procesu. Servis, oprava i pravidelná revize je typická pro naši odbornou způsobilost. Zvolte si nás za vašeho pracovního partnera a nebudete litovat.