Poptáváme maséry,kosmetičky a pedikérky

Poptáváme maséry,kosmetičky a pedikérky

Poptáváme maséry, kosmetičky a pedikérky v okrese Rakovník.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2007 11:51

Platnost poptávky:
16.02.2007 11:51

Kontaktní osoba:
Salon Beauty, p. Šímová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Labem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nábor, vyhledání i výběr pracovníků a manažerů od zkušené personální agentury

Nábor, vyhledání i výběr pracovníků a manažerů od zkušené personální agentury

Má Vaše firma volné pracovní místo, potřebovali byste ho obsadit a nemáte čas s hledáním vhodného kandidáta? V takovém případě je zde pro Vás personální agentura Specialist Service, s.r.o., uplatňující kompetenční přístup, a to jak v oblasti poradenství pro své klienty tak i ve své personální práci. V Moravskoslezském regionu se řadíme mezi nejlepší personální agentury, disponujeme rozsáhlou sítí kontaktů na specialisty a manažery podniků, spolupracujeme s úřadem práce, s vysokými a středními školami i regionálními zaměstnaneckými agenturami. Přínosy s naší agenturou při hledání pracovníků a manažerů: - výrazné snížení rizika nesprávného výběru zaměstnanců vyplývající z kompetenčního přístupu - selekce nevhodných kandidátů, kteří reagují na nabízenou pracovní pozici - získání kandidátů nereagující na inzerci v médiích a které klient nemůže oslovit přímo - možnost využití prostor naší agentury k výběrovým pohovorům. Chcete-li pomoci s výběrem vhodného kandidáta, neváhejte se na nás obrátit!


Maturitní vzdělání se zaměřením na stavební obory v Jihočeském kraji

Maturitní vzdělání se zaměřením na stavební obory v Jihočeském kraji

Přihlaste se ke studiu na naší střední škole Střední průmyslová škola stavební České Budějovice. Budoucí studenti budou studovat čtyři roky se zakončením maturitní zkouškou. Studium může probíhat ve dvou oborech, a to stavebnictví nebo geodézie a katastr nemovitostí. Poskytujeme kvalitní vzdělání, které zprostředkovává profesionální pedagogický sbor s mnoholetými zkušenostmi. Prostory školy jsou moderně vybaveny a oborově uzpůsobeny, nachází se zde laboratoře, měřící vybavení, informační učebny a učebny CAD systémů. Děláme vše pro spokojenost vašich dětí a našich studentů. Mimo jiné pořádáme seznamovací zájezdy, lyžařské kurzy, plesy, semináře a různé kurzy. Navštivte nás na adrese Resslova 2. Vlastníme také sociální sítě, sledujte naši školu na facebooku, instagramu nebo youtubovém kanálu.


Učební a maturitní obory na soukromé uměleckořemeslné škole s dlouholetou tradicí

Učební a maturitní obory na soukromé uměleckořemeslné škole s dlouholetou tradicí

Obory Umělecký kovář a zámečník, pasíř, Zlatník a klenotník, Umělecký klenotník, Umělecký keramik, Vlásenkář a maskér, Umělecký štukatér, Umělecký pozlacovač, Umělecký sklenář nebo Umělecký rytec můžete studovat formou klasického denního tříletého studia, nebo formou tzv. zkráceného dvouletého studia pro absolventy učebních, maturitních i univerzitních oborů, na Střední odborné škole uměleckořemeslné v Praze. Studentům uměleckořemeslných učebních oborů nabízíme nástavbová studia a ostatním zájemcům o umění a umělecké řemeslo máme připraveno rekvalifikační studium. Jsme škola s tradicí, díky které umíme vytvořit prostředí pro dokonalé ovládnutí uměleckého řemesla.


Kadeřnické služby a dokonalá péče o vlasy - stříhání, barvení a mytí, prodej výrobků

Kadeřnické služby a dokonalá péče o vlasy - stříhání, barvení a mytí, prodej výrobků

Plánujete návštěvu kadeřnictví? Nespokojíte se s ledabylým sestřihem? Navštivte náš salon Daniela Sivcová – Hair studio and barber v Přerově a nechte se příjemně překvapit. Samozřejmostí je pro nás vysoká kvalita veškerých služeb a vítaní jsou u nás také zákazníci z Olomouce, Prostějova a okolí. Poskytujeme dokonalou péči o vlasy, která zahrnuje třeba stříhání podle typu osobnosti, barvení dle vlasové typologie, mytí, foukání, prodlužování, rovnání nebo brazilské keratinové ošetření. Nebojíme se výzev a rádi vytváříme i nejrůznější extravagantní účesy. Špičkově se postaráme o dámy, ale i pány v našem Barbershopu. Mimo jiné vás rádi připravíme na svatbu, rodinné focení a jiné události. Využíváme moderní technologie a výrobky ověřených značek, které si u nás v případě zájmu můžete zakoupit. Neváhejte a objednejte si svůj termín!


Online webinář zdarma -  dne 10.6.2021; 13:00 -14:30 hod - Elektronické podepisování dokumentů a smluv pro firmy na SK a CZ trhu

Online webinář zdarma - dne 10.6.2021; 13:00 -14:30 hod - Elektronické podepisování dokumentů a smluv pro firmy na SK a CZ trhu

Na tomto online webináři se z praktického hlediska zaměříme na legislativu a technické možnosti elektronického podepisování. Přednášející: JUDr. Helga Vernarcova - advokátka, Eversheds Sutherland, Slovakia JUDr. Michal Růžička - advokát, Eversheds Sutherland, Czech Republic Přihlášení nejpozději do 9.6.2021 Webinář je ZDARMA a proběhne 10.6. od 13 hodin Detaily a registrace najdete na odkazu v záhlaví microsite - článku.


Střední škola a základní škola Žamberk, vzdělání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami

Střední škola a základní škola Žamberk, vzdělání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami

Střední škola a základní škola Žamberk poskytuje základní vzdělání a střední vzdělání žákům se speciálními vzdělávacími potřebami. Motá se Vaše dítko stále v kuchyni a hledáte pro něj vhodnou školu? Váháte kam s Vaším potomkem? Chce mít Váš syn kuchařské nebo zednické vzdělání? Navštivte Střední školu a základní školu v Žamberku a třeba si vyberete. Střední škola a základní škola Žamberk nabízí různé volitelné předměty a žáci získají cenné zkušenosti pro další rozvoj a uplatnění ve společnosti. Nově přijímáme žáky bez speciálních vzdělávacích potřeb. Střední škola a základní škola disponuje školní jídelnou, družinou, domovem mládeže, sportovním hřištěm, tělocvičnou a posilovnou.