Vybavenie na zber separovaného odpadu

Vybavenie na zber separovaného odpadu

Predmetom zákazky je dodanie tovaru. Zákazka je rozdelená na dve časti:
1. časť Kontajnery a zberové vozidlo na kontajnery:
a) veľkoobjemový otvorený kontajner;
b) veľkoobjemový uzavretý kontajner ;
c) špeciálny účelový nákladný automobil s hákovým nakladačom a prívesom N3;
2. časť Zberové vozidlo s rotačným systémom lisovania:
a)špeciálne nákladné vozidlo na zber a zvoz separovaného odpadu N3 s rotačným systémom lisovania.
Veřejná zakázka vložena:
04.02.2014 08:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ľupčianka, s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
17.03.2014 10:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ľupčianka, s.r.o.

Zadavatel IČ:
31614531

Zadavatel ulice:
Priemyselná 2053

Zadavatel PSČ:
031 01

Zadavatel obec:
Liptovský Mikuláš

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144511-3
Vozidlá na odvoz smetí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pokud v regionu Kroměříž či Zlínský kraj potřebujete přistavit kontejner na stavební odpad domluvte si pronájem a přistavení kontejneru na suť u společnosti ROBICONT Chropyně. Postaráme se i o následný odvoz odpadů včetně likvidace. Firma ROBICONT provozuje průmyslový sběrný dvůr. Služby: -odvoz a likvidace odpadů včetně možnosti naložení -přistavení kontejneru, odvoz a likvidace odpadu kategorie O a N včetně vystavení dokladů dle platné legislativy -vyklízení sklepů, půd a budov.


Plastový skládací hygienický kontejner Combo Excelsior je vhodný i pro potravinářský průmysl

Plastový skládací hygienický kontejner Combo Excelsior je vhodný i pro potravinářský průmysl

Potřebujete přepravní plastový kontejner, který by splňoval přísné hygienické podmínky a byl tedy vhodný i pro využití v potravinářském průmyslu? Společnost Schoeller Allibert s.r.o. Vám představuje nový plastový skládací IBC kontejner Combo Excelsior s objemem 1000 l. Skládací hygienický IBC kontejner Combo Excelsior je díky svým vlastnostem vodný pro mezinárodní logistiku a využít jej lze především v potravinářském, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu. Kontejner navíc splňuje náročné požadavky použití v automatizovaných provozech. Výhody plastového kontejneru Combo Excelsior: - bezpečný a hygienický - snadno čistitelný - velká úspora místa - snadná manipulace – rychlé procesy plnění a vyprazdňování - pevný a odolný - opakovaně použitelný - umožňuje přesnou individuální správu díky možnosti identifikace - rychlé nastavení a demontáž vložky a ventilu - optimální užitná hmotnost nákladu pro železniční, námořní a silniční přepravu Neváhejte a kontaktujte nás pro testování našeho nového kontejneru, který je momentálně nejlepším logistickým produktem na trhu.


Užitkové vozy Dacia, Renault - Kladno

Užitkové vozy Dacia, Renault - Kladno

Potřebujeme je na cestě do práce, zajedeme s nimi pro nákup nebo na dovolenou. Auto je rozhodně pohodlnějším dopravním prostředkem než hromadná doprava. Máte už také svůj užitkový vůz? Pokud ne nebo vám dosluhuje, užitkové vozy seženete u společnosti Nevecom Kladno, která je autorizovaným prodejcem značek Škoda, Renault a Dacia. Můžete vybírat užitkové vozy nové, které jsou u společnosti skladem, nabízí však také auta ojetá. Užitkové vozy od společnosti Nevecom se vám vyplatí. Pokud byste se rozhodli zakoupit si vůz Škoda, Renault nebo Dacia právě u této firmy, můžete se těšit na možnost využití slevových bonusů. Jaké to jsou? - až dvacet procent zvýhodnění na servisní úkony - až patnáct procent zvýhodnění na originální ND - až patnáct procent zvýhodnění na originální příslušenství k užitkovým vozům U firmy Nevecom můžete nejenom nové i ojeté užitkové vozy nakoupit, zárukou je také servis vaše vozu. Servisní služby si můžete sjednat pohodlně online, ceny servisních úkonů jsou dostupné na internetových stránkách. Jestliže se rozhodnete koupit si užitkový vůz u společnosti Nevecom, neváhejte nás kontaktovat. Vybereme pro vás ten nejlepší vůz, který vás na cestách nezklame.


Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Zajištění kvalitního servisu vozidel MAN a prodej jejich náhradních dílů získáte rychle a bez starostí díky firmě TRUCK SERVICE a. s., se sídlem ve Zlíně. Vzhledem k tomu, že jsme partnery společnosti MAN zaměřujeme se na servisování, odtah a náhradní díly vozidel této značky. Ať už se jedná o závadu nebo jste měli nehodu s Vašim truckem, jsme Vám plně k dispozici. Máme zhruba 40 kvalifikovaných pracovníků, kteří provádí kvalitní servis s moderní technologií. Nabízíme Vám: odtažení Vašeho trucku i s návěsem (22Kč/km), vyproštění, odtah a rychlý servis vozidla po nehodě, opravu návěsu, či přívěsu, pneuservis, servis tachografů, služby karosárny a lakovny, celkové servisování brzd, motorů a převodovek, opravu topení WEBASTO a chlazení, či klimatizace značky Thermo King, záruční, pozáruční návěsové servisy (Schmitz, Kogel, Fliegl, PANAV, Berger, aj.). Mimo samotný servis prodáváme také veškeré náhradní díly značky MAN jako jsou: topení, chlazení, závěsy, točny, oleje, nápravy, tuky, chemie, aj. Naše náhradní díly jsme Vám schopni doručit po celé ČR, SR ale i v rámci celé Evropské Unie. U nás můžete platit také v Eurech. V čase, kdy se opravuje Vaše vozidlo, si můžete navíc dopřát komfortu Trucker Clubu v podobě sprchy (s ručníky a sprchovým gelem). Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost a proto bereme vždy v potaz to, co je pro Vás na prvním místě, tedy kvalitu, Váš čas a nízké ceny.


Kontejnery na suť a stavební odpad - pronájem

Kontejnery na suť a stavební odpad - pronájem

Zajištění velkoobjemových kontejnerů na stavební odpad do 40m3 a také jejich odvoz včetně likvidace odpadu si vezme na starost firma Černohorský s.r.o. z Opavska. Pronajímáme kontejnery do 40 m3 a jsou vhodné na: - suť - stavební a demoliční odpad - odpad ze zahrady - vyklízení domů, bytů - komunální odpad. Nakládku kontejneru provádíme strojním nakládačem. Pro přistavení kontejneru a jeho odvoz po celém Opavském okrese nás telefonicky kontaktujte na uvedených telefonních číslech.


Pronájem a přistavení  kontejnerů na odvoz zeminy, stavební suti z rekonstrukce i demolice

Pronájem a přistavení kontejnerů na odvoz zeminy, stavební suti z rekonstrukce i demolice

Potřebujete odvézt suť ze stavby nebo zeminu? Vyklízíte stavbu, sklep či půdu? Obraťte se na společnost Boš spol. s.r.o. nedaleko Znojma, která nabízí pronájem a přistavení kontejnerů pro odvoz odpadů, stavební suti zeminy. Disponujeme kontejnery s nosností až do sedmi tun. Kontejner přistavíme na dohodnutou dobu. Pronájem a přistavení kontejnerů: - odvoz stavební suti nejen z rekonstrukce či demolice - odpad vzniklý při vyklízení staveb, budov, hal, sklepů, půd, skladů, zeminu - odvoz objemově těžkých odpadů - listí a tráva, kovový odpad Společnost Boš spol. s.r.o. je spolehlivým pomocníkem při stavbě, bourání i rekonstrukci!