Nábytek pro výdejnu lékárny FNOL

Nábytek pro výdejnu lékárny FNOL

Předmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku do výdejny lékárny FNOL včetně dopravy a instalace vyrobeného nábytku v místě plnění, novostavba lékárny Fakultní nemocnice Olomouc.
Veřejná zakázka vložena:
04.02.2014 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Olomouc

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
31.03.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Olomouc

Zadavatel IČ:
00098892

Zadavatel ulice:
I.P.Pavlova 6

Zadavatel PSČ:
775 20

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39120000-9
Stoly, skříně, psací stoly a knihovny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pojízdné konzolové regály-mobilní regálový systém pro skladování plechů, trubek, trámů, prken

Pojízdné konzolové regály-mobilní regálový systém pro skladování plechů, trubek, trámů, prken

Pokud působíte ve strojírenství či dřevařském průmyslu, doporučujeme pro skladování plechů, trubek, trámů, prken pojízdné konzolové regály. Mobilní regálový systém Vám ušetří náklady za skladování, nebo umožní zvýšit kapacitu Vašeho skladu až na dvojnásobek. Předměty jsou skladovány horizontálně na konzolových nosnících, jsou tak dobře přístupné pro vysokozdvižný vozík. Pojízdný regálový systém je soustava kolejnic instalovaných v betonové podlaze a pojízdných podvozků, nástavba je tvořena systémem nosných sloupů a konzol, který je možné snadno rozšiřovat instalováním přídavných ramen i celých sekcí. Možnost dodatečných úprav jako u paletového pojízdného systému. Uplatní se hlavně ve strojírenství, v kovoobrábění, velkoskladech s hutním materiálem i v dřevařském průmyslu. Je velmi výhodný ve velkých strojírenských zařízeních, vzhledem k nosnosti jednotlivých konzol, která je několik tun.


Skladové plošiny a montované ocelové konstrukce dodává Altic Point, Praha

Skladové plošiny a montované ocelové konstrukce dodává Altic Point, Praha

Hledáte řešení pro skladování na míru Vašim potřebám? Pak si nechte vyrobit skladovou plošinu na míru Vašemu konkrétního prostoru a zatížení. Systém od firmy Altic Point se dokáže rozměrově přizpůsobit prakticky jakémukoliv provozu a navíc je plně přestavitelný. Přístup na skladové plošiny je bezpečně zajištěn schodištěm se zábradlím. Materiál je možné dopravovat vysokozdvižnými vozíky nebo prostřednictvím vertikálních dopravníků či výtahů na předávací místa s paletovými branami. Pod montovanou ocelovou konstrukci se většinou instaluje osvětlení, a proto je i tento prostor možné plně využívat. Pokud tedy potřebujete variabilní řešení pro skladování, obraťte se na společnost Altic Point z Prahy a nechte si instalovat skladovou plošinu!


Mobilní, pojízdné paletové regály, regálové systémy pro paletované zboží

Mobilní, pojízdné paletové regály, regálové systémy pro paletované zboží

Pojízdné paletové regály jsou ideálním řešením, pokud chcete zdvojnásobit kapacitu svého skladu, případně snížit investici do skladování. Mobilní regálové systémy pro paletované zboží dodá firma Mobile Storage Uherský Brod-Zlínský kraj. Oproti běžným stacionárním regálům jsou mobilní regálové systémy bezpečné a je možné je dodatečně připojit ke skladovému software WMS, doplnit dálkovým ovládáním a vybavit poloautomatizovanými prvky. Pokud používáte ke skladování zboží palety typu EUR i jiného rozměru a k manipulaci se zbožím ve výškách používáte vysokozdvižný vozík, pak pojízdné skladovací technologie jsou tou správnou investicí. I na minimálním prostoru dosáhnete vysoké skladové kapacity. Využití mají v mrazírenství, potravinářském průmyslu, farmaceutickém průmyslu, strojírenství, pro skladování pneumatik i dalších odvětvích.


Vícezásobníkový systém Reca-Kanban, box s velkou kapacitou vhodný pro sériové montáže

Vícezásobníkový systém Reca-Kanban, box s velkou kapacitou vhodný pro sériové montáže

Plánujete regály pro váš sklad? Zvolte si vícezásobníkový systém Reca-Kanban od společnosti Reca spol s.r.o. z Brna, který se přizpůsobí na provozní možnosti, individuální místní či pracovní situaci. Box s velkou kapacitou je vhodný pro sériové montáže. Box, zásobník s velkou kapacitou Reca-Kanban: - dvoj- či vícezásobníkový systém, který je při manipulaci především praktický a víceúčelový - zásobníkový systém s malými nároky na místo - boxy a přehledné skladovací kastlíky, do kterých je díky výklopnému mechanismu lépe vidět - bezpečné rozpoznání pomocí indikátoru - stohovatelnost a bezpečnost při transportu - stabilní, ovladatelný, spolehlivý - robustní a trvanlivá konstrukce s integrovanými rukojeťmi - pravidelné skenování prázdných boxů na odběrných místech - automatický přenos dat - vstupní kontrola zboží - vychystávání zboží přímo do Kanban boxů v centrálním skladě Reca - na výběr jsou 4 velikosti Na přání zákazníků převezmeme naplánování regálů. Převedeme vaše stávající zásoby do Kanban systému při jeho startu, označíme etiketami a zajistíme popis Kanban zásobníků.


Moderní vybavení kanceláře na klíč

Moderní vybavení kanceláře na klíč

Potřebujete vybavit Vaši kancelář moderním nábytkem? Oslovte společnost Wooodtech Jiřího Májka z Brna, která Vám navrhne a vyrobí luxusní designové kancelářské prostory na klíč. V pohodlné a útulné kanceláři půjde Vám i Vašim zaměstnancům práce od ruky. Vaše pracoviště vybavíme kompletně, včetně přestaveb i pokládky podlah. Na míru vyrobíme kancelářské či konferenční stoly, skříně, police či odkládací boxy. Vybavíme recepce i zasedací místnosti. Splníme i Vaše nejvyšší nároky na kvalitu a funkčnost. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací.


E-shop dílenských vozíků včetně výbavy a příslušenství

E-shop dílenských vozíků včetně výbavy a příslušenství

Jste z Brna či okolí a hledáte e-shop s dílenskými vozíky s výbavou a příslušenstvím? Pak neváhejte navštívit stránky našeho internetového obchodu! Naše společnost se zabývá prodejem vysoce kvalitních dílenských vozíků. V našem sortimentu nalezete nejrůznější druhy dílenských vozíků s 5-11 zásuvkami nebo víceúčelové servisní vozíky se 3 zásuvkami, pracovní stoly, transportní víceúčelové vozíky, ale i potřebné příslušenství a výbavu. Kompletní nabídku našich výrobku naleznete na našich webových stránkách.