Hledáme zaměstnance - svářeče

Hledáme zaměstnance - svářeče

Pro společnost působící v Jihomoravském kraji v oblasti chemického průmyslu hledáme svářeče MAG. Práce ve 2 směnném provozu s možností přesčasů.

Požadujeme:
- platný svářečský průkaz
- kombinace Co2+elektroda a Co2+argon
- zkušenost s předehřevem
- certifikát ANB, EN 287-1 135 P BW
- drážkování, kontrola pod rentgenem

Nabídka:
- dlouhodobá pracovní příležitost
- zajištěné ubytování v režii zaměstnavatele
- mzda od 17.000 CZK
- nástup ihned
- ostatní benefity

V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese nebo na telefonním čísle.
Poptávka byla vložena dne:
04.02.2014 07:49

Platnost poptávky:
04.03.2014 07:46

Kontaktní osoba:
nabor@safaczech.com

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Personální agentura pro dělnické profese - práce pro dělníky, svářeče, obráběče

Personální agentura pro dělnické profese - práce pro dělníky, svářeče, obráběče

Hledáte práci ve strojírenském oboru? Obraťte se na agenturu práce Personal fabric, která Vám s tím pomůže. Jsme personální agentura, která zajišťuje pracovní místa pro dělnické profese jako je svářeč, obráběč, soustružník, zámečník, brusič, frézař CNC strojů, lakýrník, svářeč, stolař, skladník, nástrojář, podlahář, elektromechanik, jeřábník, elektrikář, operátor výroby, manipulační dělník a další. Pokud hledáte pracovníky pro svou firmu či společnost, doporučíme Vám ty nejvhodnější pro dané pracovní pozice. Vzhledem k množství spokojených klientů a dlouholetým zkušenostem, které máme, se řadíme na špičku personálních agentur, proto využijte našich služeb při zprostředkování zaměstnání.


Pracovní nabídky na HPP i částečné úvazky – snadné vyhledávání

Pracovní nabídky na HPP i částečné úvazky – snadné vyhledávání

Hledáte práci? Nenacházíte zaměstnání, které by odpovídalo Vašim požadavkům? Personální agentura ManpowerGroup, spol. s r.o. s pobočkou v Praze vyhledává zaměstnance pro své klienty, kteří nabízení širokou škálu pracovních nabídek od HPP po zkrácené úvazky. Na stránkách společnosti ManpowerGroup, spol. s r.o. můžete pohodlně vyhledávat pracovní nabídky podle regionů, oborů nebo pracovní pozice. Preferujete zkrácený úvazek, brigádu nebo práci na IČO? Zadejte jednoduše Vaše požadavky do vyhledávače a vybírejte z nabídky.


Volná pracovní místa pro uchazeče ze všech oborů a regionů

Volná pracovní místa pro uchazeče ze všech oborů a regionů

Hledáte práci? Chcete práci na hlavní pracovní poměr nebo jen letní brigádu? Personální agentura ManpowerGroup, spol. s r.o. s pobočkou v Praze disponuje rozsáhlou databází s volnými pracovními místy pro uchazeče napříč všemi obory a regiony. Je tedy jen na Vás, zda chcete nastoupit do nového zaměstnání již zítra nebo příští týden. S databází volných pracovních míst personální agentury ManpowerGroup, spol. s r.o. si vyberete obor, město nebo typ úvazku snadno a rychle.


Náborové akce pro TOP zaměstnavatele – uplatnění v různých oborech

Náborové akce pro TOP zaměstnavatele – uplatnění v různých oborech

Hledáte práci a chcete pracovat pro velkou a úspěšnou firmu? Pak se zaregistrujte u personální agentury ManpowerGroup, spol. s r.o. s pobočkou v Praze. Náborové akce pro TOP zaměstnavatele a velké firmy se zaměřením na různé pracovní pozice a obory činnosti pořádáme za účelem obsazení pracovním pozic těmi nejvhodnějšími kandidáty. Nyní můžete i Vy začít pracovat na rozvoji své kariéry u velké firmy, stačí se přihlásit do náborové akce personální agentury ManpowerGroup, spol. s r.o.


Nábor zaměstnanců z třetích zemí – pracovníci ze zemí mimo EU

Nábor zaměstnanců z třetích zemí – pracovníci ze zemí mimo EU

Máte nedostatek zaměstnanců? Přijměte pracovní sílu ze třetích zemí. S náborem nových pracovníků Vám pomůže Agency worker company s.r.o. z Brna. Přijmutím pracovníků ze zahraničí získáte stabilní a kvalitní pracovníky, kteří si své práce budou vážit. Agency worker company Vám nejen pomůže s jejich náborem ale také potřebnou administrativou spojenou se zaměstnáváním cizinců na území České republiky. Pomůžeme zařídit 3měsíční i 2leté pracovní povolení. Rádi byste se dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat!


Volné pracovní pozice – personální agentura

Volné pracovní pozice – personální agentura

Nejste ve svém stávajícím zaměstnání spokojeni? Ohlížíte se po nové práci? Zaregistrujte se v personální agentuře Agency worker company s.r.o., kde Vám na základě Vaší kvalifikace naleznou vhodné pracovní místo. U nás naleznete širokou nabídku volných pracovních pozic v nejrůznějších odvětvích. Provádíme nábor zaměstnanců do výroby automobilového průmyslu, elektrotechnického průmyslu, strojírenství, potravinářského průmyslu i zdravotnictví. Zprostředkováváme zaměstnání nejenom českým uchazečům, ale také pracovníkům ze Slovenska, Polska, Ukrajiny, Bulharska či Rumunska. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!