Hledáme zaměstnance - svářeče

Hledáme zaměstnance - svářeče

Pro společnost působící v Jihomoravském kraji v oblasti chemického průmyslu hledáme svářeče MAG. Práce ve 2 směnném provozu s možností přesčasů.

Požadujeme:
- platný svářečský průkaz
- kombinace Co2+elektroda a Co2+argon
- zkušenost s předehřevem
- certifikát ANB, EN 287-1 135 P BW
- drážkování, kontrola pod rentgenem

Nabídka:
- dlouhodobá pracovní příležitost
- zajištěné ubytování v režii zaměstnavatele
- mzda od 17.000 CZK
- nástup ihned
- ostatní benefity

V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese nebo na telefonním čísle.
Poptávka byla vložena dne:
04.02.2014 07:49

Platnost poptávky:
04.03.2014 07:46

Kontaktní osoba:
nabor@safaczech.com

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Personální agentura, spolehlivé agenturní zaměstnání a personální leasing v Brně

Personální agentura, spolehlivé agenturní zaměstnání a personální leasing v Brně

Rádi byste ve své společnosti viděli perspektivní zaměstnance? Agency worker company s.r.o. je personální agentura z Brna Zábrdovice, která se primárně specializuje na agenturní zaměstnávání osob formou dočasného přidělení v uživatelských závodech. Pro své klienty z řad firem zajišťujeme především tzv. personální leasing, kdy Vám dlouhodobě pronajmeme pracovníky dle Vašich individuálních požadavků. V našem registru uchazečů se nachází kvalifikovaní pracovníci nejen z České republiky, ale rovněž ze Slovenska, Polska, Bulharska, Rumunska a Ukrajiny. Disponujeme nejrůznějšími pracovními pozicemi od montéra přes lakýrníka až po svářeče. Máme širokou databázi volných pracovních míst v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském i potravinářském průmyslu. Agency worker company s.r.o., výkonní zaměstnanci podle Vašich představ.


Volné pracovní pozice – personální agentura

Volné pracovní pozice – personální agentura

Nejste ve svém stávajícím zaměstnání spokojeni? Ohlížíte se po nové práci? Zaregistrujte se v personální agentuře Agency worker company s.r.o., kde Vám na základě Vaší kvalifikace naleznou vhodné pracovní místo. U nás naleznete širokou nabídku volných pracovních pozic v nejrůznějších odvětvích. Provádíme nábor zaměstnanců do výroby automobilového průmyslu, elektrotechnického průmyslu, strojírenství, potravinářského průmyslu i zdravotnictví. Zprostředkováváme zaměstnání nejenom českým uchazečům, ale také pracovníkům ze Slovenska, Polska, Ukrajiny, Bulharska či Rumunska. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Pracovní nabídky, zprostředkování práce ve firmách a odborné personální poradenství

Pracovní nabídky, zprostředkování práce ve firmách a odborné personální poradenství

Hledáte novou práci na Ostravsku, Opavsku nebo jinde v Moravskoslezském kraji? Potřebujete rychle změnit zaměstnání, nebo jste zrovna dokončili školu? Personální agentura Specialist Servis s.r.o. je pro Vás ta pravá. Od nejkvalitnější zaměstnavatelů v Ostravě a v Opavě získává nespočet nových pracovních nabídek, ze které si vhodnou práci určitě vybere každý. Specialist Servis Vás ale nezaměstná a nebude přidělovat do firem. Naopak Vám zprostředkuje práci ve firmě, kde Vás zaměstnají jako kmenového zaměstnance. Nejste si jistí, jak přistupovat k výběrovému řízení, jak správně napsat životopis a získat větší sebejistotu? Rádi Vám pomohou profesionálové v oboru personální poradenství, kterému se věnujeme dlouhodobě. Vašemu osobnímu rozvoji se budeme věnovat individuálně.


Tisíce volných pracovních míst Praha – personální agenturs různým zaměřením

Tisíce volných pracovních míst Praha – personální agenturs různým zaměřením

Nejste úspěšní při hledání nové práce? Odpovídáte na desítky inzerátů a nedostáváte odpovědi? Potřebujete práci ihned? Společnost ADECCO spol. s r.o. eviduje ve své databázi tisíce volných pracovních míst. Vyberte si volné pracovní místo podle Vašeho zadaného kritéria, zvolte si typ úvazku, minimální požadovanou mzdu, oblast působení i region. Vyhledávání je snadné a rychlé, vše zvládnete v pohodlí domova. Najděte si práci Vašich snů nebo dočasnou brigádu ještě dnes s databází volných pracovních míst společnosti ADECCO spol. s r.o.


Personální agentura pro zprostředkování nebo dočasné přidělení zaměstnanců dělnických profesí

Personální agentura pro zprostředkování nebo dočasné přidělení zaměstnanců dělnických profesí

Máte nedostatek zaměstnanců dělnických profesí a potřebujete urychleně najít vhodné a spolehlivé kandidáty, kteří svou práci zastanou rychle a svědomitě? Právě s tím vám pomůže naše společnost, která se specializuje na hledání zaměstnanců dělnického zaměření pro další firmy. Naše služby jsou pro vás výhodné díky: - snížení administrativy, - platbě jen za skutečně potřebné zaměstnance, - variabilitě počtu zaměstnanců, - zajištění potřebné kvalifikace a spoustu dalších. Vyzkoušejte služby naší agentury a přesvědčete se sami o jejich efektivitě, která vám usnadní práci a další plánování. Pro více informací navštivte náš web.


Pracovní agentura – nábor zaměstnanců

Pracovní agentura – nábor zaměstnanců

Jste firma, která shání nové zaměstnance? Pracovní agentura Agency worker company s.r.o. z Brna nabízí zprostředkování a nábor nových zaměstnanců. Využijte našich profesionálních služeb a dlouhodobých zkušeností v oblasti personálního leasingu. Zajistíme dočasné přidělení kvalitních zaměstnanců na pracovní pozice v potravinářském průmyslu, zdravotnictví i ve výrobě. Pomůžeme při hledání stálých pracovníků. Naše rozsáhlá databáze se neustále rozrůstá o nové kandidáty. Rádi byste se dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat!