Poptávám léčivou bylinu Vilcacoru

Poptávám léčivou bylinu Vilcacoru

Můžete mi, prosím napsat, zda prodáváte Vilcacoru- bylinku z pralesa a jaká je cena.
Potřebuji ji jako přírodní antihistamikum a pokud máte i jinou bylinu na histamminovou intoleranci, napište.
Poptávka byla vložena dne:
03.02.2014 10:59

Platnost poptávky:
03.03.2014 10:49

Kontaktní osoba:
Růžena Bednářová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Nový Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamenná prodejna zdravé a bezlepkové výživy pro naše spokojené zákazníky

Kamenná prodejna zdravé a bezlepkové výživy pro naše spokojené zákazníky

Naše společnost TOP VITAL zajišťuje a zprostředkovává prodej nejen zdravé a bezlepkové výživy formou elektronického i kamenného obchodu. Prodejna je situována na ulici Náměstí Republiky ve Žďáru nad Sázavou, kde nás pravidelně navštěvují zákazníci z celé oblasti Vysočina. Zde poskytujeme široké portfolio sortimentu, kterými jsou : - biopotraviny, zdravá strava - ekologická drogerie - doplňky stravy - přírodní kosmetika Neváhejte a začleňte se do skupiny našich spokojených zákazníků. Zastavit se můžete kdykoliv ve všední dny od 08:00 do 17:30 a v sobotu od 09:00 do 12:00. Vstup do naší prodejny může být i prvním správným krokem pro vaše zdraví.


Dietní produkty pro bezlepkovou a bezlaktózovou dietu

Dietní produkty pro bezlepkovou a bezlaktózovou dietu

Máte intoleranci na lepek či laktózu? Rádi byste se cítily opět dobře a tak jste se rozhodli dodržovat bezlepkovou či bezlaktózovou dietu? Široký sortiment kvalitních dietních potravin naleznete u TOP VITAL. Nakupovat můžete v kamenné prodejně zdravé výživy ve Žďáru nad Sázavou či přes eshop, kde naleznete vše na jednom místě a v pohodlí Vašeho domova. Zdravotní potíže Vám nedovolují přijímat potraviny s obsahem lepku? U nás nakoupíte chutné bezlepkové vločky, kaše, tyčinky, oplatky, lupínky, křupky i různé druhy mouky pro přípravu Vašich pokrmů. Pro ty, kteří trpí s intolerancí na laktózu máme bezlaktózové jogurty, dezerty, salámy, sušené mléko i mouku. Buďte ve formě! Navštivte TOP VITAL ve Žďáru nad Sázavou!


Výroba a prodej hořčík - obsahující B6, vápník, zinek, vitamín C

Výroba a prodej hořčík - obsahující B6, vápník, zinek, vitamín C

Výrobní technologie firmy Galenická laboratoř Ostrava jsou z tradiční výroby přeneseny do současné moderní doby a všechna vyráběná léčiva, potravinové doplňky, kosmetika i veterinární přípravky tak podléhají nejpřísnějším hygienickým normám. Neváhejte a obraťte se na Galenickou laboratoř v Ostravě, jenž si spokojené zákazníky získala nejen v České republice, ale i okolních státech. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

Proč si vybrat přírodní produkty Energy právě u nás? Klademe důraz na garanci originality zboží a individuální přístup, ale také pro své zákazníky připravujeme zajímavé a pravidelné akce včetně výhodných balíčků. Široký sortiment přírodních produktů Energy pro vaše zdraví: - bylinné koncentráty - čaje - léčivé koupele - opalovací krémy - produkty na chřipku a nachlazení - potravinové doplňky - vitamíny - zelené potraviny. V našem eshopu s přírodními produkty můžete objednávat bylinné koncetráty, čaje i léčivé koupele nonstop, ale také můžete navštívit naši kamennou prodejnu Zelená lékárna Pampeliška, kterou naleznete v Zábřehu nedaleko města Šumperk.


Bezlepkové a bezlaktózové potraviny základem každé zdravé výživy

Bezlepkové a bezlaktózové potraviny základem každé zdravé výživy

Hledáte produkty prospěšné vašemu zdraví? Firma TOP VITAL ze Žďáru nad Sázavou zajišťuje zdravé stravování formou kamenného i elektronického obchodu nejen pro oblast Vysočina. Zprostředkováváme bezlepkové a bezlaktózové potraviny vysoké bio kvality od prvotřídních výrobců, jež jistě oceníte v rámci vašeho zdravého životní stylu či jako součást udržování stravovacího režimu při léčbě vašich neduhů. Základem zdravé výživy není pouze ovoce a zelenina, jak by se na první pohled mohlo zdát. U nás si můžete vybrat ze širokého sortimentu zdraví prospěšných potravin: - čaj, káva, luštěniny, mražené, chlazené či sterilované produkty, oleje - suché polotovary, zdravé snídaně, müsli, mořské řasy, obiloviny - sušené maso, pečivo, ořechy, semínka, koření, pomazánky, krémy i jiné pochutiny Navštivte nás a nebudete litovat.


Individuální příprava léků, mastí, očních kapek - léky na míru, dle receptu

Individuální příprava léků, mastí, očních kapek - léky na míru, dle receptu

Některé hromadně vyráběné léky nejsou pro všechny pacienty vhodné, pokud patříte ke skupině pacientů, kteří potřebují individuální přípravu léků, nechejte si připravit léky na míru dle receptu ve specializované Lékárně U Kašny Uherský Brod - firmy ATOM UB s.r.o. Staráme se o Vaše zdraví více než 25 let. Klientelu máme především z regionu Uherské Hradiště, Uherskobrodsko. Léky připravujeme pro konkrétního pacienta dle předepsaného složení na míru. Právě individuální příprava léčiv tvoří důležitou část práce našich lékárníků. Nejčastěji se připravují dle receptu různé druhy mastí, kapek, tobolek.