Poptávám léčivou bylinu Vilcacoru

Poptávám léčivou bylinu Vilcacoru

Můžete mi, prosím napsat, zda prodáváte Vilcacoru- bylinku z pralesa a jaká je cena.
Potřebuji ji jako přírodní antihistamikum a pokud máte i jinou bylinu na histamminovou intoleranci, napište.
Poptávka byla vložena dne:
03.02.2014 10:59

Platnost poptávky:
03.03.2014 10:49

Kontaktní osoba:
Růžena Bednářová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Nový Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krabičková dieta a jejich programy na hubnutí. Rozvoz jídla až k Vám.

Krabičková dieta a jejich programy na hubnutí. Rozvoz jídla až k Vám.

Nestíháte si nachystat jídlo a přitom by jste chtěly zhubnout nebo si udržet svoji váhu? Nevíte jak si sestavit jídelníček? Ti co chtějí zhubnout nebo si udržet svoji váhu. Firma Pohodlná dieta připravuje jídelníčky pro své klienty vždy pod vedením zkušeného nutričního poradce. Programy na hubnutí jsou rozděleny pro muže a ženy,podle typu zaměstnání i jaký efekt chcete dosáhnout. Někdo chce redukci váhy, někdo si chce svoji váhu udržet. I pro ty co mají zvýšenou fyzickou aktivitou. Můžete využít programy od 5000 kj/den až 15000 kj/den: -Celodenní menu, kde je snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. -Odpolední menu - oběd, svačina, večeře. -Dopolední menu - snídaně, svačina, večeře. -Zkrácené menu - snídaně, svačina, oběd -Oběd, večeře -Polévka.


Lékárna ve Šluknově, léky, kvalitní zdravotní pomůcky a přírodní kosmetika za výhodné ceny

Lékárna ve Šluknově, léky, kvalitní zdravotní pomůcky a přírodní kosmetika za výhodné ceny

Kvalitní lékárenské produkty pro celou Vaši rodinu naleznete v malé obci Šluknov v sortimentu, jež nabízí Lékárna Na Náměstí Ing. Ladislav Brada. Vybrat si můžete z bohatého sortimentu léků, zdravotnických pomůcek, čajů či kosmetiky mnoha značek. Disponujeme volně prodejnými léky pro nejrůznější zdravotní obtíže, ať už se jedná o obyčejnou chřipku, trávení či problémy se srdcem, u nás se vždy najde produkt šitý přímo pro Vás. Jsme nezávislá lékárna, která si zakládá na kvalitní lékárenské péči a individuálním přístupu k zákazníkům. Nezbytnou součástí našich služeb je odborné poradenství, kdy Vám ochotně pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího preparátu, u kterého garantujeme maximálně příznivou cenu.


Přípravky na opalování s vysokou UV ochranou - opalovací krémy, mléka, spreje pro děti, na citlivou pleť

Přípravky na opalování s vysokou UV ochranou - opalovací krémy, mléka, spreje pro děti, na citlivou pleť

Připravte se na letní dovolenou u vody a přijďte nakoupit přípravky na opalování s UV ochranou do Lékárny U kašny v Uherském Brodě. My jsme na slunečné letní dny připraveni - zakoupíte u nás opalovací krémy, mléka, spreje i oleje. Opalovacích přípravků je na trhu velké množství a každý typ pokožky potřebuje jiný opalovací krém - jiný pro děti, na citlivou pleť či pleť se sklonem ke sluneční alergii. Pomůžeme Vám vybrat vhodný přípravek. Opalovat se tak budete beze strachu ze spálení. Chraňte sebe i své děti - při správné volbě krému je opalování šetrné.


Zdravé čínské houby Cordyceps, Reishi, Shiitake, Enoki, posílení imunity – eshop

Zdravé čínské houby Cordyceps, Reishi, Shiitake, Enoki, posílení imunity – eshop

Jistě už jste slyšeli o pozitivních účincích čínských hub na imunitu člověka, pokud si však nevíte rady s jejich výběrem, pak neváhejte a obraťte se na nás. Na našich internetových i facebookových stránkách naleznete potřebné informace, podle kterých si můžete vybrat přesně tu čínskou houbu, která bude pro vás nejvhodnější. Vybrat si můžete z těchto čínských hub: - Reishi - Lesklokorka Lesklá (pro doplnění energie, krve a působí pozitivně na psychiku), - Cordyceps - Housenice čínská (posiluje celkovou kondici a životní sílu), - Hlíva ústřičná (účinná pomoc při akutním nachlazení, rýmě, kašli i posílení cév), - Šiitake - Houževnatec jedlý (podpora imunity i trávení), - Agaricus - Žampion brazilský (vhodný při problémech s alergiemi a autoimunitním onemocněním), - Maitaké - Trsnatec Lupenitý (protivirové účinky, posiluje kosti), - Chaga - Rezavec šikmý (protizánětlivý prostředek pro problémy v zažívacím traktu), - Hericidum - Korálovec ježatý (pro trávení a nervový systém), - Auricularia - Jidášovo ucho (posiluje krev, plíce a pohyb střev), - Coprinus - Hnojník obecný (výživa pro ledviny, žaludek i plíce), - Polyporus - Choroš oříš (posílení sleziny, ledvin i močového měchýře), - Enoki - Penízovka sametonohá (protialergické a imunostimulační účinky), - Coriolus versicolor - Outkovka pestrá (vhodná po chemoterapii i radioterapii). Vyberte si čínskou houbu, která pro vás bude tou nejideálnější a posílí imunitu přesně dle vašich představ!


Racionální výživa, makrobiotika, dietní výživa, výroba, e-shop

Racionální výživa, makrobiotika, dietní výživa, výroba, e-shop

Máte speciální požadavky na výživu či intoleranci na nějaké druhy potravin? V klasických obchodech mnohdy nenajdete potraviny pro Vás určené. Tak neváhejte a nakupujte zboží od společnosti Natural Jihlava JK s.r.o., která sídlí v Jihlavě na ulici Humpolecká. Zde provozujeme také obchod a můžete si zakoupit výrobky pro makrobiotiku jako miso, ume, kuzu a mořské řasy, dále pak mouky, klíčky, luštěniny, rýže, oleje, ovocné a zeleninové šťávy, trvanlivé pečivo, sladkosti, produkty pro dietní výživu a bezlepkovou stravu. Výrobou a prodejem racionálními produkty se zabýváme již od roku 1991. Veškeré zboží si můžete nakoupit i na našem e-shopu.


Soukromá lékárna v Chotěboři, bezplatný rozvoz inkontinenčních pomůcek domů, zdravá výživa

Soukromá lékárna v Chotěboři, bezplatný rozvoz inkontinenčních pomůcek domů, zdravá výživa

Hledáte lékárnu, která si zakládá na osobním přístupu k zákazníkům? Zdravá lékárna Chotěboř JaBo s.r.o. je kamenná soukromá lékárna, jejíž hlavním cílem jsou přání a potřeby zákazníků, pro které pravidelně přizpůsobuje svůj široký zdravotnický sortiment. V naší lékárně jsou vždy k dispozici nejen volně prodejné léky a léky na předpis, ale poskytujeme také individuální poradenství a možnost rezervace různých zdravotnických prostředků. Důležitou součástí našeho sortimentu je prodej zdravé výživy včetně kvalitních bezlepkových potravin. Současně můžete využít dovoz inkontinenčních pomůcek až k Vám domů, a to zdarma po celé Chotěboři.