Poptávám servis a revizi automobilového heveru

Poptávám servis a revizi automobilového heveru

Hledám firmu, provádějící servis a revize automobilových servisních zvedáků (heverů) ve Zlínském kraji, popř. přímo ve Zlíně.
Poptávka byla vložena dne:
03.02.2014 10:55

Platnost poptávky:
03.03.2014 10:48

Kontaktní osoba:
Radek Vojáček

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jak vybrat vysokozdvižný vozík, na co se zaměřit při koupi VZV - kompletní servis

Jak vybrat vysokozdvižný vozík, na co se zaměřit při koupi VZV - kompletní servis

Vysokozdvižné vozíky jsou určeny ke stohování palet, vykládkám nebo zakládání do regálů. S výběrem i servisem vozíku vám pomůže firma AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o. se sídlem v Grešlovém Mýtě v okrese Znojmo. Chystáte si pořídit vysokozdvižný vozík? Nevíte jak vybrat vysokozdvižný vozík, na co se zaměřit, jak se rozhodnout při koupi nového nebo bazarového VZV? Při výběru vysokozdvižného vozíku je důležité se řídit určitými kritérii. Různé vysokozdvižné vozíky plní různé potřeby. Pokud potřebujete pomoc s výběrem, rádi vám pomůžeme. Zajišťujeme kompletní servis. Poskytujeme nejen prodej VZV, ale také kompletní služby pro majitele vysokozdvižných vozíků, jako je servis, pronájem manipulační techniky i technické kontroly. Jsme připraveni pomoci svými radami a zkušenostmi.


Kompletní výroba a dodávka výtahu Pardubice - výtah i do nízkopodlažních domů

Kompletní výroba a dodávka výtahu Pardubice - výtah i do nízkopodlažních domů

Výtahy Pardubice a. s. dodavatel nových i rekonstruovaných výtahů. Potřebujete nový výtah? Jsme tu pro vás. Naše firma je schopna kompletní výroby výtahů a to i do nízkopodlažních domů. Při výrobě výtahů využíváme nejmodernější strojní technologie včetně povrchových úprav. Sami si můžete zvolit, jak bude váš výtah vypadat a jak bude vybaven. Lze volit od použití dekorovaných nerezů, skla i přes úpravu nástřikem tzv. komaxitem kde je možnost volby barevného provedení nebo může být potištěn. Interiér je standardně vybaven zrcadlem a madlem. Na podlahu kabiny je použita protiskluzová krytina altro v různých odstínech. Nabízíme i variabilní osvětlení kabiny dle našeho vzorníku.


Průmyslové dopravní a zvedací zařízení-dopravní technika na klíč

Průmyslové dopravní a zvedací zařízení-dopravní technika na klíč

Chropyňská strojírna, a.s. je jedním s největších dodavatelů montážní a dopravní techniky pro automobilový průmysl. Vyrábí a instaluje průmyslové dopravní, zvedací zařízení na klíč. Výroba a instalace dopravních systémů: -dopravní produkty a systémy pro přepravu velkých celků např. karoserie, bočnice a dveře vozu -závěsné dopravní systémy -skladová dopravní technika -pozemní dopravníky -zvedací zařízení - jeřáby, výtahy, kladkostroje. Dodáváme tyto dopravníky předevší do zmámých světových automobilek jako je Škoda Mladá Boleslav, Audi Ingostadt, VW Bratislava, Opel Bachum, Renault Maubeuge....aj.


Stavební výtahy GEDA  - prodej, pronájem, dodávka a montáž, Praha

Stavební výtahy GEDA - prodej, pronájem, dodávka a montáž, Praha

Při stavbě či rekonstrukci vícepatrových domů, kancelářských objektů či jiných budov zajisté budete potřebovat stavební výtahy. Ty Vám dodá naše společnost Stavební výtahy.cz s.r.o., která se nachází v Praze. Stavebním firmám, živnostníkům i soukromým osobám pronajímáme stavební výtahy značky GEDA. Současně se zapůjčením provádíme také komplexní montážní služby s instalací na zeď či na lešení. Výtahy Geda lze použít v exteriéru i interiéru budovy. Nabízíme výtahy svislé, šikmé s montáží na střechy, pro přepravu sypkého materiálu, osob či nákladu. Tyto kvalitní a prověřené výtahy si u nás můžete také zakoupit.


Rekonstrukce, modernizace a revize výtahů na klíč

Rekonstrukce, modernizace a revize výtahů na klíč

Myslete na bezpečnost a nechte zrekonstruovat a zmodernizovat výtah ve Vašem domě! Rekonstrukci výtahů kompletně "na klíč", včetně stavební prací, likvidací odpadu a demontování částí starého výtahu provádí firma TREBILIFT, s.r.o. v Třebíči. Modernizací výtahu zvýšíme nosnost i prostor výtahu a plynulost rozjíždění i jeho zastavování. Nabízíme možnost výběru vzoru stěn a protiskluzové podlahy klece i hlasové oznámení stanice. Součástí rekonstrukce a modernizace je projektová dokumentace k ohlášení stavby a stavebnímu řízení, kterou dodáváme před vlastní realizací. Součástí našich služeb jsou i revize a servis výtahů a dalších zdvihacích zařízení. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte provozovnu naší společnosti TREBILIFT, s.r.o. v Třebíči na ulici Novodvorská.


Kolejnice jeřábové, železniční, tramvajové, důlní - dodávky, montáže, instalace

Kolejnice jeřábové, železniční, tramvajové, důlní - dodávky, montáže, instalace

Kolejnice: - jeřábové kolejnice - železniční kolejnice - tramvajové kolejnice. Jsou dodávány v délkách dle požadavku partnerů, řešení je vždy individální. Montáž, rekonstrukce, servis kolejnic. Instalaci, montáž, rekonstrukci a servis provádí vysoce kvalifikovaní pracovníci. Instalace: - diskontinuální způsob - kontinuální způsob. Využít je možné také svařování kolejnic. Více info naleznete viz odkaz níže. Svou činností se orientuje na veškeré oblasti průmyslu, zejména: - automobilový průmysl, těžký průmysl, přístavy, výrobní podniky, ocelárny, elektrárny, stavebnictví, sklady, kontejnerové terminály, papírny a čističky odpadních vod. Kromě kolejnic naleznete v nabídce: - upevňovací systémy a svěrky - jeřáby a komponenty k jeřábům, nárazníky - zálivkové hmoty - břemenové elektromagnety - rádiové dálkové ovládání - ocelové konstrukce - kompletní servis zdvihacích zařízení.