Recept na úspěch

Recept na úspěch

Vybraný dodavatel zajistí vzdělávací, poradenské, rekvalifikační a související podpůrné aktivity formou akreditovaných kurzů pro celé území Jihomoravského kraje. Dodavatel též zajistí volná pracovní místa a bude se podílet na publicitě projektu. Jedná se o uplatnění uchazečů o zaměstnání na trhu práce, kteří mají minimálně střední odborné vzdělání (minimálně jsou vyučeni), případně mají středoškolské vzdělání a vyšší. Dále jsou evidováni na některém kontaktním pracovišti ÚP, Krajské pobočky v Brně. Uchazeči o zaměstnání musí být evidováni déle než 5 měsíců, případně nemají nárok na podporu v nezaměstnanosti bez ohledu na délku evidence.
Veřejná zakázka vložena:
03.02.2014 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika - Úřad práce České republiky

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
25.03.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Úřad práce České republiky

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Karlovo náměstí 1359/1

Zadavatel PSČ:
128 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdělávání a školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kurz speciálních efektů v divadelním a filmovém líčení – základy a tvorba

Kurz speciálních efektů v divadelním a filmovém líčení – základy a tvorba

Toužíte proniknout do tajů filmového a divadelního líčení? Chcete se naučit základy tvorby speciálních efektů? Navštivte Maskérskou školu v Praze, kde se pod vedením pana Petra Fadrhonse absolvujete kurz, kde se naučíte veškerým trikům, jak nalíčit různá zranění nebo jak zcela změnit figuranta do pohádkové bytosti. Kurz speciálních efektů v divadelním a filmovém líčení pod vedením mistra v oboru, pana Petra Fadrhonse, má teoretickou a praktickou část a je určen jak začínajícím, tak pokročilým maskérům. Prohlédněte si fotogalerii speciálních efektů líčení z kurzu speciálních efektů na vlastní oči a neuvěříte, co je skutečnost a co maska.


Nabídka rekvalifikačních kurzů – jeřábník, lešenář, práce ve výšce

Nabídka rekvalifikačních kurzů – jeřábník, lešenář, práce ve výšce

Hledáte práce a ve Vašem oboru nejsou volná pracovní místa? Podívejte se na nabídku rekvalifikačních kurz, které pořádá Vzdělávací středisko pro dospělé Jan Šlegr – HORIZONT v Rakovníku. V nabídce máme rekvalifikační kurzy na pracovní pozice, o které je na trhu práce neustále zájem a nemusíte se tak bát, že neseženete práci. V současné době je zájem stavebních firem o lešenáře, jeřábníky – vazače, obsluhu zemních strojů, pracovní plošiny nebo hydraulické ruky, motorové pily, křovinořezu nebo sklízecí mlátičky. Nastartujte svou kariéru nebo zvyšte svou kvalifikaci pomocí rekvalifikačních kurzů u Vzdělávacího střediska pro dospělé Jan Šlegr – HORIZONT.


Rekvalifikační kurzy - jeřábník, vazač břemen, obsluha VZV, manipulačních vozíků

Rekvalifikační kurzy - jeřábník, vazač břemen, obsluha VZV, manipulačních vozíků

Uvažujete o rekvalifikačním kurzu nebo jiné vzdělávací činnosti? Obraťte se na naši vzdělávací a poradenskou agenturu RIVS, s.r.o., která se specializuje na pořádání odborných kurzů. Ve své nabídce má široku škálu vzdělávacích aktivit pro vybrané dělnické profese. Naše rekvalifikační a jiné vzdělávací aktivity: - kurzy na jeřábníka, vazače břemen, práce ve výškách, obsluhu VZV, manipulačních vozíků, pracovních plošin, provozního technika zdvihacích zařízení, obsluhu jednomužných motorových řetězových pil a křovinořezu - opakované školení k prodloužení platnosti oprávnění pro obsluhy manipulačních vozíků - opakované školení pro školitele obsluh regálových zakladačů a pracovních plošin - školení řidičů, dozorců, řidičů výtahu - školení a opakované přezkoušení dle vyhlášky č. 50/1978Sb. O odborné způsobilosti v elektrotechnice - kurz a zkouška pro užívání expanzních přístrojů pro vstřelování - periodické doškolování a přezkoušení obsluh těžkých stavebních strojů. Většina kurzů bývá realizována v prostorách naší agentury. Máme od MŠMT udělenou akreditaci pro realizaci rekvalifikačních kurzů. Náš lektorský tým pracuje v oboru od roku 1990, proto máme bohaté praktické i teoretické zkušenosti, které Vám rádi předáme.


Aktivní vzdělávání pro firmy i pro širokou veřejnost

Aktivní vzdělávání pro firmy i pro širokou veřejnost

Vzdělávací společnost Stelma spol. s r.o. Pardubice realizuje akreditované vzdělávací programy pro pedagogické pracovníky a také realizujeme vzdělávací programy pro veřejnost. Stelma spol. s r.o. Pardubice - Jsme společnost se šestnáctiletou tradicí. Jsme držiteli autorizací v oblasti cestovního ruchu a personalistiky. Držíme akreditaci vzdělávací instituce MŠMT. Realizujeme akreditované vzdělávací programy pro pedagogické pracovníky. Realizujeme vzdělávací programy pro veřejnost. Jsme autorizovanou osobou s oprávněním vydávat osvědčení o profesní kvalifikaci Poskytujeme kurzy všeobecné a odborné angličtiny Poskytujeme kurzy češtiny pro cizince Poskytujeme kurzy pro širokou veřejnost


Školení a rekvalifikační kurzy Rakovník – aktuální nabídka

Školení a rekvalifikační kurzy Rakovník – aktuální nabídka

Nemůžete sehnat práci? Využijte možnosti rekvalifikace v oborech, o které je současně veliký zájem a získejte dobře placenou práci. Vzdělávací středisko pro dospělé Jan Šlegr – HORIZONT v Rakovníku přizpůsobuje svou aktuální nabídku základních a opakovaných školení i rekvalifikačních kurzů poptávce na trhu práce. Díky školení a rekvalifikaci Vzdělávacího střediska pro dospělé Jan Šlegr – HORIZONT našlo zaměstnání již mnoho spokojených absolventů.


Rekvalifikační kurzy Opava pro pracovníky v sociálních službách

Rekvalifikační kurzy Opava pro pracovníky v sociálních službách

Kurzy vedou kvalifikovaní vyučující, výuka probíhá přímo v prostorách Slezské univerzity. Další vzdělávání je vhodné pro osoby evidované na úřadu práce, pro zvýšení dosavadní kvalifikace i pro zaměstnance pro rozšíření jejich kvalifikace. V rámci rekvalifikačních kurzů můžete zvolit kvalifikační kurz: -pro pracovníky v sociálních službách. Absolventi budou prakticky i teoreticky připraveni pečovat o osoby chronicky nemocné nebo zdravotně postižené se sníženou soběstačností -ošetřovatel - datum konání prozatím neupřesněno, délka 6měsíců celodenně. Absolventi získají teoretické i praktické znalosti, aby zvládli asistenci při určených ošetřovatelských, diagnostických nebo léčebných výkonech pod přímým vedením. Pro firmy jsme schopni zrealizovat kurzy na zakázku – sestavené na míru jejich zaměstnancům. Pro bližší informace volejte tel.: 553684828.