Flexotiskový technologický komplex pro Vývojové centrum II.

Flexotiskový technologický komplex pro Vývojové centrum II.

.1 ks zařízení včetně příslušenství
Veřejná zakázka vložena:
04.02.2014 07:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Klastr výrobců obalů, družstvo

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Náchod

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
24.03.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Klastr výrobců obalů, družstvo

Zadavatel IČ:
27483274

Zadavatel ulice:
Husova 114

Zadavatel PSČ:
551 01

Zadavatel obec:
Jaroměř

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42991200-1
Tiskařské stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fotopolymerní štočky - výroba FTL štočků pro flexotisk technologií Full HD flexo

Fotopolymerní štočky - výroba FTL štočků pro flexotisk technologií Full HD flexo

Výroba FTL štočků pro flexotisk, nebo-li tiskových matric je největším know-how společnosti DAVEX - CZ Zlín. Firma vyrábí fotopolymerní štočky moderní technologií Full HD flexo, díky tomu je zaručena vysoká kvalita a dlouhá životnost FTL štočků. Fotopolymerní štočky se vyrábí v různých tloušťkách i různé tvrdosti, jsou vhodné pro potisk všech běžných materiálů - papír, kartony, fólie HPPE, LDPE. Vzhledem k tomu, že kvalita obalových materiálů má podstatný vliv na výsledný prodej celého výrobku, je nutné i tisk obalů zajistit v nejvyšší kvalitě. Obraťte se proto na firmu DAVEX - CZ z regionu Zlínský kraj, která Vám poskytne odborné poradenství v oblasti potisku obalů a je schopna zajistit kompletní servis od grafického designu až po výrobu finálních obalů.


Výroba klišé - tiskové formy pro tampónový tisk

Výroba klišé - tiskové formy pro tampónový tisk

Pro kvalitní tampónový tisk je třeba mít nejen kvalitní tiskový stroj a barvu, ale hlavně klišé - tiskovou formu a tampón pro přenos tištěného motivu. Firma DAVEX - CZ připraví klišé - tiskové formy pro tampónový tisk nyloprint od firmy Flint, které je možné vymývat lihem nebo vodou. Tampónový tisk umožňuje potiskovat velké množství předmětů různého tvaru. Jako u ofsetu dochází k nepřímému potisku - tisková forma nepřijde do kontaktu s potiskovaným materiálem. Barva je z tiskové formy nejprve nanesena na tampón ze silikonové pryže a z něho teprve na potiskovaný předmět. Tiskovou formu - klišé tvoří tiskové prvky, prohlubně odpovídající tiskovému motivu. Kvalitní klišé je základní předpoklad kvalitního tisku, proto jsou na výrobu klišé kladeny vysoké požadavky na přesnost, životnost, možnost výměny i cenu. Naše firma působí v oboru více než 20 let, proto se na nás obraťte s důvěrou. Působíme po celé ČR, nejen v lokalitě Zlínský kraj.


Tiskárna etiket VP750 - vylepšená odolnost proti vodě

Tiskárna etiket VP750 - vylepšená odolnost proti vodě

Tiskárna etiket VP750 používá technologii Memjet, kterou můžete využít ať už potřebujete natisknout jen jednu nebo hned několik tisíc etiket. Výhodou této tiskárny je rychlost a kvalita tisku i nízká cena. Vlastnosti tiskárny VP750 Tiskárna VP750 dokáže tisknout barevné štítky rychlostí až 305mm/s (12ips) při nejvyšším rozlišení, jaké trh aktuálně nabízí a to až 1 600 dpi. VP750 kombinuje výkon a spolehlivost nejprodávanějšího modelu VP700 s novou vylepšenou technologií odolnosti proti vodě (Enhanced Water Resistance Printing) a dokáže vytisknout štítky s velmi živými barvami a ostrým textem nebo čárovými kódy, které jsou vhodné pro chlazené potraviny a nápoje, pro vinice, v oblasti péče o zvířata, do chemického průmyslu a pro produkty a výrobky, které jsou vystaveny působení vlhkosti. Kromě výše zmíněných výhod vám při pořízení tiskárny VP750 odpadá nutnost skladovat velké množství předtištěných plnobarevných etiket. Stačí mít předpřipravené čisté bílé etikety a podle aktuální potřeby si dotisknout požadovaný počet. Například při změně popisu či legislativy byste předem předtištěné etikety museli zahodit, zatímco takto si tisknete jen takové množství, které skutečně potřebujete. V případě tisku malých sérií oceníte nízké náklady na tisk, neboť cena tisku 1 etikety je konstantní. Náklady ušetříte i díky výše zmíněnému faktu, že vám odpadne skladování předtištěných etiket. Zkrátka návratnost investice je oproti konkurenčním produktům velmi vysoká. Také ovládání je velmi jednoduché a univerzální, tisknout můžete z jakéhokoliv programu. Tiskárnu můžete navíc rozšířit o externí navíječe či odvíječe a další přídavná zařízení. Proč si za dodavatele tiskárny etiket vybrat společnost TFP universal a.s.? Jedná se autorizovaného distributora těchto tiskáren pro ČR. Kromě samotné tiskárny zde získáte také kompletní poradenství v oblasti malonákladového tisku. Komplexní služba, kterou TFP universal a.s. poskytuje, začíná u aplikace pro tisk etiket, díky níž získáte návrh nejschůdnějšího a nejekonomičtějšího řešení pro Vaše konkrétní požadavky. Následně Vám tato firma zajistí komplexní dodávky technologie a spotřebního materiálu. V případě potřeby budete moci využít také autorizovaného záručního i pozáručního servisu. Chcete-li kvalitního dodavatele tiskáren etiket s dlouholetou praxí, obraťte se na firmu TFP universal a.s.


Průmyslové a přenosné tiskárny Praha pro tisk lístků a etiket

Průmyslové a přenosné tiskárny Praha pro tisk lístků a etiket

Spolehlivá dodavatelská forma Megartron s.r.o. z Prahy nabízí zákazníkům širokou nabídku průmyslových a přenosných tiskáren včetně možností dodávání spotřebního materiálu, termopapíru, etiket nebo barvicích pásek. Naše nabídka zahrnuje tiskárny jak jehličkové, tak s termotiskem, podle konstrukce panelové (montáž je řešena zepředu do panelu), kioskové (s řešením montáže zezadu do panelu) nebo přenosné s vestavěným akumulátorem či tiskárny stolní. Možné šířky papíru jsou 58, 80 a 114 mm. Pokud máte k našim produktům dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Velkoplošná latexová tiskárna Mimaki JV400 LX s bílým inkoustem - prodej, dodávka

Velkoplošná latexová tiskárna Mimaki JV400 LX s bílým inkoustem - prodej, dodávka

Uvažujete-li o koupi velkoplošné tiskárny, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost ELECTRON, spol. s r.o., sídlí v Brně a je specialistou na dodávku a prodej velkoplošných latexových tiskáren. Rádi bychom Vám doporučili chladnější a také ekologičtější tiskárnu Mimaki JV400 LX s bílým latexovým inkoustem. Jedná se o nový druh velmi kvalitních a oblíbených tiskáren Mimaki. Tato tiskárna je jako první na světě, která má bílý latexový inkoust. Rychlost tisku činí 18,1 m2/hod. Má trojité systém vyhřívání a dodáváme s RIP RasterLinkem Pro 6. Rozlišení tisku je až 1.200 dpi, má nově vyvinuté vysokorychlostní hlavy, tisk i média jsou citlivá na teplo – fixace max. 60°C, dva modely jsou dodávány v šířkách 130 cm a 160cm. Neváhejte a kontaktujte nás. Další přednosti této velkoplošné latexové tiskárny Mimaki JV400 LX, najdete na našich webových stránkách.


Počítačky a manipulátory archů nejen pro tiskárny a výrobny cenin

Počítačky a manipulátory archů nejen pro tiskárny a výrobny cenin

Počítačky archů od společnosti VYDOS BOHEMIA, s.r.o. se sídlem v Praze ocení nejen tiskárny, výrobny cenin a knihtiskaři, ale také balírny archů. Jednotlivé řady počítaček archů jsou uzpůsobeny přesně danému provozu, máme k dispozici počítačky archů pro formáty Ač a A5, počítačky pro počítání standardních i těžko počitatelných materiálů, pro počítání archů přímo z palety, pro zařazení počítaček přímo do výrobní linky i stroje pro počítání a stohování papíru a skenování čárového kódu. Požádejte v případě Vašeho zájmu společnost VYDOS BOHEMIA, s.r.o. o více informací jednotlivých typech počítaček a manipulátorů archů.