Rodinný park Robinson

Rodinný park Robinson

Předmětem stavby je výstavba rodinného parku - atraktivního sportovně zábavního volnočasového zařízení. Objekt je navržen jako dvoulodní hala s prístupovou komunikací a parkovištěm.Nejdůležitější částí projektu je specifické certifikované herní vybavení, kterému je přizpůsobené stavební a interiérové řešení s vysokým důrazem na bezpečnost provozu. Herní prostory jsou doplněné nezbytným sociálním zařízením a restaurací.
Veřejná zakázka vložena:
03.02.2014 08:12

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
DELON mode s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
27.02.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DELON mode s.r.o.

Zadavatel IČ:
64511049

Zadavatel ulice:
Mlýnská 4916/72a

Zadavatel PSČ:
586 01

Zadavatel obec:
Jihlava

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Opravný formulář č.5

Opravný formulář č.6

Opravný formulář č.7

Opravný formulář č.8

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212110-0
Výstavba středisek pro volný čas

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skladové plošiny a montované ocelové konstrukce dodává Altic Point, Praha

Skladové plošiny a montované ocelové konstrukce dodává Altic Point, Praha

Hledáte řešení pro skladování na míru Vašim potřebám? Pak si nechte vyrobit skladovou plošinu na míru Vašemu konkrétního prostoru a zatížení. Systém od firmy Altic Point se dokáže rozměrově přizpůsobit prakticky jakémukoliv provozu a navíc je plně přestavitelný. Přístup na skladové plošiny je bezpečně zajištěn schodištěm se zábradlím. Materiál je možné dopravovat vysokozdvižnými vozíky nebo prostřednictvím vertikálních dopravníků či výtahů na předávací místa s paletovými branami. Pod montovanou ocelovou konstrukci se většinou instaluje osvětlení, a proto je i tento prostor možné plně využívat. Pokud tedy potřebujete variabilní řešení pro skladování, obraťte se na společnost Altic Point z Prahy a nechte si instalovat skladovou plošinu!


Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Pokud sháníte firmu, provádějící montáže ocelových konstrukcí, hal nebo opláštění budov, pak neváhejte a vyzkoušejte naši firmu St mont z Dačic. Naší specializací je montáž a dodávka ocelových konstrukcí, provádíme opláštění sendvičovými panely nebo trapézovými plechy. Dodáme skládané střešní pláště. Opláštění sendvičovými panely je velice výhodné pro rychlou montáž a nízké požadavky na údržbu. Zajišťujeme dodávku kvalitních materiálů od známých dodavatelů. Pro zákazníky provádíme zpracování nabídky zdarma. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.


Strojní zámečnické práce, montáž ocelových dílů i konstrukcí, zábradlí, Bruntálsko

Strojní zámečnické práce, montáž ocelových dílů i konstrukcí, zábradlí, Bruntálsko

Komplexní služby v oblasti zámečnictví Vám poskytne energická firma s bohatými zkušenostmi Jiří Paštěka – zámečník sídlící v Břidličné v Moravskoslezském kraji. Zajistíme Vám kvalitní strojní zámečnické práce od výroby zábradlí až po osazení mříží i schodišť. Zaměřujeme se na zámečnickou výrobu ocelových konstrukcí i dílů, které zhotovujeme přímo na míru Vašim potřebám. V oblasti zámečnictví a kovovýroby se pohybujeme již řadu let, proto Vám můžeme zaručit dobře odvedenou práci a profesionální přístup z rukou zkušeného zámečníka. Zakázkovou zámečnickou výrobu provádíme na Bruntálsku a v širokém okolí.


Výroba a montáž brány, plotu, markýzy, pergoly i městský mobiliář

Výroba a montáž brány, plotu, markýzy, pergoly i městský mobiliář

Hledáte firmu co se vyrobí bránu, ploty, markýzu, pergolu či městský mobiliář? Pak jste našli tu správnou firmu - RS evostyl s.r.o.. Ta Vám to nejen vyrobí a namontuje v rámci celé ČR, ona Vám provede i samotný návrh projektu podle Vašich představ. Materiály, které používá jsou nerezová ocel, ocel, hliník, litina a mosaz, ale sklo i dřevo. Kovovýroba: -brány, ploty, markýzy, pergoly, městský mobiliář -schodiště točité - kovové, ocelové, nerezové, skleněné, točité, spirálové, přímé, lomené, vřetenové, venkovní, exteriérové, vnitřní, interiérové -zábradlí -bytové doplňky -výplně otvorů - všechny typy z oceli a systémových profilů -vstupní portály, výlohy, výkladce z oceli, skla, nerezové oceli -interiéry kovové v kombinaci ocel, sklo, dřevo, nerezová ocel, železo, litina, mosaz -atypická zakázková výroba -schody - kovové, ocelové, nerezové, skleněné, točité, spirálové, přímé, lomené, vřetenové -mříže -schody požární -prosklené stěny -kovový nábytek a mnoho dalšího. Stojíme si za svými přednostmi: Dbáme na kvalitu a jakost. Plníme dohodnuté termíny. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Každému zákazníkovi se věnujeme s maximálním nasazením a osobním přístupem. Poskytujeme nezávazné technické konzultace přímo na místě a díky tomu garantujeme vždy pevné ceny bez dalšího navýšení. Materiál a komponenty pro výrobu odebíráme pouze od renomovaných dodavatelů, s garancí kvality a bezproblémového používání. Naše výrobky dodáváme a montujeme po celé ČR. Těšíme na spolupráci s Vámi.


Volejbalové míče eshop -  Gala, Molten, za výhodné ceny

Volejbalové míče eshop - Gala, Molten, za výhodné ceny

V našem eshopu https://www.sportovni-pomucky.cz, nejdete ucelený sortiment volejbalových míčů GALA a MOLTEN. Na výběr jsou míče pro profesionální hru, které splňují všechny požadavky pro soutěže řízené svazem. Dále míče pro běžný trénink a školy, které jsou většinou rozlišeny váhově a věkovou kategorií. Dle potřeby můžete vybírat i další vybavení pro volejbal, jako je oblečení a jiné doplňky. Pokud si nevíte rady se správným výběrem, rádi pomůžeme na našem on-line chatu, který je součástí eshopu. Těšíme se na váš nákup!


Výroba, montáž ocelových konstrukcí pro zemědělství i strojírenský průmysl ve vysoké kvalitě

Výroba, montáž ocelových konstrukcí pro zemědělství i strojírenský průmysl ve vysoké kvalitě

Hledáte specialistu na výrobu ocelových konstrukcí ve vysoké kvalitě? Společnost Opravny Telč, a.s. zajistí výrobu, dodávku a montáž ocelových konstrukcí pro skladování a zpracováním surovin, ale také pro strojírenský, hutní a chemický průmysl. Zaměřujeme se na výrobu náročnějších ocelových konstrukcí. Vyrábíme a prodáváme ocelové konstrukce včetně kompletního návrhu a dodávky ocelové konstrukce, klempířských prvků, střešního a stěnového opláštění. V naší firmě neustále sledujeme nejnovější technologické postupy, inovujeme a vylepšujeme výrobní procesy. Veškeré námi vyráběné konstrukce jsme schopni dodat a realizovat v rámci celé České republiky. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a nabízíme mu odborné řešení. Na nás se můžete spolehnout.