Výroba konfekce, Německo

Výroba konfekce, Německo

Dobrý den! Poptávám spolehlivou firmu / módní atelier, závod nebo malý podnik na spolupráci s Berlínem v oboru výroba konfekce na míru. Vyráběny budou šaty a malé kabátky.
Onlineshop: www.charlott-atelier.de. Tel. Mobil: +49177 22 44 508, Festnetz: 0049 30 32 10 34 62 oder 0049 3322 21 30 21. Mail: tatjana.masuhr@hotmail.de
Kontaktní osoba: Tatjana Masuhr

Bylo by hezké, kdybyste mi mohli pomoci.

Původní znění:
Anknüpfung der Handelszusammenarbeit
Guten Tag! Ich suche eine zuverlässige Firma / Modeatelier, Fabrik oder Kleinunternehmer/ für eine Zusammenarbeit mit Berlin im Bereich Konfektionsherstellung nach Maß. Hergestellt werden Kleider und Petticoat's.
Onlineshop: www.charlott-atelier.de. Tel. Mobil: +49177 22 44 508, Festnetz: 0049 30 32 10 34 62 oder 0049 3322 21 30 21. Mail: tatjana.masuhr@hotmail.de. Ansprechpartner: Tatjana Masuhr

Es wäre schön, wenn Sie mir bei der Suche helfen könnten.
Mit freundlichen Grüßen,
Tatjana Masuhr
Poptávka byla vložena dne:
04.02.2014 08:41

Platnost poptávky:
04.05.2014 08:28

Kontaktní osoba:
Tatjana Masuhr

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Berlin, Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dámské taneční oblečení Praha, na zakázku – jedinečné a pohodlné

Dámské taneční oblečení Praha, na zakázku – jedinečné a pohodlné

Profesionálové ve svém oboru s více jak dvacetiletou zkušeností fungování salonu Heller s.r.o. v Praze Vám navrhnou a vytvoří naprosto originální dámské a pánské plesové a taneční šaty pro standardní a latinskoamerické tance, stejně jako pro krasobruslaře, dresy na fitness a ostatní sporty. Naše taneční oblečení vytvořené na zakázku bude navrženo jen a jen pro Vás, bude přesně odpovídat Vašim požadavkům na design i funkčnost, bude pohodlné, ušité z kvalitních a pro daný účel funkčních materiálů, bude mít dlouhou životnost a bude naprosto originální a pohodlné. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Elegantní pánská, dámská pyžama, noční košile - výroba, eshop

Elegantní pánská, dámská pyžama, noční košile - výroba, eshop

I noční prádlo může být z kvalitních materiálů a mít moderní střih. Pokud si vyberete elegantní pánská či dámská pyžama a noční košile od výrobce - oděvní firmy LUIZ Uherský Brod, přesvědčíte se o kvalitě sami. Společnost LUIZ působí na trhu více než 20 let. Provozuje eshop horky-kosile.cz a luiz.cz. Pyžama jsou důležitou součástí našeho šatníku, námi vyráběné noční prádlo má dlouhou životnost a snadno se udržuje. Pokud si zvolíte zn. LUIZ, volíte českou kvalitu a eleganci. Pyžama: - pánské pyžamo - dámské pyžamo - pánské, dámské noční košile. Použité materiály - popelín, flanel, lyocell, krep, bavlna, úplet.


Obleky na míru, šití pánské konfekce dle Vaších potřeb

Obleky na míru, šití pánské konfekce dle Vaších potřeb

Obleky na míru šije společnost LIPTEX TRADING s.r.o. Pro muže vybrat kvalitní a dobře padnoucí oblek je hodně důležité. Obleky šité na míru dokonale sedí na každém moderním muži a podtrhne jeho osobnost. Šijeme pánské obleky na míru. Ušijeme oblek na zakázku za 3-4 týdny někdy i bez nutnosti vyzkoušení obleku. Obleky šijeme na míru dle nejnovějších moderních trendů a kvalitních materiálů pro volný čas, formální nošení, manažerské pozice i pro společenské události. Obleky dodáváme po celé České republice, vybrat si můžete i v našich smluvních salónech v Ostravě.


Strojové vyšívání pracovního oblečení, vyšívání na všechny textilní materiály

Strojové vyšívání pracovního oblečení, vyšívání na všechny textilní materiály

Chcete vyzdobit vaše uniformy či pracovní oděvy logem vaší firmy? Pak se neváhejte obrátit na naši firmu Strojové vyšívání Alena Filipská, která působí v okresech Znojmo a Třebíč. Vyrobíme pro vás prvotřídní výšivky a nášivky na míru. Tyto výšivky jsou velmi odolné a vynikají dokonalým vzhledem i barevností po dlouhá léta. Vyšíváme na trika, mikiny, košile, čepice, vesty, ručníky, ubrusy, uniformy, rozešité díly, atd. Nášivky si můžete vybrat v mnoha barevných provedeních. Na základě vašeho podkladu vám vypracujeme grafický návrh výšivky. Následně vám vypracujeme vzorek a zašleme přesnou kalkulaci ceny. Přijímáme jak malé, tak i velké zakázky, vyhotovujeme i objednávky na expresní strojní vyšívání s 30% příplatkem.


Zakázkové strojové vyšívání na trička a mikiny

Zakázkové strojové vyšívání na trička a mikiny

Zakázkové vyšívání různých velikostí a barev na trička a mikiny, provádí v okolí Vysočiny firma Aleš Chalupa z Třebíče. Pokud chcete vyšít logo nebo znak firmy či zájmového a sportovního klubu na mikinu či tričko, obraťte se právě na nás. Zde je několik málo důvodů, proč máte svěřit vyšití loga či obrázku na trička a mikiny do rukou firmy Aleš Chalupa: - vytváříme výšivky různých barev a velikostí - výšivku vytvoříme podle vaší předlohy či představ a přání - výšivky aplikujeme na textil vysoké kvality (Adler a Xfer), ovšem vyšijeme i Vámi dodaný textil - strojové výšivky mají dlouhou životnost a stálobarevnost - všechny výšivky připravujeme za pomoci profesionálního software


Společenské a tréninkové oblečení HELLER DANCE  nejen pro milovníky tance

Společenské a tréninkové oblečení HELLER DANCE nejen pro milovníky tance

Rozmanitá kolekce elegantního společenského a tréninkového oblečení HELLER DANCE nabízená salonem HELLER s.r.o. z Prahy jistě upoutá nejen milovníky tance. V nabídce naleznete pohodlná a elegantní body, bolerka, krásné latinské dílové sukně v kratší verzi i délce lehce pod kolena, latinské šaty s volány, společenské šaty, které užijete na plesy, standardní dlouhé sukně a standardní šaty, latinské šaty s cípy, trička a mnoho dalšího. Důraz je kladen převážně na pohodlnost střihů a kvalitu materiálů, nikde nic nesmí škrtit, táhnout nebo naopak odstávat. Ve společenském a tréninkovém oblečení HELLER DANCE se budete cítit volně a svobodně.