Výroba konfekce, Německo

Výroba konfekce, Německo

Dobrý den! Poptávám spolehlivou firmu / módní atelier, závod nebo malý podnik na spolupráci s Berlínem v oboru výroba konfekce na míru. Vyráběny budou šaty a malé kabátky.
Onlineshop: www.charlott-atelier.de. Tel. Mobil: +49177 22 44 508, Festnetz: 0049 30 32 10 34 62 oder 0049 3322 21 30 21. Mail: tatjana.masuhr@hotmail.de
Kontaktní osoba: Tatjana Masuhr

Bylo by hezké, kdybyste mi mohli pomoci.

Původní znění:
Anknüpfung der Handelszusammenarbeit
Guten Tag! Ich suche eine zuverlässige Firma / Modeatelier, Fabrik oder Kleinunternehmer/ für eine Zusammenarbeit mit Berlin im Bereich Konfektionsherstellung nach Maß. Hergestellt werden Kleider und Petticoat's.
Onlineshop: www.charlott-atelier.de. Tel. Mobil: +49177 22 44 508, Festnetz: 0049 30 32 10 34 62 oder 0049 3322 21 30 21. Mail: tatjana.masuhr@hotmail.de. Ansprechpartner: Tatjana Masuhr

Es wäre schön, wenn Sie mir bei der Suche helfen könnten.
Mit freundlichen Grüßen,
Tatjana Masuhr
Poptávka byla vložena dne:
04.02.2014 08:41

Platnost poptávky:
04.05.2014 08:28

Kontaktní osoba:
Tatjana Masuhr

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Berlin, Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Večerní, společenské šaty za nízké ceny - půjčení šatů na ples, svatbu, promoci

Večerní, společenské šaty za nízké ceny - půjčení šatů na ples, svatbu, promoci

V šatníku žádné ženy by neměly chybět krásné večerní šaty - společenské šaty za nízké ceny, které jsou vhodné na ples, svatbu, promoci i svatbu, najdete na prodejně Dům šatů Hulín. Máme na prodej více než 300 modelů ve velikosti 34-56, je možné si domluvit i půjčení šatů - máme výhodné půjčovné od 350,- Kč. Každá žena si u nás snadno vybere podle svého vkusu, z naší prodejny odejdete vybaveni včetně doplňků, zakoupíte u nás i spodní prádlo, punčochy a bižuterii. Proto k nám jezdí zákaznice z celého regionu Zlín i Kroměříž. Prodej, půjčení: - dámské šaty - krátké i dlouhé, decentní i sexy - dětské šaty - v různých délkách i barvách.


Pohodlné oblečení do tanečních kurzů Praha – elegance a kvalita

Pohodlné oblečení do tanečních kurzů Praha – elegance a kvalita

Aby byl Váš krok při tanci lehký, nesmí Vás nic omezovat. To platí hlavně o oblečení, o kterém nesmíte ani vědět. Velký výběr oblečení do tanečních kurzů nabízí firma Heller s.r.o. z Prahy. Elegantní a hlavně pohodlné oblečení si zde mohou zakoupit dámy, páni, dívky i chlapci. Sortiment je uzpůsoben všem tanečním disciplínám a věkovým kategoriím. Důraz je kladen na elegantní střihy, kvalitní materiál a především pohodlnost, kterou ocení jak profesionální tanečníci, tak ti, kdo tancují pro radost. Užijte si tanec s pohodlným tanečním oblečením z nabídky, kterou pro vás připravila firma Heller s.r.o. z Prahy.


Zakázkové strojové vyšívání na trička a mikiny

Zakázkové strojové vyšívání na trička a mikiny

Zakázkové vyšívání různých velikostí a barev na trička a mikiny, provádí v okolí Vysočiny firma Aleš Chalupa z Třebíče. Pokud chcete vyšít logo nebo znak firmy či zájmového a sportovního klubu na mikinu či tričko, obraťte se právě na nás. Zde je několik málo důvodů, proč máte svěřit vyšití loga či obrázku na trička a mikiny do rukou firmy Aleš Chalupa: - vytváříme výšivky různých barev a velikostí - výšivku vytvoříme podle vaší předlohy či představ a přání - výšivky aplikujeme na textil vysoké kvality (Adler a Xfer), ovšem vyšijeme i Vámi dodaný textil - strojové výšivky mají dlouhou životnost a stálobarevnost - všechny výšivky připravujeme za pomoci profesionálního software


Elegantní pánská, dámská pyžama, noční košile - výroba, eshop

Elegantní pánská, dámská pyžama, noční košile - výroba, eshop

I noční prádlo může být z kvalitních materiálů a mít moderní střih. Pokud si vyberete elegantní pánská či dámská pyžama a noční košile od výrobce - oděvní firmy LUIZ Uherský Brod, přesvědčíte se o kvalitě sami. Společnost LUIZ působí na trhu více než 20 let. Provozuje eshop horky-kosile.cz a luiz.cz. Pyžama jsou důležitou součástí našeho šatníku, námi vyráběné noční prádlo má dlouhou životnost a snadno se udržuje. Pokud si zvolíte zn. LUIZ, volíte českou kvalitu a eleganci. Pyžama: - pánské pyžamo - dámské pyžamo - pánské, dámské noční košile. Použité materiály - popelín, flanel, lyocell, krep, bavlna, úplet.


Second hand oblečení, Praha, velký výběr za přijatelnou cenu

Second hand oblečení, Praha, velký výběr za přijatelnou cenu

Chcete mít nové a moderní kousky ve svém šatníku? Abyste si mohli dopřát pravidelné nákupy oděvů a doplňků je dobré nakupovat za přijatelné ceny. To Vám umožní naše společnost Textile House Czech Republic, s.r.o., která sídlí v Praze a po celé České republice má více jak 30 prodejen. Naše společnost zajišťuje prodej second hand oblečení pro ženy, muže a děti. Máme velký výběr různých značek, stylů, barev a velikostí. Pravidelně doplňujeme nové kolekce. Najdete u nás sezónní oblečení na léto či zimu, sportovní, elegantní či volnočasová trička, mikiny, kalhoty, šaty, bundy a mnoho dalšího. Přijďte nakoupit kvalitní a krásné oblečení.


Dámské taneční oblečení Praha, na zakázku – jedinečné a pohodlné

Dámské taneční oblečení Praha, na zakázku – jedinečné a pohodlné

Profesionálové ve svém oboru s více jak dvacetiletou zkušeností fungování salonu Heller s.r.o. v Praze Vám navrhnou a vytvoří naprosto originální dámské a pánské plesové a taneční šaty pro standardní a latinskoamerické tance, stejně jako pro krasobruslaře, dresy na fitness a ostatní sporty. Naše taneční oblečení vytvořené na zakázku bude navrženo jen a jen pro Vás, bude přesně odpovídat Vašim požadavkům na design i funkčnost, bude pohodlné, ušité z kvalitních a pro daný účel funkčních materiálů, bude mít dlouhou životnost a bude naprosto originální a pohodlné. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.