Poptáváme dřevěné pelety

Poptáváme dřevěné pelety

Poptáváme dřevěné pelety jakékoliv množství.Dejte prosím cenu s a bez DPH, s dopravou a bez. Balení 15kg pytle nebo big bag.Nabídky pouze na e-mail.
Poptávka byla vložena dne:
03.02.2014 08:30

Platnost poptávky:
03.03.2014 08:11

Kontaktní osoba:
Miloslava Skácelová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní lesnická činnost, prodej palivového a krbového dřeva s vysokou výhřevností

Kompletní lesnická činnost, prodej palivového a krbového dřeva s vysokou výhřevností

Kvalitní a dlouho hořící dříví Vám zajistí firma PALIVOVÉ A KRBOVÉ DŘEVO - Pavel Neugebauer se sídlem v Osečnici u Rychnova nad Kněžnou. Naší hlavní specializací je prodej palivového a krbového dřeva pocházejícího z ryze českých orlických lesů. Dále se zabýváme kompletní lesnickou činností, tedy těžbou a odvozem daného dřeva. Vybrat si můžete z různých typů prvotřídního dříví s vysokou výhřevností. V rámci zkvalitňování našich služeb nově vykupujeme lesní pozemky a v případě potřeby také provádíme jejich znalecký odhad. Zatopte si v krbu voňavým dřevem, jež Vám rázem vykouzlí tu pravou domácí pohodu.


Kvalitní a dlouho hořící německé brikety s vysokou výhřevností - prodej, dodávka

Kvalitní a dlouho hořící německé brikety s vysokou výhřevností - prodej, dodávka

Nemrzněte ve studených zimních měsících a vytvořte si to pravé teplo domova. Kvalitní a dlouho hořící německé brikety s vysokou výhřevností vám vytopí dům nebo byt na celou noc! Jejich prodej včetně dodávky vám zajistí společnost společnost T.U.S. s.r.o. - Třebíčské uhelné sklady. Výhody německých briket - dlouho hoří, mají vysokou výhřevnost, jsou odolné vůči vodě nebo navlhnutí, lze je uskladnit ve vyšší vrstvě (nehrozí samovznícení), mají nízký obsah prachu a také nízký zbytek popelovin - lze je použít i na topení v krbech. Německé brikety jsou kvalitní a hoří pomalu a dlouho. Vytopí dům na celou noc a není vůbec nutné přikládat: - brikety německé 2" (REKORD) - výhřevnost min. 19 MJ/kg - brikety německé 3'' (UNION) - výhřevnost 19,8 MJ/kg - brikety německé 7" (UNION) - výhřevnost 19,8 MJ/kg. Zakoupit je lze na obou pobočkách firmy a to jak v Popovicích u Jaroměřic nad Rokytnou, tak i v Krahulově.


Podzimní akční ceny na uhlí a brikety, rozvoz po Hlinsku zdarma

Podzimní akční ceny na uhlí a brikety, rozvoz po Hlinsku zdarma

Uhelné sklady Hlinsko Máme pro vás připravenou skvělou nabídku suchého hnědého uhlí z produkce dolu SD Bílina - Ledvice. V naší nabídce naleznete i německé brikety REKORD. Kvalitní suché uhlí přivezeme a složíme do sklepa pomocí pásového dopravníku. Což jistě ocení každý, komu již síly neslouží. Aktuální ceník: Ledvické uhlí ( Doly Bílina ) AKCE !!!!!!!! Ořech 1. AKCE bez DPH 3.119,83 s DPH 3.775kč/t Ořech 2. AKCE bez DPH 2.927,27 s DPH 3.542kč/t Kostka AKCE bez DPH 3.250,41 s DPH 3.933kč/t Německé brikety REKORD AKCE !!!!!!!! Brikety malé 2“ AKCE bez DPH 3.533,06 s DPH 4.275kč/t Brikety střední 4“ AKCE bez DPH 3.533,06 s DPH 4.275kč/t Brikety velké 6“ AKCE bez DPH 3.624,79 s DPH4.389kč/t Kovářské uhlí bez DPH 5.041,32 s DPH 6.100


Prodej volně sypaného palivového dřeva

Prodej volně sypaného palivového dřeva

Chcete-li zásobu palivového dřeva, pak neváhejte a přijeďte k nám. Naše společnost WOOD RAKUŠAN se zabývá výrobou a prodejem volně sypaného nejen palivového dříví. Na výrobu používáme dřevo z certifikovaných lesů s certifikátem PEFC, které si sami vybíráme, abychom si zajistili kvalitu vstupních materiálů a tím i konečnou kvalitu výrobků. Na výběr máte dřevo měkké (smrk, borovice) i tvrdé (dub, buk, bříza, jasan, akát). Palivové dřevo prodáváme jako volně sypané(krychle o straně 1m, kam je dřevo volně nasypané). = 1 PRMs (jeden prostorový metr sypaný). Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte náš hlavní sklad v Mladoňovicích v okrese Třebíč. Kompletní nabídku palivového dříví a jejich ceník naleznete na webových stránkách.


Prodej palivového dříví - kvalitní palivové dřevo na topení

Prodej palivového dříví - kvalitní palivové dřevo na topení

Ceny energií stoupají, proto roste zájem o kvalitní palivové dřevo na topení. Prodej palivového dříví v Kroměříži a okolí zajištuje Pila Lubná. Jsme výrobci a prodejci palivového dříví. Štípané palivové dřevo je vhodné pro topení v kotli, krbu či peci. Prodáváme proschlá polena z tvrdého dřeva. Pokud máte zájem o nákup palivového dříví, pošlete nám objednávku mailem, nebo nás kontaktujte telefonicky. Cena dřeva je u nás stabilní a příznivá.


Prodej černého a hnědého uhlí – čerstvé uhlí přímo z uhelných skladů

Prodej černého a hnědého uhlí – čerstvé uhlí přímo z uhelných skladů

Potřebujete se dobře připravit na zimu? Chcete topit pouze kvalitním uhlím? My nabízíme čerstvé zásoby nejen hnědého a černého uhlí. PÁBLOVI - uhelné sklady a kovošrot Jaroměř nabízejí: - černé uhlí - hnědé uhlí - koks - palivové dřevo - prodej písku říčního i kopaného - výkup šrotu, barevných kovů i výkup papíru Uhlí dovážíme až na místo určení, zajistímei složení pásem. Čerstvost uhlí zajišťujeme pravidelným naskladňováním po menším množství. Naše služby využívají zákazníci nejen z Jaroměře, ale i ze Dvora Králové nad Labem, Náchoda a Hradce Králové.