Poptáváme dodávku vody na chalupu

Poptáváme dodávku vody na chalupu

Dobrý den chtěla jsem se zeptat:-máme chalupu v Dolanech u Klatov a je to v lese. Potřebovali bychom od Vás užitkovou vodu asi 2000 litrů, k chalupě se dá dojet, ale musí se přečerpat zhruba 200 metrů , hadice a barely na 500 litrů máme, tak kdyby jste nám to tam mohli doručit byli bychom moc rádi. prosím napište nám, zda by to pro vás nebyl problém.Děkuji Romana Treslová.
Poptávka byla vložena dne:
03.02.2014 08:44

Platnost poptávky:
03.03.2014 08:10

Kontaktní osoba:
Treslaci

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pravidelná měření spotřeby a odečty na odběrových místech s vodoměry Kladno

Pravidelná měření spotřeby a odečty na odběrových místech s vodoměry Kladno

Pravidelná měření spotřeby vody a odečty provádí s tolerancí dvou týdnů Středočeské vodárny a.s. se sídlem v Kladně na všech odběrových místech, která jsou opatřena vodoměry na přípojkách objektů a staveb napojených na vodovod pro veřejnou potřebu. Školení pracovníci prování pravidelná měření spotřeby a odečty po předchozím upozornění a na vyžádání jsou povinni předložit služební průkaz. Velmi oceníme Vaši spolupráci v případě Vaší nepřítomnosti v době odečtu, kdy Vám naši pracovníci nechají písemný vzkaz.


Středočeské vodárny a.s. Kladno – provozovatel vodovodů a kanalizací

Středočeské vodárny a.s. Kladno – provozovatel vodovodů a kanalizací

Výrobu a distribuci pitné vody, ale také odvod odpadních vod a jejich následné čištění zajišťuje ve vybraných částech České republiky společnost Středočeské vodárny a.s. se sídlem v Kladně. Společnost Středočeské vodárny a.s. se stará o řešení havárií vodovodních a kanalizačních sítí v majetku obcí a měst například v bývalých okresech Mělník, Rakovník, Kladno, Mladá Boleslev a části Prahy. Koncovým zákazníkům je nabízena také řada dalších služeb jako průzkum a měření ve stokové síti, efektivní vyhledávání skrytých poruch, na vyžádání laboratorní analýzy, účinné deratizace a další služby.


Dovoz vody do studny Praha - aktuální rychlé řešení -  termín dovozu i ze dne na den!

Dovoz vody do studny Praha - aktuální rychlé řešení - termín dovozu i ze dne na den!

Co teď? Okamžité krátkodobé řešení, jehož úspěšnost silně závisí na místních geologických poměrech, je naplnit studnu dovezenou vodou z cisterny. Dosavadní zkušenosti ukazují, že úspěšnost tohoto řešení je velice variabilní, ale i v nejhorších případech lze hovořit i o týdnech, než po závozu zase hladina klesne pod přijatelnou mez. Extrémem jsou případy v písčitých nížinných oblastech (Polabí atd.), tam je dovoz vody do studny bezpředmětný, voda zmizí v řádu hodin. Ale v naší praxi máme i stálé zákazníky, kteří toto provizorium používají již několik let a naučili se šetřit s nadějí, že se spodní voda zase zlepší. Při srovnání nákladů na občasný závoz vody do studny a jiným dlouhodobým řešením vychází občasný závoz podstatně levněji a hydrogeologické poměry se těžko předpovídají. Samozřejmě, prohloubení studny, vrtu nebo připojení na místní vodovod je řešení perspektivní, ale pokud Vás nečekaně zaskočí nedostatek vody, je dovoz vody cisternou okamžitá záchrana. Vozíme pražskou pitnou vodu, pokud není třeskutý mráz a jste „na dostřel“ od Prahy (35 km) můžeme Vám pomoci. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme!


Vodovody a kanalizace pro firmy a domácnosti

Vodovody a kanalizace pro firmy a domácnosti

Naše firma ZIPR s. r. o. Kolín realizuje širokou škálu činností zaměřených na vodovody a kanalizace. Vodovody a kanalizace pro firmy a domácnosti Zajišťujeme:  výkopové práce  zemní práce strojem JCB  výstavbu nových vodovodních a kanalizačních řadů  nové vodovodní a kanalizační přípojky  domovní přípojky  instalatérské práce  čištění kanalizačního potrubí tlakovým vozem  opravy poruch na veřejné vodovodní a kanalizační síti  vývoz žump a septiků s uložením na ČOV  řezání živice a betonu, povrchové úpravy Ukázky naší práce si můžete prohlédnout v referencích.


Plnění bazénů a studní – dovoz vody do druhého dne

Plnění bazénů a studní – dovoz vody do druhého dne

Zákaz plnění bazénů z vodovodního řadu nebo vyschlá studna mají své rychlé a ekonomické řešení. Spolehněte se na Agenturu Hřivna Barrandov, která zajistí dovoz pitné vody v cisternách již do druhého dne. S námi máte navíc jistotu, že voda ve Vašem bazénu nebo studni bude mít požadovanou kvalitu a zdravotní nezávadnost, napouštění bude rychlé a můžete využít i služby dovozu teplé vody do bazénu. Máte-li o naše služby plnění bazénů a studní pitnou vodou z cisterny zájem, neváhejte nás oslovit a kontaktujte Agenturu Hřivna Barrandov.


Náhradní zásobování pitnou vodou Kladno – dovoz nebo pronájem cisteren

Náhradní zásobování pitnou vodou Kladno – dovoz nebo pronájem cisteren

Nejen plánované odstávky vody, opravy vodovodní sítě nebo nečekané havárie jsou nejčastější příčinou zastavení přísunu pitné vody, která je neustále potřeba. Pitnou vodu je třeba také pro plnění bazénů, studní a nádrží. Středočeské vodárny a.s. se sídlem v Kladně jsou technicky vybavené pro rychlé řešení těchto situací a zajistí náhradní zásobování pitnou vodou díky cisternám o objemu až 7 m2. Vyřešte nedostatek pitné vody náhradním zásobováním a kontaktujte Středočeské vodárny a.s.