Poptáváme přepravu dřeva v rámci Evropy

Poptáváme přepravu dřeva v rámci Evropy

Poptáváme dopravu dřeva-kulatiny z Chorvatska do států EU. Délka do 7m. Pravidelné jízdy.
Poptávka byla vložena dne:
31.01.2014 11:10

Platnost poptávky:
28.02.2014 10:51

Kontaktní osoba:
Jiří Veit

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Doprava stavební mechanizace a strojů

Doprava stavební mechanizace a strojů

Potřebujete přepravit stavební mechanizaci a stroje? Využijte železniční přepravu, která je rychlá a flexibilní. Oslovte soukromou železniční společnost Železnice Peštál s.r.o. Služby poskytujeme po celé České republice. Lokomotivy řady 701, 740, které obsluhuje kvalifikovaný personál, dokáží přepravit cokoli. Výhody: - možnost přepravy velkoobjemových zásilek - ideální pro dlouhé vzdálenosti - nízké náklady - nezávislost na dopravním provozu silnic - šetrnost k životnímu prostředí Věříme, že s našimi službami budete spokojeni. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Spolehlivá tuzemská přeprava, vnitrostátní doprava kamiony

Spolehlivá tuzemská přeprava, vnitrostátní doprava kamiony

V oblasti přepravních a logistických služeb se pohybujeme již od roku 1998 a díky bohatým zkušenostem, výborné jazykové vybavenosti a odbornosti našich pracovníků jsme pro Vás ideální volbou při výběru dopravní společnosti v rámci České republiky. S důrazem na individuální přístup jsme schopni realizovat kamionovou přepravu - celovozových zásilek - dokládkových zásilek - kusových a sběrných zásilek - termínovaných zásilek - kontejnerových zásilek atd. Pro vaši maximální spokojenost využíváme smluvních dopravců, při jejichž výběru dbáme na spolehlivost, řádné pojištění a dobrý technický stav dopravních prostředků.


Vnitrostátní i mezinárodní autodoprava Hradec Králové

Vnitrostátní i mezinárodní autodoprava Hradec Králové

Juhasz Logistic, s.r.o. Hradec Králové Hledáte pro své zboží spolehlivou mezinárodní nebo vnitrostátní dopravu? Máte obavy, zda se vaše zboží vejde na přepravní vůz? Vše potřebné ohledně převozu si předem dohodněte s naší společností. Zboží bude odvezeno bez překládání a další manipulace s menším rizikem poškození. Všechny vozy jsou pro lepší sledovanost vybaveny GPS sledováním. Individuální přístup Cena Rychlé jednání Časová flexibilita Celní deklarace – kompletní služby


Nákladní vnitrostátní i mezinárodní přeprava kamiony

Nákladní vnitrostátní i mezinárodní přeprava kamiony

Ať už se jedná o stěhování nebo potřebujete přepravit své výrobky do obchodů, kontaktujte nás a využijte naši službu nákladní vnitrostátní přepravy. Dbáme na technickou kvalitu našich vozů, k dispozici máme kamiony s širokým spektrem značek jako je Man, Liaz, Ford Transit, Avia nebo Tatra. I v případě, že se nejedná o přepravu v rámci ČR, ale po Evropě, jsme Vám plně k dispozici a jsme ochotni se individuálně dohodnout a zajistit Vám přepravu dle Vašich požadavků.Vzhledem k tomu, že u nás probíhají pravidelné jízdy po Evropě, můžete využít našich služeb dlouhodobě. Zaručujeme Vám výhodné ceny a kvalitní přepravu Vašeho nákladu. Tak neváhejte a objednejte si rovnou naše služby na telefoním čísle 724 777 825.


Doprava zboží do Švýcarska, Itálie - přepravní služby kvalitně, bezpečně a spolehlivě

Doprava zboží do Švýcarska, Itálie - přepravní služby kvalitně, bezpečně a spolehlivě

Společnost JONAS SPEED s.r.o. se sídlem v Uničově nedaleko Olomouce má v oblasti přepravních služeb více jak 10 let zkušeností. Potřebujete dopravit zboží do Švýcarska či Itálie? Jsme zde pro vás. Přepravní služby včetně komplexního servisu: - vnitrostátní a mezinárodní doprava - doprava do Švýcarska a Itálie - expresní nákladní autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska včetně možnosti využití některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku - přeprava zboží do zemí Evropské unie - zajištění celního odbavení zásilek a potřebných pojištění. Firma JONAS SPEED s.r.o. zaručuje maximální efektivitu mezinárodní dopravy. Naší výhodou je rychlé doručení zásilek a také bezkonkurenční ceny. Rádi vám poskytneme zdarma odborné poradenství a vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.


Mezinárodní kamionová doprava, spedice, přeprava nebezpečného zboží

Mezinárodní kamionová doprava, spedice, přeprava nebezpečného zboží

Potřebujete pravidelně či jednorázově přepravit zásilky do zahraničí nebo ze zahraničí do ČR? K tomu Vám bude nápomocná naše společnost Control Point s.r.o., která sídlí v obci Věrovany v okrese Olomouc. Naše autodopravní firma realizuje import a export zboží v Evropských zemích. Specializujeme se na mezinárodní kamionovou dopravu kusových i velkoobjemových zásilek. Provádíme také spedici a transport nebezpečného ADR zboží. Na dané služby máme vhodné vybavení. Vozový park je složen z tahačů, návěsů, užitkových vozidel a přívěsů z nich většina splňuje ekologické parametry.