Poptávám stěhovací služby

Poptávám stěhovací služby

Dobrý den, rád bych se zeptal na možnost odstěhováni z Prosenic do Přerova jedna se o byt 2+1 a rád bych nějákou cca předběžnou kalkulaci. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
31.01.2014 11:08

Platnost poptávky:
28.02.2014 10:50

Kontaktní osoba:
Šumpik

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Přerov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivé stěhování bytů, rodinných domů, kanceláří i celých firem

Spolehlivé stěhování bytů, rodinných domů, kanceláří i celých firem

Starosti se stěhováním hoďte za hlavu! Od toho je tady naše firma Roman Košárek. Nabízíme Vám komplexní služby v oboru stěhování čehokoli a kamkoli si přejete. Poskytneme vám spolehlivé stěhování bytů, rodinných domů, kanceláří i celých firem. Naše firma vám poskytne kvalitní a spolehlivé stěhování, včetně zabalení, ustavení, vybalení a to včetně bez nutnosti Vaší přítomnosti: - stěhování 7 dní v týdnu za super ceny - šetrné zacházení s převáženými věcmi - balení do bublinkové a strečové folie - vyklízecí práce - půdy, sklepy Naše firma má k dispozici dvě vozové jednotky o rozměrech 4,1x2,2x2,2m a 4x2.2x2,2m, včetně polstrovaného stěhovacího speciálu a v případě potřeby s možnost připojení vleku. Samozřejmostí je také pojištění zdarma u společnosti Kooperativa s pojistným krytím do výše 500.000,-. Ať už se stěhujete v rámci ČR nebo do zahraničí, starosti nechte na nás. Nabízíme kvalitní služby za rozumné ceny a pomoc našeho plně vyškoleného personálu. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Poskytování levného a spolehlivého odvozu i rozvozu nábytku s dlouholetou praxí

Poskytování levného a spolehlivého odvozu i rozvozu nábytku s dlouholetou praxí

Profesionálem v oblasti odvozu a rozvozu nábytku bude jistě firma Romana Košárka Stěhování Opava. Poskytuje levné a profesionální služby v rámci kompletního stěhování i kusové rozvozu či výnosu různého druhu nábytku nejen pro oblast Opavska, Krnovska, ale i celé České Republiky a po dohodě i do zahraničí. Disponujeme týmem spolehlivých zaměstnanců s dlouholetou praxí, protože víme jak je důležité kvalitně převážet věci bez jakéhokoliv znehodnocení. To platí pro dovoz, výnos i vybalení nového nábytku z obchodu či staršího z bazaru. Součástí služeb je nezávazná a bezplatná prohlídka prostor našim odborníkem, na základě které se vám dostane vypracované cenové nabídky. Stěhujeme byty, rodinné domy, kanceláře, celé firmy a vyklízíme půdy i sklepy. Také poskytujeme možnost speciálního zacházení jako je balení do bublinkové či strečové folie, přičemž odvoz obalů po vybalení je samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám zodpovědět vaše dotazy.


Spolehlivá spedice a doprava po celém světě

Spolehlivá spedice a doprava po celém světě

Postaráme se o dopravu vašich balíků či zboží v rámci celé Evropské unie, ale i mimo ni. Jakýkoliv těžký náklad dopravujeme z bodu A do bodu B i v rámci České republiky. Díky našim zkušenostem a dobrému zázemí dokážeme velmi pružně a flexibilně reagovat na vaši poptávku, přání i požadavky. K dispozici máme následující vozy: - dodávky - solo vozidla s nosností 10 tun - návěsy do 25 tun a 100 cbm V naší společnosti MH Zasílatelství je samozřejmostí individuální přístup ke každému zákazníkovi a každé zakázce. Proto je každá zásilka bez výjimky sledována od naložení až po vykládku, abychom o všem měli neustálý přehled. Máte-li zboží pro převoz poněkud méně než je kapacita dodávkového vozu? Nezoufejte. Kromě celovozových zásilek totiž zajišťujeme i soustřeďování menších zásilek více zákazníků do jednoho většího vozidla a následně je rozvážíme na místa určení. Tato služba vás nejen vyjde levněji, ale je i rychlejší než doprava dodávkou či solo vozidlem, a dokonce je i rychlejší než sběrná služba. Společnost MH zasílatelství zajišťuje spolehlivou dopravu takřka po celém světě, a to za příznivé ceny a ve smluvených termínech.


Stěhovací služby - stěhování bytů, domácností, kanceláří, firem

Stěhovací služby - stěhování bytů, domácností, kanceláří, firem

Pokud potřebujete v lokalitě Zlínský kraj, Zlín zajistit stěhovací služby, můžete oslovit společnost PKP Trans, s.r.o. ohledně stěhování bytů, domácností, kanceláří a firem. Zajišťuje autodopravu do 3,5t dodávkovými vozy Ford Tranzit Jumbo, Volkswagen LT 35 a Renault Master. Kontaktujte naši firmu, pokud máte obavy ze stěhování. Zajistíme kompletní stěhovací služby - stěhujeme i vyklízíme sklepy, púdy, domácnosti i firemní prostory, součástí služeb je i demontáž a montáž nábytku. Stěhování: - byty, domy, chaty - firmy.


Montáž, demontáž strojů, potrubí a stěhování strojů, strojních zařízení

Montáž, demontáž strojů, potrubí a stěhování strojů, strojních zařízení

Pokud potřebujete zajistit stěhování strojního zařízení, strojů, potrubí, nebo jejich demontáže a montáže - kontaktujte firmu MONTEMA, spol. s r.o. Otrokovice na tel.:606700845. Nabízíme tyto služby především výrobním firmám. Našimi dosavadními zákazníky jsou velkovýroby a veškeré výrobní provozy v České republice. Spolupracujte s námi i vy! Kvalita odvedené práce, rychlost a přesnost je naší prioritou. My totiž svou práci děláme dobře a dodržujeme domluvené termíny. Zajistíme i dodávky oceli, povrchové úpravy oceli, výrobu a montáže ocelových konstrukcí či zakázkovou zámečnickou výrobu a elektroinstalace strojů a zařízení.


Transport, stěhování výrobních technologií, linek, obráběcích center, strojů

Transport, stěhování výrobních technologií, linek, obráběcích center, strojů

Pro stěhování výrobních technologií, linek nebo velkých obráběcích strojů a center je nutné oslovit odbornou firmu, která je vybavena těžkotonážními transportními podvozky. Firma MODEKO - Radek Kocián vlastní potřebnou techniku pro transport strojů a výrobních linek. Působí po celé ČR. Stěhování výrobních technologií probíhá komplexně, s maximální pečlivostí - včetně odpojení od inženýrských sítí, demontáže, přípravy pro transport, až po vyložení stroje. Stěhování výrobních linek, obráběcích strojů: - odpojení staršího stroje, demontáž a naložení na návěs - vyložení a transport nové výrobní linky, stroje na plánované místo, včetně zapojení. Sídlo firmy: Hulín - Zlínský kraj.