Support a update LAN a WAN sietí

Support a update LAN a WAN sietí

Predmetom zákazky je :
A) Support LAN a WAN zariadení t.j. poskytovanie supportu pre kľúčové zariadenia lokálnej počítačovej siete LAN a rozľahlej siete WAN prepájajúcej lokality objednávateľa.
Rozsah služby :
A1.Call centrum
A2.Help desk
A3. Servisný zásah prostredníctvom vzdialeného prístupu
A4.Servisný zásah na mieste
A5.Up-time (právo na zabezpečenie riešenia v dohodnutom čase)
A6.Upozorňovanie objednávateľa na ukončenie podpory zariadenia výrobcom a na vydanie aktualizačných verzií SW výrobcom
A7.Audit zariadení
A8.Priebežná kontrola stavu HW, FW, SW zariadení
A9.Výmena HW
B) Služby update LAN a WAN sietí t.j. poskytovanie služieb pre prevádzku, údržbu a opravy LAN, WAN a TLKM sietí (vrátane dielov, školení, konzultácií, analýz, dizajnu, implementácie, vypracovania odborných stanovísk pri riešení projektov s dosahom na infraštruktúru LAN, WAN) .
Rozsah služby :
B1.Inštalačné práce pre aktívne komponenty
-opravy aktívnych komponentov LAN a WAN a TLKM sietí (switch, router, firewall, mikrovlnných rádií, callmanager a IP komponenty, UPS, batériové packy...)
-dodávky náhradných dielov; opravy sa budú vykonávať aj výmenným spôsobom; poskytovateľ zabezpečí dočasnú náhradu
-inštalačné práce pre aktívne komponenty, dodanie, osadenie, inštalácia, spustenie, odskúšanie (switch, router, firewall, mikrovlnných rádií, callmanager a IP komponenty, telefóny, UPS)
-funkčné testy aktívnych komponentov
-profylaktické prehliadky podľa odporúčaní výrobcu a potrebnú výmenu opotrebovaných náhradných dielov na základe požiadavky objednávateľa
-konfiguračné práce, inštalačné práce, testovacie práce, parametrizačné práce, dokumentačné práce, realizácia upgrade SW, FW zariadení v prípade jeho poskytnutia výrobcom
-inštalačné práce budú vykonávané na všetkých sieťových zariadeniach objednávateľa (Cisco, 3com, McAfee, APC, Eaton, HP)
-konfigurácia, administrátorské, užívateľské meno a heslo k zariadeniu
B2.Inštalačné práce pre pasívne komponenty
-inštalačné práce pasívnych komponentov, dodanie, osadenie, inštalácia, spustenie, odskúšanie (konektory, zásuvky, zástrčky, patch panely, rack skrine, kabeláže, napájanie, lištovanie)
-inštalácia optických a metalických kabeláží, ich spájanie, zváranie, lepenie, opravy, naťahovanie kabeláže a líšt v interiéri a exteriéri,
-funkčné testy pasívnych komponentov
-profylaktické prehliadky podľa odporúčaní výrobcu a potrebnú výmenu opotrebovaných náhradných dielov na základe požiadavky objednávateľa
-o
Veřejná zakázka vložena:
31.01.2014 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
18.03.2014 10:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Zadavatel ulice:
Tomášikova 22

Zadavatel PSČ:
821 02

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72710000-0
Služby pre lokálne siete LAN

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Geodetický nástroj VKM, software pro digitální mapy, softwary na zakázku

Geodetický nástroj VKM, software pro digitální mapy, softwary na zakázku

Potřebujete software pro práci s digitálními mapami? Pak neváhejte a oslovte nás. Firma G-VIEW Ing. Svatopluk Sedláček, prodává geodetický nástroj VKM, vhodný k práci s digitálními mapami. Tento program se skvěle hodí na práci s digitální vektorovou a rastrovou mapou, dále pro automatizované tvoření geometrických plánů, i pro výpočty a dopočty souřadnic podrobných bodů a bodového pole. Program spolupracuje s výměnným formátem katastrální mapy. Umí pracovat s různými variantami vektorových nebo katastrálních map. Náš program umožní používat referenční výkresy, digitální výkresy rastrové, tak i výkresy vektorové, a to včetně seznamů souřadnic různých formátů a vlastního formátu. Neváhejte a obraťte se na nás Více informací najdete na webových stránkách.


Automatizovaný sběr dat z výrobních technologií a návrh řešení pro zvýšení efektivity, kvality výroby

Automatizovaný sběr dat z výrobních technologií a návrh řešení pro zvýšení efektivity, kvality výroby

Pokud potřebujete navrhnout řešení pro zvýšení efektivity a kvality výrobních procesů, oslovte firmu, která se zaměřuje na automatizovaný sběr dat z výrobních technologií. Společnost IMC Zlín, a.s. poskytuje služby v oblasti informačních a automatizačních systémů, zpracujeme analýzu situace v konkrétním výrobním podniku a navrhneme vhodné opatření, které povede k vyšší výkonnosti a kvalitě výroby. Systémy, které dodáváme poskytují kvalitní řešení problémů v oblasti řízení výroby, obchodu a služeb dle individuálních potřeb zákazníka. Informační, automatizační systémy: - MES systémy - výrobně technologické systémy pro řízení výroby směrem k vyšší kvalitě a výkonnosti - kvalitní analýza OEE/CEZ - systémy pro sledování efektivity výrobních procesů - Automatizace výroby a budov - pro efektivní řízení výrobního procesu - Podnikové informační systémy - Informační systémy pro spedici a logistiku.


Monitoring výroby, sledování efektivity výrobních procesů

Monitoring výroby, sledování efektivity výrobních procesů

Pouze za předpokladu správného zpracování a vyhodnocení včasných a věrohodných informací Vám monitoring výroby pomůže s lepší efektivitou výrobních procesů. Naši odborníci jsou schopni připravit Vám návrh organizačních, technických a systémových opatření na základě profesionální analýzy situace v konkrétním výrobním podniku. Způsob vyhodnocení informací, které od nás dostanete je pouze na Vás, ale můžete si být jistí, že naše firma Vám zajistí důvěryhodné a informace. Největším problémem automatizovaného sběru dat je napojení na stroje a získání dat z nich. Společnost IMC Zlín, která zajišťuje monitoring výroby a sledování efektivity výrobních procesů na nejvyšší úrovni se snaží hledat nejefektivnější cestu jak získat nejpravdivější data a to i ze starších technologií. řešení sběru dat z výrobních technologií může obsahovat: -napojení na stroje nebo PLC automaty -doplnění o monitorovací jednotky, nebo zařízení pro vstup dat od obsluhy -snímače čárových kódu nebo RFID -vyhodnocení technologických dat -sledování vývoje technologických parametrů -výroby v okamžitém režimu, v reálném čase -analýzy technologických dat zpětně -vyhodnocení výrobních dat -sledování rozpracovanosti výroby -vyhodnocení dat o zařízení -zpětně sledování prostojů s vazbou na řízení údržby -sledování materiálového toku -nasazení vhodné identifikační technologie -vizualizaci výrobní technologie v grafické formě -zobrazení nákresu technologie včetně zobrazení dat v reálném čas


Přístupové systémy Praha – zabezpečí prostory proti neoprávněnému vstupu osob

Přístupové systémy Praha – zabezpečí prostory proti neoprávněnému vstupu osob

Přemýšlíte, jak efektivně zajistit vstup do skladů, kanceláří nebo jiných prostor pouze oprávněným osobám a zároveň získat přehled o času, který na pracovišti stráví? S docházkovým systémem PowerKey od společnost Advent, spol. s r.o. se sídlem z Praze dostanete ještě mnohem více. Pomocí identifikačních karet s přednastavenými právy se budov, skladů nebo kanceláří dostanou pouze oprávněné osoby a pouze v časech, které jim systém dovolí, vše je navíc propojeno s docházkovým systémem. Na rozdíl od zastaralých klíčů je u těchto karet prakticky nemožné získat falešný duplikát. Přístupový systém Powerkey a informace o dalších výhodách získáte u společnost Advent, spol. s r.o.


Informační systém PED - Podání elektronických dat

Informační systém PED - Podání elektronických dat

Sháníte informační systém, který Vám podá elektronická data? Pak neváhejte vyzkoušet náš PED! Tvoříme a dodáváme flexibilní software a zajišťujeme podporu uživatelům ve státní správě i bankovnictví. Nabízíme program Podání elektronických dat zkráceně PED, který je určen na odesílání dat vybraných typů on-line na portál veřejné správy, daňovou správu, ale také můžete vytvořit soubor dat v elektronické podobě a další. Program eviduje veškeré informace i údaje o podání dat. Dá se propojit s UCR®. Více informací na webových stránkách.


Budování IT systémů a infrastruktur, unikátní podnikové informační systémy na zakázku

Budování IT systémů a infrastruktur, unikátní podnikové informační systémy na zakázku

O budování Vašeho IT systému i infrastruktur se postará společnost s bohatými zkušenostmi Cinesnet Pro s.r.o. z Olomouce. Zanalyzujeme a zhodnotíme Vámi používané technologie, zjistíme jejich účinnost a na základě těchto dat přijdeme s tím nejlepším řešením, jak efektivně zorganizovat a zkoordinovat Vaše firemní záležitosti. Zaměřujeme se na vytváření unikátních podnikových informačních systémů na zakázku, které vždy odpovídají specifickým potřebám dané firmy. Zajistíme služby v nejrůznějším rozsahu počínaje analýzou přes vybudování vlastní outsourcingové společnosti. Poskytujeme prvotřídní služby, pomáháme firmám s jejich rozvojem, a to všechno s individuálním přístupem.