Support a update LAN a WAN sietí

Support a update LAN a WAN sietí

Predmetom zákazky je :
A) Support LAN a WAN zariadení t.j. poskytovanie supportu pre kľúčové zariadenia lokálnej počítačovej siete LAN a rozľahlej siete WAN prepájajúcej lokality objednávateľa.
Rozsah služby :
A1.Call centrum
A2.Help desk
A3. Servisný zásah prostredníctvom vzdialeného prístupu
A4.Servisný zásah na mieste
A5.Up-time (právo na zabezpečenie riešenia v dohodnutom čase)
A6.Upozorňovanie objednávateľa na ukončenie podpory zariadenia výrobcom a na vydanie aktualizačných verzií SW výrobcom
A7.Audit zariadení
A8.Priebežná kontrola stavu HW, FW, SW zariadení
A9.Výmena HW
B) Služby update LAN a WAN sietí t.j. poskytovanie služieb pre prevádzku, údržbu a opravy LAN, WAN a TLKM sietí (vrátane dielov, školení, konzultácií, analýz, dizajnu, implementácie, vypracovania odborných stanovísk pri riešení projektov s dosahom na infraštruktúru LAN, WAN) .
Rozsah služby :
B1.Inštalačné práce pre aktívne komponenty
-opravy aktívnych komponentov LAN a WAN a TLKM sietí (switch, router, firewall, mikrovlnných rádií, callmanager a IP komponenty, UPS, batériové packy...)
-dodávky náhradných dielov; opravy sa budú vykonávať aj výmenným spôsobom; poskytovateľ zabezpečí dočasnú náhradu
-inštalačné práce pre aktívne komponenty, dodanie, osadenie, inštalácia, spustenie, odskúšanie (switch, router, firewall, mikrovlnných rádií, callmanager a IP komponenty, telefóny, UPS)
-funkčné testy aktívnych komponentov
-profylaktické prehliadky podľa odporúčaní výrobcu a potrebnú výmenu opotrebovaných náhradných dielov na základe požiadavky objednávateľa
-konfiguračné práce, inštalačné práce, testovacie práce, parametrizačné práce, dokumentačné práce, realizácia upgrade SW, FW zariadení v prípade jeho poskytnutia výrobcom
-inštalačné práce budú vykonávané na všetkých sieťových zariadeniach objednávateľa (Cisco, 3com, McAfee, APC, Eaton, HP)
-konfigurácia, administrátorské, užívateľské meno a heslo k zariadeniu
B2.Inštalačné práce pre pasívne komponenty
-inštalačné práce pasívnych komponentov, dodanie, osadenie, inštalácia, spustenie, odskúšanie (konektory, zásuvky, zástrčky, patch panely, rack skrine, kabeláže, napájanie, lištovanie)
-inštalácia optických a metalických kabeláží, ich spájanie, zváranie, lepenie, opravy, naťahovanie kabeláže a líšt v interiéri a exteriéri,
-funkčné testy pasívnych komponentov
-profylaktické prehliadky podľa odporúčaní výrobcu a potrebnú výmenu opotrebovaných náhradných dielov na základe požiadavky objednávateľa
-o
Veřejná zakázka vložena:
31.01.2014 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
18.03.2014 10:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Zadavatel ulice:
Tomášikova 22

Zadavatel PSČ:
821 02

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72710000-0
Služby pre lokálne siete LAN

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vytváření a výroba aplikací pro Android na míru podle Vašich představ

Vytváření a výroba aplikací pro Android na míru podle Vašich představ

Společnost Peko Studio s.r.o. se sídlem ve Znojmě Vám vytvoří aplikaci pro Android na míru podle vašich představ, ať už se jedná o hru, aplikace pro osobní rozvoj či business. Vytváříme Android aplikace, které se dají používat jak na mobilu, tabletu tak i smart hodinkách. Vytvoření Android aplikace od Peko Studio s.r.o. přináší: - komplexní servis při vývoji Android aplikace – analýza, UX návrh (jak bude aplikace vypadat), grafický návrh, vývoj, testování a následnou podporu vytvořené aplikace - Android aplikaci vyvinutou v nativním jazyce JAVA - s tím související lepší rozšiřitelnost aplikace, vyšší kvalita a rychlost, lepší uživatelská přístupnost - možnost využití Android aplikace v mobilech, tabletech i smart hodinkách


Vývoj účetního a mzdového software Ainex

Vývoj účetního a mzdového software Ainex

Program podvojné účetnictví Profesionál: - určen pro účetní firmy, pro malé a střední podnikatele - zaměřuje se na úsporu času - neomezený počet zpracovávaných účetnictví - ovládání je zajištěno myší a především klávesnicí. Program Mzdy Ainex: - pro účetní firmy, pro malé a střední podnikatele - jednoduché zaučení do programu - komplexní funkčnost - neomezený počet zpracovávaných firem a zaměstnanců. Uživatelský komfort v účetnictví je pro nás prioritou.


Monitoring výroby, sledování efektivity výrobních procesů

Monitoring výroby, sledování efektivity výrobních procesů

Pouze za předpokladu správného zpracování a vyhodnocení včasných a věrohodných informací Vám monitoring výroby pomůže s lepší efektivitou výrobních procesů. Naši odborníci jsou schopni připravit Vám návrh organizačních, technických a systémových opatření na základě profesionální analýzy situace v konkrétním výrobním podniku. Způsob vyhodnocení informací, které od nás dostanete je pouze na Vás, ale můžete si být jistí, že naše firma Vám zajistí důvěryhodné a informace. Největším problémem automatizovaného sběru dat je napojení na stroje a získání dat z nich. Společnost IMC Zlín, která zajišťuje monitoring výroby a sledování efektivity výrobních procesů na nejvyšší úrovni se snaží hledat nejefektivnější cestu jak získat nejpravdivější data a to i ze starších technologií. řešení sběru dat z výrobních technologií může obsahovat: -napojení na stroje nebo PLC automaty -doplnění o monitorovací jednotky, nebo zařízení pro vstup dat od obsluhy -snímače čárových kódu nebo RFID -vyhodnocení technologických dat -sledování vývoje technologických parametrů -výroby v okamžitém režimu, v reálném čase -analýzy technologických dat zpětně -vyhodnocení výrobních dat -sledování rozpracovanosti výroby -vyhodnocení dat o zařízení -zpětně sledování prostojů s vazbou na řízení údržby -sledování materiálového toku -nasazení vhodné identifikační technologie -vizualizaci výrobní technologie v grafické formě -zobrazení nákresu technologie včetně zobrazení dat v reálném čas


Informační systém pro státní správu a samosprávu, flexibilní software

Informační systém pro státní správu a samosprávu, flexibilní software

Pracujete ve státní správě a potřebujete si zajistit potřebný kvalitní informační systém? Bez váhání se obraťte na naši společnost! Specializujeme se na tvorbu pružného softwaru a poskytování komplexní podpory klientům ve státní sféře, samosprávě i bankovnictví. Mezi naše klienty ministerstva i veřejné správy. Zajistíme zpracování studií, analýz a projektů, řízení projektů,komplexní aplikační, technická a metodická podpora, systémová integrace aplikací, vývoj programů na zakázku, implementace informačních systémů a školení uživatelů. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách nebo nás přímo kontaktujte!


Moderní informační technologie Pardubice - informační systém CICERO

Moderní informační technologie Pardubice - informační systém CICERO

CICERO Stapro Group s.r.o. Potřebujete rychle a přehledně znát informace potřebné pro Vaši práci? Nebo byste rádi zvýšili efektivitu práce ve své firmě? Oslovte nás a budete v dobrých rukou. Zabýváme se moderními informačními technologiemi zejména pro obor polygrafie. Systém MIS CICERO automatizuje firemní procesy, spolehlivě hlídá nastavená pravidla. Poskytuje rychle a přehledně všechny informace o stavu skladů, výroby, zakázkách i zákaznících.


Software pro evidenci majetku ve státní správě

Software pro evidenci majetku ve státní správě

Působíte ve státní správě a potřebujete software přímo šitý na míru? Neváhejte a obraťte se na naši společnost Produkt EMA - Evidence majetku – je program, který je určený na evidování majetku firem. Program vede hmotný i nehmotný majetek i předmět operativní evidence. Využívají ho především příspěvkové organizace, společnosti, družstva, podnikatelé ad. Díky tomuto programu můžete pořídit různé typy dokladů. Více informací na naši www stránkách.