Podpora a rozvoj infrastruktury ICT

Podpora a rozvoj infrastruktury ICT

Předmětem veřejné zakázky, který je ve smyslu § 98 ZVZ rozdělen do tří částí dle povahy předmětu plnění (služeb), je poskytování služeb k zajištění řádného fungování infrastruktury ICT. Jmenovitě se jedná o tyto tři části:

1) Část 1: „Poskytování služeb datové konektivity“, jejímž prostřednictvím budou poskytovány služby uvedené v závaznému návrhu smlouvy o poskytování služeb pro část 1 této veřejné zakázky, který tvoří Přílohu č. 2 této zadávací dokumentace, konkrétně v příloze č. 1 k závaznému návrhu smlouvy;

2) Část 2: „Podpora aktivních síťových prvků CISCO a FIREWALL“, jejíž součástí jsou tyto čtyři služby:
a) Servisní podpora aktivních síťových prvků CISCO, spočívající v:
i) zajištění maintenance (CSSPD) na Cisco HW a SW;
ii) servisní podpoře aktivních prvků;
iii) profylaxi CISCO HW/SW a administrativních činností;
b) Služba nákupu / rozšíření pracovní kapacity lidských zdrojů v oblasti zajištění podpory aktivních síťových prvků CISCO, spočívající v:
i) dodání pracovní kapacity lidských zdrojů pro řešení ad-hoc úkolů souvisejících s poskytováním služeb;
c) Servisní podpora firewall systému, spočívající v:
i) řešení závady (incidentů) spojených s provozem podporovaných firewall systémů ve smluvně garantovaných časech na požádání;
ii) zajištění maintenance pro firewall soustavu Checkpoint;
iii) provádění pravidelných profylaktických kontrol podporovaných firewall systémů;
iv) tvorby zálohovacích a obnovovacích scénářů aj.;
d) Služba nákupu / rozšíření pracovní kapacity lidských zdrojů v oblasti zajištění provozu a podpory firewall systému, spočívající v:
i) dodání pracovní kapacity lidských zdrojů pro řešení ad-hoc úkolů souvisejících s poskytováním služeb;

3) Část 3: „Podpora serverové infrastruktury“, jejíž součástí jsou tyto dvě služby:
a) Rozšířená podpora prostředí serverové infrastruktury, SAN, systémů UNIX, Linux, Windows, VMware a SharePoint, spočívající v:
i) řešení incidentů (závad) spojených s provozem, instalací nebo konfigurací podporovaných systémů, na úrovni 2nd level support;
ii) upgrade firmware na podporovaných systémech;
iii) kontrole nastavení FC switchů, upgrade verze OS switchů;
iv) součinnosti při instalaci kritických záplat a opravných balíčků aj.;
b) Služba implementační podpory v prostředí serverové infrastruktury systémů UNIX, Linux, VMware, SharePoint a dalších produktů Microsoft, spočívající v:
i) plánování a rozvoji serverové infrastruktury včetně sítě SAN;
ii) optimalizaci doménové architekt
Veřejná zakázka vložena:
31.01.2014 07:15

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.03.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 217/42

Zadavatel PSČ:
190 22

Zadavatel obec:
Praha 9

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72222300-0
Služby informačních technologií

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vytváření a výroba aplikací pro Android na míru podle Vašich představ

Vytváření a výroba aplikací pro Android na míru podle Vašich představ

Společnost Peko Studio s.r.o. se sídlem ve Znojmě Vám vytvoří aplikaci pro Android na míru podle vašich představ, ať už se jedná o hru, aplikace pro osobní rozvoj či business. Vytváříme Android aplikace, které se dají používat jak na mobilu, tabletu tak i smart hodinkách. Vytvoření Android aplikace od Peko Studio s.r.o. přináší: - komplexní servis při vývoji Android aplikace – analýza, UX návrh (jak bude aplikace vypadat), grafický návrh, vývoj, testování a následnou podporu vytvořené aplikace - Android aplikaci vyvinutou v nativním jazyce JAVA - s tím související lepší rozšiřitelnost aplikace, vyšší kvalita a rychlost, lepší uživatelská přístupnost - možnost využití Android aplikace v mobilech, tabletech i smart hodinkách


Vývoj účetního a mzdového software Ainex

Vývoj účetního a mzdového software Ainex

Program podvojné účetnictví Profesionál: - určen pro účetní firmy, pro malé a střední podnikatele - zaměřuje se na úsporu času - neomezený počet zpracovávaných účetnictví - ovládání je zajištěno myší a především klávesnicí. Program Mzdy Ainex: - pro účetní firmy, pro malé a střední podnikatele - jednoduché zaučení do programu - komplexní funkčnost - neomezený počet zpracovávaných firem a zaměstnanců. Uživatelský komfort v účetnictví je pro nás prioritou.


Monitoring výroby, sledování efektivity výrobních procesů

Monitoring výroby, sledování efektivity výrobních procesů

Pouze za předpokladu správného zpracování a vyhodnocení včasných a věrohodných informací Vám monitoring výroby pomůže s lepší efektivitou výrobních procesů. Naši odborníci jsou schopni připravit Vám návrh organizačních, technických a systémových opatření na základě profesionální analýzy situace v konkrétním výrobním podniku. Způsob vyhodnocení informací, které od nás dostanete je pouze na Vás, ale můžete si být jistí, že naše firma Vám zajistí důvěryhodné a informace. Největším problémem automatizovaného sběru dat je napojení na stroje a získání dat z nich. Společnost IMC Zlín, která zajišťuje monitoring výroby a sledování efektivity výrobních procesů na nejvyšší úrovni se snaží hledat nejefektivnější cestu jak získat nejpravdivější data a to i ze starších technologií. řešení sběru dat z výrobních technologií může obsahovat: -napojení na stroje nebo PLC automaty -doplnění o monitorovací jednotky, nebo zařízení pro vstup dat od obsluhy -snímače čárových kódu nebo RFID -vyhodnocení technologických dat -sledování vývoje technologických parametrů -výroby v okamžitém režimu, v reálném čase -analýzy technologických dat zpětně -vyhodnocení výrobních dat -sledování rozpracovanosti výroby -vyhodnocení dat o zařízení -zpětně sledování prostojů s vazbou na řízení údržby -sledování materiálového toku -nasazení vhodné identifikační technologie -vizualizaci výrobní technologie v grafické formě -zobrazení nákresu technologie včetně zobrazení dat v reálném čas


Informační systém pro státní správu a samosprávu, flexibilní software

Informační systém pro státní správu a samosprávu, flexibilní software

Pracujete ve státní správě a potřebujete si zajistit potřebný kvalitní informační systém? Bez váhání se obraťte na naši společnost! Specializujeme se na tvorbu pružného softwaru a poskytování komplexní podpory klientům ve státní sféře, samosprávě i bankovnictví. Mezi naše klienty ministerstva i veřejné správy. Zajistíme zpracování studií, analýz a projektů, řízení projektů,komplexní aplikační, technická a metodická podpora, systémová integrace aplikací, vývoj programů na zakázku, implementace informačních systémů a školení uživatelů. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách nebo nás přímo kontaktujte!


Moderní informační technologie Pardubice - informační systém CICERO

Moderní informační technologie Pardubice - informační systém CICERO

CICERO Stapro Group s.r.o. Potřebujete rychle a přehledně znát informace potřebné pro Vaši práci? Nebo byste rádi zvýšili efektivitu práce ve své firmě? Oslovte nás a budete v dobrých rukou. Zabýváme se moderními informačními technologiemi zejména pro obor polygrafie. Systém MIS CICERO automatizuje firemní procesy, spolehlivě hlídá nastavená pravidla. Poskytuje rychle a přehledně všechny informace o stavu skladů, výroby, zakázkách i zákaznících.


Software pro evidenci majetku ve státní správě

Software pro evidenci majetku ve státní správě

Působíte ve státní správě a potřebujete software přímo šitý na míru? Neváhejte a obraťte se na naši společnost Produkt EMA - Evidence majetku – je program, který je určený na evidování majetku firem. Program vede hmotný i nehmotný majetek i předmět operativní evidence. Využívají ho především příspěvkové organizace, společnosti, družstva, podnikatelé ad. Díky tomuto programu můžete pořídit různé typy dokladů. Více informací na naši www stránkách.