Modernizace NN rozvodů a ASDŘ-T ve stanicích metra Skalka a Strašnická

Modernizace NN rozvodů a ASDŘ-T ve stanicích metra Skalka a Strašnická

Předmětem veřejné zakázky je modernizace NN rozvodů (nízkého napětí) a Automatického systému dispečerského řízení – technologie zahrnující kompletní dodávku veškerého materiálu, související práce a stavební úpravy, jakož i další dodávky a činnosti nutné pro řádné zpracování předmětu plnění veřejné zakázky včetně demontáže a likvidace stávajícího (nahrazovaného) technologického vybavení. Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován bez přerušení provozu metra.

Bližší informace o předmětu plnění veřejné zakázky jsou obsaženy ve smlouvě, která je přílohou č. 2 zadávací dokumentace
Veřejná zakázka vložena:
31.01.2014 07:18

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.03.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 217/42

Zadavatel PSČ:
190 22

Zadavatel obec:
Praha 9

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42961400-4
Dispečingové systémy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Firma Tomáš Erben – elektrikářské práce z Prahy je profesionální firma, které můžete bez obav svěřit zakázky větších i menších rozsahů. Neriskujte své zdraví a majetek, práce s elektřinou patří pouze do rukou odborníků. Jsme tu pro Vás, ať už jde o řešení havárií rozvodů, rekonstrukce a revize, drobné i velké elektrikářské práce, elektroinstalace v novostavbách i při rekonstrukcích, výměny zásuvek, světel nebo vypínačů. Pokud sháníte šikovného elektrikáře, kontaktujte firmu Tomáš Erben – elektrikářské práce. Zákazníkům z Prahy a okolí neúčtujeme dopravu.


Montáže, revize, elektro, elektroinstalace, elektrorevize

Montáže, revize, elektro, elektroinstalace, elektrorevize

Sháníte-li firmu, která se postará o revize, montáže elektroinstalací a elektra, pak se neváhejte obrátit na nás. Jsme Jihlavská firma ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. a své služby poskytujeme po celé Vysočině. Naše společnost se zabývá elektromontážními pracemi pro podnikatele, právnické osoby i fyzické osoby. Hlavní činností jsou rekonstrukce, kompletní elektroinstalační práce vč. revizí a máme také 24 hodinovou poruchovou službu. Služby: - elektroinstalace v občanských a průmyslových objektech - revize elektrických zařízení - revize hromosvodů - projekční činnost v oblasti elektro - provádíme přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. - opravy a rekonstrukce stávajících elektroinstalací ad. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Vyhledávání inženýrských sítí s moderní technologií pro města, obce

Vyhledávání inženýrských sítí s moderní technologií pro města, obce

Potřebujete vyhledat inženýrské sítě? Není jednoduššího řešení než kontaktovat naší firmu ADITIS s.r.o. z Brna, která poskytuje projekce a služby nejen v oblasti elektra pro města, obce i projektanty. Pro vyhledávání inženýrských sítí využíváme přesnou a moderní technologii, která nám pomůže odhalit sítě stávající a určit jejich nové trasování i v tom nejnáročnějším terénu. V případě dotazů jsme kdykoliv k dispozici na telefonní lince, e-mailu či provozovně vždy kromě víkendů od 08:00 do 17:00.


Kompletní elektromontážní práce, domovní  a průmyslové elektromontáže

Kompletní elektromontážní práce, domovní a průmyslové elektromontáže

EPRO Trutnov s.r.o. Úpice, Hostinné, Dvůr Králové Naše firma se zabývá domovní a průmyslovou elektromontáží. Mezi další naše činnosti patří velkoobchodní prodej elektromontážního zboží nebo revizní práce. Pro své zákazníky jak z Trutnova, tak z Hostinného a okolí zajistí firma EPRO elektrorozvody dle Vašich požadavků. Elektromontážní firma EPRO Trutnov zajistí: - domovní/průmyslové instalace - bytové/průmyslové/veřejné osvětlení - podlahové vytápění - vyhřívání/venkovních ploch okapů - tepelná čerpadla - opravy elektroinstalace - revize elektro - poradenství v oboru elektro


Elektroinstalace v hutních, strojírenských, gumárenských provozech

Elektroinstalace v hutních, strojírenských, gumárenských provozech

Plánujete výstavbu či rekonstrukci výrobních hal či jiných průmyslových objektů? Zajisté budete muset provádět nové elektroinstalace. Na tuto činnost si objednejte profesionály, a to společnost H+D Elektromontáže s.r.o., která se nachází v obci Loučky v okrese Nový Jičín. Realizujeme elektroinstalace nízkého napětí v normálním prostředí i v lokalitách s nebezpečím výbuchu s uložením pod omítku, v lištách, kabelových kanálech a roštech. Dále provádíme elektromontáže výrobních linek, kabelových rozvodů, solárních systémů či elektrického vytápění v různých zpracovatelských provozech jako hutních, strojírenských i gumárenských.


Elektroinstalační a elektromontážní práce, elektrikář Teplice, rekonstrukce koupelen

Elektroinstalační a elektromontážní práce, elektrikář Teplice, rekonstrukce koupelen

Plánujete rekonstrukci Vaší letité koupelny a hledáte spolehlivou stavební firmu, která by Vám zrealizovala veškeré potřebné práce? Petr Vít je společnost sídlící v Teplicích – Trnovany, která se specializuje na elektroinstalační a elektromontážní práce. Kompletně zrekonstruujeme Vaši koupelnu, byt i dům a zajistíme odbornou montáž veškerého koupelného nábytku i sanitární keramiky od umyvadel až po sprchové kouty. V rámci našich služeb provádíme veškeré instalační práce, rozvody elektřiny, a to jak v rodinných domech a bytech, tak i průmyslových objektech. Jako zkušení elektrikáři si hravě poradíme s nejrůznějšími opravami a servisem elektrorozvodů i elektrozařízení.